بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
ولی یه سوتی عالی RE1 داره تفنگ بری 44 Magnum هست . زمانی که اول بازی از دست زامبی فرار میکنیم بری 3 تا تیر سر اون زامبیه خالی میکنه که اخر زنده میمونه در میره ! @-) در حالی که اگه بری رو نجات ندیم بذاریم بمیره میتونیم این تفنگ رو برداریم باس اخر بازی با یک تیرش از پا در بیاریم :D/:) ( One shot kill تفنگش )

کاملا درسته.ولی این مسائل رو بیشتر میشه روی حساب گیم پلی گذاشت و بحث گیم پلی هم کلا از داستان جداست.مثل تایرنت 101 در 2 که هر بار با راکت لانچر فقط بیهوش میشه.ولی در انتها که به حالت سوپر تایرنت درمیاد و تازه قوی تر هم هست ، با یک راکت متلاشی میشه.خب این سوتی داستانی نیست.علتش اینه که تایرنت توی بخش های های قبلی نباید از بین بره.یا مثلا در 6 کریس در فلش بکی که مربوط به ایدونیاست ، یک شات گان پیدا میکنه.بعد در مرحله ی بعدی که مربوط به زمان حال هست ، همون شات گان رو داره !

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
میدونم که عنوان umbrella corps اونقدر بد عمل کرده که فکر نکنم کسی حتی توی این تاپیک هم بازی رو تهیه کرده باشه! اما جالبه بدونید کپ کام چون محبوبیت عمارت اسپنسر رو در بین گیمر ها و فن ها دیده حالا از این قضیه میخواد برای فروش umberlla corps کمک بگیره
این دوتا تریلر مربوط به dlc رایگان عمارت اسپنسر این عنوان هست:

یه نفر نوشته بود خاطرات قشنگ ما رو خراب نکن کپکام :)
تریلر برای یوتوب هست

ولی یه سوتی عالی RE1 داره تفنگ بری 44 Magnum هست . زمانی که اول بازی از دست زامبی فرار میکنیم بری 3 تا تیر سر اون زامبیه خالی میکنه که اخر زنده میمونه در میره ! @-) در حالی که اگه بری رو نجات ندیم بذاریم بمیره میتونیم این تفنگ رو برداریم باس اخر بازی با یک تیرش از پا در بیاریم :D/:) ( One shot kill تفنگش )

تازه با همون تفنگ هم بری دوتا شلیک می کنه به وسکر ، فیل هم باشه با اون شدت داغون میشه ولی وسکر زخمی میشه و تایرنت رو آزاد میکنه!
البته این ها کات سین و برای زیبایی داستان هست که نیما بهش اشاره کرد
نمیشه گفت که یه ایراد بزرگ هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
بفرمایید :

1-بازی 8 تا پایان داره.چهار تا برای کریس و چهار تا برای جیل.اول چهار حالت کریس : 1-جیل آزاد و ربکا زنده (بهترین حالت). 2-جیل زندانی و ربکا زنده. 3-جیل آزاد و ربکا مرده. 4-جیل زندانی و ربکا هم مرده (این دیگه داغون ترین حالت ممکنه !) و چهار حالت جیل : 1-کریس آزاد و بری زنده (بهترین حالت) 2-کریس زندانی و بری زنده. 3-کریس آزاد و بری مرده. 4-کریس زندانی و بری هم مرده (داغون ترین حالت) !

2-خیر.راهی نیست که ریچارد در انتها زنده بمونه.حتی اگه پادزهر رو هم بهش برسونیم ، باز هم کمی جلوتر میمیره.فقط مرگش به تعویق میفته.البته براساس داستان رسمی ، ریچارد در اصل توسط نپتون (کوسه) بلعیده میشه.حالتی که اولین بار ، در نسخه ی ریمیک مطرح شد !

3-اون اسلحه در خود بازی کاربردی نداره.اگه اونو بگیری ، کاراکتر استیو در بخش Battle Game آزاد میشه !

بعدی لطفا ! :D
:-?
چه عجیب و چه جلب:-?
من فکر میکردم فقط ۳تا پایان داره
کریس:۱-جیل آزاد و ربکا زنده
جیل:۲-کریس آزاد و بری زنده
کریس:۳-جیل آزاد و سرش رو شونه کریس گذاشته ، ربکا و بری زنده ، ربکا رو صندلی خوابه ، بری ام تفنگش تمیز میکنه

پس چرا ریچارد و من نمیتونم نجات بدم؟:(

من اون نگرفتم چون فایده ای نداشت ، اما کاراکتر استیو آزاد شد:|

چرا آخه بازی های re من این مدلی دلبخواه کار میکنه؟:|

حالا بازم چندتا سوال دیگه:D
من باید چیکار کنم که کلر تو CVX مریض بشه و با کریس برم براش دوا بیارم؟:D

تو قسمت battle game با آلبرت چه جوری الکسیا آتشین و شکست بدم؟:D

• Like
Reactions: Nima Redfield

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
کریس:۳-جیل آزاد و سرش رو شونه کریس گذاشته ، ربکا و بری زنده ، ربکا رو صندلی خوابه ، بری ام تفنگش تمیز میکنه

باید دارو رو برای ریچارد سریع ببری.کارای اضافی بینش انجام ندی !

برای مسموم شدن کلیر باید نوسفراتو (الکساندر جهش یافته) روی پشت بوم با گاز مسمومش کنه.ولی از گیاه و آبی استفاده نکنی و همونجوری شکستش بدی.بعد وقتی با کریس به کلیر میرسی ، میبینی که کلیر مسمومه و باید براش دارو بیاری !

وسکر اواخر اون مرحله اسلحه میگیره !

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز

با وسکر باید تا یه اتاق با چاقو پیش بری بعد از داخل اون اتاق اسلحه مگنوم رو بگیری و اونو نگه داری واسه باس آخر. 6 تا مگنوم بزنی الکسیا میمیره. سختیش فقط همون راه رو اول بازیه که تنگ هست ولی بعد از اون دیگه راحته . البته مال خیلی وقت پیشه همین چیزا یادم مونده ازش.... با تمام شخصیتها هم رنک A بزنی یه لانچر باز میکنه همون لانچری که باس آخر رو باهاش میکشی وقتی شبیه زنبور میشه

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
مرسی بابت پاسخ ها
ی سوال دیگه دارم
این و ی بنده خدایی ازم پرسید من نتونستم کمکش کنم
شما اگر بلدید راهنمایی کنید
ازم پرسید بازی REV2 نسخه بلک باکس و برای PC نصب کرده اما بازی سیو نمیشه و هشدار میده که اکانت تو سایت residentevil.net ریجستر کنید حتی تو سایت اکانت باز کرده و ریجستر کرده ولی بازم سیو نمیکنه
کمک کنید ممنون میشم

• Like
Reactions: Nima Redfield

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مرسی بابت پاسخ ها
ی سوال دیگه دارم
این و ی بنده خدایی ازم پرسید من نتونستم کمکش کنم
شما اگر بلدید راهنمایی کنید
ازم پرسید بازی REV2 نسخه بلک باکس و برای PC نصب کرده اما بازی سیو نمیشه و هشدار میده که اکانت تو سایت residentevil.net ریجستر کنید حتی تو سایت اکانت باز کرده و ریجستر کرده ولی بازم سیو نمیکنه
کمک کنید ممنون میشم

بنده رولیشن 2 رو در ps4 دارم و هر دفعه این پیام میاد و من هر وقت خواستم ثبت نام کنم تا مرحله ی آخر نرفته، می نویسه سرعت و کانکشن مشکل داره {البته اینترنت من بد نیست نمی دونم چرا اینطور میشه}
و با وجود اینکه توی اون سایت ریجستر نکردم ولی سیو بازی مشکلی نداره
یعنی سیو این بازی ربطی به ریجستر در اون سایت نداره، که اگه داشت توی کنسول ها هم همین طور بود
احتمالن مشکل از کرک هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سایت چ مشکلی داره
ن میشه تو نظر سنجی شرکت کرد !!!
ن میشه پیامای جدید این تاپیکو تو صندوق دریافت مشاهده کرد!!!!
هر روز میام سایت ببینم چیا گفتن در مورد اویل بعدش میبینم هیچ کس تو این تاپیک نظر نداده!!!
الانم من نمیتونم تو نظر سنجی بالا شرکت کنم!!!
درمورد تبلیغ پایین تاپیک هم بگم ک حداقل در مورد ی بازی باشه تا دندون!!!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سایت چ مشکلی داره
ن میشه تو نظر سنجی شرکت کرد !!!
ن میشه پیامای جدید این تاپیکو تو صندوق دریافت مشاهده کرد!!!!
هر روز میام سایت ببینم چیا گفتن در مورد اویل بعدش میبینم هیچ کس تو این تاپیک نظر نداده!!!
الانم من نمیتونم تو نظر سنجی بالا شرکت کنم!!!
درمورد تبلیغ پایین تاپیک هم بگم ک حداقل در مورد ی بازی باشه تا دندون!!!

نظرسنجی مهلتش به پایان رسیده و بسته شده. نظرسنجی بعدی به زودی قرار میگیره

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
نظرسنجی مهلتش به پایان رسیده و بسته شده. نظرسنجی بعدی به زودی قرار میگیره
خب نظر سنجی بعدی چه عنوانی داشته باشه:
چند ایده:
ایا در اویل 7 تمام کاراکتر ها جدید هستند؟
ایا شاهد حضور الکس وسکر یا همان ناتالی در بازی هستیم؟
ایا در این عنوان کدام کاراتر وجود خواهد داشت؟
ایا شخص مرموز معلول همان اسپنسر است؟
ایا بازهم در فلش بک ها شاهد البرت و اسپنسر میشویم؟
و....

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
«پست بسیار مهم»

«الکس وسکر و فیزیک کوانتوم»

دوستان ، امروز میخوام دو تا فرضیه رو مطرح کنم که یکیشون رو همون اول ریلیز شدن تریلر بازی هم مطرح کردم.ولی از اونجایی که خیلی مورد لطف بعضی از دوستان قرار گرفت دیگه ادامه ندادم.ولی الآن میخوام به طور مفصل و با ذکر دلایل کامل تری مطرحش کنم !

فرضیه ی اول چیزی نیست ، جز اینکه به احتمال 99 درصد آنتاگونیست اصلی بازی الکس وسکر اونم در غالب ناتالیا هست.اون یک درصد رو هم میذارم روی حساب حماقت و بی منطق بودن کپکام.همونطور که عدم حضور استیو در رولیشنز 2 هم دلیلی نداشت ، جز اهمال و بی سلیقگی کپکام !

و اما دلایل :

1-پس از نسخه ی 5 و مرگ آلبرت وسکر ، همه منتظر بودیم که در نسخه ی بعدی یک آنتاگونیست اصلی و ثابت دیگه جایگزین اون بشه.ولی این اتفاق رخ نداد و ما در RE6 ، شاهد ظهور و غروب دو آنتاگونیست کاملا فرعی و گذرا بودیم !

از طرف دیگه همونطور که قبلا هم در طی فرضیه ای مطرح کردم ، رولیشنز 2 دقیقا همون RE6 آرمانی هست که انتظارش رو داشتیم.یعنی از هر لحاظ که حساب کنیم ، نقطه ی مقابل RE6 هست.یک داستان مهم و ریشه ای به جای یک داستان تجاری و کاملا اضافی.بازگشت کلیر و بری پس از 15 سال غیبت ، به جای کریس و لیون فوق العاده تکراری و خز شده.آتمسفر و محیط ترسناک به جای میدان جنگ.افلیکدهای خوف انگیز و خون آشام ، به جای جاووهای مسلسل بدست و تانک سوار.مویرای تازه کار و بی تجربه که داستانش به شماره ی اول برمیگشت ، به جای جیک کشتی کچ کار که با دست خالی یکی خفن تر از نمسیس رو نفله کرد و تازه کلا با شخصیت وگذشته ی وسکر هم در تناقض بود.الکس وسکر ریشه ای و به شدت پتانسیل دار ، به جای سیمونز یکبار مصرف با یک داستان هندی و.....!

پس میتونیم امید داشته باشیم که داستان رولیشنز 2 ، حداقل از لحاظ آنتاگونیستش جایگزین RE6 شده باشه.علاوه بر اینکه کار آنتاگونیستش هم تموم نشد و پایانش به زیباترین و پتانسیل دارترین شکل ممکن باز موند.جالب اینجاست که اسم و سرگذشت الکس وسکر ، برای اولین بار در نسخه ی 5 مطرح شد.به طوری که ما بلافاصله پس از نسخه ی 5 ، منتظر ظهور این کاراکتر بودیم.ولی این اتفاق در RE6 رخ نداد و بعدا در رولیشنز 2 به وقوع پیوست.اون هم کسی که اصلا در نسخه ی 5 ، به عنوان جایگزین آلبرت وسکر طراحی شده بود.حتی دقیقا با همان نام و همان پیشینه.پس رولیشنز 2 دقیقا همون چیزی بود که ما پس از نسخه ی 5 انتظارش رو میکشیدیم.با این حساب ، میتونیم اون رو به عنوان ادامه ی داستان اصلی حساب کنیم.علاوه بر اینکه در هر دو پایان رولیشنز 2 هم الکس موفق شد و زنده موند که این قضیه ، خودش میتونه تاکیدی بر این فرضیه باشه که به هر حال نقش الکس ادامه داده میشه !

2-من و دوست خوبم علی از همون زمان رولیشنز 2 همیشه میگفتیم.اگه قرار باشه الکس در غالب ناتالیا دوباره برگرده ، باید فضا و سبک بازی به کلی متحول بشه.طوری که فضا برای اینکه یک دختر بچه آنتاگونیست بازی باشه کاملا مناسب باشه.چیزی شبیه به سایلنت هیل (به خوب و بدی کاری ندارم).جالب اینجاست که توی تریلر ، عملا شاهد چنین چیزی بودیم.محیط و سبک شبیه به سایلنت هیل ، عکس های خانوادگی ، فضای کودکانه ، یک شعر فلسفی و مرموز ، تاب در حیاط و....دیگه قضاوت با خودتون !

3-در اواخر تریلر شخصی روی ویلچر مشاهده میشه که به شدت شبیه به اسپنسر هست.اون شخص فقط میتونه یا خود اسپنسر باشه که اتفاقا دیدن فلش بکهایی از اسپنسر بسیار عالی و مفیده و یا باید فقط یک شخص شبیه اسپنسره که فقط برای حس نوستالوژی آوردنش که در این صورت ، با یک ایده ی فوق العاده مسخره و بچه گانه طرفیم.یک شخصیت جدید رو کپی اسپنسر درست کنند تا مثلا بخواد یادآور اون باشه.پس فرض رو بر این میگیریم که اون شخص خود اسپنسر هست.در جواب دوستانی که میگن اسپنسر سیمکشی بود ، ولی این نه هم باید بگم که اپنسر دم مرگش در اون وضعیت بود.این فلش بک میتونه مربوط به کمی قبل تر باشه.و اما ربط به الکس.....خیلی سادست.با وجود الکس میتونیم شاهد فلش بک هایی از اسپنسر یا حتی آلبرت باشیم.چون الکس خودش از ریشه های داستان میاد وخیلی قشنگ هم میتونه باز داستان رو به ریشه ها وصل کنه.اسپنسر که خالقش بوده و از ارتباطش با آلبرت هم که در رولیشنز 2 باخبر شدیم !

4-اون زنی که پشت تلفن صحبت میکنه ، لحن و جملاتش کاملا با الکس در رولیشنز 2 همخوانی داره.دوست داره همه چیز رو تحت کنترل داشته باشه و مرموز هم حرف میزنه.سه حالت برای حرف های اون زن پشت تلفن وجود داره :

حالت اول ) ميدونم كى هستى، قدرت انتخاب دارى، اما عواقب اون انتخاب شايد اون چيزى نباشه كه ميخواى !

حالت دوم ) ميدونم كى هستى، بالاخره مجبورى خداحافظى كنى، اما آماده خواهى بود؟

حالت سوم ) ميدونم كى هستى، خاطرات حقيقت رو ميگن، نذار ظواهر گولت بزنه !

از اونجایی که ناتالیا الآن تقریبا 17 سال داره هم لازم نیست که اون صدا حتما بچه گانه باشه (فعلا نوع صدا چندان مهم نیست).از طرف دیگه اون جمله ی ابتدای تریلر یعنی She is Back ! هم میتونه نمادی برای بازگشت الکس باشه.چون معمولا اولین جمله ی تریلر ، اون هم به اون صورت رو در مورد یک شخص مهم بکار میبرن.از طرف دیگه روی تی شرتی که تهیه کننده ی بازی عکسش رو منتشر کرد هم عکسی ناقص و مبهم از چهره ی زنی هست که میتونه نمادی از چهره ی اصلی و اولیه ی الکس باشه !

5-براساس اطلاعات فعلی ما از داستان ، خانواده ی بیکر (ساکنین اون خونه) در سال 2014 به طرز مرموزی ناپدید شدند.یعنی دقیقا سالی که الکس یا همون ناتالیا میتونسته تحقیقاتش رو شروع کنه.دقت کنید که آخر رولیشنز 2 و صحنه ی لبخند شیطانی ناتالیا ، مربوط به اواخر سال 2013 بود.پس خانواده ی بیکر میتونن اولین قربانیان آزمایشات الکس باشن.دقیقا مشابه نقش خانواده ی تروور در آزمایشات اسپنسر !

6-اگه با دقت رولیشنز 2 رو بازی کرده باشید ، متوجه علاقه و توجه وافر الکس به عروسک ها و مانکن ها شدید.بگذریم که خود ناتالیا هم عروسکی به اسم لاتی داشت که اون رو بهترین دوست خودش میدونست و حتی الکس برای ارتباط برقرار کردن با ناتالیا ، از این عروسک استفاده میکرد و نامه هایی رو از زبون اون برای ناتالیا مینوشت.ولی جدای از ناتالیا ، خود الکس هم در طراحی برج و جزیره ی محل اقامتش ، به طرز قابل توجهی از عروسک ها و مانکن ها استفاده کرده بود.اتفاقی که در تریلر 7 و حتی دموی قابل بازیش (که تازه گفتن جزو بازی هم نیست) به وضوح مشاهده میشه !

این نظر و فرضیه ی من درباره ی این موضوع بود.البته به طور 100 درصد نمیگم.چون یاد گرفتم که حماقت و بی سلیقگی کپکام ، روی هر دلیل و استدلالی رو میپوشونه .البته از لحاظ منطقی و حداقل با توجه به دلایل خودم و مدارک فعلی برام کاملا روشنه.ولی باز هم به احتمال 1 درصد ، اون طرف قضیه رو هم در نظر میگیرم !

و اما فرضیه ی دوم.....

ما در دموی قابل بازی روح میبینیم.ولی سازنده ها رسما گفتن که روح و جن در بازی وجود نداره و همچنان همه چیز ، علمی و منطقی خواهد بود.بنابراین تنها دلیل قابل توجیه برای این ماجرا ، بحث فیزیک کوانتوم و جهان های موازی هست.فرضیه ای که 30 سال پیش ثابت شده و اکثر فیزیک دانان مطرح و معتبر جهان هم قبولش دارن.براساس این فرضیه (که کاملا علمی و منطقی هست) بی نهایت دنیای موازی وجود داره با بینهایت حالت ممکن.به عنوان مثال همزمان با این دنیا ، یک دنیای دیگه هم هست که نیما توش در سن 20 سالگی مرده.یک دنیای دیگه هست که توش نیما در سن 18 سالگی میلیاردر شده و بی نهایت حالت دیگه !

حالا داستان بازی میتونه سر این باشه که آنتاگونیست اصلی بازی اومده راهی رو پیدا کرده که این جهان های موازی باهم تداخل پیدا کنند.در واقع راهی برای انتقال جسم از جهانی به یک جهان دیگر.اتفاقا خیلی هم میتونه برای بحث سلاح های بیولوژیکی جالب باشه.خطرناک ترین و پیشرفته ترین سلاح های بیولوژیکی ، با این روش میتونن به وجود بیان.نهایتا با دخالت یک ویروس جدید. B.O.W هایی که در انحصار زمان و مکان نیستند !

باز جالب اینجاست که این قضیه ، با داستان بازی هم همخوانی داره.خانواده ی بیکر (ساکنین اون خونه) در سال 2014 به طرز مرموزی ناپدید شدند.ولی هر چند وقت یکبار ، مردم اونها رو میدیدن که به طرز مرموزی ظاهر و فیب میشن.برای همین هم اسم اون خونه رو خانه ی ارواح میذارن.باز بحث فیزیک کوانتوم میتونه این قضیه رو توجیه کنه.حتی در پایان دموهم جک بیکر ظاهر میشه و با مشتی ، کاراکتر اصلی بازی رو بیهوش میکنه.دقیقا همون کسی که عکسش توی خونه هست و چند سال پیش ناپدید شده !

جالبتر اینکه این فرضیه ، باز خودش به فرضیه ی حضور الکس هم قوت میبخشه.هدف الکس در رولیشنز 2 ، انتقال ذهن بود.حالا اگه اینجا بحث نفوذ به دنیاهای موازی و انتقال جسم مطرح باشه ، کاملا با افکار و پیشینه ی الکس مطابقت داره !

البته ممکنه براتون این سوال پیش بیاد که شاید اون روح ، فقط مربوط به دموی تبلیپغاتی بازی باشه و در خود بازی اصلی چنین مسائلی نباشه.ولی من شخصا بعید میدونم که یک قضیه ی کاملا بی ربط رو توی اولین دموی بازی آورده باشن.یعنی همینجوری روی هوا.این میتونه یک نماد یا مقدمه چینی برای مطرح شدن این بحث ، در بازی اصلی باشه !

البته تاکید من بیشتر بر روی فرضیه ی اول هست.مبحث دوم رو صرفا به عنوان یک فرضیه ی قابل تامل گفتم.هرچند اگه بشه واقعا شاهکاره !

در ضمن ، یک نکته ای که ربطی به این دو فرضیه نداره.ولی جا داره که مطرحش کنم.در خود تیزر اصلی هم اون رو 4 بار وجود داره.ولی به صورت بسیار نامحسوس.به طوری که فقط با متوقف کردن صحنه و رد کردن فریم به فریم تیزر مشخص میشه.نکته ی عجیب هم اینکه همیشه گردنش به سمت چپ کج هست.البته اینم ممکنه ربطی به ناتالیا داشته باشه یا صرفا حالت نمادین داشته باشه !

(در عکس آخر ، تا حدودی صورتش هم دیده میشه !)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@Nima Redfield
فرضیات جالبی رو مطرح کردی مخصوصا قسمت دوم. البته فعلا وقت و حوصله ندارم بخوام بحث رو بیشتر بازش کنم فقط یه نکته رو بگم
به نظرم اون زن پشت تلفن و اون عکسی که روی تیشرت هست و اون She is back میتونه به ایدا وانگ هم اشاره داشته باشه. نظرت چیه؟

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
مرسی نظریات جالبی مطرح کردی.
کپکام هم خوب ملت رو با این تریلر و دمو مشغول کرده
فرضیه اول چیزیه که میتونه اتفاق بیفته ولی بعید میدونم توی نسخه 7 که تیم سازنده ربطی به تیم رولیشن ندارن تحقق پیدا کنه.
در ضمن اگه ناتالیا با نقش انتاگونیست بخواد وارد بشه در نسخه 7 سنی 16 -17 ساله داره که برای یه انتاگونیست این سن زیاد جالب نیست.هر چند نباید سن رو چندان مهم دانست.
در مورد فرضیه دوم نظر شخصی من اینه که علاوه بر اینکه باعث مسخره شدن داستان و انحراف اون میشه سری رو به نابودی بیشتر میکشونه.
بحث جهان های موازی و سایر نظریه های پیچیده علم که اخیرا مطرح شدن اصلا مناسب سری RE نیست.چون همه نمیتون از این چیزا درک یکسانی داشته باشن. بنابراین چنین چیزی بیشتر بازی رو ببه نابودی میکشه.حتی اگه بتونن با این ایده داستانی زیباو کم اشکال خلق کنن که اونم فعلا با توجه به سوابق کپکام در این چند نسخه اخیر بعید بنظر میرسه.
به نظر من یکی از بزرگترین موضوعاتی که میتونه داستان رو جالب کنه ایدا ونگ و هانک هستش.چون هر دو زنده ان و سرنوشت کاملا نامشخصی دارن.وجود فلش بک هم با حضور این دو تا کاراکتر میتونه جای خوبی داشته باشه.چون در کل فلش بک موقعی جاش و وقتش هست توی بازی باشه که حضور یه شخصیت مرموز و پیچیده بعد از سالها دم کار باشه.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر