بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
صد گیگ به مبین نت هم دادن کاش نمیدادن نابود شده نت از دیشب سرعت دانلود شده زیره یه مگ پینگ بالای دویست قندشکن ها هم کلا کار نمیکنن انقدر ضعیفه
قبل این مصیبت بیماریه و بسته هدیه با قندشکن پینگ ۶۰-۷۰ میگرفتم دیویژن میزدم پروکلاب فیفا با رفقا کج‌دار و مریض میگذروندیم الان یه ویدیو تو واتس اپ به زور میشه دانلود کرد چه برسه گیم فقط نت گوشی همراه اول یکم قابل تحمله با این وضعیت یکی دو ماهی انلاین گیم تعطیله

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
پیشگامانم 100 گیگ رو داده ولی با محدودیت سرعت که عملا نمیشه از اون حجم استفاده کرد.وضعیت پینگ فرقی با قدیم نکرده و راضی کننده‌س

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
پیشگامانم 100 گیگ رو داده ولی با محدودیت سرعت که عملا نمیشه از اون حجم استفاده کرد.وضعیت پینگ فرقی با قدیم نکرده و راضی کننده‌س
سرعت من که دوهفتس 300 کیلوبایت شده ⁦

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
  • Sad
Reactions: ps34 and vivaz360

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سرعت من که دوهفتس 300 کیلوبایت شده ⁦

Sent from my G3112 using Tapatalk
من مشکل اصلیم این هست که موقع استارت شدن دانلود ، چه سرور داخلی اینترانت باشه چه بین الملل ، پدرصاحبش درمیاد که به سرور وصل شه و شروع کنه به دانلود کردن.سرعتم نوسان میکنه.این صد گیگ گند زد به کل شبکه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیگه کلا نت نابود شد رفت اگه 15و 16 مدارس و دانشگاه ها باز نشن وضع همینجور خواهد بود، این 100 گیگ اعتبارش کی هست اون وزیر احمق دوباره 100گیگ به اینا نده بزنن دانلود پورن به گیم ما پی پی کنن یه دست آنلاین نشه زد همش تایم اوت

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
در پرداخت هزینه ها هیچوقت از اعداد کم نمیشه بلکه اضاف هم میشه ولی هنگام استفاده اعداد یک دهم میشن:/

استارت مشکلات از دی ماه و حوادث اون موقع خرد که از اون موقع رو 800 کیلوبایتم .بحث الان نیست . البته قبل دی هم ب خاطر مسائل تلگرام یه حرکتایی زده شد و اون موقع ها هم داستان بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
داشتم فکر میکردم همه درخواست SLA بزنیم بالاخره مجبورن جبران کنن بعد یادم افتاد تنها کسی که مجبوره کاری بکنه ماییم نه اونا ⁦
پیشگامان هم که کلا دایورت کرده پشتیبانی زنگ میزنی اشغاله

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
پیشگامان هم که کلا دایورت کرده پشتیبانی زنگ میزنی اشغاله

همشون همینطور شدن، پشتیبانی ایرانسل هم جواب نمیده تا لااقل یه میدل فینگر بفرستیم براشون:D:|

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من نمیدونم اگه نخوایم این وزیر جوان طرح بده باس کیو ببینیم
آخه فلان فلان شده مگه تو پهنای باندشو داری که میای صد گیگ رایگان میدی اونم ده روزه که ملت اینجوری بیفتن رو دانلود
بازی انلاین که بخوره تو سر من وضع جوری شده نمیشه با کیفیت 160 یه استریم دید
قبل این صد گیگه همه چی خوب بود مرتیکه عین دخترای 14 ساله فقط دوست داره تو چشم باشه بیاد یه چیزی از خودش در وکنه گند بزنه به همه چی بره
ادم نمیدونه از دست اینا بذاره کجا در بره به خدا:Crying1:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
من نمیدونم اگه نخوایم این وزیر جوان طرح بده باس کیو ببینیم
آخه فلان فلان شده مگه تو پهنای باندشو داری که میای صد گیگ رایگان میدی اونم ده روزه که ملت اینجوری بیفتن رو دانلود
بازی انلاین که بخوره تو سر من وضع جوری شده نمیشه با کیفیت 160 یه استریم دید
قبل این صد گیگه همه چی خوب بود مرتیکه عین دخترای 14 ساله فقط دوست داره تو چشم باشه بیاد یه چیزی از خودش در وکنه گند بزنه به همه چی بره
ادم نمیدونه از دست اینا بذاره کجا در بره به خدا:Crying1:
دقیقا! دو روز تعطیل کردن همه جارو نت به چس چس افتاد معلوم بود پهنای باندشون نمیکشه! بعد واسه من میاد 100 گیگ اینترنت میده!
خب احمق تو توان زیرساختی و تجهیزات و پهنای باند سسشر مملکت رو نمیدونی میای اینکارو میکنی که فشار روش ده برابر بشه؟!
الان با سرعت 50 کیلوبایت مشغول آپدیت رینبوعم :| توییچ هم همش بافر میشه رو هر کیفیتی! چه 160 چه 1080!
بقول دوستمون چند صفحه قبل، پی پی کردم تو این وضعیت زندگی ما که تو قرنطینه هم نمیشه هیچ کاری کرد باید با توپامون یه قل دو قل بازی کنیم -_-

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا من اومدم خونمون تو روستا خودمو قرنطینه کنم چرا اینقد فاجعس وضع :D مشهد پیشگامان دارم دوروز پیش هیچ مشکلی نداشت پینگ هم اوکی بود اینجا مخابرات پینگ 180 به بالاس پکت لاسم وحشتناکه اصلا به هیچ شکلی نمیشه بازی آنلاین زد سرعتم الان اومده رو 500 باید بالا 1 میبود، همین تاپیکو هم 10 دقیقه طول داد باز کنه پیر کرد مارو :|
مخابرات بعد این قضیه 100 گیگ اینقد داغون شده یا قبلشم خراب بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر