بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام دوستان چند روز شده اينترنتم خيلي نوسان داره اينترنتم 256 از پيشگامان هست سرعت دانلودش كه بايد 30تا40باشه مياد زير 20و 10؟!!!!!از همه اينجوريه يا از من تنهايه؟
راستي چرا اينترنتم از پيشگامانه ولي IP من از كرجه و از يك شركت ديگه؟؟؟ ميشه توضيح بديد.
1521309839.png

سلام.حالتون چطوره؟من یک سوال دارم ممنون میشم کسی هر چه زود تر جواب بده

من پینگم تو گیم رنجر (میدونین که چیه) یک نرم افزار برای بازی هست رو هاست های ایرانی پینگم 110-90-رو سرور البورز 60 هست.

یک دوست دارم همشهریم شرکت اینترنتش با من یکیه سیستمش هم یکیه همون پولی که من دادم میده ولی وقتی هاست میشه 12 نفر میکشه هاستش با پینگ 120 .ولی وقتی من میشم 2 نفر میکشه میشه 3 نفر لاگ میشه پینگا999 میشه:

حالا جرا؟مگه سرعت منو دوستم یکی نیست؟از یک شرکت نیست؟

سلام ، وقتی میخوای هاست شی ، پینگت به گیم رنجر و سرعت اپلود خیلی مهمه(دانلود کمتر) ، یه تست از Speedtest بگیر بزار اینجا .
من خودم با اپلود 50 kb و دانلود 300 هاست میشم ، 4 تا بیشتر نمیکشه ، چون پینگم خیلی جالب نیست!

سلام دوستان چند روز شده اينترنتم خيلي نوسان داره اينترنتم 256 از پيشگامان هست سرعت دانلودش كه بايد 30تا40باشه مياد زير 20و 10؟!!!!!از همه اينجوريه يا از من تنهايه؟
راستي چرا اينترنتم از پيشگامانه ولي IP من از كرجه و از يك شركت ديگه؟؟؟ ميشه توضيح بديد.
1521309839.png

اگه پینگت نوسان داره خیلی چیزا میتونه دلیلش باشه ، یا خط تلفنت نویز داره،یه برنامه اینترنتی چیزی فعال داری یا ویروس یا خود شرکت :d - ولی وقتی سرعتت هم کم شده بر میگرده به شرکت . شرکت های بزرگ وقتی پهناشون کم میاد،سری ارتقا میدن تا به کاربر فشار نیاد!زنگ بزن بگو به شرکتت.

آخرین ویرایش:
به جای سرور زدن برای اسپید تست بیان این اینترنت رو درست کنن...

اینکار فقط جنبه ی تبلیغاتی داره و ابزار جدیدی برای شرکت های ارائه دهنده اینترنت که از این به بعد بهتون میگن برین سایت speedtest و با سرور ایران تست بگیرید تا ببیند چه سرعت و پینگ خوبی دارید

اقا این پینگی که اسپید تست نشون میده فیکه ؟؟؟
سرعت اپلود دانلود من رو درست نشون میده اما پینگم رو خیلی پایین نشون میده
اما از نظر بازی کردن هیچ فرقی بین این پینگ 80 و پینگ اصلیم که 300 بود نیست !!!!

اقا این پینگی که اسپید تست نشون میده فیکه ؟؟؟
سرعت اپلود دانلود من رو درست نشون میده اما پینگم رو خیلی پایین نشون میده
اما از نظر بازی کردن هیچ فرقی بین این پینگ 80 و پینگ اصلیم که 300 بود نیست !!!!
سروری که باشهاش مثلا بازی می کنی 300 است و یک سرور جداگونه است ، یعنی اسپید تست خودش یک سرور دیگه هستش بعضی وقتا اسپید تست بالاست پینگ خودت خوبه.

با گوگل اینه ! مسعود منو هدشات کن با یه چیزی :o:o:o:sniper:این خوب بود ! ولی تو چشم خورد ! :|

با گوگل ، 4.2.2.4 ، 8.8.8.8 و بسیاری از سرورهای دیگه این زمان پینگِ 90 میلی ثانیه برای من قابل قبول نیست حمید جان.;):d این زمان پینگ باید حداکثر 70 - 60 میلی ثانیه باشه.
به امید اون زمان، امیدورارم به زودی....

IMAGE634429506498815268.jpg

سرعت اینترنت امارات پیشتاز در خلیج فارس و نصف میانگین سرعت جهانی است
شرکت پاندو نتورکز( Pando Networks) بر اساس 27 میلیون بارگذاری اینترنتی که طی ژانویه تا ژوئن توسط 20 میلیون رایانه در 224 کشور جهان انجام گرفته است بررسی جامعی درباره‌ دسترس‌پذیری داده‌ای انجام داده است که طبق آن امارات متحد عربی با داشتن سرعت 269KBps در میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس پیشتاز است.

جایگاه‌های بعدی هم از آن قطر(239KBps) ، عربستان(216KBps) ، کویت(213KBps) ، بحرین(203KBps) و عمان(148KBps) است.
سرعت در ایران 74KBps بود. سرعت بارگذاری در عراق 104KBps و در کشورهای هند و پاکستان به ترتیب 184KBps و 148KBps بود. این در حالی است که میانگین سرعت جهانی580KBps بود.

وایمکس نیوز
۱۳۹۰/۷/۱۵

با گوگل ، 4.2.2.4 ، 8.8.8.8 و بسیاری از سرورهای دیگه این زمان پینگِ 90 میلی ثانیه برای من قابل قبول نیست حمید جان.;):d این زمان پینگ باید حداکثر 70 - 60 میلی ثانیه باشه.
به امید اون زمان، امیدورارم به زودی....

IMAGE634429506498815268.jpg

سرعت اینترنت امارات پیشتاز در خلیج فارس و نصف میانگین سرعت جهانی است
شرکت پاندو نتورکز( Pando Networks) بر اساس 27 میلیون بارگذاری اینترنتی که طی ژانویه تا ژوئن توسط 20 میلیون رایانه در 224 کشور جهان انجام گرفته است بررسی جامعی درباره‌ دسترس‌پذیری داده‌ای انجام داده است که طبق آن امارات متحد عربی با داشتن سرعت 269KBps در میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس پیشتاز است.

جایگاه‌های بعدی هم از آن قطر(239KBps) ، عربستان(216KBps) ، کویت(213KBps) ، بحرین(203KBps) و عمان(148KBps) است.
سرعت در ایران 74KBps بود. سرعت بارگذاری در عراق 104KBps و در کشورهای هند و پاکستان به ترتیب 184KBps و 148KBps بود. این در حالی است که میانگین سرعت جهانی580KBps بود.

وایمکس نیوز
۱۳۹۰/۷/۱۵
شما فرق دارین . پینگی که دارین هیچ کس نداره !
KiloBit یا KiloByte ?? اگه به BIT باشه تو ایران درسته! ولی به Byte باشه نه ! 128 برای خانگی هست و میشه 12.8 Kilo Byte نه 74 . تازه قیمتشم در نظر نگرفتن .

...

نامردا چیز پی ان هارو 2 باره بستن . خوش حال شده بودیم ضد حاش شد :|

....
این شبدیز تلکام واقعا سرور نزنه سنگین تره !! حد اقل این سرور تهران رو IPM یعنی شرکت زیرساخت زده و اینترنت اصلی رو داره نه مثل شبدیز تلکام فقط پینگ درست بگه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or