بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سرعت دانلود منم از يك هفته پيش يك چهارم شده !!
سرعت دانلود شبانه كه هيچ !!! سرعتش 5 كيلوبايت هست
قبل عيد ٣٠٠ بود

Send from Tapatalk

سرعت اینترنت ایران نه به وجود میاید نه از بین میرود ، بلکه از کاربری به کاربر دیگر منتقل میشود!

بله همون AIRDSL منظورم هست.

میخواستم بدونم پینگش خوب هست با نه، چون سرعت خیلی مهم نیست برا من.

ممنون
بله پینگ بین 8ms~25ms هستش،ولی عرض کردم از نظر قیمت خیلی گرونه و فعلاً منطقه شمال تهران و جنوب تا خ زرتشت، غرب تا شهرک غرب و شرق تا شریعتی زیر پوشش هستش.

XPERIA Z3+

دوستانی که از ptp شاتل استفاده میکنن میشه در مورد پینگ و کیفیت پهنای باند در طول شبانه روز نظر کاربردی بدن؟
برای گیمینگ توصیه میشه؟

سلام دوستان بنده مخابرات مشهد دارم سمت جاهد شهر میخواستم ببینم پینگ چطوره چون پینگ من 12 ظهر به بعد معمولا فوق العاده میره بالا با دی ان اس مخابرات میشه 1200 و یک شب به بعد هم تایم اوت هست کلا

یه دفعه نمیدونم چرا انقدر خوب میشه این پینگ, همیشه اینجوری نیس، سرویس PTP شاتل، اما کلا نمیدونم خود سرور های بازی خیلی عالی عمل نمیکنه خوب هست، کلا نت ایران دیگه بهتر از این آشغالا نمیشه :|
pkcbzg2eq6li5k86cut8.png

مشهد..شاتل 8 مگ دارم و از ptp استفاده میکنم ...از 6 عصر کلا نابود شد ....تایم اوت در حد اعلا ....پینگ از 150 رفته رو 700 به بالا .....سرعت دانلود از 1 مگ اومده روی 12 کیلو.
زنگ زدم گفت اختلال هست خوب میشه اما 3 ساعت گذشته و هنوز هیچی

یه دفعه نمیدونم چرا انقدر خوب میشه این پینگ, همیشه اینجوری نیس، سرویس PTP شاتل، اما کلا نمیدونم خود سرور های بازی خیلی عالی عمل نمیکنه خوب هست، کلا نت ایران دیگه بهتر از این آشغالا نمیشه :|
pkcbzg2eq6li5k86cut8.png
پینگ منم از ptp شاتل اینجوریه ولی در طول روز بالا پایین میشه برا تو اینجور نیست ؟ :-"
راستی سرعت دانلودت از لینک های خارجی چطوره؟!

دوستان میخوام یه اینارت اختصاصی برا خودم بگیرم

مشکل اینه که باید یه خط تلفن هم بگیرم اون یکی خامواده هم استفاده میکنن برا گیم انلاین نمیصرقه

میخواستم بینم رو همین هطی که اشتراک اینترنت parsonline دارم میشه یکی دیگه راه اندازی کرد ؟

بعد قیمت یه گیک شاتل جقدره ؟ یه نفر گفت 20 تومان ایناست !!

وایرلس بدرد گیم میخوره ؟
parsonline از خرداد تا الان سرعتش شده 20 قلش رو 400 بود کسی میدئنع چش شده ؟ نمیتونم هم بیگیری کنم ابادانم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or