بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
جدا بعضی از بازیسازها مثلا میکامی یا کوجیما فکرش میکردند که یک سری بازی تولید کنند و این همه عاشق سینه چاک داشته باشه؟! هان نریمان؟!:d

دلیلش اینه که امثال این اساتید با جون و دل برای کارشون وقت میگذارن

RUVIK

کاربر سایت
Oct 1, 2015
43
نام
بهزاد
سلام دوستان. بهزاد وسکر هستم. چند وقت پیش بحثی شد راجع به مقاله پیش از وقایع رزیدنت. متاسفانه مجله و وبسایت بازی رایانه مدت ها پیش بسته شد. اما خوشبختانه من ان صفحه مقاله را سیو داشتم و همین دیشب به ذهنم رسید که یک عکس ازش بگیرم و به تمام این حرف های کاذب کپی پایان بدم

مقاله را دوست خوبم محمد رضا امامی زد. من ان موقع تو سایت نبودم و تقرببا دو سه هفته بعد تو وبسایت بازی رایانه ثبت نام کردم. و بعد تبدیل به یکی از کاربران نخبه ان سایت شدم

شاید اگر بازی رایانه بود من هیچ وقت اینجا نمیومدم.

نکته اخر اینکه محد رضا از اوردن اسم من خودداری کرد چون به هر حال من تو وبسایت نبودم و نمیشد اسم از من بیاره. جون ممکن بود مدیرهای همیشه در صحنه بهش انگ بزنند که ان مقاله به طور کامل مال من بوده. بنابراین بنا به درخواست خودم و محمد رضای عزیز از اوردن نام من امتناع ورزیدیم!

این هم عکس ها

m01s_1.png

8rvm_2.png

عکس دیگه هم از نظرات کاربران خواستید در خدمتم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان. بهزاد وسکر هستم. چند وقت پیش بحثی شد راجع به مقاله پیش از وقایع رزیدنت. متاسفانه مجله و وبسایت بازی رایانه مدت ها پیش بسته شد. اما خوشبختانه من ان صفحه مقاله را سیو داشتم و همین دیشب به ذهنم رسید که یک عکس ازش بگیرم و به تمام این حرف های کاذب کپی پایان بدم

مقاله را دوست خوبم محمد رضا امامی زد. من ان موقع تو سایت نبودم و تقرببا دو سه هفته بعد تو وبسایت بازی رایانه ثبت نام کردم. و بعد تبدیل به یکی از کاربران نخبه ان سایت شدم

شاید اگر بازی رایانه بود من هیچ وقت اینجا نمیومدم.

نکته اخر اینکه محد رضا از اوردن اسم من خودداری کرد چون به هر حال من تو وبسایت نبودم و نمیشد اسم از من بیاره. جون ممکن بود مدیرهای همیشه در صحنه بهش انگ بزنند که ان مقاله به طور کامل مال من بوده. بنابراین بنا به درخواست خودم و محمد رضای عزیز از اوردن نام من امتناع ورزیدیم!

این هم عکس ها

m01s_1.png

8rvm_2.png

عکس دیگه هم از نظرات کاربران خواستید در خدمتم

امیدوار بودم این بحث دوباره شروع نشه ولی متاسفانه خودت دوباره شروع کردی. این بخشی که گذاشتی دقیقا همون بخشی از نوشته است که با نوشته نیما فرق داره. نکته مهم این هست که این نوشته سال 2012 و نوشته نیما 2009 است و اینجور به نظر میرسه که تو با ترکیب دوتا نوشته اومدی یه متن دیگه رو نوشتی با کمی تغییر که بخش اعظم اون متن کپی از نوشته امامی و نیما هست و جای هیچ شکی هم باقی نیست و این مطلب هم که شما نخواستی اسمت نوشته بشه و ... اصلا قابل قبول نیست. لطفا دیگه به این بحث ادامه نده چون چیزی که واضح هست رو میخوای معکوس جلوه بدی.
اون مقایسه ای که اینجا http://forum.bazicenter.com/thread24348/page949/#post3854479 انجام دادم رو دوستان اگر بخونند متوجه میشن که غیر ممکن هست نوشته دو نفر از نظر کلمات و جمله بندی دقیقا مشابه همدیگه بشه و این تنها به مفهوم کپی نوشته آخری از نوشته اولی هست. به نظرم دیگه این بحث رو ادامه نده که اوضاع خراب تر میشه.

RUVIK

کاربر سایت
Oct 1, 2015
43
نام
بهزاد
امیدوار بودم این بحث دوباره شروع نشه ولی متاسفانه خودت دوباره شروع کردی. این بخشی که گذاشتی دقیقا همون بخشی از نوشته است که با نوشته نیما فرق داره. نکته مهم این هست که این نوشته سال 2012 و نوشته نیما 2009 است و اینجور به نظر میرسه که تو با ترکیب دوتا نوشته اومدی یه متن دیگه رو نوشتی با کمی تغییر که بخش اعظم اون متن کپی از نوشته امامی و نیما هست و جای هیچ شکی هم باقی نیست و این مطلب هم که شما نخواستی اسمت نوشته بشه و ... اصلا قابل قبول نیست. لطفا دیگه به این بحث ادامه نده چون چیزی که واضح هست رو میخوای معکوس جلوه بدی.
اون مقایسه ای که اینجا http://forum.bazicenter.com/thread24348/page949/#post3854479 انجام دادم رو دوستان اگر بخونند متوجه میشن که غیر ممکن هست نوشته دو نفر از نظر کلمات و جمله بندی دقیقا مشابه همدیگه بشه و این تنها به مفهوم کپی نوشته آخری از نوشته اولی هست. به نظرم دیگه این بحث رو ادامه نده که اوضاع خراب تر میشه.

مگه شما چند وقت پیش به من تو پیغام خصوصی نگفتی که ان مطلب را بگذار. خب من هدفم همین بود. من و محمد رضا سال هاست با هم دوستیم. اصلا یکی از دلایل اشنایی من با مجله هم همین همکاری مشترکمون بود.

در ضم نان مقایسه هم که گذاشتی که من ازت تشکر کردم. بحث من دعوا راه انداختن نیست. گفتم این مطلب تو وبسایت معتبر بازیرایانه بوده. در رابطه با اسم هم که دلیلش را اوردم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مگه شما چند وقت پیش به من تو پیغام خصوصی نگفتی که ان مطلب را بگذار. خب من هدفم همین بود. من و محمد رضا سال هاست با هم دوستیم. اصلا یکی از دلایل اشنایی من با مجله هم همین همکاری مشترکمون بود.

در ضم نان مقایسه هم که گذاشتی که من ازت تشکر کردم. بحث من دعوا راه انداختن نیست. گفتم این مطلب تو وبسایت معتبر بازیرایانه بوده. در رابطه با اسم هم که دلیلش را اوردم.

ببین بهزاد من مشکل رو قبلا پیام خصوصی بهت گفتم. من منظورم نبود که توی تاپیک بذاری که. من گفتم برام بفرست همین.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima

مرسی نریمان جان.بله.تاریخ نوشتن مطلب من و آقای امامی که کاملا مشخصه.گرچه من خودم دیگه بحث رو ادامه ندادم.چون همه اون چیزایی که باید میفهمیدن رو فهمیدن.من هیچ لزومی نمیبینم از چیزی که همه میدونن مال منه دفاع کنم.در ضمن هیچکس با کم و زیاد کردن یا جابجا کردن چند تا کلمه در یک متن طولانی نمیتونه ادعا کنه که خودش اون مطلب رو نوشته و فقط منابعشون مثل هم بوده.مگه اینکه متن اینگلیسی اون رو بیاره که ثابت کنه از جای دیگری ترجمه کرده.نه اینکه دقیقا متن خودم رو با پس و پیش کردن چند تا کلمه بیاره.تازه اونم با تاریخی چند سال بعد از نگارش من و تازه باز اونم با مایه گذاشتن از یک بدبخت دیگه مثل من.[FONT=&amp]منم بلدم الآن برم یک مطلب قدیمی رو از توی اینترنت گیر بیارم و ادعا کنم که من هم جزو نویسندگانش بودم و به فلان دلیل،اسمم رو اون زیر ننوشتن.اینکه قبلا در اون سایت عضو بودم یا نویسنده ی اون مطلب رفیقم بوده هم دلیل بر اثبات این ادعا نمیشه.[/FONT]البته من دیگه به دنبال اثبات این ادعا نیستم.مگه اینکه مجبور بشم.به قول معروف:طلا که پاکه،چه منتش به خاکه؟حالا ایشون هرچی میخواد بگه.به قول خودت با کش دادنش،فقط گندش بیشتر درمیاد!

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این Umbrella Corps یک فاجعه به تمام معنا بود. من قبلا گفتم فقط یک بازی آنلاین هست که در محیط رزیدنت رخ میده و صد البته که رزیدنت نیست. اما به عنوان یک بازی آنلاین هم کاملا افتضاح بود. گیم پلی بازی رو که دیدم به عمق فاجعه پی بردم. حرکات مصنوعی نسل پنجی کاراکترها. هدف گیری و کاور گیری افتضاح. دویدن مضحک کاراکترها. دشمنان و زامبی ها و ... کلا همه و همه توی دیوار بودن

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
این Umbrella Corps یک فاجعه به تمام معنا بود. من قبلا گفتم فقط یک بازی آنلاین هست که در محیط رزیدنت رخ میده و صد البته که رزیدنت نیست. اما به عنوان یک بازی آنلاین هم کاملا افتضاح بود. گیم پلی بازی رو که دیدم به عمق فاجعه پی بردم. حرکات مصنوعی نسل پنجی کاراکترها. هدف گیری و کاور گیری افتضاح. دویدن مضحک کاراکترها. دشمنان و زامبی ها و ... کلا همه و همه توی دیوار بودن

[FONT=&quot]دقیقا نریمان جان.این بازی به همه چیز شبیه هست جز رزیدنت اویل و جالبه که داره نام اون رو هم یدک میکشه.فکر کنم سازنده ها دیگه واقعا هیچ ایده ی جدیدی ندارن.فقط دارن استفاده ی تجاری از نام این سری بزرگ میکنن![/FONT]

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
[FONT=&amp]دقیقا نریمان جان.این بازی به همه چیز شبیه هست جز رزیدنت اویل و جالبه که داره نام اون رو هم یدک میکشه.فکر کنم سازنده ها دیگه واقعا هیچ ایده ی جدیدی ندارن.فقط دارن استفاده ی تجاری از نام این سری بزرگ میکنن![/FONT]
یعنی این uc انلاین دیگه اصلا ابرویی برای اویل نگذاشت:| میدونستم داستانی در کار نیست و نباید انتظار گیم پلی بی نظیر نداشته باشم اما نمیدونستم اوضاع اینقدر افتضاحه! یعنی کپکام اینجا نشون داد فقط فکر پوله ولی نمیدونه اگه کارشو خوب انجام بده و این چیزای ماست مالی و ابکی رو تحویل نده اون پوله که میاد دنبالش! حرکات از نسل 5 هم ضعیف ترند و دشمنان هم...
من دیگه واقعا سکوت کنم بهتره

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
بالخره ربکا رو هم با چهره اپدیت شده اش قراره یبینیم (باید به نیما ردفیلد تبریک گفت :d)
خیلی دلم میخواد بدونم چهره جدید ربکاچه ریختی شده.البته شک ندارم قدش هنوزم کوتاس:d
کلا قبل از انتشار هر دو عنوان اصلی رزیدنت اویل 5و 6 همراه با معرفی یک انیمشین بودند.که دیجنریشن یه تبلیغ واسه نسخه 5 بود و دمنیشن تبلیغ نسخه 6
ایا میشه نتیجه گرفت این سومین انیمیشن هم تبلیغ نسخه7 هست؟ شاید یه ربط کو چکی هم به نسخه 7 داشته باشه.
تنها چیز جالب اینه که ربکا در این انیمیشن حضور داره.وگرنه حضور کریس و لیون برای من خوشحال کننده نیست.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بالخره ربکا رو هم با چهره اپدیت شده اش قراره یبینیم (باید به نیما ردفیلد تبریک گفت :d)
خیلی دلم میخواد بدونم چهره جدید ربکاچه ریختی شده.البته شک ندارم قدش هنوزم کوتاس:d
کلا قبل از انتشار هر دو عنوان اصلی رزیدنت اویل 5و 6 همراه با معرفی یک انیمشین بودند.که دیجنریشن یه تبلیغ واسه نسخه 5 بود و دمنیشن تبلیغ نسخه 6
ایا میشه نتیجه گرفت این سومین انیمیشن هم تبلیغ نسخه7 هست؟ شاید یه ربط کو چکی هم به نسخه 7 داشته باشه.
تنها چیز جالب اینه که ربکا در این انیمیشن حضور داره.وگرنه حضور کریس و لیون برای من خوشحال کننده نیست.

[FONT=&amp]واقعا ازت ممنونم،اسماعیل جان.اصلا شوکه شدم.واقعا انتظار همچین خبری رو نداشتم،اونم توی این شرایط.از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجم.باز هم یکی دیگه از فرضیاتم درست از آب دراومد.بعد از تایید دمنیشن،تهیه کننده اش گفت که بعد از کلیر و لیون که توی دیجنریشن بودن،مردم دوست دارن سرگذشت ربکا رو بعد از واقعه ی عمارت ببینن.حتی توی اولین تریلری که از دمنیشن ریلیز شد هم یک یارویی بود که دقیقا شبیه به بیلی بود.برای همین هم من شخصا از حضور این دو شخصیت در دمنیشن مطمئن شدم.ولی به هر دلیل این اتفاق نیفتاد.حالا یا کنسل شد یا هرچی.اما به هر حال من مطمئن شدم که انیمیشن بعدی مال این دو نفره.حتی کمی قبل از ریلیز دمنیشن هم باز تهیه کننده ی فیلم گفت که ربکا پتانسیل زیادی برای حضور در یک انیمیشن داره.مطمئن بودم که این اتفاق،دیر یا زود رخ میده.به شدت خوشحالم که قراره دومین شخصیت محبوبم رو به زودی ببینم.مخصوصا حالا که فاصله ی بسیار طولانی بین دو حضورش باعث شده که تغییرات بسیار جالب و چشمگیری رو در ظاهرش و حتی و در شخصیتش ببینیم.در بازی ها هم قطعا ربکا اگه توی 7 نباشه،توی رولیشنز 3 هست که البته این احتمالش بیشتره!
[/FONT]
[FONT=&amp]ربط هم که به داستان 7 قطعا داره.حتی میتونه یک مقدمه و پیش درآمد برای داستان 7 باشه.مثل دیجنریشن که ترایسل اول اونجا معرفی شد و بعد شاهد نقش محوری اون در داستان 5 بودیم.در دمنیشن هم حضور لیون و ایدا میتونه ارتباط یا حداقل تبلیغی برای 6 محسوب بشه.مخصوصا با دیدن اون یاروی آخر فیلم که دقیقا شبیه به سیمونز بود.ولی هیچ ربطی به اون نداشت و فقط برای فروش بیشتر 6 بود.از نظر من این یعنی مسخره کردن مردم و توهین به شعور اونها.بگذریم.....در کل منظورم اینه که قطعا این انیمیشن جدید هم یک ربطی به داستان 7 داره.حالا یا ممکنه مثل دمنیشن شخصیت هاش (مثلا ربکا) توی 7 حضور داشته باشن یا میتونه مثل دیجنریشن داستانش مقدمه ی 7 باشه.حتی میتونه هر دوش هم باشه که واقعا محشر میشه.گرچه من دیگه واقعا از کپکام هیچ انتظاری در مورد داستان و ابهاماتش ندارم.هیچ ربطی هم که نداشته باشه بازم غنیمته![/FONT]

آخرین ویرایش:

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
اوردن ربکا بعد از این همه سال در عنوانی جدید یه معجزه محسوب میشه ...الان همه ی طرفداران (از جمله خودم:d) کلی سوال در ذهن داریم :
  • ربکا چطور تونست از راکون سیتی فرار کنه؟
  • آیا با نمسیس رو به رو شد؟ اگه شد چطور از دستش نجات پیدا کرد؟
  • الان با چه سازمانی همکاری میکنه؟
  • ظاهر ربکا چه تغییری کرده؟
  • رفتار و روحیات اون چه سمت و سویی داره
  • و.....
در کنار اون سوالاتی برای بیلی در ذهن میاد امیدوارم اونم برطرف شه فقط امیدوارم کپکام روی طراحی ربکا دقت لازم رو داشته باشه و با طراحی های بیجا و الکی (مثه طراحی کلر در revelation 2 در پایان) ذهنیت خوبمونو تغییر نده

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اوردن ربکا بعد از این همه سال در عنوانی جدید یه معجزه محسوب میشه ...الان همه ی طرفداران (از جمله خودم:d) کلی سوال در ذهن داریم :
  • ربکا چطور تونست از راکون سیتی فرار کنه؟
  • آیا با نمسیس رو به رو شد؟ اگه شد چطور از دستش نجات پیدا کرد؟
  • الان با چه سازمانی همکاری میکنه؟
  • ظاهر ربکا چه تغییری کرده؟
  • رفتار و روحیات اون چه سمت و سویی داره
  • و.....
در کنار اون سوالاتی برای بیلی در ذهن میاد امیدوارم اونم برطرف شه فقط امیدوارم کپکام روی طراحی ربکا دقت لازم رو داشته باشه و با طراحی های بیجا و الکی (مثه طراحی کلر در revelation 2 در پایان) ذهنیت خوبمونو تغییر نده

[FONT=&quot]دقیقا،آرمین جان.به نکات بسیار خوبی اشاره کردی.بله.ربکا در سال 1998 به همراه کریس و بری به پاریس نرفت.این معنیش اینه که به همراه جیل در راکون سیتی بوده و از اونجایی که هدف نمسیس کشتن تمام بازماندگان تیم استارز (نه فقط جیل) بوده،پس خیلی جالب میشد اگه توی [/FONT]UC[FONT=&quot] یا حتی عملیات:راکون سیتی رویارویی ربکا با نمسیس هم نمایش داده میشد.در ضمن،علیرغم اینکه شدیدا معتقدم که ربکا برای تراسیو مناسب بود،ولی فکر میکنم که مثل بری عضو [/FONT]B.S.A.A[FONT=&quot] شده باشه.ولی بازم ناامید نیستم!
[/FONT]
[FONT=&quot]در مورد بیلی هم گمون نکنم توی این فیلم باشه.چون فکر نمیکنم کپکام بیشتر از 3 شخصیت قدیمی رو در یک فیلم نهایتا 100 دقیقه ای بگنجونه.از اونجایی که ربکا قطعا یک نقش دیگه رو هم در بازی ها ایفا خواهد کرد،من احتمال میدم که بیلی رو در نسخه ی 7 یا رولیشنز 3 در کنار ربکا ببینیم.ولی بازم 100 درصد نمیگم که بیلی توی این انیمیشن نیست.خوشبختانه یا متاسفانه کپکام در سال های اخیر ثابت کرده که در رزیدنت اویل،هیچ چیزی غیر ممکن نیست!
[/FONT]
[FONT=&quot]کریس و لیون هم که کاملا تابلویه فقط برای فروش فیلم هستن.بعد از این همه حضور متوالی و اکثرا فرعی مثل 6 و دمنیشن و رولیشنز 1 و.....واقعا دیگه این دو شخصیت هیچ ابهام یا داستان ناتمومی ندارن که بخوان فیلم رو از لحاظ داستانی مهم کنند.فکر میکنم حتی از لحاظ جذابیت هم دیدنشون برای صدمین بار متوالی،برای کمتر کسی جالب باشه.دیگه خز کردن دو تا شخصیت تا چه حد؟برای من که شخصا هیچ جذابیتی نداره.ولی خب فکر میکنم دیگه باید به حضور این دو شخصیت در تمام نسخه ها عادت کنیم.انگار کپکام میخواد این دو نفر رو تبدیل به یک تیم جدید تجاری کنه![/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر