بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اخر مال وایمکس نشد این طرح نامحدود کردن تعرفه ها ؟ :((

مثل اینکه باید بریم سراغ ADSL . حالا اگه خواستم ADSL بگیرم از کجا بگیرم که سرعت دانلودش از اون چیزی که باید باشه پایین تر نیاد و بیشتر هم نشد عیب نداره .( مثلا اگه 512 بگیرم رو 64 بمونه سرعتش ) ولی پینگش زیر 100 باشه ؟

حالا اگه هر دوتا رو بخوام با هم داشته باشم یعنی پینگ بین 100 تا 200 و سرعت دانلود بیشتر از اون چیزی که باید باشه چی بگیرم ؟
وقتی ADSL ها نا محدود شن وایمکس با این قیمتش باید تجید نظر کنه وگرنه کسی نمیخره . شما کجا هستین ؟ اخه هر شهر و منطقه فرق میکنه . هنوز که نامحدود نشدن ADSL ها . بزار بشن بعد :D

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
وقتی ADSL ها نا محدود شن وایمکس با این قیمتش باید تجید نظر کنه وگرنه کسی نمیخره . شما کجا هستین ؟ اخه هر شهر و منطقه فرق میکنه . هنوز که نامحدود نشدن ADSL ها . بزار بشن بعد :D

من تهرانم . منطقه شش

سوالم :

مثل اینکه باید بریم سراغ ADSL . حالا اگه خواستم ADSL بگیرم از کجا بگیرم که سرعت دانلودش از اون چیزی که باید باشه پایین تر نیاد و بیشتر هم نشد عیب نداره .( مثلا اگه 512 بگیرم رو 64 بمونه سرعتش ) ولی پینگش زیر 100 باشه ؟

حالا اگه هر دوتا رو بخوام با هم داشته باشم یعنی پینگ بین 100 تا 200 و سرعت دانلود بیشتر از اون چیزی که باید باشه چی بگیرم ؟

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
من تهرانم . منطقه شش

سوالم :
باید سوال کنی ببینی شرکت رسانه که وایرلس میده تو منطقتون سرویس داره یا نه اون برای پینگ خیلی خوبه
برای دانلود میتونی از صبانت بگیری سرعت دانلودش خوبه ولی بد جور ازت دزدی میکنن

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
باید سوال کنی ببینی شرکت رسانه که وایرلس میده تو منطقتون سرویس داره یا نه اون برای پینگ خیلی خوبه
برای دانلود میتونی از صبانت بگیری سرعت دانلودش خوبه ولی بد جور ازت دزدی میکنن

میگم شاتل وضعش چه جوریه ؟ قیمتاش که خوبه ولی از نظر سرعت دانلود و پینگ چه جوریه ؟

در ضمن آدرس سایت این شرکت رسانه رو میدی ؟

آخرین ویرایش:

ArashΣ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
63
نام
Arash
اینم پینگ الان ما :)

2bPing.jpg

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
منم 3 روزه سرعتم از 100 رسیده به 20 شبا از 5 هم میاد پایین تر دیشب گوگل باز نمیشد چیه داستان؟؟؟ باز دوباره قضییه سی*سیه یا سر این قانون جدید isp ها دارن کرم میریزن؟
هر دو! هم 30یا30 و هم کرم ریختن ISP ها...

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
برعکس همه من اینترنتم داغون شده سرعت روزانه از 230 به 30 رسیده وپینگ هم اصلا نباید بهش فکر کنم
اسیا تک 2مگ دارم

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
منم پینگم 100 تا اومد پاینن شد 300 خوردهی ولی این پاینن امدنا پینگا فکر نکنم دائمی باشه مثل همون بالا رفتنا سرعت دوباره افتضاح تراز قبل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر