بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
155
حدود یک هفته هست که سرعت آپلود من هی داره هر روز کمتر میشه :|
به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه اوه اوه نویز داری...میگم خب چرا سرعت دانلود همون 15-16 مگ همیشگی هست با snr حدود 10 که برای وضعیت ما و سرعت 16 مگ قابل قبوله ولی سرعت آپلود از 1 مگ الان رسیده به 500 کیلو بایت؟
هر روز هم داره یه 100 کیلو ازش کم میشه ولی دانلودش همونه 😳

در نهایت همون جواب همیشگی که ببر سر خط تست کن-مایکرویو وسط سیم کشی نباشه-باد از سمت جنوبِ شرق نوزه و...:|
SNR آپلودتون چنده؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,211
SNR آپلودتون چنده؟
اونم بین 9.6 تا 10 ولی مشکلی که هست رو همون سرعتی که اون لحظه هست این عدد هست.مثلا روزها بهتر میشه و تا 800 هم میاد بعد رو اون عدد snr همون 10 هست هر از گاهی رو 1 مگ هم میاد که باز همون عدده.
بعد از عصر دوباره برمیگرده پایین و سرعت آپلود میاد 500-600 کیلو بایت با همون snr حدود 10

قطعی هم تقریبا ندارم.شاید روزی یا 1/5 روز یکبار اینترنت یه قطع و وصل بشه

ضمنا رو سرعت 8 مگ هم میذارم که snr دانلود میره رو 17 ولی آپلود باز همون 500-600 کیلو میمونه

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
155
اونم بین 9.6 تا 10 ولی مشکلی که هست رو همون سرعتی که اون لحظه هست این عدد هست.مثلا روزها بهتر میشه و تا 800 هم میاد بعد رو اون عدد snr همون 10 هست هر از گاهی رو 1 مگ هم میاد که باز همون عدده.
بعد از عصر دوباره برمیگرده پایین و سرعت آپلود میاد 500-600 کیلو بایت با همون snr حدود 10

قطعی هم تقریبا ندارم.شاید روزی یا 1/5 روز یکبار اینترنت یه قطع و وصل بشه

ضمنا رو سرعت 8 مگ هم میذارم که snr دانلود میره رو 17 ولی آپلود باز همون 500-600 کیلو میمونه
اگه قطع نمیشه پس چجوری سرعت میاد پایین؟! برای اینکه سرعت عوض بشه باید یه بار قطع بشه؛ مگه اینکه SRA رو فعال کرده باشید که اون هم سرعت رو بالا نمیبره. به هر حال کم شدن سرعت آپلود یه کمی غریبه؛ چون وقتی اشکال از سیمکشی باشه روی سرعت دانلود تاثیر میزاره، نه آپلود. crosstalk و هر نویزی هم فقط روی فرکانس های بالا تاثیر داره و توی ADSL فرکانس های بالا برای آپلود استفاده نمیشن؛ پس از خودشونه(اسپلیتر رو تست کنید بد نیست)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,211
اگه قطع نمیشه پس چجوری سرعت میاد پایین؟! برای اینکه سرعت عوض بشه باید یه بار قطع بشه؛ مگه اینکه SRA رو فعال کرده باشید که اون هم سرعت رو بالا نمیبره. به هر حال کم شدن سرعت آپلود یه کمی غریبه؛ چون وقتی اشکال از سیمکشی باشه روی سرعت دانلود تاثیر میزاره، نه آپلود. crosstalk و هر نویزی هم فقط روی فرکانس های بالا تاثیر داره و توی ADSL فرکانس های بالا برای آپلود استفاده نمیشن؛ پس از خودشونه(اسپلیتر رو تست کنید بد نیست)
والا برای خودمم عجیبه چون همیشه snr آپلود بهتر بود و سرعتش همون 1 مگ بود ولی الان اینطوری شده :|
قطع شدنش هم همون تقریبا روزی یکبار یا نهایتا 2 بار بیشتر قطع نمیشه ولی مشکلی که هست روی مودم 2 عدد میزنه دیگه، کشش خط و سرعت فعلی.مثلا صبح 750 کیلو کشش بوده و رو 700 هم وصل شده بعد عصر کشش سرعت میاد رو 500 ولی اون 700 هنوز وصله ولی snr میاد رو 4-5 و چون میخوام بازی آنلاین کنم خودم از ترسم یه بار قطع و وصلش میکنم و اینطوری میاد رو 500 تا فردا دوباره که رو همین 500 مونده ولی کشش یهو شده 800 کیلو و snr هم رفته رو 12...کلا یه وضع کثیفیه :))

حالا به پشتیبانی گفتم و قرار شد کارشناس بفرسته.

راستی تلفن سر راهش نیست، آیا اسپلیتر تو این حالت تاثیر داره؟

alireza yellow

کاربر سایت
Sep 1, 2022
122
والا برای خودمم عجیبه چون همیشه snr آپلود بهتر بود و سرعتش همون 1 مگ بود ولی الان اینطوری شده :|
قطع شدنش هم همون تقریبا روزی یکبار یا نهایتا 2 بار بیشتر قطع نمیشه ولی مشکلی که هست روی مودم 2 عدد میزنه دیگه، کشش خط و سرعت فعلی.مثلا صبح 750 کیلو کشش بوده و رو 700 هم وصل شده بعد عصر کشش سرعت میاد رو 500 ولی اون 700 هنوز وصله ولی snr میاد رو 4-5 و چون میخوام بازی آنلاین کنم خودم از ترسم یه بار قطع و وصلش میکنم و اینطوری میاد رو 500 تا فردا دوباره که رو همین 500 مونده ولی کشش یهو شده 800 کیلو و snr هم رفته رو 12...کلا یه وضع کثیفیه :))

حالا به پشتیبانی گفتم و قرار شد کارشناس بفرسته.

راستی تلفن سر راهش نیست، آیا اسپلیتر تو این حالت تاثیر داره؟
adsl استفاده میکنید درسته ؟ از کدوم شرکت ؟

• Like
Reactions: hamid_barca

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
155
ظاهرا‌ اپراتور همراه اول روی BPB و تمام پنل هایی که از راه pages و worker کلادفلر ساخته میشن مشکل داره. حتی warp فقط وقتی وصل میشه که اندپوینت رو به یه آیپی تمیز قرار بدین و روش پیدا کردن اندپوینت و آیپی تمیز هم اینجاست
.
با استفاده کردن از `فرگمنت` میتونستین کانفیگ هایی که فیلتر شده بودن رو با سرعت بالا استفاده کنید؛ اما از سه هفته پیش دیگه فرگمنت جواب نمیده. تا اینکه یکی رو توی X (Twitter سابق) دیدم و این روش تست شده زیر رو پیشنهاد داده بود:

۱. وارد سایت زیر بشید و یه DNS زیروتراست برای خودتون درست کنید:
Cloudflare One
بعدش برید توی تنظیمات گوشیتون و از اونجا آدرس DoT رو که درست کردین، روی بخش private DNS ست کنید. حالا شما میتونید به آی پی سایت هایی که فیلتر شدن با استفاده از دومین، دسترسی پیدا کنید.

۲. حالا برید توی v2rayng و نوع اتصال رو به proxy only تغییر بدید و فرگمنت رو روشن کنید. حالا سعی کنید به یه کانفیگ وصل بشید و پینگ بگیرید؛ اگه پینگ داد یعنی اتصال موفق آمیز بوده.

۳.حالا توی تلگرام این پراکسی رو ادد کنید :
127.0.0.1:10808

البته از این چنل هم میتونید کانفیگ وایرگارد بگیرید.

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,732
ظاهرا‌ اپراتور همراه اول روی BPB و تمام پنل هایی که از راه pages و worker کلادفلر ساخته میشن مشکل داره. حتی warp فقط وقتی وصل میشه که اندپوینت رو به یه آیپی تمیز قرار بدین و روش پیدا کردن اندپوینت و آیپی تمیز هم اینجاست
.
با استفاده کردن از `فرگمنت` میتونستین کانفیگ هایی که فیلتر شده بودن رو با سرعت بالا استفاده کنید؛ اما از سه هفته پیش دیگه فرگمنت جواب نمیده. تا اینکه یکی رو توی X (Twitter سابق) دیدم و این روش تست شده زیر رو پیشنهاد داده بود:

۱. وارد سایت زیر بشید و یه DNS زیروتراست برای خودتون درست کنید:
Cloudflare One
بعدش برید توی تنظیمات گوشیتون و از اونجا آدرس DoT رو که درست کردین، روی بخش private DNS ست کنید. حالا شما میتونید به آی پی سایت هایی که فیلتر شدن با استفاده از دومین، دسترسی پیدا کنید.

۲. حالا برید توی v2rayng و نوع اتصال رو به proxy only تغییر بدید و فرگمنت رو روشن کنید. حالا سعی کنید به یه کانفیگ وصل بشید و پینگ بگیرید؛ اگه پینگ داد یعنی اتصال موفق آمیز بوده.

۳.حالا توی تلگرام این پراکسی رو ادد کنید :
127.0.0.1:10808

البته از این چنل هم میتونید کانفیگ وایرگارد بگیرید.
خب نمیشه dns گرفت باید حتما پی پال یا کردیت کارت داشته باشی

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
120
همراه اول اینترنت شبانه نامحدود رو از برنامه ش حذف کرد!
البته هنوز میشه با کد دستوری گرفتش ولی فک کنم بزودی کد رو هم برمی‌داره!

یه بابایی میگفت فقط قیمت‌ها سی درصد گرون میشه و هیچ بسته ای حذف نمیشه! اول رایتل حالا هم همراه اول...

آپدیت! :D

الآن دوباره بسته به برنامه برگشت!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hooman28

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر