بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
پس با این حساب این سرور رو یکی از دانشگاه ها راه انداخته؟!؟! /:)
البته باید سهراب بیاد شیکم و روده این سرور رو بریزه بیرون ببینیم چی هست! :D
الان سیگنال میاد پینگ -10 میذاره! شایدم -20 =))

..........
ولی پینگت: :-&
این IPM برای موسسه فیزیک دانشگاه تهران همچین چیزی بود !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این IPM برای موسسه فیزیک دانشگاه تهران همچین چیزی بود !
در عجبم چطور تصمیم به راه اندازی سرور گرفتن!؟!؟؟! :-/

1514650311.png

http://www.speedtest.net/result/1514650311.png

.......................

دوستان تهرانی که سرور سر کوچشون هست یکم تست بذارن! :D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
پس با این حساب این سرور رو یکی از دانشگاه ها راه انداخته؟!؟! /:)
البته باید سهراب بیاد شیکم و روده این سرور رو بریزه بیرون ببینیم چی هست! :D
الان سیگنال میاد پینگ -10 میذاره! شایدم -20 =))

..........
ولی پینگت: :-&
طبق IP LookUp سایت Whatismyip این سایت I.S.P هست : Domain Name : http://araku.ac.ir .
با سرچ در گوگل :
اينترنت فضايي مجازي و بسيار گسترده است که استفاده از آن روز به روز در حال افزايش مي باشد. اينترنت در ابتدا با هدف تبادل اطلاعات خاص از به هم متصل شدن چند شبکه ي کامپيوتري در ارتش ايالات متحده ي آمريکا متولد شد و بعد از مدتی به بخشهاي خصوصي آن کشور و کشورهاي ديگر رسيد. در سال 1372 به همت مرکز تحقيقات فيزيک نظري و ریاضیات تهران (IPM) اينترنت وارد ايران شد.
فکر کنم همون شرکتی هست که اینترنت رو به ISP ها میفروشه ( شرکت زیرساخت ) و چون دانشگاه ها دولتیه به صورت مستقیم به دانشگاه ها میفروشه
پینگم که واقعا مضخرفه . با سرور ایرانی 80 به 120 و 150 هم میرسه . (300 و اینا هم هست ولی کم )

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
علی جان متاسفانه پینگت خیلی بده! دیگه در داخل کشور نباید با این سرور بالاتر از 100 باشه!
البته قراره ارتقای پهنای باند زیادی در اینترنت داخلی صورت بگیره و متاسفانه مثل اینکه منظور مسئولین از این ارتقا پهنای باند اینترانت بوده نه اینترنت! :|

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
علی جان متاسفانه پینگت خیلی بده! دیگه در داخل کشور نباید با این سرور بالاتر از 100 باشه!
البته قراره ارتقای پهنای باند زیادی در اینترنت داخلی صورت بگیره و متاسفانه مثل اینکه منظور مسئولین از این ارتقا پهنای باند اینترانت بوده نه اینترنت! :|
با این پینگ من دیگه دوره بازی انلاین خط بزرگی کشیدم :| فقط بتونم Cod4 رو بزنم :| ولی اشکال نداره بجاش سرعتش توپه . در بهترین حالت پینگم با سرور خارجی 220 میشه . ولی ثابت نیست .
حیف اینجا از چمدون خبری نیست :|
میشه با 2تا شبکه سرعت رو بیشتر اورد ؟؟ چون اینجا سرعت رو 1.37 لیمیت میشه . با کابل شبکه وصل کنم بگیرم بعد با وایرلس همسایه هم وصل شم اینجوری از لیمیت بالاتر برم ؟ . اینجا هم با وایرلس بدون رمز همسایه میتونی وصل شی به اینترانت داشنگاه و با یوزر چیز پی انی که خود دانشگاه داده وصل شی . ( در کل باید با چیز پی ان مخصوص وصل شی تا اینترنت بده وگرنه اینترانت هست )

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من که پینگم با سرور خارجی حدوده 160-170 بود با این سرور تهران که 88 بود تست کردم!!!!(افتضاح)
همیشه تو سرورای ایرانی پینگم بیشتر از بقیست

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
منم احداث سرور ایران تبریک میگم (یادم رفت بگم به نوبه خودم :d )

اینم از تست ما : (چقدرم دقیق سرعتم همون 2mb که ISP گفته )

1514824615.png

راستی اگه واقعا سرور ماله دانشگاه تهران باشه فردا واستون یه Surprise دارم.چون دانشجو همونجام یه تست بگیرم ببینم پینگ چنده
راستی کسی دقیقا میدونه واسه کدوم دانشکدست؟چون دانشکده های ما هر کدوم 2-3 کیلومتر با هم فاصله دارن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر