بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
این بازی چواب خوبی به شماره 6 هست. کنترلش دو حالت داره: یکی کلاسیک و یکی اکشن اما به هیچ وجه نه مثل 6!
این بازی نشون می‌ده چالش و هیجان در اصالت رزیدنت ایول هم وجود داره و نیازی به چاشنی‌های عجیب و غریب نیست!
دوست من عجله نکن! حتی رو حالت نرمال یه مقدار جلوتر برو تا ببینی!

یه نکته بی‌نظیر از غول‌های این بازی این هست که موقع تبدیل شدن ناخودآگاهشون هنوز قسمتی از شخصیت‌شونو داره...
ملوان که پیش از مرگ درخواست کمک برای کشتی می‌کرده هنوز هم در حالی‌که دنبالتون راه افتاده داد می‌زنه May day, may day! This is Queen Zenobia may day! و حرف‌های دیگه که بعضی‌هاش رنجش‌های روحیشو شامل می‌شن. صدا با درد و سوز و وحشت پخش می‌شه.
یا راچل که از خاطرات به جا موندش می‌شه کمی پی به شخصیتش برد و در حالت B.O.W در حالی‌که دنبالتون می‌دوه گاهی گریه می‌کنه، خنده‌های شوخ‌شو می‌شنویم و از ترس و رنجش از اومدن به کشتی می‌فهمیم.

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
وضعیت Inferno رو شروع کن تا همون اول چالش رو به 30 زبون دنیا برات معنی کنه:d
دوسته عزیز دارم رو اینفرنو بازی میکنم اصلا سخت نیست من همه ایول هارو رو سخت ترین حالت بازی میکنم ولی این دیگه زیادی اسونه

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
واقعا Inferno واست سخت نیست؟ شدت سختی این درجه واسه یه بازی تو فروم‌های خارجی شدیدا بحث برانگیز شده، این درجه از درجه Hell توی 3DS هم سخت‌تره!
اگه هم واقعا واست آسونه Raid Mode رو برو تا برسی آخرین درجه Abyss یا سخت ترین سطح بازی رو توی Ghost Ship امتحان کن.
روال بازی نرم شروع می‌شه اما کم کم به بدترین شکل ممکن سرت آوار می‌شه.

من در این زمینه بنظرم شماره 6 زیادی آسونه! کاری نیست نتونی انجام بدی! انواع جاخالی، لیز خوردن روی زمین، دویدن فوق‌العاده سریع، پرش به اطراف، شلیک سریع و بدون هدف، ضربات محکم با دست و پا اسلحه‌های قوی که زود هم به دست میان و حتی راحت خریدن آپگرید مهمات بی‌نهایت و البته کمک پارتنر رو هم باید اضافه کرد! در این شماره تیرهای پارتنر تقریبا هیچ تأثیری نداره و تمام موجودات اونو نادیده می‌گیرن.

سختی سطح Inferno بقدری بحث برانگیز شد که از اعضای خودشون هم اومدن ویدئوهایی دادن بیرون که ثابت شه به هر شکلی، بالاخره قابل رفتن که هست!
خیلی دوس دارم یه ویدئو از بازیت حتی توی اپیزود سوم ببینم. با Fraps می‌تونی کپچر و آپلود کنی؟
تو یوتیوب هم که بذاری خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنی بازدید کننده پیدا می‌کنه.

بالآخره اگه این سطح واست هیچی نیست، یا درجه Abyss و در نهایت مرحله اضافی Ghost Ship رو بازی کن که اوج سختی بازی توش پیاده شده.
با Ghost Ship می‌تونی نهایت سختی‌شو بسنجی.

- - -ویرایش - - -

کمتر از بیست روز دیگه به مناسبت سی‌امین سالگرد کپکام، کتاب Resident Evil Revelations: Unveiled Edition در 200 صفحه عرضه می‌شه. این کتاب شامل نکات ریز از مقدمات بازی تا مصاحبه‌ها، Storyboard ها و تمام Artwork های اون می‌شه.

i8xnwsq3ljc714gjv64d.jpg

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
واقعا Inferno واست سخت نیست؟ شدت سختی این درجه واسه یه بازی تو فروم‌های خارجی شدیدا بحث برانگیز شده، این درجه از درجه Hell توی 3DS هم سخت‌تره!
اگه هم واقعا واست آسونه Raid Mode رو برو تا برسی آخرین درجه Abyss یا سخت ترین سطح بازی رو توی Ghost Ship امتحان کن.
روال بازی نرم شروع می‌شه اما کم کم به بدترین شکل ممکن سرت آوار می‌شه.

من در این زمینه بنظرم شماره 6 زیادی آسونه! کاری نیست نتونی انجام بدی! انواع جاخالی، لیز خوردن روی زمین، دویدن فوق‌العاده سریع، پرش به اطراف، شلیک سریع و بدون هدف، ضربات محکم با دست و پا اسلحه‌های قوی که زود هم به دست میان و حتی راحت خریدن آپگرید مهمات بی‌نهایت و البته کمک پارتنر رو هم باید اضافه کرد! در این شماره تیرهای پارتنر تقریبا هیچ تأثیری نداره و تمام موجودات اونو نادیده می‌گیرن.

سختی سطح Inferno بقدری بحث برانگیز شد که از اعضای خودشون هم اومدن ویدئوهایی دادن بیرون که ثابت شه به هر شکلی، بالاخره قابل رفتن که هست!
خیلی دوس دارم یه ویدئو از بازیت حتی توی اپیزود سوم ببینم. با Fraps می‌تونی کپچر و آپلود کنی؟
تو یوتیوب هم که بذاری خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنی بازدید کننده پیدا می‌کنه.

بالآخره اگه این سطح واست هیچی نیست، یا درجه Abyss و در نهایت مرحله اضافی Ghost Ship رو بازی کن که اوج سختی بازی توش پیاده شده.
با Ghost Ship می‌تونی نهایت سختی‌شو بسنجی.

- - -ویرایش - - -

کمتر از بیست روز دیگه به مناسبت سی‌امین سالگرد کپکام، کتاب Resident Evil Revelations: Unveiled Edition در 200 صفحه عرضه می‌شه. این کتاب شامل نکات ریز از مقدمات بازی تا مصاحبه‌ها، Storyboard ها و تمام Artwork های اون می‌شه.

i8xnwsq3ljc714gjv64d.jpg
اتفاقا قصد دارم یه چنل بسازم یو تیوب بعدشم شما منظوره منو بد فهمیدی منظورم از این که سخت نیست این نیستش که اصلا نمیمیرم ولی وقتی 2بار میمیرم راحت دستم میاد بدون هیچ مشکلی رد میکنم

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان یک کمکی می کنین ؟! من Resident Evil 4 : Biohazard رو قبلا گرفتم بازی کردم اما ... همون مرحله اول به ته نرسیده تیرهام تمام می شد (حتی با اینکه تیر ها رو توی سر می زدم ) . حالا می خواستم ببینم اینجا هم اون کمبود مهمات پیش میاد یا نه ؟! چون چند بار میخواستم بخرمش اما گفتم شاید مثل همین Resident Evil 4 :Biohazard باشه برای همین منصرف می شدم . از نظر توانایی های خود کاراکتر هم این طور که sog_eros نوشتن به نظر خوبه اما اگه باز هم یک توضیحی بدین ممنون میشم !

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
ورژن ژاپنی سری Resident Evil با نام Biohazard عرضه می‌شه. این سری یه تفاوت بزرگی رو از همون اول داشت: Biohazar برخلاف Resident Evil درجه سختی آسون نداره!
حتی Biohazard 2 هم درجه روکی Resident Evil 2 که از ابتدا با مسلسل شروع می‌شه رو نداره. یادمه اون زمان ابتدا Biohazard دستم بود و تا قبل اومدن ورژن Resident Evil نمی‌تونستم بازی کنم!
این نسخه 4 که واسه PC رلیز شد تا جایی که من دیدم فقط ورژن Biohazard بود وطبق معمول فقط Normal و Hard داشت.
Resident Evil ها رو مثل آب خوردن می‌تونی بازی کنی.

صد در صد چنلو بساز دوست من.

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
ورژن ژاپنی سری Resident Evil با نام Biohazard عرضه می‌شه. این سری یه تفاوت بزرگی رو از همون اول داشت: Biohazar برخلاف Resident Evil درجه سختی آسون نداره!
حتی Biohazard 2 هم درجه روکی Resident Evil 2 که از ابتدا با مسلسل شروع می‌شه رو نداره. یادمه اون زمان ابتدا Biohazard دستم بود و تا قبل اومدن ورژن Resident Evil نمی‌تونستم بازی کنم!
این نسخه 4 که واسه PC رلیز شد تا جایی که من دیدم فقط ورژن Biohazard بود وطبق معمول فقط Normal و Hard داشت.
Resident Evil ها رو مثل آب خوردن می‌تونی بازی کنی.

صد در صد چنلو بساز دوست من.
دوست دارم بسازم اتفاقا ولی میترسم با استقبال مواجه نشه چون با این وضعه نتی که ما داریم نمیشه بدون انگیزه کاری کرد

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
خب این ترس طبیعیه. قبلش یه مقدار برو تو فروم‌ها و حتی تو کامنت ویدئوهای مربوط به چنلت از خصوصیات چنل خودت بگو که قرار آماده شه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب این ترس طبیعیه. قبلش یه مقدار برو تو فروم‌ها و حتی تو کامنت ویدئوهای مربوط به چنلت از خصوصیات چنل خودت بگو که قرار آماده شه.

این رولیشنز یه چیز واقعا مسخره توش داره اونم اینه که فکر کنم البته تو رید مود باشه با ریچل که میری تو یکی از مراحلش باید با ریچل اووز شده یعنی خودت هم بجنگی این وقعا برام قابل هضم نیست! حالم از این چیزا بهم میخوره تو بازیها ما رو چی فرض کردن یول؟؟؟

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
چیزی که می‌گی مربوط به رید موده. توی رید مود می‌تونی هر کاراکتریو که می‌خوای انتخاب کنی. راچل جزو کاراکترهایی هست که از ابتدا باز نیست و باید بازش کنی. حالا وقتی باز شد می‌تونی انتخابش کنی می‌تونی با کسه دیگه بری.
توی مراحل جانبی رزیدنت ایول همیشه چاشنی طنز حضور داشته. رید مود همه چیزش متفاوته. از تو زمین اوز می‌جوشه! دشمنا گاهی خیلی بزرگ‌تر و گاهی خیلی کوچک‌تر از ابعاد وقعی‌ان! توی مرحلهGhost Ship که رسما سخت‌ترین مرحله بازی هست، تمام غول‌ها اونم نه یکی دوتا، حضور دارن. این بین هم یه جایی حدود 7 تا راچل قد و نیم قد می‌ریزن سرت! اینا یه جور چلنجه جداگونه و فوق‌العاده جذابه.
آپگریدها و لول‌های این بخش به حدی قویه که باعث می‌شه از عناصر کلاسیکی مثه خط جون‌ها روی سر هم لذت ببری.
رید مود تمام کاراکتر‌ها رو برای باز شدن داره و لباس‌های جدید برای کمپین هم باز می‌کنه که این وسط یه دست لباس طنز هم واسه جیل و کرس وجود داره.
یه نکته جالب هم واسه تمام کاراکتر‌ها هست که هرکدوم مهارت خاصی دارن، یکی تو مگنوم یکی شاتگان و ضربه‌ها ملی و غیره. چیزهای غیرمعمولی هم واسه لباس‌های غیرمعمول وجود داره مثه اینکه جون راچل بتدریج بازسازی می‌شه یا لباس ملوانی کرس بعد از خوردن گیاه چند ثانیه‌ای ضد ضربس! و اینا همه مربوط به رید مود می‌شه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چیزی که می‌گی مربوط به رید موده. توی رید مود می‌تونی هر کاراکتریو که می‌خوای انتخاب کنی. راچل جزو کاراکترهایی هست که از ابتدا باز نیست و باید بازش کنی. حالا وقتی باز شد می‌تونی انتخابش کنی می‌تونی با کسه دیگه بری.
توی مراحل جانبی رزیدنت ایول همیشه چاشنی طنز حضور داشته. رید مود همه چیزش متفاوته. از تو زمین اوز می‌جوشه! دشمنا گاهی خیلی بزرگ‌تر و گاهی خیلی کوچک‌تر از ابعاد وقعی‌ان! توی مرحلهGhost Ship که رسما سخت‌ترین مرحله بازی هست، تمام غول‌ها اونم نه یکی دوتا، حضور دارن. این بین هم یه جایی حدود 7 تا راچل قد و نیم قد می‌ریزن سرت! اینا یه جور چلنجه جداگونه و فوق‌العاده جذابه.
آپگریدها و لول‌های این بخش به حدی قویه که باعث می‌شه از عناصر کلاسیکی مثه خط جون‌ها روی سر هم لذت ببری.
رید مود تمام کاراکتر‌ها رو برای باز شدن داره و لباس‌های جدید برای کمپین هم باز می‌کنه که این وسط یه دست لباس طنز هم واسه جیل و کرس وجود داره.
یه نکته جالب هم واسه تمام کاراکتر‌ها هست که هرکدوم مهارت خاصی دارن، یکی تو مگنوم یکی شاتگان و ضربه‌ها ملی و غیره. چیزهای غیرمعمولی هم واسه لباس‌های غیرمعمول وجود داره مثه اینکه جون راچل بتدریج بازسازی می‌شه یا لباس ملوانی کرس بعد از خوردن گیاه چند ثانیه‌ای ضد ضربس! و اینا همه مربوط به رید مود می‌شه.

رید مود مرسناریس و ... برای من مضخرف ترین چیزهایی هست که تو رزیدنت اویل وجود داره حالم از این مسخره بازیها به هم میخوره مراحل جانبی رزیدنت اویل از رزیدنت اویل 5 چاشنی طنز داشته مگه رزیدنت اویل بچه بازیه که این اداها رو در میارن برای کرس لباس ملون درست میکننو اسه اون لباس نینجا وبا شلوار سند باد جمع کنید بابا این چزت و پرت ها رو ! عمرا اگه مرسناریس یا رید مود بازی کنم مرسناریس رزیدنت اویل3 باز خوب بود حداقل وقتی بود مامورتی بود این جددیا که ... اون لباس هایی رو که میگی همون لحظه ای که اومد دیدم خودم پیج طرفداران رزیدنت اویل تو فب دارم در جریان آخرین خبر ها و شایعات هستم عزیز دل! رید مود بار دیگه کوفتیه اه:-&

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
چاشنی طنز همیشه با رزیدنت ایول بوده نه از 5!
اکستریم باتل مود در شماره دو هم مأموریتی بود. خیلی خلاصه می‌گم.
هم توی 2 و هم 3 چند نمسیس یا چند ویلیام برکین هم بهت حمله می‌کنن.
شرینی یخی‌ای که یه چاقو داشت توی شماره دو یادت رفته؟
یه کاستوم جیل رزیدنت ایول 3 جیلو رسما تبدیل می‌کرد به رجینای داینو کاریسیس!
کاستومی توی رزیدنت ایول 4 (پرطرفدارترین بعد از 2 که حتی توی نظر سنجی اخیر فیسبوکش هم باید دیده باشی) وجود داشت که یه لباس رسمی گانگستری برای لیان فراهم می‌کرد و تن اشلی یه زره عجیب و غریب می‌پوشوند که صدای آهناش با حرکت کردنش در میومد! همه هم انتخابش می‌کردن چون ضد ضربه هم می‌شد!
کاستوم وریور کرس شماره 5 و لباس بومی شوا هم جالب توجه بود.
اصلا غیر عادی نیست که توی رولیشنز ست لباسای دریایی توی کشتی داشته باشیم و تن کسی که قوی‌ترین ضربات ملی رو داره و سریع‌ترین ضرباتو می‌تونه همزمان با دو قمه پیاده کنه لباس نینجا ببینیم.
غیرعادی نیست که هیچ، به اصالتش هم مربوطه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چاشنی طنز همیشه با رزیدنت ایول بوده نه از 5!
اکستریم باتل مود در شماره دو هم مأموریتی بود. خیلی خلاصه می‌گم.
هم توی 2 و هم 3 چند نمسیس یا چند ویلیام برکین هم بهت حمله می‌کنن.
شرینی یخی‌ای که یه چاقو داشت توی شماره دو یادت رفته؟
یه کاستوم جیل رزیدنت ایول 3 جیلو رسما تبدیل می‌کرد به رجینای داینو کاریسیس!
کاستومی توی رزیدنت ایول 4 (پرطرفدارترین بعد از 2 که حتی توی نظر سنجی اخیر فیسبوکش هم باید دیده باشی) وجود داشت که یه لباس رسمی گانگستری برای لیان فراهم می‌کرد و تن اشلی یه زره عجیب و غریب می‌پوشوند که صدای آهناش با حرکت کردنش در میومد! همه هم انتخابش می‌کردن چون ضد ضربه هم می‌شد!
کاستوم وریور کرس شماره 5 و لباس بومی شوا هم جالب توجه بود.
اصلا غیر عادی نیست که توی رولیشنز ست لباسای دریایی توی کشتی داشته باشیم و تن کسی که قوی‌ترین ضربات ملی رو داره و سریع‌ترین ضرباتو می‌تونه همزمان با دو قمه پیاده کنه لباس نینجا ببینیم.
غیرعادی نیست که هیچ، به اصالتش هم مربوطه.

حالا کاستوم ها به کنار تو رزیدنت اویل 3 چند تا نمسیس داشتیم؟ تو 2 چند تا ویلیلم بیرکین داشتیم؟ مارو گرفتی نه؟؟؟ امیدوارم منظورت فرمهاشون که تبدیل میشدن نباشه! اینی که میگم بیشتر رحفم با اینه که تو نقش ریچل باید ریچل اووز شده رو بکشی اینو به هچ وجه نمیتونم هضم کنم اگه نه با لباساشون کنار میام فقط بگو جیل چرا لباس دزد دریایی رو داره؟ ربطشو بگو برام؟ شرینی یخی یادم اومد ما بهش میگفتیم یخچال :)) اونا خیلی معدود بودند ولی تو رولیشنز شورش در اومده مثلا فرض کن با برد تو رزیدنت اویل 3 بری برد زامبی رو بکشی ببین این فوتبال نیست که هر دوتا تیم مثل هم باشن و هیچ مشکلیم نباشه این مسخره بازی محضه از نظر شما شوخی و طنز ه از نظر من فحش دادن به بازی هست کپکام اره خودش به بازیش فحش میده با این کاراشو DLC های مسخرش حتی تو رزیدنت اویل 6 هم همیطوره برداشته غول رزیدنت اویل رو برده تو L4D از اون باز دو سه تا دشمن و غول اورده تو مرسناریس 6 نمیدون مشاید من اینجوریم ولی اصلا از این چیزا خوشم نمیاد. مطمعنم شما از اونایی هستی که تو ORC اون مود نمسیس رو انتخاب کردی که میشه باهاش بازی کرد و کلی هم حال کردی نه ؟ :d اما من اونجوری نیستم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر