بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
واقعآ در دقیقه سه بار دیسکانکت میشه و یوزرهاش هیچی نمیگن ؟! خیلی عجیبه به خدا ... اگه در دقیقه سه بار دیسکانکت بشه و همینجور ادامه پیدا کنه، سر یه هفته همه ی یوزرهاش شکایت میکنن !

این چیزهاش مقطعی هست ! در طول روز ممکنه نصفه شب که سیستم رو گذاشتی روی دانلود رایگاه اتفاق بیفته ، گاهی ساعت 11 قبل ظهر ، گاهی هم 9 شب به بعد ...

امشب پارس به معنای واقعی ری... به بازی ما. 1 دقیقه تو بازی delay داشتم. خدا انشاالله تمام این دزدای بی ناموسو از رو زمین محو کنه. حرومشون اون پولی که میگیرن تو حلقشون گیر کنه. الان میخوام زنگ بزنم فحش مادرو خواهرو هر چی هس به یارو بدم

فرشید جان ، بیا بازم ازشون دفاع کن و بگو مشکل از گیرنده است !

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

داداش یه تست از پینگت هم بذار اگه اینطور باشه منم که تازه 3 روزه آسیا تک گرفتم برم پارس بگیرم البته مرکز ما چمران کیانپارس همین پارس تو مرکز علامه پینگش افتضاحه با تهران 90 میلی ثانیه .....واقعاً تو اهواز کدوم بهتره؟ یه شرکت خصوصی بود خونه یکی از بچه ها تو صنایع فولاد گرفته بود سایان بود اسمش وایرلس با گوشی تست پینگ گرفتم با تهران 36 میلی ثانیه بود :((

توی اهواز وایرلس سایان نشنیدم !

یکی هست که از همشون کار درست تر است ، راصد ( راصد مارال آوا جنوب ) ... شما هم منازل فولاد میشینی !؟
اشتراک های ویژه و طلایی راصد بی نظیر هستند !

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

شرکت فنی و مهندسی راصد مارال آوا جنوب

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

تعرفه های خدمات اینترنتی

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
نه من کیانپارسم از مرکز چمران سرویس می گیرم شاید اونم راصد بوده اسمشو اشتباه بمن گفته چون طرف خنگ می زد نمیدونست پینگ چیه ......... دکل های راصد تو کیانپارس جواب میدن؟ من پینگ می خوام بدون package lost

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
فرشید جان ، من 12 تومن برای نویزگیر به شرکت دادم ؛ توسط اهواز و تهران کانفیگ و تست شده ! گفتند هیچ مشکلی نداره از نظرشون ...

غیر ممکن است. من به مزخرف بودنش شک ندارم. یوزر که زیاد شود ، خدمات به همون نسبت سطحش میاد پایین ...

علف به دهن بُزی شیرین شده ، یاد گرفتند ملت رو بچاپند !

این چیزهاش مقطعی هست ! در طول روز ممکنه نصفه شب که سیستم رو گذاشتی روی دانلود رایگاه اتفاق بیفته ، گاهی ساعت 11 قبل ظهر ، گاهی هم 9 شب به بعد ...

واسه چی ازشون دفاع کنم؟؟ خودم چند سال پیش 2 سال مشترک پارس آنلاین بودم، اونقدر اذیتم کردند که به داتک سوییچ کردم، اصلا تجربه ی خوبی باهاشون نداشتم
من از نظر فنی دارم می گم که امکان نداره سرویس DSL بدون مشکل فیزیکی با این نوسانات مواجه بشه، هنوزم می گم شما داری اشتباه می کنی، باید بگی به کارشناسش بیاد خطتتون رو چ کنه، به تنظیمات سیستم مربوط نیست.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
درست قبل عید همه چی آرومه بود.
سال 91 و تعرفه های جدید و .....
قبلا 1 به 8 256 نامحدود 23100 بود.پینگ بالا بوولی تایم اوت نداشت
الان 1 به 10 512 نامحدود 20000 تومن میدم هر 30 دقیقه 1 بار میپوکه
اینجا 3تا isp هست هر 4 تاش همین تعرفه میدن با همین مشکل.
دیگه بازی آنلاین باید ببوسم بره کنار.یه 5 6 سال یه سرگرمیه خوب داشتیم اونم یه مشت گوسفند که واسشون ارزش ..ون مرغ از مغز یه نویسنده با ارزشتره

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
نه من کیانپارسم از مرکز چمران سرویس می گیرم شاید اونم راصد بوده اسمشو اشتباه بمن گفته چون طرف خنگ می زد نمیدونست پینگ چیه ......... دکل های راصد تو کیانپارس جواب میدن؟ من پینگ می خوام بدون package lost

بله که جواب می دهند ! آنتن نانو 5 داری !؟
برو یه اشتراک 512 بگیر با حجم 10 گیگ ، حالشو ببر !

واسه چی ازشون دفاع کنم؟؟ خودم چند سال پیش 2 سال مشترک پارس آنلاین بودم، اونقدر اذیتم کردند که به داتک سوییچ کردم، اصلا تجربه ی خوبی باهاشون نداشتم
من از نظر فنی دارم می گم که امکان نداره سرویس DSL بدون مشکل فیزیکی با این نوسانات مواجه بشه، هنوزم می گم شما داری اشتباه می کنی، باید بگی به کارشناسش بیاد خطتتون رو چ کنه، به تنظیمات سیستم مربوط نیست.

دیگه دارم از شرشون خلاص میشم نمیخوام بیش از این مزاحم وقت گرانبهای کارشناس های همیشه کشیک شون بشم ! :D
ممنون فرشید جان .

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
بله که جواب می دهند ! آنتن نانو 5 داری !؟
برو یه اشتراک 512 بگیر با حجم 10 گیگ ، حالشو ببر !
الان یادم اومد برادرم راصد داره فردا میرم یه تست پینگ میگیرم! نتیجه رو میزارم من تا حالا وایرلس نداشتم نمیدونم فرق بین آنتن ها چیه قیمتشون چقدره؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
الان یادم اومد برادرم راصد داره فردا میرم یه تست پینگ میگیرم! نتیجه رو میزارم من تا حالا وایرلس نداشتم نمیدونم فرق بین آنتن ها چیه قیمتشون چقدره؟

ما شاء ا... حافظه ! :D
شما باید NanoStation 5 بگیری برای وایرلس که از توی بازار بگیری تا شرکت ، ارزون تر پات در میاد. آخرین قیمتی که ازش داشتم 210ت بود.

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
آقا من شاتل دارم خیلی خوبه
شاتل بگیرید شاتــــــــــــــل
درسته شبا سرعت دانلود نصف میشه ولی کلا سرعتش خوبه یه 2مگ بتونید بگیرید خیلی خوبه
هرچند کلا نت ایران آشغاله ولی به نظر من شاتل از همه بهتره
توی بتل هم پینگم بین 200 تا 300 هستس
سرعت دانلود هم 250 آپلود هم 100
قبلا واسه من هم هی قطع میشد بعد معلوم شد مشکل از سیم کشی داخل ساختمونه رفتم یه سیم دو زوج گرفتم با روکش پلاستیکی و زرورقی ضد نویز خیلی عالی شد اصلا قطع نمیشه سرعت هم بهتر شده
داداشم دقیقا 2 مگ شاتل داره ولی سرعت داغونه چون هم تلفن خونه بهش وصله هم سیمش از کنار سیم برق اومده ( من یه خط جدا گرفتم مخصوص adsl )
پس اگه میبینید سرعتتون پایینه ممکنه از خط سیم کشی داخل خونه باشه فقط نویز میتونی باعث قطعی و پایین اومدن سرعت بشه

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
همشون از دم یه ا.. هرکدومو خودت فکر میکنی بهتر و عشق میکنی بگیر
پارس آنلاین مادر صلواتی فقط پول میگیره من کلی ضرر کردم تو پارس افتضاح
خود دانی:d

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
واقعآ در دقیقه سه بار دیسکانکت میشه و یوزرهاش هیچی نمیگن ؟! خیلی عجیبه به خدا ... اگه در دقیقه سه بار دیسکانکت بشه و همینجور ادامه پیدا کنه، سر یه هفته همه ی یوزرهاش شکایت میکنن !
منم اصفهان هستم اتفاقا پارس واسه من کاملا استیبل هست اصلا قطعی نداره پینگ نرمال و... فقط سرعت دان شبانه پایینه همین

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

توی اهواز وایرلس سایان نشنیدم !

یکی هست که از همشون کار درست تر است ، راصد ( راصد مارال آوا جنوب ) ... شما هم منازل فولاد میشینی !؟
اشتراک های ویژه و طلایی راصد بی نظیر هستند !

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

شرکت فنی و مهندسی راصد مارال آوا جنوب

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

تعرفه های خدمات اینترنتی
من منازل صنایع فولاد 300 دستگاه میشینم
الان پارس انلاین دارم ولی سرعت شبانش پایینه!
میخام عوض کنم این راصد که میگی سرعت شبانه و پینگش چطوره؟ (adsl)

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من یادمه 512 سرعت دانلودش فیکس رو 65 kb بود ولی پینگش معرکه بود 36-40 میلی ثانیه تا سرور تهران.....اگه واسه بازی آنلاین می خوای عالیه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

وایرلس است ! راصد ADSL نداره !

فقط قراره نمایندگی داتک رو بگیره برای ADSL .

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
من الان دقیقآ به ساز ــه کی باید برقصم ؟! :d یکیتون میگه پارس آنلاین بده یکی میگه عالیه ! یکی میگه شاتل افتضاحه، یکی میگه حرف نداره ! :d تو رو خدا یه جواب قانع کننده بدین. اگه شاتل خوبه که شاتل بگیریم. اگه پارس انلاین خوبه که بریم سراغش. و اگه جاهای دیگه ای رو میشناسین که خوبه و مرکز مخابراتی دیالمه رو پشتیبانی میکنه لطف کنید معرفی کنید.

بحث سره 14 روز علافی هست و نمیشه دقیقه به دقیقه ISP عوض کرد چون واقعآ عذاب آوره ! از بدبختی ُ دردسر هاش ُ کپی شناسنامه و قبض تلفن ُ این چیزا بگیرین برین بالا تا چیزای مهمتر ! با این قانونای مسخره ای هم که جدیدآ گذاشتن باید هفت خان ِ رستمُ رد کنی تا بتونی چس مثقال اینترنت داشته باشی ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر