بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
والا از ISP هست ! همون کش سرور رو نصب نکردن ؟ حالا مگه آسیاتک و فن آوا داشتی ؟
قرار شد آخر همین هفته که تموم شد راهش بندازن، حالا نمیدونم راه انداختنش یا نه، فردا باید زنگ بزنم.

آره اونا رو که دیگه حرفشونم نزن.

نگفتی چجوری آی پی رو میتونم عوض کنم؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
قرار شد آخر همین هفته که تموم شد راهش بندازن، حالا نمیدونم راه انداختنش یا نه، فردا باید زنگ بزنم.

آره اونا رو که دیگه حرفشونم نزن.

نگفتی چجوری آی پی رو میتونم عوض کنم؟
مودمتو خاموش و روشن کن تا دوباره لینک بگیره کانکت شو IP عوض شده البته فقط 10 دصد مواقع پینگت زیره 200 میشه ! منم اینجوری بودم با آسیاتک ! البته الان فراهوش دنا دارم پینگش 2 هفته پیش 140 بود الان پوکیده هنوزم درست نشده !

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
مودمتو خاموش و روشن کن تا دوباره لینک بگیره کانکت شو IP عوض شده البته فقط 10 دصد مواقع پینگت زیره 200 میشه ! منم اینجوری بودم با آسیاتک ! البته الان فراهوش دنا دارم پینگش 2 هفته پیش 140 بود الان پوکیده هنوزم درست نشده !
یه روز که همینجوری پینگ پکیده بود نزدیک 1 ساعت همش مودمو خاموش روشن میکردم و پینگ میگرفتم. از آخرم چیزی دستگیرم نشد.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
یکی نیست که از مخابرات سرویس بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خراسان جنوبی هستم و از مخابرات میگیرم ولی نامحدوده، 256 دارم، میانگین روی 28 دانلود داره. ولی یک مکافاتی دارم که نگو (پینگ و قعطی و تایم اوت های زیاد و ...) البته فرق میکنه استان ها با هم.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

خدا نابود کنه این شرکت زیرساخت (که همه بهش به اشتباه میگن مخابرات ) ! پینگم تا میرسه به IP هفتمی (7) نابود میشه ! آی پی ایران هست ! ولی نمیدونم مال کجاست هر چی هم هست 217.218 ماله مخابراته اگه اشتباه نکنمم که میشه همون زیرساخت . شاید از تو اصفهان رد شده ! نمیدونم اگه کسی میدونه بگه لطفا ! چجوری شکایت کنم یا بگم رسیدگی کنند ! ISP هم میگه دست ما نسیت نمیدونیم کی درست میشه ! حالا تو ایران کی اهمیت به پینگ میده !

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
داشتم بازی میکردم پینگ همون 160 - 200 بود بعد ویندوز یه آپدیت شد، حین آپدیت یه چنتا تایم اوت خوردم و بعد ازین که آپدیت تموم شد نت هم پکید !!!!! نفهمیدم قضیه چی بود !

1462780716.png

1462786902.png

سرعت هم شدید افتضاح شده.

اینم تریسرت

7eUntitled-12.gif

تقریبا مثل ما توئه حمید

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
تو رو خدا یه Isp خوب تو تهران منطقه 6 معرفی کنین که هم قیمتش خوب باشه هم پینگ ( واسه بازی تو لایو مناسب باشه ، تاخیر زیاد نداشته باشه ) و سرعت دانلودش .

قیمتش مثل شاتل و پارس آنلاین باشه چون من محدود می خرم بعدشم یه 100 گیگ حجم می خرم . شاتل و پارس آنلاین به جای اینکه 100 گیگ رو 500 هزارتومان بدن میدن 220 هزار تومن . این جوری باشه خوبه .

شرکت رسانه ای که دوستان معرفی کردن قبلا تو منطقه ما نداره .

راستی لایزر خوبه ؟

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
داشتم بازی میکردم پینگ همون 160 - 200 بود بعد ویندوز یه آپدیت شد، حین آپدیت یه چنتا تایم اوت خوردم و بعد ازین که آپدیت تموم شد نت هم پکید !!!!! نفهمیدم قضیه چی بود !

1462780716.png

1462786902.png

سرعت هم شدید افتضاح شده.

اینم تریسرت

7eUntitled-12.gif

تقریبا مثل ما توئه حمید
دقیقا کپی ماله من هست ! کدوم شهری ؟هر دوتامون از یه جا پکیدیم !

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,867
نام
وحید
اینترنت مخابرات ترکیده پینگ رفته رو 800 سرعتم هم به 128 تبدیل شده خدا بگم چیکارشون کنه بازم یه دفه و بی خبر اینطوری شد کاش یه دفعه قطش کنن راحت شیم تمام موهام رو ریخته این مخابرات از بس که حرص خوردم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دقیقا کپی ماله من هست ! کدوم شهری ؟هر دوتامون از یه جا پکیدیم !
گفتم که خراسان جنوبی. شهرستان قاین.

اینترنت مخابرات ترکیده پینگ رفته رو 800 سرعتم هم به 128 تبدیل شده خدا بگم چیکارشون کنه بازم یه دفه و بی خبر اینطوری شد کاش یه دفعه قطش کنن راحت شیم تمام موهام رو ریخته این مخابرات از بس که حرص خوردم

آاااای گفتـــــــــــــــــــی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر