بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

این الان بدون دانلود و اینجور چیزا بود ؟ :d خیلی خرابه که :| حتی پینگت با دکل اونها هم زیر 30-25 باید باشه که نیست(مال من مثلا 5 هست تا دکل و حدود 5-6 کیلومتر هم فاصله دارم) . این نشون میده کسی برات تجهیزات نصب کرده یا وارد نبوده سریع یچیز چرت ست کرده یا اینکه دکلشون خیلی ضعیف و شلوغه که پینگ حتی با سرور های خودشون بالاست .
البته اگر انلاین بازی نمیکنی مهم نیست
پینگ با دکل رو از کجا می شه ببینم؟
ـــــــــــــــــــــ
تقریبا دو روزه که وضعیتم مثل قبل شده ... فقط نمی دونم چرا با idm تا 100 هم دانلود می کنم!

1343491534.png

ylqu65eghzeosx1oy2b9.png

وای 7 مگابایت ! فکر کن! من تو خواب هم این سرعت رو نمیبینم>:)
مسعود مطمعنی هیچ وسیله جانبی نمیخواد؟فلشی ، مودمی ، دستگاهی ، DVB چیزی :d
باور کردنش سخته آخه بدون هیچ که نمیشه!

کی به امید خدا در دسترس قرار میگیره؟

چه خبره پینگ ملت همه ییهو توپ شده؟ :d

چون که ایرانی و تو ایران همینه :d بر عکس توخارج ISP میگرده بهترین و کمترین مسیر رو برای اینکه پینگ کمتری بگیری پیدا میکنه
اینو شنیده بودم قبلا اما باورم نشد! ببین این ip ما چه چهارپایی تشریف داره حرف این مسئولین مارو گوش میده! :d:))

من یه اشتراک 512-12GB از گیتی نت گرفتم که تا چند روز دیگه وصل میشه.(بیشتر برای بازی گرفتم)
میخواستم ببینم نظرتون راجع به این ISP چیه و کدوم ISP برای بازی ONline مناسب تره؟

چه خبره پینگ ملت همه ییهو توپ شده؟ :d

اینو شنیده بودم قبلا اما باورم نشد! ببین این ip ما چه چهارپایی تشریف داره حرف این مسئولین مارو گوش میده! :d:))

پینگ کسی خوب نشده :d اونایی که پینگشون بده روشون نمیشه بذارن :d

در مورد اون routing هم , مثلا خودت نگاه کن شاید 3تا از IP ها که نتت از روشون رد میشه(مال مخابرات) , هیچ ضرورتی ندارند و مثلا توی خارج کشور هم همچین چیزی نیست . این بیشتر به خاطر کنترل هست . شما هم دقت کن ، دقیقا بعد IP مخابرات پینگ شما با یک جهش غیر عادی همراه میشه که هیچ دلیلی نداره جز ...

جواب مارو ندادی آقا مسعود ؟!؟!
این نت آمریکا هیچ وسیله جانبی نمیخواد؟فلشی ، مودمی ، دستگاهی ، DVB چیزی ؟
بالاخره باید یه گیرنده چیزی داشته باشه!؟

پینگ کسی خوب نشده :d اونایی که پینگشون بده روشون نمیشه بذارن :d

در مورد اون routing هم , مثلا خودت نگاه کن شاید 3تا از IP ها که نتت از روشون رد میشه(مال مخابرات) , هیچ ضرورتی ندارند و مثلا توی خارج کشور هم همچین چیزی نیست . این بیشتر به خاطر کنترل هست . شما هم دقت کن ، دقیقا بعد IP مخابرات پینگ شما با یک جهش غیر عادی همراه میشه که هیچ دلیلی نداره جز ...
دقیقا حرفهاتو قبول دارم!
اما یه سری نکات پیش میاد این وسط! مثلا چجوری یک شرکت اصفهانی با فرانسه پینگ 60 میگیره؟

جواب مارو ندادی آقا مسعود ؟!؟!
این نت آمریکا هیچ وسیله جانبی نمیخواد؟فلشی ، مودمی ، دستگاهی ، DVB چیزی ؟
بالاخره باید یه گیرنده چیزی داشته باشه!؟

سلام ببخشید.
متاسفانه این پروژه رو زیادروش مانور ندادن! همین مقدار اطلاعات رو هم لو رفته بود که منتشر کردن!
برای دریافتش هم موبایلی که 3g داشته باشه یا برای دیش کارت dvb یا لپتابی که وایرلس داره و..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or