بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام... با این آدرس پس از سپری شدن ۱۰ ثانیه به طور خودکار با سرور تهران تست گرفته میشه. هیچ فرق خاصی نداره با زمانی که با انتخاب دستی سرور تهران تست میگیریم، فقط اینکه به طور خودکار تست گرفته میشه و زمان تاخیر ۱۰ ثانیه هم زمان مناسبیه که در حالت خالی بودن خط ارتباطی از ترنسفر دیتا تست گرفته بشه... عدد آخر آدرسی که قرار دادم اگه تغییر کنه ؛ سروری که با اون به طور خودکار تست گرفته میشه هم تغییر می کنه.
1776650922.png

سرعتت را میدی من، پینگ منو بگیری؟! :d
بابا ما تو کف این پینگ موندیم سرعت من که عالیه حدود 4 مگ دانلودم هست ولی پینگ فاجعه فقط 1 تا 3 صبح میشه بازی کرد بقیه موقع ها هم نمیشه!بعضی ها پینگ می خوان بعضی ها سرعت!
اگه میشد حاظر بودم عوض کنم اینم از سرعت من:(پول براش نمیدم خط اینترنت دانشگاه هست)
1545149230.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام... با این آدرس پس از سپری شدن ۱۰ ثانیه به طور خودکار با سرور تهران تست گرفته میشه. هیچ فرق خاصی نداره با زمانی که با انتخاب دستی سرور تهران تست میگیریم، فقط اینکه به طور خودکار تست گرفته میشه و زمان تاخیر ۱۰ ثانیه هم زمان مناسبیه که در حالت خالی بودن خط ارتباطی از ترنسفر دیتا تست گرفته بشه... عدد آخر آدرسی که قرار دادم اگه تغییر کنه ؛ سروری که با اون به طور خودکار تست گرفته میشه هم تغییر می کنه.
1776650922.png

سرعتت را میدی من، پینگ منو بگیری؟! :d
نع !‌ :> امشب میخوم 4.5 گیگ دانلود کنم :d تازه این سرعت الان نصف شده باو .
راستی تو جواب سوالو تفره رفتی ؟‌
:d زود اعتراف کن ببینم چه خبره . ;;)

---------- نوشته در 05:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

تو سر صبانت چیزی خرده ؟ :D
بعد عمری رفتم CoD4 بازی کنم دیدم سه خطم با این آلمانا :D

پینگ یعنی این !‌ اگر من این رو داشتم الان تو رنکینگ جهانی نفر 250 که هیچ نفر 25 بودم ... بماند :d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
تازه زنگ زدم شرکت آذین (ISP شهرمونه)
قیمت اینترنت 128 نامحدود رو می گفت 33 تومن(وایرلس 35 تومن)
بهش گفتم چه سرعتی میگیرم گفت 14 یا 15 !:|
بهش گفتم وضع پینگ چه طوره؟ گفت والا نمیدونم :shocked:! ولی فکر کنم :shocked:! صد و خورده ای باشه...
یه دختره بود که انگار تازه از خواب پریده ،شانش آوردیم فحش بهمون نداد!
(با فرض این که پینگ خوبی دارن) میتونم با سرعت 14 ،مثلا BF3 بازی کنم؟
اصلا واسه ای دی اس ال 128 نامحدود (با اون سرعت) 33 تومن معقول هست؟
و در نهایت:|:(

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تازه زنگ زدم شرکت آذین (ISP شهرمونه)
قیمت اینترنت 128 نامحدود رو می گفت 33 تومن(وایرلس 35 تومن)
بهش گفتم چه سرعتی میگیرم گفت 14 یا 15 !:|
بهش گفتم وضع پینگ چه طوره؟ گفت والا نمیدونم :shocked:! ولی فکر کنم :shocked:! صد و خورده ای باشه...
یه دختره بود که انگار تازه از خواب پریده ،شانش آوردیم فحش بهمون نداد!
(با فرض این که پینگ خوبی دارن) میتونم با سرعت 14 ،مثلا BF3 بازی کنم؟
اصلا واسه ای دی اس ال 128 نامحدود (با اون سرعت) 33 تومن معقول هست؟
و در نهایت:|:(

باو کجای کاری ؟‌اینجا همین ISP من 128 نامحدود میده 41.5 تازه شیرینگ 1 به 3 یا 1 به 4 هست !‌ 15 کیلو دانلود . بازی BF3 هر ثانیه 10 تا 15 ثانیه استریم میکنه !‌من هر روز یه چیزی حدود 300 400 مگ مصرف میکنم سر این بازی . پدرم در اومده . بقیه بازی ها ثانیه ای فوقش 5 کیلوبایت .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
signal
با این پینگ مزخرفترین سرور ای بازی که احتیاج به پینگ پایین داره میشه راحت بازی کنی:d
از دماغت دربیاد :dمن به 150 هم راضیم
راستی دوستان این سرویس های adsl رسانه هم به این خوبیه وایرلسش هست یا نه؟
اخه وایرلس رو فقط تو شمیرانات میده........
منظورت همون شاتل هست؟
aria rasana tadbir ؟؟؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
اقا مخابرات اردبیل ترکونده اساسی....
512 نامحدود سرعت دانلود +60(سرویس خودم) فقط 20 تومن!!!پینگ عمرا بره بالای 200
سرویس های 1 مگ نامحدود رو 40 و 2 مگ نامحدود رو 70 تومن میده ....!!!

mostafa_AGHRAB

کاربر سایت
Aug 16, 2010
68
نام
مصطفی
اینم تست منه با سرور تهران نتم از مخابراته 512 kbps ماهی 22 تومن میدم 16 گیگ در ماه حجمشه از ساعت 1 تا 6 صبح هم رایگانه بدونه محدودیت است سرعتشم 400 تا 500 میگیرم. یه روز صبح تو 2 ساعت 5 گیگ دانلود کردم مجانی البته بیشتر موقع ها میکنم ولی سرعت رو پایین نمیارن در کل من ازش راضی ام الانم میخوام Shank 2 رو دانلود کنم. :p

1777150698.png

ghadami2005

کاربر سایت
Jul 24, 2006
16
اینم ماله منه. 256 مخابرات هست با 8 گیگ در ماه. از 1 تا 8 هم رایگان داره .سرعتمم بین 350 تا 480 نوسان داره.روزو شبم نداره کلا سرعتش اینه.با ساکس هم شدیدا مچ هست و خوراک دانلود از یوتیوب .حتی سرعتش با ساکس از حالت عادی هم بعضی وقتا بالاتر میره و تا 620kb هم میرسه.قطعی هم اصلا ندارم فقط سر ساعت 1 چند دقیقه قطع میشه. الانم منتظرم ساعت 1 بشه برم چنتا فیلم دانلود کنم.:d:d

1777590582.png

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
آقا چرا شهرتون رو نمیگین ؟!! میترسین پلیس بیاد بگیرتتون ؟؟؟‌بابا اینترنت هنوزز ممنوع نشده ها !*

اصلا تو این 600 صفحه هیشکی چیزی دستگیرش نمیشه. *شرکت که کلا چند تا بیشتر نداریم . مهم اینکه فلان شرکت در کجا سرویسش خوبه. الان شاتل *تو 10 جای مختلف تهران از هر کی بپرسی یه چیزی میگه. یکی داره گریه میکنه یکی داره بشکن میزنه.*

شرکت +‌ جا ... که مشخص میکنه نمایندگی یا سرویس دهی فلان شرکت خوبه یا نه . اینکه میاین تست میذارین و میرین که نشد . درد کسی رو دوا نمیکنه.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ساعت دو که میشه پینگ و سرعت با داخل نرماله ولی با خارج میترکه !‌هاست های سایت های دانلود ایرانی هم تو خارج هستن که سرعتش با اون ها هم پایین میاد !‌یکی بگه من چیکار کنم بی نصیب نمونم از دانلود ؟ 3 روزه میخواد دمو ME3 دانلود کنم تو کفم نمیشه !‌

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
باو کجای کاری ؟‌اینجا همین ISP من 128 نامحدود میده 41.5 تازه شیرینگ 1 به 3 یا 1 به 4 هست !‌ 15 کیلو دانلود . بازی BF3 هر ثانیه 10 تا 15 ثانیه استریم میکنه !‌من هر روز یه چیزی حدود 300 400 مگ مصرف میکنم سر این بازی . پدرم در اومده . بقیه بازی ها ثانیه ای فوقش 5 کیلوبایت .
من که نفهمیدم سرعت 14 کافیه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر