بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت با بيان اين كه شبكه زيرساخت هوشمند است گفت: زماني كه قطعي در مسيري اتفاق بيفتد، ارتباط به دليل هوشمند بودن شبكه از مسير ديگري برقرار مي‌شود.

محمود خسروي در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين‌كه به دليل هوشمند بودن شبكه ارتباطات زيرساخت، قطعي نداريم اظهار كرد: شركت‌هايي كه ارتباط نقطه به نقطه از ما مي‌گيرند، بايد مسير «رزرو» داشته باشند كه اين كار صورت گرفته و ما هيچ زماني قطعي نداريم.

خسروي درباره SLA - توافقنامه سطح خدمات - هم با بيان اين‌كه اين موضوع از طرف سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به ما ابلاغ شده است اظهار كرد: ما اعلام آمادگي كرديم و هر اپراتوري كه آماده باشد با آن قرارداد SLA امضاء خواهيم كرد.

مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت گفت: شبکه فيبر نوري شرکت ارتباطات زيرساخت طي برنامه پنج‌ ساله پنجم توسعه، 20 هزار کيلومتر توسعه مي‌يابد.

به گزارش ايسنا، شركت ارتباطات‌ زيرساخت با هماهنگي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دو سرويس موجود در شركت ارتباطات زيرساخت SLA مي‌دهد، يكي از اين سرويس‌ها، سرويس لينك نقطه به نقطه است كه مهم‌ترين مشتريان آن همراه اول، شركت مخابرات ايران و ايرانسل هستند.

سرويس دوم كه SLA براي آن مصوب شده سرويس شبكه ديتاست كه با جلسات سه جانبه بين شركت ارتباطات زيرساخت، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و شركت مخابرات ايران هماهنگي لازم براي اجرايي كردن آن به‌عمل آمده است.

زیرساخت اول روتیگ افتضاح و آشغال با برخی از سرورهای خارج از کشور را درست کنه بعد بیاد بگه ما هوشمند هستیم و از SLA صحبت کنه! )x

الان روتینگ با بعضی از سرورهای خارج از کشور افتضاحِ افتضاح هست به معنای واقعی کلمه! )x
روتیگ سروری در سوئد یا آمریکا باید از سنگاپور (!!!!) برقرار بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )x توی تست مسیریابی برخی سرورهای خارج از کشور اولین IP خارج از کشور من از سنگاپور!!!!!!!! هست و پینگ تایمم هم با اون سرور 600 - 500 !
)x

بخشی از SLA مربوط به زمان تاخیر استاندارد هست! کاربر نهایی چه چیزی از SLA بهش میرسه!؟

فقط بلدند حرف بزنند.
)x

روتینگ بعضی از سرورها افتضاحه !
)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
تا 3روز پیش پینگم 99 اینطورا بود :d

1kf26so5qzlps7qwycp.jpg

ولی یه رعد و برق مسخره زد آنتنم ضعیف شده الان پینگم 210 اینطوراس :((

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مجلس: سرعت اينترنت كاربران خانگي افزايش یابد

اقدامات خوبی در حوزه ICT تا كنون انجام شده و این قضیه نشان می‌دهد تحریم‌های بسیاری كه علیه ما وجود دارد هیچ تاثیری ندارد.
سید حسین هاشمی رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به اینكه هدف تحریم‌ها اینست كه حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات چالش‌برانگیز شود اظهار كرد: تحریم‌ها علاوه براینكه محدودیت نیست بلكه فرصت‌ساز است و این فرصت را به شركت‌ها و فعالان داخل كشور می‌دهد كه در عرصه تولیدات داخلی قدم بردارند چرا كه در كشور ما پتانسل‌های خوبی در این حوزه وجود دارد.
او خاطر نشان كرد: تا به حال كه با تحریم‌ها مواجه بودیم اما اقدامات خوبی در حوزه ICT و دیگر حوزه‌ها انجام شد به گونه‌ای كه نیاز ما را تا حدی به سایر كشورها رفع كرد.
هاشمی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه در راستای ارتقای سرعت اینترنت چه فعالیت‌هایی را مجلس انجام داده است، اذعان كرد:
مجلس درصدد این است كه سرعت اینترنت را برای كاربران خانگی افزایش دهد و در این راستا جلساتی نیز با وزارت ICT داشتیم كه امیدواریم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد و شاهد برداشته شدن محدودیت 128 kbps برای كاربران خانگی باشیم.

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
ولی یه رعد و برق مسخره زد آنتنم ضعیف شده الان پینگم 210 اینطوراس :((
=))
دوست عزیز امیدورام پینگتون خوب بشه! :d

اقدامات خوبی در حوزه ICT تا كنون انجام شده و این قضیه نشان می‌دهد تحریم‌های بسیاری كه علیه ما وجود دارد هیچ تاثیری ندارد.
سید حسین هاشمی رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به اینكه هدف تحریم‌ها اینست كه حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات چالش‌برانگیز شود اظهار كرد: تحریم‌ها علاوه براینكه محدودیت نیست بلكه فرصت‌ساز است و این فرصت را به شركت‌ها و فعالان داخل كشور می‌دهد كه در عرصه تولیدات داخلی قدم بردارند چرا كه در كشور ما پتانسل‌های خوبی در این حوزه وجود دارد.
او خاطر نشان كرد: تا به حال كه با تحریم‌ها مواجه بودیم اما اقدامات خوبی در حوزه ICT و دیگر حوزه‌ها انجام شد به گونه‌ای كه نیاز ما را تا حدی به سایر كشورها رفع كرد.
هاشمی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه در راستای ارتقای سرعت اینترنت چه فعالیت‌هایی را مجلس انجام داده است، اذعان كرد:
مجلس درصدد این است كه سرعت اینترنت را برای كاربران خانگی افزایش دهد و در این راستا جلساتی نیز با وزارت ICT داشتیم كه امیدواریم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد و شاهد برداشته شدن محدودیت 128 kbps برای كاربران خانگی باشیم.

icon15.png

=))

آره جون خودشون! :d :((

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بنظر من یکی از دلایلی که تا الان سرعت اینترنت مردم در ایران افزایش نیافته نگرانی هایی بوده که از اتصال بخش های مهم کشور به اینترنت جهانی سرچشمه گرفته.
با اینرتنت ملی این بخش های مهم دیگه به دنیا وصل نمیشن و هیچ گونه توجیهی برای محدودیت اینترنت باقی نمیمونه! تا بهار منتظر اتفاقات خوبی هستم!
...
پینگ:
attachment.php

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یه عده رَم میکنن میریزین سر سفارت یه مملکت حالا عواقبش که کشورها دارن یکی یکی از ایران میرن به درک چرا میزنن اینترنت رو به این روز میندازن؟
آخه من چه گناهی کردم توی این مملکت افتادم رو زمین؟ بابا بخدا نه من مسلمونم نه شیعه و نه به حسن و حسین و... اعتقادی دارم! لطفا از بنده در میارین؟

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
بنظر من یکی از دلایلی که تا الان سرعت اینترنت مردم در ایران افزایش نیافته نگرانی هایی بوده که از اتصال بخش های مهم کشور به اینترنت جهانی سرچشمه گرفته.
با اینرتنت ملی این بخش های مهم دیگه به دنیا وصل نمیشن و هیچ گونه توجیهی برای محدودیت اینترنت باقی نمیمونه! تا بهار منتظر اتفاقات خوبی هستم!
...
پینگ:
attachment.php

آخه عزیز من با این (مثلا")اینترنت ملی شما چه کاری میخوای بکنی که انقدر بهش امیدواری؟
اینترنتی که یه سایت اجتمایی نداره(مثل چیز بوک)
اینترنتی که یه سایت واسه مدیریت ویدئو نداره (یو***ب)
اینترنتی که نمیتونی به وسیله اون یه عکس،بازی،فیلم،موسیقی و... رو آپلود یا دانلود کنی(چون همچین سایتایی وجود نخواهند داشت درونش)
اینترنتی که هیچ سرویس مفیدی بهت نمیده و فقط برای محدود کردن منو تو هست میخوام نباشه چه با سرعت بالا چه با سرعت پایین.
الکی دلتو خوش نکن اتفاق خوبی قرار نیست که بیفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر