بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
اقا سرعت دوستت چنده من با وایمکسم همه چی انلاین میزنما پینگمم خوبه ؟
یه تست با سرورای اروپا میزاری

شانس بدم رفتم از داتک adsl بگیرم. خطم فیبر نوری در اومد.حالا فردا میخوام مبین نت بگیرم به امیده این که گیم انلاین بتونم بزنم:|

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya

شانس بدم رفتم از داتک adsl بگیرم. خطم فیبر نوری در اومد.حالا فردا میخوام مبین نت بگیرم به امیده این که گیم انلاین بتونم بزنم:|
1534189260.png

این ایرانسله اکثر اوقات پینگم 200/250 ه شبا هم پایینتر میاد

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اقا سرعت دوستت چنده من با وایمکسم همه چی انلاین میزنما پینگمم خوبه ؟
512 داره !

آیدین چرا ؟! تو که نتت خوبه !!!

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
برای سرعت بالا باید محدود بخرید و برای کارهای زیاد باید حجم بخرید!
میدونم رفیق! منظور من اینه که من تاحالا اینترنت محدود نداشتم. از کسایی هم که محدود دارن میپرسم میگن حجمش زود تموم میشه.
حالا واسه خودتو میشه یه مثالی بزنی؟ مثلا استفادت چقدره چقدر حجم داری از این چیزا که من دستم بیاد...
ممنون

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
میدونم رفیق! منظور من اینه که من تاحالا اینترنت محدود نداشتم. از کسایی هم که محدود دارن میپرسم میگن حجمش زود تموم میشه.
حالا واسه خودتو میشه یه مثالی بزنی؟ مثلا استفادت چقدره چقدر حجم داری از این چیزا که من دستم بیاد...
ممنون
من دانلود های سنگین رو میذارم برای ساعات رایگان! برای وبگردی و بازی آنلاین مثلا روزی 1 الی 2 ساعت در ماه 5 یا 6 گیگ کفایت میکنه!

• Like
Reactions: Ham3d

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
زیرساخت: اختلالات اینترنت به ما ارتباطی ندارد!

معاون شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این مطلب که اختلالات شبکه ی اینترنت طی روزهای گذشته ارتباطی به شرکت ارتباطات زیر ساخت ندارد اعلام کرد این روزها هیچ‌گونه قطعی در شبکه دیده نمی شود.

به گزارش دنیای اقتصاد طی احمد ****گ نیا با بیان اینکه همه ی کابل‌های شرکت ارتباطات زیر ساخت در سراسر کشور سالم است، ادامه داد: کندی سرعت اینترنت و اختلالات در این شبکه از جای دیگر ناشی می‌شود. وی وضعیت شبکه را عادی و طبیعی اعلام کرد و گفت: باید سازمان‌های دیگری جوابگوی این اختلالات باشد.

اختلالا‌ت اینترنت طی روزهای اخیر شکایت بسیاری از مشترکان و شرکت‌های اینترنتی را به دنبال داشت که در پاسخ به این مساله هیچ نهاد خاصی پاسخگو نبوده است. هم‌اکنون نیز این مشکل به صورت اختلال‌های جزئی و افت سرعت اینترنت در برخی ساعات ادامه دارد.

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
هم‌اکنون نیز این مشکل به صورت اختلال‌های جزئی و افت سرعت اینترنت در برخی ساعات ادامه دارد.
در برخی ساعات که چه عرض کنم 24 ساعته ادامه دارد.)x

آخرین ویرایش:

curtis

کاربر سایت
Sep 23, 2009
148
نام
Reza
صد در صد میگیرنت چوب 2 سر ... ! بابا نکن به خدا همین طرفای ما یکی این غلطو کرد چنان جریمه ایش کردن که باباش تا آخر عمر زیر غزض در نمیاد یا باید بری آب خنک ! میگم حالا اگه شد یاده ما هم بده ! عجب سرعتی داره ! :d
وایرلسه هیچ کاری نمیتونه بکنه البته من ازش استفاده نمیکنم اینم فقط برای دیدن سرعت با idm هست

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
معاون شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این مطلب که اختلالات شبکه ی اینترنت طی روزهای گذشته ارتباطی به شرکت ارتباطات زیر ساخت ندارد اعلام کرد این روزها هیچ‌گونه قطعی در شبکه دیده نمی شود.

به گزارش دنیای اقتصاد طی احمد ****گ نیا با بیان اینکه همه ی کابل‌های شرکت ارتباطات زیر ساخت در سراسر کشور سالم است، ادامه داد: کندی سرعت اینترنت و اختلالات در این شبکه از جای دیگر ناشی می‌شود. وی وضعیت شبکه را عادی و طبیعی اعلام کرد و گفت: باید سازمان‌های دیگری جوابگوی این اختلالات باشد.

اختلالا‌ت اینترنت طی روزهای اخیر شکایت بسیاری از مشترکان و شرکت‌های اینترنتی را به دنبال داشت که در پاسخ به این مساله هیچ نهاد خاصی پاسخگو نبوده است. هم‌اکنون نیز این مشکل به صورت اختلال‌های جزئی و افت سرعت اینترنت در برخی ساعات ادامه دارد.

این یعنی چی ؟ مشکل از شرکت ماست ؟ از ایناست ؟ یا از اون نهاد های دیگه هست ؟ یا کلا از عمد این بلا رو سرمون میارن ؟ :|

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
این یعنی چی ؟ مشکل از شرکت ماست ؟ از ایناست ؟ یا از اون نهاد های دیگه هست ؟ یا کلا از عمد این بلا رو سرمون میارن ؟ :|

مشکل از ما نیست حمید جان. بدون یک صدم درصد تردید میگم که مشکلات عمدتاً از سمت زیرساخت هست. چه معنی داره پینگ سرورهای داخل کشور الکی افزایش پیدا کنه؟؟؟ اینها بلد نیستند شبکه اینترنت کشور را درست اداره کنند. پارسال همچین موقعی و نیز تابستون سال قبل وضع اینترنت خیلی بهتر بود. هر چه دقت میکنم به این نتیجه میرسم که در واقع اختلالات از پارسال بهمن ماه بود که شروع شد! #:-s

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
512 داره !
آیدین چرا ؟! تو که نتت خوبه !!!

نه این سرویسم رو نگه میدارم .برا اون یکی خونمون میخوام .فقط هم بی سیم میتونم بگیرم گیر کردم. اونجا برج هم هستش انتن وایرلس نمیتونم رو پشتبوم بزارم. به نظرت میشه از تو اتاق انتن وایرلس گزاشت؟؟؟( خودم از یه نصاب شنیده بودم این کارو کزده بود. البته اینم در نظر بگیر که طبقه 19 هستش و هیچی جلوش نیست تا دیدش رو بگیره

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا این رو جواب بنمایید :)

برای PSN و وب گردی و بازی های آنلاین

PSN در روز : 1 یا 2 ساعت

وب گردی : سایت های سبک ...

بازی آنلاین : WOW

یه 512 محدود ماهی 5 گیگابایت جواب میده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر