بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
سلام دوستان کمکککککککککک لطفا کمک کنید

من چند وقتیه شارژ خالی میکنم ... یه چند روره نرم افزار نصب کردم امار رو دارم .... امروز یکم بیشتر دقت کردم دیدم هیچی باز نیست وب بسته همه چی بسته داره عدد میندازه مثلا 13 20 80 90 kbs یه چند دقیقه ای گذشت از 312 مصرف کلا یهو شده 318 شش مگ مصرف کرده .... هرچی هم برنامه بود بستم ..بازم داره میندازه ...چکار کنمممم ... یک ساله همش شارژ میخرم ..هیچ کیفی هم نکردم ... دو ماهی 35 تا 45 دارم پول میدم..........لطفا کمک کنید
اسم نرم افزار نصب کردم DU_Meter_6.05_Build نرم ساده ای هستش

این نرم افزار رو دانلود کن برای کنترل ترافیک اینترنت هستش NetLimiter 3 Pro v3.0.0.10 ابزاری برای مدیریت و کنترل شبکه

این برنامه هر نرم افزار یا مرورگر که از اینترنت بار میکشه رو نشون میده میتونی رو هر وسیله ناشناس که داره از اینترنت استفاده میکنه یا بلاکش کنی(Kill Connection) یا لیمیت بزاری ( که تا فلانKb/s فقط استفاده کنه)

طبق این عکس

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خیلی مسخرسـت ببین چه ذلتی میکشیم ما ها

بریم تاپیک اینترنت فروم های خارجی رو ببینیم 2 دستی بزنیم به سره خودمون

که برای 2 گیگ باید شب بذاریم دانلود شه صبح پاشیم ببینیم چی شده .. اگر حالا برق قطع نشده باشه .. نت نترکیده باشه

من که از این بلاد میرم دیر یا زود !

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان کمکککککککککک لطفا کمک کنید

من چند وقتیه شارژ خالی میکنم ... یه چند روره نرم افزار نصب کردم امار رو دارم .... امروز یکم بیشتر دقت کردم دیدم هیچی باز نیست وب بسته همه چی بسته داره عدد میندازه مثلا 13 20 80 90 kbs یه چند دقیقه ای گذشت از 312 مصرف کلا یهو شده 318 شش مگ مصرف کرده .... هرچی هم برنامه بود بستم ..بازم داره میندازه ...چکار کنمممم ... یک ساله همش شارژ میخرم ..هیچ کیفی هم نکردم ... دو ماهی 35 تا 45 دارم پول میدم..........لطفا کمک کنید
اسم نرم افزار نصب کردم DU_Meter_6.05_Build نرم ساده ای هستش

این برنامه کمکت میکنه:

wireless network watcher

دانلودش کن و بعد میتونی ببینی کی به مودمت وصله و داره ازش استفاده میکنه.

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
یکم کامل تر توضیح بدید لطفا .
دوستمون راست میگه اگر سیستم وایرلس دارید و محدودتون هم آپارتمان شکل هست دقت کنید حتما از وایرلس با رمز عبور استفاده کنید ( WPA2 ) - چراغ های Lan مودم ( چه لن کابل چه وایرلس لن ) همه چی نشون می ده اگر بی دلیل به صورت چشمک زن سریع در حال فعالیت هست شما در حال دانلود و آپلود هستید - در همون نرم افزاری گفتید قسمت View Connections چک کنید ببینید وضعیت برنامه ها رو - آپدیت های خودکار ویندوز هم چک کنید که OFF باشه - در نهایت نشد تماس بگیرید با ISP و مودم ریست کلی کنید و یوزر پسورد خئودتون تغییر بدید.

اره اپارتمان هستیم ..10 واحد ...همه هم دارن تا اونجایی که من میشناسمشون مال حرفا نیستن....چند تاهمسایه ها که با هاشون صحبت میکردم اونا میگفتن ما خیلی مصرف میندازه ....همش 25 داریم میدیم.....آیا میتونه از خوده مخابرات باشه داره دولا پهنا حساب میکنه ؟ ؟؟؟
دوستم میگفت شاید ویروس باشه ... ویروس میتونه خودشو آپدیت کنه !!!!! شاید ....

اره وایرلس داره ...
..... رو لپ تاب خواهرم که اون وایرلس داره چک کردم نرم افزار نصب کردم ... اونم داره نشون میده ... کی هی کم میشه .....عجیبه خیلی....5 20 30 15 20 هی میندازه کیلو بیت بر ثانیه .....

آخرین ویرایش:

sorena77

کاربر سایت
May 13, 2010
88
نام
Alireza
سلام دوستان .. یه سوال ..
آیا ممکنه به دلیل خرابی ه مودم یا ناسازگاری مودم با ISP یه روز پینگ 40 باشه یه روز 200 ؟! مدم من D-Link هست ... شنیدم dlink کلا مشکل داره ... عوض کنم مودم رو ؟!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
سلام دوستان .. یه سوال ..
آیا ممکنه به دلیل خرابی ه مودم یا ناسازگاری مودم با ISP یه روز پینگ 40 باشه یه روز 200 ؟! مدم من D-Link هست ... شنیدم dlink کلا مشکل داره ... عوض کنم مودم رو ؟!

فعلا نت کشور مشکل داره برای همین 100% از خود isp هست نه مودم

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اینم با نرم افزار Wireless.Network.Watcher
تو عکس دوتا اولی و اخری ماله خودمه سومی نوشته Asiarock Incorporation نمیدونم چیه ؟؟؟؟ کمککککک

http://uplod.ir/fl5c1conthum/New_Picture_ss.bmp.htm

http://img4up.com/up2/39588748128987972873.bmp

شما پسورد مودمت رو عوض کن
روی wepبذار که امنیت بالاتری داره...
Sent from my Gallaxy S2 ...using tapatalk 2

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
کسی اینجا سرویس 2 مگ وایمکس ایرانسل را استفاده میکنه؟
سرعت دانلود شبانه و روزانش چطوره ؟ پینگش رو چنده؟
من یه مگ داشتم.دانلودم از 0تا 90 پینگ هم صبح زود طرفای 100-ظهر طرفای 250 و از عصر به بعد هم بالای دو سه هزار

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اره اپارتمان هستیم ..10 واحد ...همه هم دارن تا اونجایی که من میشناسمشون مال حرفا نیستن....چند تاهمسایه ها که با هاشون صحبت میکردم اونا میگفتن ما خیلی مصرف میندازه ....همش 25 داریم میدیم.....آیا میتونه از خوده مخابرات باشه داره دولا پهنا حساب میکنه ؟ ؟؟؟
دوستم میگفت شاید ویروس باشه ... ویروس میتونه خودشو آپدیت کنه !!!!! شاید ....

اره وایرلس داره ...
..... رو لپ تاب خواهرم که اون وایرلس داره چک کردم نرم افزار نصب کردم ... اونم داره نشون میده ... کی هی کم میشه .....عجیبه خیلی....5 20 30 15 20 هی میندازه کیلو بیت بر ثانیه .....

اگر برای اطرافیان این مشکل هست حتما تماس بگیرید - ویروس اطلاع دقیق ندارم ولی می تونه در سیستم نت دستکاری وسیع کنه تا جایی که اگر ویروس خیلی شدید باشه نت کلا قطع می شه چون ویروس هایی اینترنتی باعث ویروسی شدن خود مودم می شن و کلا برنامه های مودم می ریزن بهم که باعث تداخل و قطعی می شه -

مورد بعدی برنامه های مربوط به ویندوز آپدیت هست که اگر اتوماتیک آپیدیت باشه به محض ران شدن ویندوز و اتصال اینترنت آپدیتش پیدا می کنه - با نرم افزاری دوستمون معرفی کرد می شه فهمید کی از مودم استفاده می کنه ولی وقتی سیستم وایرلس روی WPA2 بزاری چون براش پسوورد تعیین می کنی دیگه کسی نمی تونه راحت از طریق مودمت در محدود تو کانکت بشه -

تعرفه های مخابرات ثابت هستش و بعید چنین کاری کنن -

وایرلستون رو WPA 2 بزارید - مودم ریست کلی کنید مجدد تنظیم کنید - یک تماس با ISP بگیرید بگیرید - ...

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

اینم با نرم افزار Wireless.Network.Watcher
تو عکس دوتا اولی و اخری ماله خودمه سومی نوشته Asiarock Incorporation نمیدونم چیه ؟؟؟؟ کمککککک

http://uplod.ir/fl5c1conthum/New_Picture_ss.bmp.htm

http://img4up.com/up2/39588748128987972873.bmp

مورد سوم هم یک device دیگه هست که به شما وصل ( incorporation ) شده چون MAC Address هم داره مشخصه کاملا، سه رقم اول اون Mac Addres هم مشخص می کنه ابزار مال کجاس (!) - ببینید در بخش Device Name & Information چیزی نزده برای مورد سوم ؟
پیگیری این مورد سادس از طریق iSP و تنظیمات امنیتی مودم -

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من حجمی پارس آنلاین دارم، 256
اوایل که سرویس گرفته بودم، روزها سرعتم روی 200 بود، شبها هم 130 140
ولی چه فایده که دوام نداشت!:( بعد 5 6 ماه، سرعت روزانه ام شد 100 ، شبها هم بین 60 تا 100 ...

ممنون، الان سرعتت تو شبانه چقدره؟

-=-=-=-=-=-

پارس آنلاین هم نامردن، زنگ زدم میگم سرویس نامحدود 256 میخوام، میگه تو منطقه شما فقط 512 حجمی 30 گیگ فقط به صورت سه ماهه یا یکساله ارائه میشه. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر