بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام دوستان ... یه isp درست و حسابی معرفی کنین (تهران_آتیساز2.. همون مینی سیتی :D) که هم پینگش خوب باشه(واسه آنلاین بازی کردن با ps3) هم سرعت دانلودش خوب باشه...
128 یا 256 نامحدود میخوام :D (ارزون باشه ها =)) )
---
من الان وایمکس 512 نامحدود دارم ولی چون گرونه و زیاد با ps3 سازگار نیست میخوام ردش کنم بره (اگه کسی میخواد بگه من مودم رو بهش بدم اینجوری دیگه بلافاصله نتتون وصل میشه :D )

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
d8Untitled-122.gif

پینگ خوب شده (حالت عادیش همینه واسه من)

سرعت دانلود رو ولی بد ارپی جی بهش زدن، کاملا منفجر شده. (:|

95Untitled-13.gif

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
d8Untitled-122.gif

پینگ خوب شده (حالت عادیش همینه واسه من)

سرعت دانلود رو ولی بد ارپی جی بهش زدن، کاملا منفجر شده. (:|

95Untitled-13.gif
داداش همونی که گفت م! اون عدد 7 تا زیره صفره ! یعنی با آر پی چی هدشاتش کردن ! کش سرور بخوره تو سرشون ! ببین بقیه هم که ازشون میگیرن همینجوریه ! اگه نه بگو پورتتو تو مخابرات چک کنن !

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
پورت چک کردن نویز خط مشکل سراسری تمامه اینا بهانه های معموله isp ها هست گولشو نخورید.... همش ماله اینه که پهنای باند نداره کشورمون

zeus360

کاربر سایت
Aug 29, 2011
9
اصلا مثل اینکه رسم من هر موقع نیاز اصاصی به اینترنت دارم اینجوری میشه 90 درصد فیلمه 5 گیگی رو دانلود کردم برا تلوزیون سه بعدی داره الان به من 5 کیلوبابت میده 10% اخر ایجوری شده
اصلا خر ما از کرگی دم نداشت

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
داداش همونی که گفت م! اون عدد 7 تا زیره صفره ! یعنی با آر پی چی هدشاتش کردن ! کش سرور بخوره تو سرشون ! ببین بقیه هم که ازشون میگیرن همینجوریه ! اگه نه بگو پورتتو تو مخابرات چک کنن !
آره یکی بچه ها مثل من بود ولی مال اون شدید تر. -38 !!
زنگ زدم میگم چی شد این کش سرور باز میگه آخر این هفته یا اوایل هفته ی آینده. (:| (:| (:|

واسه این منفی بودن این عدد هم پرسیدم میگه باید مستقیم وصل کنی و اگه بازم مشکل داشت به 117 زنگ بزن ببین چیکار میتونن بکنن.

فکر نکنم مشکل از اون عدد باشه، چون وقتی هم که خوب هست اون عدد سر جاشه. (:|
حمید جان کلا اینا مشکل پهنای باند شدید دارن و ضایع هم هست. همین صبحا که پینگشون میزنه بالا نشون دهنده ی همین قضیه ست. حالا ما هزارم بزنیم تو سر مودم و خودمون، مشکل کاملا تابلو هست که از طرف آی اس پِی ه.
بدبختی منم همینه که کلا اینجا همینقدر isp داره و همین مخابرات یه گ. شسته رفته تره نسبت به بقیه. (:|

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من دیگه عصابم از این پینگ داغون شده یا من حال این شاتل رو میگیرم یا اون حال منو دارم از سایتای معمولی دانلود میکنم سرعت رو 20 تا 30 نوصان داره میرم pdf اموزشی از شاتل دانلود میکنم سرعتم 60 تا میشه شب و روز باید برم از شاتل pdf ّبگیرم

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اینترنت مخابرات ترکیده پینگ رفته رو 800 سرعتم هم به 128 تبدیل شده خدا بگم چیکارشون کنه بازم یه دفه و بی خبر اینطوری شد کاش یه دفعه قطش کنن راحت شیم تمام موهام رو ریخته این مخابرات از بس که حرص خوردم
هــــــورا پینگ من بهتره !
1nlvvhpvqcn7davy64e.bmp

:|

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آره یکی بچه ها مثل من بود ولی مال اون شدید تر. -38 !!
زنگ زدم میگم چی شد این کش سرور باز میگه آخر این هفته یا اوایل هفته ی آینده. (:| (:| (:|

واسه این منفی بودن این عدد هم پرسیدم میگه باید مستقیم وصل کنی و اگه بازم مشکل داشت به 117 زنگ بزن ببین چیکار میتونن بکنن.

فکر نکنم مشکل از اون عدد باشه، چون وقتی هم که خوب هست اون عدد سر جاشه. (:|
حمید جان کلا اینا مشکل پهنای باند شدید دارن و ضایع هم هست. همین صبحا که پینگشون میزنه بالا نشون دهنده ی همین قضیه ست. حالا ما هزارم بزنیم تو سر مودم و خودمون، مشکل کاملا تابلو هست که از طرف آی اس پِی ه.
بدبختی منم همینه که کلا اینجا همینقدر isp داره و همین مخابرات یه گ. شسته رفته تره نسبت به بقیه. (:|
حالا تو یه تست کن شاید مشکل از سیم کشی هم باشه ! تاثیر داره به خدا ! مستقیم وصل کن از جایی که سیم میاد تو خونه ! اگه هم نشد زنگ بزن 117 ! شاید فرجی شد ! امتحان کن ضرری نداره باو !

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اخ نگو اقا نگو داغ دل بچه ها تازه میشه نگو تروخدا
ولی خودمونیم پینگش 19 هست و تازه کیفیت شکرتش از 5 ستاره 2 ستاره هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر