بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان باهوش من، زبان فارسی مربوط به یه کشور با شهرهای محدود هست و زبان انگلیسی بین‌المللی و مربوط به تمام دنیا!
بحثی که در تمام دنیا بین کاربران انگلیس، ایالات متحده، آمریکا جنوبی، کانادا و چندتا کشور اروپایی سر می‌گیره طبیعتا خیلی بزرگ‌تر از بحث ما از دو سه تا شهر می‌شه نه؟
منم فقط اسم از برکه و اقیانوس آوردم، نه آدم کوتوله و آدم فضایی!
خیلی دلم می‌خواد بگم "بابا این تاپیک مرخصه!"

برین و نگاهی به همین بحث تو فروم‌های بین‌المللی بندازین تا تفاوت بحث‌ها رو ببینین. مو به مو بحث می‌شه، با این‌که از فرهنگ‌های مختلف هستن هیچ‌وقت کسیو برا سنو سال تحقیر نکردن!
کسی با دلیل حرف بزنه نمی‌گن از نظر ما این بحث بسته شدس! اره اما از نظر اون احمق‌ها هنوز بسته نشده و هرکی یه دلیلی میاره. و بدتر اینکه به حرف‌های همم گوش می‌دن!

یه نکته ای که همیشه برا من مبهم بوده اینه که جک کرازر( دوست صمیمی لیون که بعدا به دشمنه خونیش تبدیل شد ) تو سری چهارم واقعا کشته شد و یا نه چون در خلال بازی ما یه بار کراز رو توسط لیون شکست دادیم و ظاهرا کشته شد ولی تو مراحلی که با ایدا بازی میکردیم مشخص شد که کرازر نمرده بود و دوباره به ایدا حمله کرد و ظاهرا یه بارم ایدا اونو شکست داد وکشت!اما در واقع به نظر نمیرسه اون بازم مرده باشه چون کرازری که لیون نتونست کارش رو تموم کنه امکان نداره که ایدا بتونه بکشدش! دلیل دوم هم اینکه تو قسمت مرسناریس وقتی که با کرازر بازی میکردیم تو اخرش یه تصویری نشون میداد که توش کرازر زنده بود ودر حال پناه گرفتن از انفجار جزیره بود! یعنی به نظر نمیرسه که مرده باشه من به شخصه خیلی انتظار داشتم اون نسخه ششم به عنوان یه سورپرایز باشه ولی این طور نشد!

الان به نظر شما کریر کرازر تو نسخیه چهار تموم شد ویا اینکه اون هنوز زندست؟

Krauser-1-.jpg

اتفاقا برات مهمه. چون اگر مهم نبود این بحث رو پیش نمیکشیدی و ادامه-ش نمیدادی;)) همون اول ویکی پدیا همه چی رو برات روشن میکرد.
باقی پست احد رو هم خوندین یا فقط منتظر یه تاییدیه برای حرف خودتون بودین که اونم گرفتین؟ یا بهتر بگم جزئیات قضیه براتون دردناک بود و به نفعتون نبود؟
این پست من توی چند صفحه قبل:

شما قبل از اینکه متوجه بشی من این موضوع رو گفته بودم. دقیقا همون حرفی که احد زد.

پ.ن: گویا تایید کردن حرف من و سینا به اینه که بچه ها بهمون لایک بدن:)) احد تو رو خدا حرفمو تایید کن=))

لطفا خوب به این پستم توجه کنید آقای safety and peace عزیز که اولش سعی میکنید خودتون را مودب نشون بدیدید اما بعدش یهو چهره ی واقعی خودتون را نشون میدید.
به قول یکی از دوستان: آدمی را که خوابیده میشه بیدارش کرد اما کسی را که خودش را به خواب زده هرگز نمیشه بیدارش کرد.
ببینید آقای عزیز میدونید چند نفر به من پ.خ دادن و گفتند که بهتره این بحث را تموم کنم چون بچه های فروم رزیدنت اویل فقط حرف خودشون را میزنند؟ میدونید چند نفر همین الان بهم گفتند که حق با منه اما به دلیل اینکه بچه های فروم رزیدنت اویل برخورد خوب و مناسبی ندارند حاضر نیستند قدم جلو بذارند و حرفی بزنند؟
من نمیدونم شماها آیا واقعا به دین خودتون معتقد هستید یا نه و آیا از دروغ گفتن هراسی دارید یا نه. اما من به هیچ وجه نمیتونم دروغ بگم و دلیل گفتن این موضوع هم این بود که با شناختی که از شما پیدا کردم مطمئن هستم که از من میخواهید اسم بیارم.
آقای عزیز یه نگاهی انداختن به پست ها و جواب ها و برخوردها کاملا گویای همه چیز هست. پس بهتره دیگه ادامه ندیم. فقط خیلی خوشحالم که بحث در این چند صفحه باعث شد که یه عده ای به خودشون بیان و متوجه بشن که اون طورها هم که میگن داستان را نمیدونند و زیادی به خودشون مطمئن هستند ;)

- - -ویرایش - - -

یه نکته ای که همیشه برا من مبهم بوده اینه که جک کرازر( دوست صمیمی لیون که بعدا به دشمنه خونیش تبدیل شد ) تو سری چهارم واقعا کشته شد و یا نه چون در خلال بازی ما یه بار کراز رو توسط لیون شکست دادیم و ظاهرا کشته شد ولی تو مراحلی که با ایدا بازی میکردیم مشخص شد که کرازر نمرده بود و دوباره به ایدا حمله کرد و ظاهرا یه بارم ایدا اونو شکست داد وکشت!اما در واقع به نظر نمیرسه اون بازم مرده باشه چون کرازری که لیون نتونست کارش رو تموم کنه امکان نداره که ایدا بتونه بکشدش! دلیل دوم هم اینکه تو قسمت مرسناریس وقتی که با کرازر بازی میکردیم تو اخرش یه تصویری نشون میداد که توش کرازر زنده بود ودر حال پناه گرفتن از انفجار جزیره بود! یعنی به نظر نمیرسه که مرده باشه من به شخصه خیلی انتظار داشتم اون نسخه ششم به عنوان یه سورپرایز باشه ولی این طور نشد!

Krauser-1-.jpg

به نظر زنده هستش چون یه عکس من دیدم که نشون میده کراوزر فرار کردن اشلی و لیون :x را تماشا میکنه. البته کراوز همیشه جلوی لیون باخته :d

- - -ویرایش - - -

دوستان باهوش من، زبان فارسی مربوط به یه کشور با شهرهای محدود هست و زبان انگلیسی بین‌المللی و مربوط به تمام دنیا!
بحثی که در تمام دنیا بین کاربران انگلیس، ایالات متحده، آمریکا جنوبی، کانادا و چندتا کشور اروپایی سر می‌گیره طبیعتا خیلی بزرگ‌تر از بحث ما از دو سه تا شهر می‌شه نه؟

برین و نگاهی به همین بحث تو فروم‌های بین‌المللی بندازین تا تفاوت بحث‌ها رو ببینین. مو به مو بحث می‌شه، با این‌که از فرهنگ‌های مختلف هستن هیچ‌وقت کسیو برا سنو سال تحقیر نکردن!
کسی با دلیل حرف بزنه نمی‌گن از نظر ما این بحث بسته شدس! اره اما از نظر اون احمق‌ها هنوز بسته نشده و هرکی یه دلیلی میاره. و بدتر اینکه به حرف‌های همم گوش می‌دن!

به نظرم حرف حساب جواب نداره :d

Krauser-1-.jpg

نسخه ششم به اندازه کافی پر بود! اگر این شخصیت هم قاطی اون همه باس و جک و جونور می‌شد طبیعتا خراب می‌شد.

Fallen-Angel
خیلی واضح بود که منظورم خود بازی و تجربه بازی کردن بود، نه مراحل ساختش. چون بحث سر بازی‌سازی نبود و در اصل سر داستان بود :دی

اول اینکه این مشاجرات و اختلاف نظرها توی فروم‌های خارجی هم هست، حتی سر این موضوع.
خیلی دلم میخواد اون بحث هایی رو با خودم با همین کاربرهای خارجی که شما دارین بزرگشون میکنین اینجا قرار بدم تا متوجه بشین همین کاربرهای خارجی چقدر از جزئیات ریز دور هستن. چندین بار با اون گردن کلفت‌هاشون که خیلی هم ادعاشون میشد بحث کردم، اون‌هایی که تو فروم مربوطشون 3-4 هزار پست داشتن و اکثرشون هم مثل خدا پرستیده میشدن ... اما آخرین جملاتی که از همین خدایان میشنیدم این بود ... "You're right ... i didn't notice"
در ضمن موقع انتشار رزیدنت ایول 6، همه فروم‌های خارجی سوت و کور بودن و همه استدلال‌هاشون حول شخصیت الکس وسکر میچرخید فقط ...! ولی توی همین فروم ما حتی سر لباس‌ها هم بحث کرده بودیم. اینجا تا مشخص شد جیک پسر وسکره، همه گفتن این با شخصیت آلبرت وسکر جور در نمیاد!(چیزی که به ندرت توی فروم‌های خارجی دیدم)
به 2 تا مقاله زیر نگاه بکنین تا ببینین توی فروم‌های خارجی هم کسی در این حد تونسته از یک تریلر اطلاعات اسخراج بکنه؟ اون موقع که امثال IGN اون هم با اون همه سورس نزدیکشون مقاله مینوشتن، ما اینجا فقط و فقط با استناد به تریلر صحبت کردیم.
بررسی اولین تریلر RE6
بررسی دومین تریلر RE6
بعد اینکه این 2 تا رو خوندین، با داستان پوچ و بی محتوای رزیدنت ایول نگاهی بکنین تا مفهوم اون "ماله کشی" رو بهتر متوجه بشین. کپکام ثابت کرد که سر این بازی، پایبند به اصول نیست.
من حاضرم از سر تسلط بر داستان و جزئیات بازی شرط ببندم که کاربرهای این تاپیک بهتر از کاربرهای خارجی هستن. اینجا هر گونه اطلاعات موجود رو به نوعی بین همدیگه منتقل کردیم. به فرض محال اگر کسی زبان انگلیسش خوب نباشه، از نوشته‌های فارسی من و بچه‌ها اطلاعاتش کامل میشه. اینجا اینکه سلاح‌ها رو کی ساخته بحث شده و ... :دی واقعا من چنین کاربرهایی رو در سطح هیچ دنیایی ندیدم. از بین بچه‌های این تاپیک، ویکی نویس هم داشتیم. ما اینجا شخصیت‌ها رو از چند نظر دسته‌بندی کردیم، ما اینجا سر اینکه وسکر ممکنه برگرده یا نه کلی بحث کردیم ... ما سر تک تک دیالوگ‌ها و تاثیرگذاریشون بحث کردیم ... واقعا اگر نمیتونم به این نتیجه برسم که کاربرها خارجی از ما برتزن، حتی اگر گویندش شما باشین.
خلاصه این نهضت افسانه‌سازی از خارجی‌ها رو درست نیست ادامه بدیم و گسترشش بدیم. اون‌ها هر کسی هستن انسان هستن و دقیقا همون بازی رو بازی کردن که ما بازی کردیم.

اگر حرفتون برتری اطلاعاتی تهران در برابر تمام دنیاست، حرفی واسه گفتن ندارم. اما اگه شما ندیدید، من دیدم. هزار فروم در این زمینه وجود داره.
اما حتی ویکی نویس‌هامون هم صفحه‌ی انگلیسیو به طور شدیدا خلاصه به فارسی ترجمه می‌کنن.
دوست من، ایستادن و اعلام برتری از تمام دنیا کار درستی نیست.چون واقعا خیلی چیزها هست که ما ندیدیم.
این دسته بندی‌ها و بحث‌ها رو با همین موشکافی که ازش می‌گین حدود ده سال پیش در فروم‌های خارجی دنبال می‌کردم. باور کن از چیزی که می‌گی خیلی بزرگ‌تر بود.
ما هرچقدر باهوش و با اطلاع باشیم باز هم جزئیم و نمی‌تونیم در برابر کل ادعا کنیم.

در پایان هم می‌گم بله، کپ کام پابند به اصول نیست.
اما رزیدنت ایول تماما نبوغه.

شما هی میگین فروم‌های خارحی ... فروم های خارجی... این فروم‌های خارجی خودشون متشکل از کل دنیا هستن و اعضای این فروم‌های خارجی اکثرشون زبان مادریشون انگلیسی نیست. این از این ...

اگر حرفتون برتری اطلاعاتی تهران در برابر تمام دنیاست، حرفی واسه گفتن ندارم. اما اگه شما ندیدید، من دیدم. هزار فروم در این زمینه وجود داره.
من بر طبق شواهد موجود صحبت کردم و برای همه صحبت‌هام هم دلیل دارم. من توی اکثر فروم‌های خارجی چرخیدم و اونجاها هم لیان بهترین شخصیت پردازی رو داره و از این حرف ها ... واقعا تفاوتی بین اینجا و اونجا نیست. فکر کنم من و دیگه بشنایسن، پس اینکه مثلا میگین نیدی و از این حرف‌ها فکر نکنم جایی در این بحث داشته باشه ...
دوست من، ایستادن و اعلام برتری از تمام دنیا کار درستی نیست.چون واقعا خیلی چیزها هست که ما ندیدیم.
پست و حقیر شمردن خودمون خوبه؟ ما چه چیز رو ندیدیم؟ کتاب‌ها و ریپورت‌ها رو که خوندیم ... پس چی مونده؟ کدوم بازی رو بازی نکردیم؟
این دسته بندی‌ها و بحث‌ها رو با همین موشکافی که ازش می‌گین حدود ده سال پیش در فروم‌های خارجی دنبال می‌کردم. باور کن از چیزی که می‌گی خیلی بزرگ‌تر بود.
وب سایت‌های بازی‌دات و بازیکده رو میشناختین؟ ما هم 11 سال پیش اونجاها سر این مسائل بحث میکردیم.
ما هرچقدر باهوش و با اطلاع باشیم باز هم جزئیم و نمی‌تونیم در برابر کل ادعا کنیم.
اگر شما به این گفته خودتون باور دارین چرا فروم خارجی رو که بیانگر نقطه نظرات عده‌ای خارجی هستن رو بر ایرانی‌ها برتریت میدین؟ در اصل همه فروم‌های RE مخاطبین و اعضای خاصی داره. هر فرومی خودش یکی از صدها فروم‌های کل دنیاست و نمیشه به کل تعمیم داد.

اینجا با کمترین امکانات بچه‌ها در این سطح هستن، عوض کتاب خریدن میریم PDF دانلود میکنیم. نمیخوام بحث رو کش بدم، اما به نظر میسه شما از کاربرهای خارجی برای خودتون یک افسانه ساختین، چیزی که حداقل من به هیچ وجه قبول ندارم.
باز هم تکرار میکنم این اختلاف نظرات همه جا هست، خیلی جاها لیان محبوب ترین شخصیته اون هم به خاطر شخصیت پردازیش ... خیلی جاها RE4 بهترین RE تاریخ هست و از این حرف‌ها ... منتها تنها فرقمون این هست که ما میگیم رزیدنت ایول، اونها میگن Resident Evil

منم از سطح پایین حرفی نزدم! خود من در خیلی فروم‌های خارجی حضور داشتم و اون‌جا ایرانی‌های دیگه‌ای رو هم دیدم. وقتی می‌گم فروم انگلیسی زبان یعنی بین‌المللی و این یعنی بحث در یک سطح خیلی گسترده‌تر.
این کاری به بزرگی کوچیکی ما و اطلاعاتی که داریم نداره.

ممنون از علی و احد یاران باوفای تایپیک :d

بالاخره افتــــــــــــــــــاد ؟؟؟؟ بالاخره فرق لیان و کلیر رو فهمیدی ؟؟؟
بالاخره فرق شهر با کوهستان مشخص شد ؟؟؟ اون دیوار ماله کشید رو پیدا کردی ؟؟؟؟
دم اون رفیقات گرم که شارژت میکنن بعد به من P.M میدن :-&
پست اول احد رو هم , هم قبول دارم و هم ندارم . باشه مبحثش باخودش
اما از تو که چیزی عایدم نشد !! اون پست تو و چندتا از دانشمندایی که میومدن یه چیزی میپروندن و ماله میکشیدن( در گذشته ) , آخر هم مظلوم نمایی میکردن رو هم بوک مارک کرده بودم برای یه همچین روزی !! که به قول خودت چهره واقعی رو نشون بدم
حالا شما برو RE2 رو بازی کن و اون دیوار رو با بتونه کشی پیدا کن !!
ویرایش : حرف احد رو هم نمیتونم قبول کنم .

حالا اونور تکنولوژیش پیشرفته تره , خونش که قرمز تر نیست !!
اینکه اونا بیشتر میفهمن یا چون انگلیسی زبان هست بهتر نظر میدن کذب محض هست

فارت یه شقیقه چه ربطی داره .
البته به لطف 2 تا دانشمندکه یکیشون ناپدید شده , تو این تایپیک داشت ربط پیدا میکرد .

آخرین ویرایش:
Fallen-Angel
خیلی واضح بود که منظورم خود بازی و تجربه بازی کردن بود، نه مراحل ساختش. چون بحث سر بازی‌سازی نبود و در اصل سر داستان بود :دی

اول اینکه این مشاجرات و اختلاف نظرها توی فروم‌های خارجی هم هست، حتی سر این موضوع.
خیلی دلم میخواد اون بحث هایی رو با خودم با همین کاربرهای خارجی که شما دارین بزرگشون میکنین اینجا قرار بدم تا متوجه بشین همین کاربرهای خارجی چقدر از جزئیات ریز دور هستن. چندین بار با اون گردن کلفت‌هاشون که خیلی هم ادعاشون میشد بحث کردم، اون‌هایی که تو فروم مربوطشون 3-4 هزار پست داشتن و اکثرشون هم مثل خدا پرستیده میشدن ... اما آخرین جملاتی که از همین خدایان میشنیدم این بود ... "You're right ... i didn't notice"
در ضمن موقع انتشار رزیدنت ایول 6، همه فروم‌های خارجی سوت و کور بودن و همه استدلال‌هاشون حول شخصیت الکس وسکر میچرخید فقط ...! ولی توی همین فروم ما حتی سر لباس‌ها هم بحث کرده بودیم. اینجا تا مشخص شد جیک پسر وسکره، همه گفتن این با شخصیت آلبرت وسکر جور در نمیاد!(چیزی که به ندرت توی فروم‌های خارجی دیدم)
به 2 تا مقاله زیر نگاه بکنین تا ببینین توی فروم‌های خارجی هم کسی در این حد تونسته از یک تریلر اطلاعات اسخراج بکنه؟ اون موقع که امثال IGN اون هم با اون همه سورس نزدیکشون مقاله مینوشتن، ما اینجا فقط و فقط با استناد به تریلر صحبت کردیم.
بررسی اولین تریلر RE6
بررسی دومین تریلر RE6
بعد اینکه این 2 تا رو خوندین، با داستان پوچ و بی محتوای رزیدنت ایول نگاهی بکنین تا مفهوم اون "ماله کشی" رو بهتر متوجه بشین. کپکام ثابت کرد که سر این بازی، پایبند به اصول نیست.
من حاضرم از سر تسلط بر داستان و جزئیات بازی شرط ببندم که کاربرهای این تاپیک بهتر از کاربرهای خارجی هستن. اینجا هر گونه اطلاعات موجود رو به نوعی بین همدیگه منتقل کردیم. به فرض محال اگر کسی زبان انگلیسش خوب نباشه، از نوشته‌های فارسی من و بچه‌ها اطلاعاتش کامل میشه. اینجا اینکه سلاح‌ها رو کی ساخته بحث شده و ... :دی واقعا من چنین کاربرهایی رو در سطح هیچ دنیایی ندیدم. از بین بچه‌های این تاپیک، ویکی نویس هم داشتیم. ما اینجا شخصیت‌ها رو از چند نظر دسته‌بندی کردیم، ما اینجا سر اینکه وسکر ممکنه برگرده یا نه کلی بحث کردیم ... ما سر تک تک دیالوگ‌ها و تاثیرگذاریشون بحث کردیم ... واقعا اگر نمیتونم به این نتیجه برسم که کاربرها خارجی از ما برتزن، حتی اگر گویندش شما باشین.
خلاصه این نهضت افسانه‌سازی از خارجی‌ها رو درست نیست ادامه بدیم و گسترشش بدیم. اون‌ها هر کسی هستن انسان هستن و دقیقا همون بازی رو بازی کردن که ما بازی کردیم.
:d عه اره. من یه لحظه فکر کردم منظور شما تکنولوژیه :d
اولش یه چیزی بگم :-/ من اون 2 تا تحلیل هاتون را خوندم و فقط میتونم بگم wow
:d
یعنی اینجوری شدم :-o میگم نکنه شما بازی ها را انجام داده بودید. خواهش میکنم به سوالم جواب بدید. یعنی واقعا با نگاه کردن به تریلر ها به این نتایج رسیدید :-/
اما یه مطلب دیگه هم میخوام بگم. ببینید آقا احد شاید در مورد فروم های خارجی (من اصلا کاری ندارم به ایرانی و خارجی بودنش و زیاد برام مهم نیست) حق با شما باشه. اما sog_eros هم فکر کنم بیشتر منظورش در مورد نحوه برخورد باشه.
ببینید الان شما هم دارید صحبت میکنید و بحث میکنید. اما نشانه ای از بی احترامی و توهین توی صحبتاتون نیست آقای احد و در کمال احترام حرفتون را میزنید و حتی با اینکه به نظر میرسه اطلاعاتتون خیلی بالاتس خودتون را دست بالا نمیگیرید و مغرور نمیشید. اتفاقی که کمتر توی این فروم افتاده. دوستان شما اما واقعا ............
فکر کنم منظور sog_eros هم بیشتر همین نوع برخورد بودش.

فکر کنم این یکی از Master Plan های کپکام بوده که با انجام دادن این بحث ها دیوانه شیم تا RE7 هرچی بود قبولش کنیم.
گودزیلاااااااااااا جونم، اصلا هر چی تو بگی درسته :d از دست این کپکام ;)

- - -ویرایش - - -

صرفا جهت اطلاع شما آقا احد، میتونید این پست دوستتون را در تایید حرفای من بخونید. من که واقعا دیگه در شان خودم نمیدونم با ایشون هم کلام بشم. مهم برام این بود که ثابت بشه ایشون اشتباه میکرد و ثابت هم شد :d
ممنون از علی و احد یاران باوفای تایپیک :d

بالاخره افتــــــــــــــــــاد ؟؟؟؟ بالاخره فرق لیان و کلیر رو فهمیدی ؟؟؟
بالاخره فرق شهر با کوهستان مشخص شد ؟؟؟ اون دیوار ماله کشید رو پیدا کردی ؟؟؟؟
دم اون رفیقات گرم که شارژت میکنن بعد به من P.M میدن :-&
پست اول احد رو هم , هم قبول دارم و هم ندارم . باشه مبحثش باخودش
اما از تو که چیزی عایدم نشد !! اون پست تو و چندتا از دانشمندایی که میومدن یه چیزی میپروندن و ماله میکشیدن( در گذشته ) , آخر هم مظلوم نمایی میکردن رو هم بوک مارک کرده بودم برای یه همچین روزی !! که به قول خودت چهره واقعی رو نشون بدم
حالا شما برو RE2 رو بازی کن و اون دیوار رو با بتونه کشی پیدا کن !!

حالا اونور تکنولوژیش پیشرفته تره , خونش که قرمز تر نیست !!
اینکه اونا بیشتر میفهمن یا چون انگلیسی زبان هست بهتر نظر میدن کذب محض هست

فارت یه شقیقه چه ربطی داره .
البته به لطف 2 تا دانشمندکه یکیشون ناپدید شده , تو این تایپیک داشت ربط پیدا میکرد . منظورم شما نیستی sog_eros

صرفا جهت اطلاع شما آقا احد، میتونید این پست دوستتون را در تایید حرفای من بخونید. من که واقعا دیگه در شان خودم نمیدونم با ایشون هم کلام بشم. مهم برام این بود که ثابت بشه ایشون اشتباه میکرد و ثابت هم شد :d
من اصلا در تایید حرفای تو چیزی ننوشتم . مشکل خوندن و معنی کردن هم اضافه شد به نشناختن لیان و کلیر
هیچی ثابت نشده . هنوز داری با کلمات بازی میکنی . فکر میکردم تو این 4 ساعت چیز قابل قبولی میبینم ولی همون ماله کشی قبل رو دیدم
هنوز نه جواب من رو دادی نه جواب علی رو !!!
میتونی در شان خودت هر چی رو دوست داری بدونی و مثل ترسوها فرار کنی . 1 بار گفتم وقتی داری غرق میشی دست پا نزن چون زودتر غرق میشی !!!
به قول آلبرت وسکر کبیر : Only stronger survive

من اصلا در تایید حرفای تو چیزی ننوشتم . مشکل خوندن و معنی کردن هم اضافه شد به نشناختن لیان و کلیر
هیچی ثابت نشده . هنوز داری با کلمات بازی میکنی . فکر میکردم تو این 4 ساعت چیز قابل قبولی میبینم ولی همون ماله کشی قبل رو دیدم
هنوز نه جواب من رو دادی نه جواب علی رو !!!
میتونی در شان خودت هر چی رو دوست داری بدونی و مثل ترسوها فرار کنی . 1 بار گفتم وقتی داری غرق میشی دست پا نزن چون زودتر غرق میشی !!!
به قول آلبرت وسکر کبیر : Only stronger survive
:d پس چرا شماها survive نشدید. یعنی هنوزم میخوای بگی اون آزمایشگاه ها یکی نیستن :-/
پس خوش باش :d
تازشم من نه تنها فرار نمیکنم بلکه حتی توسنتم حرفم را هم ثابت کنم. خود آقای احد هم تاییدش کرد.
میخوای دیگه ادامه ندی :-/ اینجوری بهتره ها :d

بالاخره فهمیدی ؟؟؟ بله یکی نیستن
دیقیقا Survive رو هم با خودمون بودم من و علی . اینو نگرفتی
من که 2 روزه خوشم با حرفای شما .
کار از فرار گذشته برای تو . تا الان فکر میکردم حرفای من رو نمیگیری ولی الان احد هم اضافه شده انگار
رفیقات گفتن ادامه ندی ؟؟؟ پست نده درباره این موضوع من هم ادامه نمیدم ولی اگه پافشاری کنی من هم هستم .
ولی هر وقت تونستی از اون دیوار حتی با سیمان و رنگ آمیزی دوباره عکس بزار

بالاخره فهمیدی ؟؟؟ بله یکی نیستن
دیقیقا Survive رو هم با خودمون بودم من و علی . اینو نگرفتی
من که 2 روزه خوشم با حرفای شما .
کار از فرار گذشته برای تو . تا الان فکر میکردم حرفای من رو نمیگیری ولی الان احد هم اضافه شده انگار
رفیقات گفتن ادامه ندی ؟؟؟ پست نده درباره این موضوع من هم ادامه نمیدم ولی اگه پافشاری کنی من هم هستم .
ولی هر وقت تونستی از اون دیوار حتی با سیمان و رنگ آمیزی دوباره عکس بزار
;;) ;))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or