بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

در مورد ترتیب کاراکتر ها باهات 500 درصد موافقم(البته نمیدونم روچه حسابیه مثلا تو re4 ایدا بود ولی کلیر نبود تو degeneration کلیر بود ایدانبود)

درود
خسته نباشی احد جون. لامذهب همچین پُر پیمون بود که چشمم در امد تا همش رو بخونم!. اقا پرینتیبل ورژن هم بده دیگه :دی. این جور موارد رو باید بصورت مکتوب هم داشت.
و آما ... :
میگوید که بجای نمونه برای وسکر چیز دیگری فرستادم !!!!!!!

عالی بود لطفا ترتیب بقیه متنها رو هم سریع بده:biggrin1::cheesygri:laughing::)

فعلا بهتره موضوعات تصادفی انتخاب بشه.

در مورد ترتیب کاراکتر ها باهات 500 درصد موافقم(البته نمیدونم روچه حسابیه مثلا تو re4 ایدا بود ولی کلیر نبود تو degeneration کلیر بود ایدانبود)

بحث Denegeration جداست. در برخی از موارد مثل شخصیت پردازی متفاوت با بازی هست.

درود
خسته نباشی احد جون. لامذهب همچین پُر پیمون بود که چشمم در امد تا همش رو بخونم!. اقا پرینتیبل ورژن هم بده دیگه :دی. این جور موارد رو باید بصورت مکتوب هم داشت.
و آما ... :

قابلی نداشت.

والا واسه این کار یکم زوده. هنوز در اول کار هستیم ;)

دستت درد نکنه خسته نباشید
یه سوال این خانم مدل واقعی داره یا نه ؟؟

اگر منظورتون شخصیت ایدا هست باید بگم که گویا آقای میکامی از شخصیت Nikita در فیلم Nikita با بازی Anne Parillaud برای ایدا استفاده کرده. چون از خیلی جهات شبیه این شخصیت ساخته شده.

اگر منظورتون شخصیت ایدا هست باید بگم که گویا آقای میکامی از شخصیت Nikita در فیلم Nikita با بازی Anne Parillaud برای ایدا استفاده کرده. چون از خیلی جهات شبیه این شخصیت ساخته شده.

مطمئنی از نظر قیافه که کلی نا میزون میاد (البته من این فیلم رو ندیدم)(کلتشم فرق داره مال nikita دیزرت ایگل اما مال ایدا تو بازی black tail هست (دم سیاه))
آیا میکامی این رو در جایی به طور رسمی گفته؟؟
اقا موهای لیان فابریکن طلاییه؟؟؟؟؟؟:confused:

مطمئنی از نظر قیافه که کلی نا میزون میاد (البته من این فیلم رو ندیدم)(کلتشم فرق داره مال nikita دیزرت ایگل اما مال ایدا تو بازی black tail هست (دم سیاه))
آیا میکامی این رو در جایی به طور رسمی گفته؟؟
اقا موهای لیان فابریکن طلاییه؟؟؟؟؟؟:confused:

اول که گفتم منظورم شخصیتش بود. کلا کپیش هست.;)

احد جان من همین الان تمومش کردم این تاپیک و تا اینجا
1 پیشنهاد دارم حتما به صورت pdf آخرش بده اینا رو که پرینت کنیم مکتوب باشه (چون ایننا تاریخ هستن)
و یک wish اونم اینه که چی میشد کپکام میومد کل اویل ها رو مثل god of war تو یکی یا 2 تا بلو ری میزاشت تا همه میفهمدین بازی به چه شکلیه :love:
الان من تو کف RE0 هستم که ربکا رو اونجا ببینم ولی واسه گیم کیوبه و ..........

همه آمین بگین

خدایا چی میشد کپکام کلکسیون لویل رو روی بلو ری میداد
آمین

ممنون
بیصبرانه منتظر ادامش هستم

احد جان من همین الان تمومش کردم این تاپیک و تا اینجا
1 پیشنهاد دارم حتما به صورت pdf آخرش بده اینا رو که پرینت کنیم مکتوب باشه (چون ایننا تاریخ هستن)
و یک wish اونم اینه که چی میشد کپکام میومد کل اویل ها رو مثل god of war تو یکی یا 2 تا بلو ری میزاشت تا همه میفهمدین بازی به چه شکلیه :love:
الان من تو کف RE0 هستم که ربکا رو اونجا ببینم ولی واسه گیم کیوبه و ..........

همه آمین بگین

خدایا چی میشد کپکام کلکسیون لویل رو روی بلو ری میداد
آمین

ممنون
بیصبرانه منتظر ادامش هستم

به روی چشم. اما همون طور که گفتم هنوز اول کار هستیم.

RE0 از لحاظ داستانی نوعی =یش رزیدنت ایول هست. از اسمش هم مشخصه. سر موقع به این بازی هم میرسیم.;)

شما میل ندلرین بقیشو هم قرار بدین تا یه حالی هم به ما بدی .

عجله نکنید.

هنوز خیلی ها نحوندن مطالب رو. ;)

واسه همین موضوع بعدی به 2 روز دیگه موکول شد.

این Resident Evil 5 Pc Version دستم رو واسه بعضی از مطالب بسته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or