بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
متاسفانه پارس آنلاین فوق العاده افتضاح شده. پینگ مثل خرگوش بالاپایین میپره و شب ها هم دانلود از سایت های خارجی آدم رو پیر میکنه.
شاتل هم که هنوز سرویس کاهش پینگ روی 16 مگ نمیدن! مثلا سال 2019 هست!
پیشگامان قیمت سرویس هاش خیلی بالاست میمونه اسیاتک و صبانت و های وب.
آسیاتک سرویس کاهش پینگ داره و آیا سرویس با حجم بالا میشه گرفت یا فقط همون 80 گیگ هست؟
صبانت چطور؟ ایا راضی هستن کسانی که دارند؟
های وب چطور؟ کاهش پینگ؟
تازگی یه باگ هم گرفته پارس انلاین مثل اینکه مودمای Tp LINK به طور رندوم تو شبانه روز یهو نتشون قطع میشه !!!! و راهی هم نیس این مشکلو حل کنن میگن مودمو عوض کنین !!!
دیگه از این عجیب تر ندیده بودم یه شرکت به فنا بره .. قبلا بهترین سرویسا رو میداد الان به کل مفت نمیرزه
از وقتی امتیازشو فروختن به های وب کلا یه جور دیگه شد مدیریتش
حیف

• Sad
Reactions: Black Sun

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
آره همینو میگم دیگه :D تهرانیا پینگاشون بهتره معمولا، البته محله و کیفیت خط و فاصله تا مرکز مخابراتی هم ربط داره اما طبق چیزی که تو این تاپیک دیدم بصورت کلی تهرانیا از این نظر بهتره کلا وضعشون.
الان پیشگامان و پارس معمولا بهترین پینگارو تو کشور دارن اما خب میبینی من اینور کشور دارم 126 میگیرم اونا اونور 81، با اینکه پیشگامانیم جفتمون.
در کل حرفم اینه تا خودت نگیری تست کنی معلوم نمیشه، انتظاراتتو با اینا بالا نبر که به امید 80 بری بعد 140 بهت بده افسرده بشی :D من دوتا باز نیستم ولی شوتر که نیست آیا واقعا اون 30-40 میلی ثانیه تاثیر مستقیم داره رو بازی که حاضری عوض کنی بخاطرش؟

اره خیلی خیلی پینگ مهمه ، 10 تاش هم مهمه ؛ اگر نه الان پارس 6 ماه 8مگ میده 125 ت ؛ پیشگامان همون رو میده 215 ت (جفت جشنواره) الان با اینکه 100 تقریب اختلافه بازم برای 10-15 پینگ بهتر ، بازم نظرم به پیشگامانه

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
طرح ۴ مگ نقره‌ای دارم.سرعت دانلود رو این ماه برخلاف ماه گذشته باز گذاشتن خط منم تا ۶مگابیت میکشه.fastpath رو هم فعال کردم.پیشگامان تابستون خیلی مشکل داشت ولی از وقتی که گرون کردن و ریزش کاربر داشتن احساس میکنم کیفیت اینترنت بهتر شده و محدودیت سرعت و قطعی خیلی کمتر شده.
شما هم بقول دوستمون خیلی اطمینان نداشته باش به این آمار و اطلاعات هیچ شرکتی حتی تو یک شهر بین دو مرکز مخابراتی مشخصات فنی یکسانی نداره و ممکنه مثلا تو منطقه ما کیفیت پینگ و پکت لاست و نویز با یه منطقه دیگه متفاوت باشه.من خودم ۴ ۵ تا isp تابحال عوض کردم و بین اونها پیشگامان کمترین پینگ رو برام داشت
دقیقا ؛ الان طرح کاملا مشابه توی پیشگامان قشنگ 100 ت گرونتره !!!!!!! ولی بازم من امروز میخوام پیشگامان بگیرم با توجه به پینگ که شما و دوستان گزاشتن ، بازم حاضرم اون اختلاف ش رو بدم ولی مثثثثثثثثثثثل ادم play کنم !!!!!!!

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
متاسفانه پارس آنلاین فوق العاده افتضاح شده. پینگ مثل خرگوش بالاپایین میپره و شب ها هم دانلود از سایت های خارجی آدم رو پیر میکنه.
شاتل هم که هنوز سرویس کاهش پینگ روی 16 مگ نمیدن! مثلا سال 2019 هست!
پیشگامان قیمت سرویس هاش خیلی بالاست میمونه اسیاتک و صبانت و های وب.
آسیاتک سرویس کاهش پینگ داره و آیا سرویس با حجم بالا میشه گرفت یا فقط همون 80 گیگ هست؟
صبانت چطور؟ ایا راضی هستن کسانی که دارند؟
های وب چطور؟ کاهش پینگ؟

الان که پارس انلاین دوستان گذاشتن پینگ ش که بنظر خوبه .... 93 میداده .... شما الان خودت از vie.valve.net اگر پارس داری چند میگیری ؟

آسیاتک رو من پرسیدم ؛ سرویس گیمینگ ندارن ولی همون کاری که اونا میکنن و پروفایل تغییر بدن پینگ بیاد پایین ، اوناهم انجام میدن

صبانت اصلا ندیدم اینجا کسی امار بده //////

• Like

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
یک مورد جالب رو الان متوجه شدم. وبسایت Whatsmydns دی ان اس مورد استفاده رو گزارش میده.
تا قبل از مشکلات این چند روز دی ان اس روی سرور های پارس انلاین فعال بود اما الان که تست گرفتم سرور های وب امد بالا.
گویا دارن مسیر ها رو به اون سمت هدایت میکنند که اینقدر داغون شده.

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
کسی از آواگستر سرویس خریده؟
حجم خیلی خوبی رو سرویس هاش داره. یکم مشکوکه. اگر کسی استفاده میکنه لطفن یه آمار ازش بده.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
دقیقا ؛ الان طرح کاملا مشابه توی پیشگامان قشنگ 100 ت گرونتره !!!!!!! ولی بازم من امروز میخوام پیشگامان بگیرم با توجه به پینگ که شما و دوستان گزاشتن ، بازم حاضرم اون اختلاف ش رو بدم ولی مثثثثثثثثثثثل ادم play کنم !!!!!!!
118547

پینگ پیشگامان در تهران. اگه کلی پول دادید و نا امید شدید زیاد تعجب نکنید!

• Wow
Reactions: iAchilles

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
پارس آنلاین واقعا شرکت جالبی هست :sweatsmile:
این بعد از اختلالات چند روز گذشته. کارشناس هم تایید کرد که سرور ها داره به های وب منتقل میشه.
اختلالات اینستا کامل رفع شده اما تویچ به زور باز میشه. غیر از اون همه چی به حالت نرمال برگشته.

Attachments

• Annotation 2019-10-01 161809.jpg
    Annotation 2019-10-01 161809.jpg
    74.2 KB · مشاهده: 66
  • Like
Reactions: iAchilles

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
این بعد از اختلالات چند روز گذشته. کارشناس هم تایید کرد که سرور ها داره به های وب منتقل میشه.
اختلالات اینستا کامل رفع شده اما تویچ به زور باز میشه. غیر از اون همه چی به حالت نرمال برگشته.
پشمام :D دارم روزشماری میکنم سریعتر سرویسم تموم شه تخلیه کنم پیشگامانو برم سمت پارس آنلاین شاید یه فرجی شد :D

• Smile

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
شما کدوم منطقه ای؟

View attachment 118559
بابا نزارین از این پینگا ، ما جنبش رو نداریم :ددددددددی

من هفته بعد طرحم تموم، پرتم خالی میکنم ؛ با این پینگایی که گزاشتن بچه ها ؛ نهایتا بین پارس آنلاین و پیشگامان موندم کدوم بالاخره ؟

حالا منم چون خالی از لطف نباشه ؛ پینگ خودم از "عصرتلکام" (مشهد)

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    32.3 KB · مشاهده: 48

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر