بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
آآآآآآآآآآآي ي ي ي نفس كش...:d

1773826269.png
1774564731.png

:d
اه اه اه

خیلی بده واقعاپارس آنلاینم زیاد خوب نیست ها
الان فاصله ی پارس آنلاین رو 50 زده 32 ms پینگ میگیره ولی اسپادانا 250 زده 5 ms پینگ میگیره

واقعا فرق آی اس پی ها اینجا معلوم میشه

پارس آنلاین برا من خیلی هم خوبه اما جدیداً سرعت اینترنت شبانه را تقریباً متناسب با سرویس تنظیم میکنه ؛ دلیلش هم گویا اینه که هنوز پهنای باند درخواستی از زیرساخت را دریافت نکردند...
شما فکر می کنم از شاتل سرویس داری، درسته؟ سرعت شبانه ی شما چطور هست؟ یه تست قرار می دید؟
نکته ی بعد هم اینکه اون فاصله هایی که در تست ها می بینید واقعی نیستند. در بهترین حالت شهری که در اون قرار دارید را شاید درست نشون بده... پارس آنلاین هم با وجود اینکه من در اصفهان هستم گاهی موقعیت من را اصفهان و گاهی هم در تهران نشون میده... در کل این مشکل اکثر کاربران اینترنت ایران هست.... تخصیص IP ها با نظم و روش خاصی انجام نمیشه و اطلاعات اونها هم در ripe به روز رسانی نمیشه...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن:من قبلاً با بعضی از سرورهای speedtest.net زمان پینگ خیلی پایین داشتم اما حالا با همه ی اونها زمان پینگم پایین و سنکرون (همزمان سازی) شده! =))

یه تست ببینید :x :d :

1774729729.png

http://www.speedtest.net/result/1774729729.png

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
signal
با این پینگ مزخرفترین سرور ای بازی که احتیاج به پینگ پایین داره میشه راحت بازی کنی:d
از دماغت دربیاد :dمن به 150 هم راضیم
راستی دوستان این سرویس های adsl رسانه هم به این خوبیه وایرلسش هست یا نه؟
اخه وایرلس رو فقط تو شمیرانات میده........

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ظهر یه لحظه اینترنت قطع شد دوباره وصل شد پینگ با داخل 200 اومده روش !‌ از من و ISP هم نیست !‌نمیدونم دوباره اینا حوص ارتقاء در زیرساخت زده به سرشون ؟‌

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
این چیه؟؟
چه فرقی داره؟
سلام... با این آدرس پس از سپری شدن ۱۰ ثانیه به طور خودکار با سرور تهران تست گرفته میشه. هیچ فرق خاصی نداره با زمانی که با انتخاب دستی سرور تهران تست میگیریم، فقط اینکه به طور خودکار تست گرفته میشه و زمان تاخیر ۱۰ ثانیه هم زمان مناسبیه که در حالت خالی بودن خط ارتباطی از ترنسفر دیتا تست گرفته بشه... عدد آخر آدرسی که قرار دادم اگه تغییر کنه ؛ سروری که با اون به طور خودکار تست گرفته میشه هم تغییر می کنه.
ظهر یه لحظه اینترنت قطع شد دوباره وصل شد پینگ با داخل 200 اومده روش !‌ از من و ISP هم نیست !‌نمیدونم دوباره اینا حوص ارتقاء در زیرساخت زده به سرشون ؟‌
1776650922.png

سرعتت را میدی من، پینگ منو بگیری؟! :d

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام... با این آدرس پس از سپری شدن ۱۰ ثانیه به طور خودکار با سرور تهران تست گرفته میشه. هیچ فرق خاصی نداره با زمانی که با انتخاب دستی سرور تهران تست میگیریم، فقط اینکه به طور خودکار تست گرفته میشه و زمان تاخیر ۱۰ ثانیه هم زمان مناسبیه که در حالت خالی بودن خط ارتباطی از ترنسفر دیتا تست گرفته بشه... عدد آخر آدرسی که قرار دادم اگه تغییر کنه ؛ سروری که با اون به طور خودکار تست گرفته میشه هم تغییر می کنه.
1776650922.png

سرعتت را میدی من، پینگ منو بگیری؟! :d

من میدم >:d<
1776734617.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر