بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

mapmehr

کاربر سایت
Nov 23, 2006
69
نام
محمد علی
من نمیدونم چرا بعضی ها یه کاری میکنند همه از این فروم برن؟
تاپیک مگه اخیصاصیه؟!
پس کاری کنند فقط یه عده خاص بتونن بیان توش
یکی یه نظری داد یکی هم ادامه داد
چرا بد برخورد میکنید
من خودم از همتون سابقه بیشتری تو سایت دارم و اویل باز ترم
کمتر میشه پست بذارم
ولی جهالت تا کجا؟
مثل بچه آدم با هم بحث کنید
اگر به نتیجه نمیریسید بگید:
این نظر شماست و قابل احترام ولی من قبول ندارم و نظر من اینه
این کار سختیه؟!!!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من نمیدونم چرا بعضی ها یه کاری میکنند همه از این فروم برن؟
تاپیک مگه اخیصاصیه؟!
پس کاری کنند فقط یه عده خاص بتونن بیان توش
یکی یه نظری داد یکی هم ادامه داد
چرا بد برخورد میکنید
من خودم از همتون سابقه بیشتری تو سایت دارم و اویل باز ترم
کمتر میشه پست بذارم
ولی جهالت تا کجا؟
اگر به نتیجه نمیریسید بگید:
این نظر شماست و قابل احترام ولی من قبول ندارم و نظر من اینه
این کار سختیه؟!!!

الان شما مثلا اومدی اوضاع رو آروم کنی؟ با این جملات؟
من خودم از همتون سابقه بیشتری تو سایت دارم
ولی جهالت تا کجا؟

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
تا این‌جا که مشخص شده حتی پیش یه تازه کار نیاز به دویدن زیاد دارید! رزیدنت ایول اینجورم که خودتونو کشتین که Ph.D شو دارین، فلسفیو پیچیده نیست! یه داستانه، همین!
ــــــــــــــــــــــــــــ

ملاک نه زبون انگلیسی اون بنده خداست، نه سنو سالشه و نه هیچ چیز دیگه! ملاک 800 صفحه بحثو دعوای بچه‌های قلدر این تاپیکم نیست.
شما فکر کن بنده خدا افغانیه و دو سال بیشتر نداره! حالا به دلایل قانع کنندش نگاه کن!
این عقده حقارت باعث می‌شه تا این حد کور بشیم؟!

- - -ویرایش - - -

عزیزم من جسارت نکردم، به زبونش کاری نداشتم، محتواشو گفتم.

تو چطور به خودت این اجازه رو میدی به ماها بگی قلدر؟ (اول اینو روشن کن بعد برو بقیه حرفامو بخون)

اطلاعات دادن، بالا بردن سطح دانش افراد از بازی اونم به زبان فارسی و ساده و همچینین به کار نبردن شیرین کاری و مزه پراکنی کاری صغیر و دور از ذهن برای شماست؟
واقعا برای همتون که همچین فکری میکنید متاسفم!
بارها خود من تاکید داشتم مطالب رو بخونید توش تفکر کنید و ارزیابی و پردازششون کنید و اگه جایی سوالی براتون پیش اومد حتما بپرسید تا ماها جوابگو باشیم، نه تنها این کار رو نکردید بلکه برعکسشم انجام دادید و باعث شدید تر و خشک با هم بسوزه!
اتفاقا عقده حقارت رو شما و بقیه دارید که چشم و گوش بسته دارید حرف های اونا رو بدون مقایسه با دانش خودتون چشم و گوش بسته قبول میکنید
والا ماها هم بازی کردیم ماها هم بحث کردیم ماها هم اختلاف نظر داشتیم ولی یک کدوم از کاز های شما رو انجام ندادیم
از این رو
با توجه به مطالب و بحث های نامربوط اخیر ناچارم اینو بگم که برای به نظم برگردوندن تاپیک قوانین سختی قراره اعمال بشه که این قوانین لازم به اجرا برای همه اونایی هستش که تازه تو تاپیک اومدن و میخوان بحث و تبادل نظر کنن (نه حرف زور بزنن و به حرف ماها گوش ندن)
اگه قراره اسمشو دیکتاتوری بزارید، بزارید
اگه قرار اسمشو قلدری بزارید، بزارید
اگه قراره اسمشو زور گفتن بزارید، بزارید
اگه قراره اسمشو تهدید بزارید، بزارید
ولی اینو بدونید خودتون خواستید به اینجا کشیده بشه
تو این مسیر تر و خشک با هم سوخته خواهند شد پس از الان خرده نگیرید و به فکر بالا بردن دانشتون باشید
هدف ما از قبل هم گفتم Come as Guest , Stay as Family (به عنوان مهمان بیایید، به عنوان خانواده بمانید) بوده کسانی که بعد از مطالعه و همچینین بازی کردن سوالی داشته باشند صمیمانه به سوالات و نقطه ابهامشون جواب داده خواهد شد

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
با بودن جیل تو این نظرسنجی واقعا معلوم نبود کی مهمترین شخصه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
جیل شاید محبوبیتش بیشتر باشه ولی به نظرم(+61 نفر دیگه :D ) مهمترین کاراکتر بانوی RE کسی نیست جز Ada Wong :-" :D

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
تا این‌جا که مشخص شده حتی پیش یه تازه کار نیاز به دویدن زیاد دارید! رزیدنت ایول اینجورم که خودتونو کشتین که Ph.D شو دارین، فلسفیو پیچیده نیست! یه داستانه، همین!
ــــــــــــــــــــــــــــ

ملاک نه زبون انگلیسی اون بنده خداست، نه سنو سالشه و نه هیچ چیز دیگه! ملاک 800 صفحه بحثو دعوای بچه‌های قلدر این تاپیکم نیست.
شما فکر کن بنده خدا افغانیه و دو سال بیشتر نداره! حالا به دلایل قانع کنندش نگاه کن!
این عقده حقارت باعث می‌شه تا این حد کور بشیم؟!

- - -ویرایش - - -

عزیزم من جسارت نکردم، به زبونش کاری نداشتم، محتواشو گفتم.

من یه ذره خودمو کشیدم کنار گفتم شاید ایراد از منه
شاید اطلاعاتم ناقصه یا یه چیزی که نمیتونم شما رو متوجه کنم راجع به آزمایشگاه اشتباه میکنی
حالا میبینم که بقیه بچه ها هم مثل من میگن میبینم ایراد از جای دیگس!
شما از درگیری به وجود آوردن خوشت میاد
درگیریهایی که خودت باعث و بانیش هستی
اول همه با منطق ودلیل اومدن جلو
بعد که همه باهات مخالفت کردن لحنت عوض شد!!
شروع کردی به تیکه پرونی! کنایه زدن! به خیال خودت تحقیر کردن!
ولی ازین خبرا نیست جناب مدیر!
همین که میای اینجا به ماها میگی
تا این‌جا که مشخص شده حتی پیش یه تازه کار نیاز به دویدن زیاد دارید!
بعد میگی
رزیدنت ایول اینجورم که خودتونو کشتین که Ph.D شو دارین، فلسفیو پیچیده نیست! یه داستانه، همین!
از این حرفتون بوی سوختگی می آید!b-)
بعد با این حرفتون خودتون دارید میگید که هیچی بلد نیستید و نسبت به ماها کاملا کم اطلاع و بی تجربه تشریف دارین وفقط با تیکه پرونی قصد خنک سازی دارید!
اینو خدمت شما جناب مدیر عرض کنم که اینجا بچه ها یک عمری پای این بازی وقت گذاشتن حالا شاید از نظر بعضی ها حماقت باشه که PHD یه بازی رو بگیری ولی این عشقه
بعد یکی از ناکجا آباد سبز میشه میگه "خودتونو کشتین فلان کردین!" اصلا جالب نیست! توهین به زحمت اوناس.دارن اطلاعات در اختیار افراد مشتاق میزارن
نه یکی مثل شما که اومدی اینجا که فقط حرف بزنی و فقط توقع تایید شدن داری بدشم بری بگی هاااا دیدین تاپیک رزیدنت اویل هیچی حالیشون نیست!

بعد میگی "ملاک زبون انگلیسی اون بنده خدا نیست "درصورتی تمام دلایل واطلاعاتت رو به اونا استناد میکنی!!
به ماها هم میگی قلدر!
آخرم میگی که عقده حقارت کورمون کرده!!
همه اینا نشون میده کاملا کم آوردی.جای اینکه بحث رو تموم کنی و ادامه ندی نیازی هم نیست بهش اعتراف کنی چون اینجا دادگاه نیست دنبال یه سوراخی یه چیزی میگردی خودتو بهش بند کنی اینجا جلو همه واستی!
داداش بکش کنار!
اینکاره نیستی!
دیگه از احد که نه باسابقه تری نه باتجربه تر نه هیچی! تو رزیدنت اویل!

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
آره عزیزان، لحن من تا جایی که فکرشو نکنید هم عوض می‌شه وقتی دارم با منطق حرف می‌زنم و توهینو کنایه می‌شنوم. این‌جا بی‌نهایت به من توهین شد و من توهینو وقتی شروع کرم که تمام دلایل منطقیو آورده بودم.
با دلایلی که آوردم داستان هم بی‌تغییر می‌موند و دیگه لازم بود دلایل شما بررسی بشه که توهین‌ها شروع شد!
نظر اون کاربرو گذاشتم صرف نظر از زبانش.
چسبیدین به این‌:که چون انگلیسیه دارم استناد می‌کنم! این‌که نظر یه نفر منظقی باشه استناد نیست! عقده‌ای ندارم که چون انگلیسیه استناد کنم! مگر به کامنت هم استناد می‌کنن؟ کامنت رو بررسی می‌کنن! این عقده مربوط به کسی می‌شه که بدون خوندن نظر اون بنده خدا چنین فکریو راجع به من کرده. اتفاقا چنین آدمی برای افغانی ارزش کمتری می‌ذاره.

بله قلدر، چون بحث دیگه‌ای هم همین‌جا با بچه‌های با سابقه داشتم و قبلا هم از این کنایه‌ها شنیده بودم. قبلا هم حرف‌هام به "بادگلو" از طرف یکی از اعضای با سابقه نسبت داده شده بود. اون‌جا هم پیش از اثبات پست‌های طرف مقابل توسط تمام بچه‌ها پسندیده می‌شد. توهین به من شروع شد و کار به جایی رسید که ادمین مجبور به پاک کردن پست‌های ما شد اما بالاخره، با تصویر ثابت کردم!
قلدر، چون بعد از ثابت کردن با تصویر، کم آوردن و توهین و حرف‌های کودکانه بعدی شروع شد!
قلدر، چون این‌بار هم با منطق و نقشه‌ای از راکون سیتی، چیزی که گفتینو به چالش کشیدم و در جواب چون چیز دیگه‌ای برای عرضه نبود توهین و حرف‌های بچه‌گونه شنیدم.

question-mark.jpg

نه عزیزم، من به هیچ وجه با اون حرف نگفتم چیزی بارم نیست! درست برعکس! من رزیدنت ایول رو خیلی سال پیش مو به مو از بر شدم! و چون زیرو بالاشو می‌دونم می‌گم چیز زیادی نیست که نیاز به دویدن داشته باشه! اما چیزهایی هست مثله اخلاق و رفتار و انتقاد پذیری که حالا حالاها نیاز به دویدن داره.
نگاهی به پست‌ها بندازین و چشم‌هاتونو وا کنین. متوجه می‌شین که کی کم آورد و کی توهینو شروع کرد. حرف‌های یه تازه وارد حتی به "باد معده" از طرف یکی از اعضای باسابقه نسبت داده شد. به من هم تا توهین نشد دهن باز نکردم.
من با پیج رسمی رزیدنت ایول فیسبوک در تماسم. ایده‌هایی دادمو جواب‌های تقدیر آمیز دارم. نیازی به حضورم در بین دوستان بی‌اطلاع و پرادعا نیست.

با احترام به درخواست دوستانه‌ی عزیزانی در خصوص کناره گیری از بحث، این آخرین پست من در این مورد هست.
از هرکسی که رنجیده عذر می‌خوام.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,597
خب ضمن تشکر از sog_eros که آخرین پستشون رو دادن و امیدوارم رو حرفشون بمونن !
البته این رو هم بگم که درهای بحث سر این موضوع بسیار بسیار جالب همیشه باز هست , اما به شرطی که طرفی که بحث رو میخواد شروع کنه با خودش مدرک شامل ( فایل - کات سین . دیالوگ و ... ) بیاره . چون داستان بازی بر اینها استوار هست و ما هم دنبال داستان بازی هستیم و از ندیده ها و نبوده ها فکت نسازه !!
در واقع از کاه , کاخ نسازه .
بنده برای تمام حرفهایی که زدم مدرک دارم و مدارکم رو هم ارائه کردم .
دوستان تعجب نکنید اگر کسان دیگری در چند روز آینده به تایپیک اضافه شدن !!
اون عزیز تازه وارد هم ,اصلا تازه وارد نیست !! فقط با 1 2 3 تا یوزر مختلف تشریف میارن
من با پیج رسمی رزیدنت ایول فیسبوک در تماسم. ایده‌هایی دادمو جواب‌های تقدیر آمیز دارم. نیازی به حضورم در بین دوستان بی‌اطلاع و پرادعا نیست.
خوشا به سعادت شما . Good for you . مسلما این ایده ها مستقیما به کپکام ابلاغ خواهد شد و در RE بعدی نمایان میشود و در آخر هم یک Special thanks برای شما در پایان بازی مینویسن .
واقعا تبریک میگم شما مدیری هستید که نه فقط به دفترتون رسیدگی میکنید بلکه در این ساعات ( 02:28 - 04:25 - 01:07 - 12:45 - 01:09 - 07:07 - 11:03 - 10:47 - 09:38 - 03:08 - 10:29 - 09:56 ............ ) تاپیک RE را نورافشانی کردید و هم ایده های زیادی به فیس بوک RE میدید !!!

در آخر
Resident Evil{1996-2011} 15th Anniversary
http://uplod.ir/1ec04c1i9m8i/Resident_Evil{1996-2011}_15th_Anniversary.flv.htm

آخرین ویرایش:

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
سلام به همه
خیلی وقت بود پیگیر بحثها و تاپیکهای این سایت بودم ولی متاسفانه بدلیل مشغله های دانشگاه فرصت پست دادن نداشتم تا اینکه بالخره امروز عضو شدم .و خوشحالم میتونم اینجا و جاهای دیگه باشهم

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
خب
بلاخره دیشب کنتراتی نشستم از اپیزود 5 تا آخر رولیشنز رو رفتم
بعد از این همه اویلای بی اصالت این اویل خیلی بهم چسبید!!:d
در مورد بازیش:
داستانش خوب بود ولی از وسطای بازی خود آدم میتونه حدس بزنه که چی به چیه و نقش کاراکترها چیه.
تنها کاراکتر هایی که منو سورپرایز کرد نقششون ریموند و جسیکا بودن بخصوص ریموند که نمیشد بگی خودیه یا نه!
گیم پلیش که شبیه نسخه های آخر بود ولی با نکات خاص خودش
سیستم اینونتوری به نظر من ضعیف کار شده بود به دلایل زیر:
فقط قابلیت حمل 3تا سلاح داشت
قابلیت کومباین اصلا تو بازی نبود
فضای اینونتوری کلا واسه تماشا بود هیچ چیزی نمیشد توش جابه جا کرد فقط میتونستی چیز میزاتو چک کنی
سیستم جاخالیش همونطور که قبلا گفتم خوب بود
بعد رزیدنت اویل 3 این اولین بازی ای بود که جا خالی دادن توش قلقی بود اینجور نبود که دکمه بیاد وسط تصویر بنویسه شما هم بزنی
یه سوتی بد سر باس آخر بازی این بود که طرف بعد غیب شدن وقتی من چسبیده به دیوار بودم از پشتم از تو دیوار میومد میزد:|
کمبود تیر واسه مگنوم به شدت حس میشد! اصلا حال نداد بهم مگنومش!
کله ترکوندن نداشت بازی اینم اصلا حال نداد!
هانترها بسیار آسون بودن درصورتی که اونا رو تو سری های قبلی میدیدی در میرفتی!! اینجا همشون پشم بودن!:|
همه جونوراش شل و ول بودن. اصلا باعث دقدقه بازیکن نمیشن!
فقط دوتا جونور جالب به نظر من داشت بازی
یکی اون کوسه های تبدیل شده
یکی هم گرگ های بازی
درسته که گرگا زود میمردن ولی احتمال اینکه بزنن کاراکترو خیلی زیاد بود اونم به دلیل سرعتشون بود

یکی از نکات باحال بازی این بود که با اینکه دوربین باهاتون حرکت میکنه نباید همینطوری سر پیچ ها بدویید برید چون تا دوربین وارد تقاطع میشد اگه جونوری اونجا بود صددرصد میزدتون
این شبیه دوربینهای کلاسیک بود
وقتی دوربین از یک نما به نمای دیگه میرفت و نمیدونستید اونور چیه اگه میدویید ممکن بود زامبی بگیرتتون
ولی در کل جو بازی واسه بار اول واسم خیلی جالب بود و بهم کمی حس کلاسیک داد(منظورم ترس و اضطراب هست)
من از بازی راضی بودم
اینا همگی نظرات شخصی من بود دلیلی بر وحی بودنش نیست فقط خواستم تجربه خودم رو با دوستان در تاپیک شیر کنم...اگه کسی هم نکته و نظری راجع به بازی به اینا اضافه کنه خوشحال میشم
ببینم بازی از دید بقیه چطور بوده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مرموز،حرفه ای و شکست ناپذیر!هانک ملقب به آقای مرگ (Mr.Death)،یک مامور بسیار حرفه ای و کارکشته و فرمانده ی تیم آلفای U.S.S (سرويس امنیتی آمبرلا) بود.هانک یکی از شخصیت های بسيار مرموز مجموعه ی رزیدنت اویل مي باشد.به طوري كه حتي نام واقعی اش هم معلوم نیست و هانک فقط نام مستعار او در تیم می باشد!گرچه هانک فقط یک نقش کوتاه در پشت صحنه ی داستان داشت،ولی همین نقش کوتاه،زمینه ساز وقوع حوادث مهمی در داستان بود.علاوه بر اینکه او یکی از عوامل اصلی واقعه ی شیوع ویروس T در راکون سیتی نیز به شمار می آید.هانک،رقیب نیکلای ژینوواف در آمبرلا محسوب می شد.او همچنین یکی از شخصیت های حاضر در واقعه ی شیوع ویروس T در راکون سیتی و یکی از بازماندگان این حادثه نيز می باشد.

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
میگم این Outbreak چه شیر تو شیری بود کاش جایه این ORC سری سوم اینو میزدن اخرشم من خیلی چیزاشو سر در نیاوردم مثلا David تو مهماتش یک کیف بود کیف رو که Open می کردی توش میخ و لاستیک و از این جور چیزا بود از اینا کجا میشد استفاده کرد نفهمیدیم
Outbreak4.jpg

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
میگم این Outbreak چه شیر تو شیری بود کاش جایه این ORC سری سوم اینو میزدن اخرشم من خیلی چیزاشو سر در نیاوردم مثلا David تو مهماتش یک کیف بود کیف رو که Open می کردی توش میخ و لاستیک و از این جور چیزا بود از اینا کجا میشد استفاده کرد نفهمیدیم
Outbreak4.jpg

هر شخصیت تو رزیدنت اویل آوت بریک توانایی های خاص به خودش رو داره
دیوید با اون جعبه ای که شما بهش اشاره کردی میتونه سلاح های جدید با چیزایی که تو مرحله جمع میکنی بسازی
به عنوان مثال اگه یک اسپری با فندک داشته باشی میتونی با استفاده از اون جعبه اسپری شعله افکن بسازی
همینطور سلاحای دیگه هم میتونه بسازه که من اونا رو یادم نیست
سوال دیگه بود درخدمتیم:bighug:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
آقا من باز رزیدنت اویل رولیشنز رو بازی کردم و به یک نکته ای که دقت نکردم اشاره کنم!
تنها رزیدنت اویلی بود که اثری از وسکر کبیر توش نبود!!!
یعنی چی؟!)x
شایدم من اشتباه میکنم
اگه جایی از بازی اشاره ای به وسکر شده به من بگید!
مگه میشه!!؟؟
)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر