بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
چرا انقدر نت داغون شده باز خبریه ؟ الان چند روزه که همش تایم اوت میشه و چراغ adsl خاموش میشه مثلا روزی 4 بار اینا این اتفاق میفته .

من تا الان از شاتل سرویس داشتم سر اینکه شبا نتم به گند کشیده میشه ازش اومدم بیرون رفتم مخابرات گرفتم اونم اومد حجمی کرد و نامحدود رو برداشت رفتم پیشگامان گرفتم نامحدود داشتم حدود 6 ماهی و این هم نامحدود رو برداشت دوباره برگشتم از سر اجبار مخابرات گرفتم 6 ماهی دوباره مخابرات داشتم که دیدم زیادی حجم میخوره رفتم دوباره پیشگامان الان از 3 ماهی که ازش گرفتم حدود 1 ماه دیگه مونده و جالبه که رفتم تو سایتش و میبینم قیمت هاش رو چند برابر کرده الان من واسه 512 نامحدود 3 ماهه 100 میدادم الان نوشته یک ماهه 512 رو 75 هزارتومن باید بدی .

و در آخر منه بدخبت موندم حالا چیکار کنم با این همه لاشخوری که دورمو گرفتن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
چرا انقدر نت داغون شده باز خبریه ؟ الان چند روزه که همش تایم اوت میشه و چراغ adsl خاموش میشه مثلا روزی 4 بار اینا این اتفاق میفته .

من تا الان از شاتل سرویس داشتم سر اینکه شبا نتم به گند کشیده میشه ازش اومدم بیرون رفتم مخابرات گرفتم اونم اومد حجمی کرد و نامحدود رو برداشت رفتم پیشگامان گرفتم نامحدود داشتم حدود 6 ماهی و این هم نامحدود رو برداشت دوباره برگشتم از سر اجبار مخابرات گرفتم 6 ماهی دوباره مخابرات داشتم که دیدم زیادی حجم میخوره رفتم دوباره پیشگامان الان از 3 ماهی که ازش گرفتم حدود 1 ماه دیگه مونده و جالبه که رفتم تو سایتش و میبینم قیمت هاش رو چند برابر کرده الان من واسه 512 نامحدود 3 ماهه 100 میدادم الان نوشته یک ماهه 512 رو 75 هزارتومن باید بدی .

و در آخر منه بدخبت موندم حالا چیکار کنم با این همه لاشخوری که دورمو گرفتن
به مخابرات دوباره سلام کن :d

XTX-IMG-Tarrif.png

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
به مخابرات دوباره سلام کن :d

XTX-IMG-Tarrif.png

منم الان اینو دیدم حالا نمی دونم واقعیه یا نه اگه واقعا 1مگ نامحدود رو ماهی اونقدر بدن خیلی خوبه میگیرم اما از یه طرف تو خود سایت اومده یه pdf گزاشته که همون سرویس های طلایی و نقره ای ایناس حالا نمیدونم قضیه این جدیدا چیه

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اقا کمک
من امروز نت مخابراتم وصل شد.

ولی نمیتونم درست کانفیگ کنم یعنی کانفیگ میکنم ولی انگار نه انگار

نتوورک کانکشن نمیشه و فقط میتونم از طریق broadband کانکشن کانکت شم که فک کنم سرعتش پایینه اگه کسی میتونه کمکم کنه.ممنون میشم:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
این نامحدودا همون سرویسا نیست که مثلا سرعت دانلود 128ـش 10کیلوبایته؟
من نمیدونم نامحدود چجوریه ولی اصل نامحدود تو ایران ینی همین 1 به 8 ... کسی که خیلی دانلود میکنه میره 2 مگ نامحدود میگیره که 1 به 8ـش میشه 256 ولی خوب ماه کلی آب میخوره پاش ... این قیمتا الان معقول ترین قیمت هستن تو ایران ........

- - -ویرایش - - -

منم الان اینو دیدم حالا نمی دونم واقعیه یا نه اگه واقعا 1مگ نامحدود رو ماهی اونقدر بدن خیلی خوبه میگیرم اما از یه طرف تو خود سایت اومده یه pdf گزاشته که همون سرویس های طلایی و نقره ای ایناس حالا نمیدونم قضیه این جدیدا چیه
این کلا جدای از تعرفه های خود مخابرات هستش اسم خدمات دهندش هم آشنای اول (فکر کنم این همراه اول یه کاریی داره میکنه) هستش ربطی به سرویس های خود مخابرات نداره ....

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
این کلا جدای از تعرفه های خود مخابرات هستش اسم خدمات دهندش هم آشنای اول (فکر کنم این همراه اول یه کاریی داره میکنه) هستش ربطی به سرویس های خود مخابرات نداره ....
این آشنای اول اسم همون مخابراته فک کنم!! خیلی وقت پیش تو تلوزیون گفتن که میخان اسمشونو بکنن آشنای اول!!

amir x

کاربر سایت
Sep 3, 2013
22
بچه ها الان زنگ زدم به صبانت میگه اگه شما تو این چند روز سرویس 512 بخواین بگیرین جشنواره است واگه بگیرین با نصب میشه 24 تومن!!!!!بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید.

- - -ویرایش - - -

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
دوستان 1مگ نامحدود مخابرات بدرد میخوره میخوام سرویس 2مگ محدودم رو با 1مگ نامحدود عوض کنم ارزش داره امروز رفتم مخابرات گفتن تفاوت قیمت رو بدی برات تغییرش میدیم

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
من نمیدونم نامحدود چجوریه ولی اصل نامحدود تو ایران ینی همین 1 به 8 ... کسی که خیلی دانلود میکنه میره 2 مگ نامحدود میگیره که 1 به 8ـش میشه 256 ولی خوب ماه کلی آب میخوره پاش ... این قیمتا الان معقول ترین قیمت هستن تو ایران ........

من نامحدود میگیرم 256---سرعت دانلودش هم 260 هست یعنی 1 به 1 هست...42 تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر