بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
ما کودکیمون با RE بود،زمستونارو با RE سر میکردیم:D

+
REهای کلاسیک رو کی میساخته؟؟ استاد میکامی!! استاد میکامی کجاست؟ از کپکام رفته!!

من موندم چرا هنوز بعضیا دل خوش کردن ک کپکام RE کلاسیک بسازه؟؟

پ.ن: از کلاسیک،،نسخه چهارم منظورمه و بخصوص المان ترس،،وإلا RE 1 و 2 و 3 ک دیگه سیستمشون جواب نمیده(زاویه دوربین،کنترل،گان پلی،گیم پلی)

b҉e҉h҉n҉a҉m҉

کاربر سایت
May 19, 2013
23
نام
بهنام
ما کودکیمون با RE بود،زمستونارو با RE سر میکردیم:D

+
REهای کلاسیک رو کی میساخته؟؟ استاد میکامی!! استاد میکامی کجاست؟ از کپکام رفته!!

من موندم چرا هنوز بعضیا دل خوش کردن ک کپکام RE کلاسیک بسازه؟؟

پ.ن: از کلاسیک،،نسخه چهارم منظورمه و بخصوص المان ترس،،وإلا RE 1 و 2 و 3 ک دیگه سیستمشون جواب نمیده(زاویه دوربین،کنترل،گان پلی،گیم پلی)

اینکه مشخصه جواب نمیده عزیز دل:D ولی باور بفرمایید حاضرم بازم اگه با همون سیستم قدیمی بم یه بازی مث اویل 1 بدن 100 بار با پی اس 3 ام بازی کنم!!!

خداییش اگه بیان اویل یک رو با سیستم جدید بدن دستم بخدا همون ترس تو پله بالا رفتناش اندازه 19 تا رزیدنت اویل 6 واسم جالبه..:D

دیگه تایرنت و اون موجود سبز رنگاش به کنار:D

حالا یعنی اینا انقد عرضه ندارن یه بازی با سیستم جدید به قول شما،ترسناک مث اویل 1 و 2 و 3 بسازن؟:|

- - -ویرایش - - -

ویرایش بعد از اولی:D:الان من یه سوال دارم؟:D

من فقط سه دقیقه رو هم رفته اویل 6 و orc رو بازی کردم چون خوشم نیومد...البته دروغ چرا؟قسمت لیون رو تموم کردم یکم بهتر بود از بقیه:D

حالا این جدیده rev واقعا جالبه؟ترسناکه یعنی؟مث اویل 1/2/3/ورونیکا میتونه آدمو بترسونه یا ازوناس که یه بوزینه یهو میاد جلوت پخخخخخ میکنه؟:D

- - -ویرایش - - -

بیخیال بابا تازه نظر سنجی رودیدم:D

یعنی باورم نمیشه ملت انقد توجه میکنن به ظاهر :D

کلیر بدبخ 10 تا بیشتر نیاورده اونوقت آدا 30 تا؟؟؟؟

جیل که کلا به کنار ایشون شروع کننده بازی هستن بحثشون جداس ولی 36 تا هم ظلمه واسش:D

کلا موندم چرا به آدا انقد رای دادن به کلیر ندادن؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینکه مشخصه جواب نمیده عزیز دل:D ولی باور بفرمایید حاضرم بازم اگه با همون سیستم قدیمی بم یه بازی مث اویل 1 بدن 100 بار با پی اس 3 ام بازی کنم!!!

خداییش اگه بیان اویل یک رو با سیستم جدید بدن دستم بخدا همون ترس تو پله بالا رفتناش اندازه 19 تا رزیدنت اویل 6 واسم جالبه..:D

دیگه تایرنت و اون موجود سبز رنگاش به کنار:D

حالا یعنی اینا انقد عرضه ندارن یه بازی با سیستم جدید به قول شما،ترسناک مث اویل 1 و 2 و 3 بسازن؟:|

- - -ویرایش - - -

ویرایش بعد از اولی:D:الان من یه سوال دارم؟:D

من فقط سه دقیقه رو هم رفته اویل 6 و orc رو بازی کردم چون خوشم نیومد...البته دروغ چرا؟قسمت لیون رو تموم کردم یکم بهتر بود از بقیه:D

حالا این جدیده rev واقعا جالبه؟ترسناکه یعنی؟مث اویل 1/2/3/ورونیکا میتونه آدمو بترسونه یا ازوناس که یه بوزینه یهو میاد جلوت پخخخخخ میکنه؟:D
در جواب به قسمت اول باید بگم بعد از بحث هایی که صورت گرفت، به این نتیجه رسیدیم نوع دوربین اصلا مهم نیست (منظور دوربین کلاسیک و دوربین جدید).
قسمت بولد شده هم نه عرضه ندارن. یه ضرب المثل هست که میگه کار هر کس نیست خرمن کوفتن / گاو نر میخواهد و مرد کهن. دقیقا اشاره به میکامی داره. چون اونه که این سری رو خلق کرده و میدونه چکارش کنه. ولی این لیکری که شماره 6 رو کارگردانی میکرد و کل الاجمعین بهترین کارش در خوش بینانه ترین حالت ممکن! Outbreak و 6 میشه، نمیدونه چه غلطی باید بکنه چون در وحله اول نمیدونه سبک Survival Horror چیه و در مراحل بعدی حاصل کابوس های شیرین و ترسناک دوران کودکیش رو توی شماره 6 پیاده میکنه و فرآورده واقعا بدمزه میشه.
این یه فکت مطلق هست: سری های بزرگ اگز خالقشون رو برکنار کنن، به پست ترین سری های تاریخ تبدیل میشن. نمونه هاش هم Ninja Gaiden - Dead Or Alive - Resident Evil - Team Silent و ....

b҉e҉h҉n҉a҉m҉

کاربر سایت
May 19, 2013
23
نام
بهنام
در جواب به قسمت اول باید بگم بعد از بحث هایی که صورت گرفت، به این نتیجه رسیدیم نوع دوربین اصلا مهم نیست (منظور دوربین کلاسیک و دوربین جدید).
قسمت بولد شده هم نه عرضه ندارن. یه ضرب المثل هست که میگه کار هر کس نیست خرمن کوفتن / گاو نر میخواهد و مرد کهن. دقیقا اشاره به میکامی داره. چون اونه که این سری رو خلق کرده و میدونه چکارش کنه. ولی این لیکری که شماره 6 رو کارگردانی میکرد و کل الاجمعین بهترین کارش در خوش بینانه ترین حالت ممکن! Outbreak و 6 میشه، نمیدونه چه غلطی باید بکنه چون در وحله اول نمیدونه سبک Survival Horror چیه و در مراحل بعدی حاصل کابوس های شیرین و ترسناک دوران کودکیش رو توی شماره 6 پیاده میکنه و فرآورده واقعا بدمزه میشه.
این یه فکت مطلق هست: سری های بزرگ اگز خالقشون رو برکنار کنن، به پست ترین سری های تاریخ تبدیل میشن. نمونه هاش هم Ninja Gaiden - Dead Or Alive - Resident Evil - Team Silent و ....

کاملا موافقم که ندارن:D

اگه امیدی داشتم خب بازیش میکردم 6 رو(البته جز پارت لیون)

در کل موافقم بات...چون اثن دیگه امیدی به رزیدنت نیس...

بنظرم بهتره رزیدنت 1/2/3 ریمیک بدن واسه کنسولای این نسل بجای اینکه جدیدشو بسازن چون به قول تو نمیدونن چیکارش کنن:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
و Bioshock-Cod-Fallout-TES-Castlevania.... :d
علی‌ اگه کپکام الان استودیو‌های اون زمانش رو داشت با اون نابغه‌ها مطمئن باش هر سال رکورد بهترین RE رو جابجا میکرد :D یه نفر هیچوقت هیچ کاری نمیتونه بکنه...

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
Facepalm.png

چجور به این نتیجه مهم رسیدید؟؟
یعنی به نظر شما نوع دوربین مهم نیست؟؟

با این اوصاف دیگه میکامی مخشو گودزیلا گاز نگرفته ک بیاد زاویه سایکوبریک رو شونه بزاره و قاب تصویر رو روی 2.35:1 تنظیم کنه که سینماتیک بشه!! میومد همون دوربین استراتژیک کلاسیکو میزاشت!!

باید قبول کنیم ک دنیای گیم فرق کرده،نسلا عوض شده،تفکرات منتقدین فرق کرده!! دیگه کسی بابت دوربین کلاسیک پول نمیده!! و بعلاوه اینکه دوربین کلاسیک از نظر فنی محدودیت های زیادی رو واسه سازنده ایجاد میکنه!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
و Bioshock-Cod-Fallout-TES-Castlevania.... :d
علی‌ اگه کپکام الان استودیو‌های اون زمانش رو داشت با اون نابغه‌ها مطمئن باش هر سال رکورد بهترین RE رو جابجا میکرد :D یه نفر هیچوقت هیچ کاری نمیتونه بکنه...
خب آره تک و توکی هم هستن کاوه ولی دقت کن اونا همون اول کارگردانشون به چشم نمیومد و یکی اومد جمعشون کرد.
برای Castlevania دیوید کاکس اومد
برای TES و Fallout تاد هوارد اومد
COD با بودن وست و زمپلا توی اوج خودش بود
Bioshock هم که کن لوین بالای سرش وایساده:d
==============================
منظورم من برعکس اینا هستن. اینا درست و حسابی نبودن و بعدا درست و حسابی شدن
ولی اون چیزایی که من گفتم درست و حسابی بودن و الان به رحمت ایزدی پیوستن و هر کی میاد تغییرات خودش رو اعمال میکنه بدون اینکه بدونه اصلا هدف بازی چی هست.

کپکام توی نسل قبل فوق العاده بود ولی هم میکامی ازش رفت و هم اینافونه و هم میکامی. یعنی عملا سه سری نابود شدن.
Facepalm.png

چجور به این نتیجه مهم رسیدید؟؟
یعنی به نظر شما نوع دوربین مهم نیست؟؟

با این اوصاف دیگه میکامی مخشو گودزیلا گاز نگرفته ک بیاد زاویه سایکوبریک رو شونه بزاره و قاب تصویر رو روی 2.35:1 تنظیم کنه که سینماتیک بشه!! میومد همون دوربین استراتژیک کلاسیکو میزاشت!!

باید قبول کنیم ک دنیای گیم فرق کرده،نسلا عوض شده،تفکرات منتقدین فرق کرده!! دیگه کسی بابت دوربین کلاسیک پول نمیده!! و بعلاوه اینکه دوربین کلاسیک از نظر فنی محدودیت های زیادی رو واسه سازنده ایجاد میکنه!!
نه مهم نیست. اون زمان میکامی میخواست همین دوربین از روی شونه رو پیاده کنه (توی شماره اول) ولی محدودیت سخت افزاری PS1 نمیگذاشت. مجبور میشد از بک گراند از پیش رندر شده استفاده کنه.
اگر منظورتون اینه که با دوربین کلاسیک ترس بازی بیشتر میشد، خب این حرف درست نیست چه بسا توی RE4 هم توی دهکده اول بازی ترس کاملا حس میشد.
در نهایت منم گفتم دوربین مهم نیست. برای کسایی میگم که پیش خودشون میگن که باید دوربین کلاسیک باشه تا RE یه بازی خوب بشه.

پ.ن: دوربین مهم نیست بلکه سازنده باید بدونه چکار باید بکنه و قطعات پازل رو درست بچینه. این کار هر کسی نیست

آخرین ویرایش:

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
1 نه مهم نیست. اون زمان میکامی میخواست همین دوربین از روی شونه رو پیاده کنه (توی شماره اول) ولی محدودیت سخت افزاری PS1 نمیگذاشت.

2 اگر منظورتون اینه که با دوربین کلاسیک ترس بازی بیشتر میشد، خب این حرف درست نیست چه بسا توی RE4 هم توی دهکده اول بازی ترس کاملا حس میشد.
در نهایت منم گفتم دوربین مهم نیست. برای کسایی میگم که پیش خودشون میگن که باید دوربین کلاسیک باشه تا RE یه بازی خوب بشه.
1 خب دیگه منم میگم دوربین کلاسیک دیگه جواب نمیده!
2 کی گفتم با کلاسیک ترس بیشتره؟؟:D برعکس روی شونه اگه مثل RE4 قوی باشه ترسش خیلی طبیعی تر میشه!

فکر کنم حرفمون یکیه ولی با بیان مختلف:D
+
الان میکامی با استفاده از صداگذاری و نورپردازی مرحله ی معدن رو جوری ساخته که از روی عکسام وادار به ترسیدن میشی!!

تو سبک ترسناک بنظرم یه ترس کاذب وجود داره! و میکامی هم استاده ایجاده این ترسه! ترس کاذب یه نوع ترسه ک حتا با قرار گرفتن تو اون محیط ب شما منتقل میشه!
مثلا میکامی اومده توی سایکوبریک اولش اون دختره (لورا)که روی دیوار راه میره رو نشونتون میده،بعد شما رو توی یه راهرو قرار میده که پنجره های زیادی داره و شما فکر میکنید که هر آن ممکنه از پنجره ها دختره وارد بشه. در حالی که ممکنه اصلا باهاش روبرو نشید. این است ترس کاذب:D

اینجا:

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
آقا قبول دارین که رزیدنت اویل چهار یکی از بهترین رزیدنت اویل های تاریخه؟!
دوربینشم کلاسیک نیست! نشونه گیری هم داره! بقول دایی تو ازل " به اینا نیست پسر!!!! "
اگه رزینت اویل ها الان به خوبی چهار شماره قبل نیستن مشکل جای دیگست نه وی دوربین! به نظر من مهمترین قسمتش داستانه که الان خیلی آشفته و در هم بر هم شده! هزار تا ویروس و انگل اومدن روی کار (سی وایروس تی ابیس ...)
میکامی دقیقا میدونست که چجوری رزیدنت بسازه که با هر زاویه دوربینی و هر نسلی ترسناک و دلچسب باشه!!!!

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
درود به همگی

بنده هم Re: Revelations رو به تازگی شروع کردم و الان اپیزود سوم می باشم و خواستم بگم که به نظرم تا اینکه بازی فوق العاده س هر چند گرافیکش چندان تعریفی نداره ولی به نظر من خط داستانی و حتی ترسناک بودن بازی عالیه و در واقعا این اولین رزیدنت اویل از بعد از شماره 4هم هست که به نظر میاد به اصول پایه ای رزیدنت اویل وفادار هست

فقط یه سوال : زمان این رزیدنت اویل مربوط به بعد از شماره 5 هست یا قبل از اون ؟ من درست متوجه نشدم و اینکه آیا اصلا با وسکر و خط اصلی داستانی سر و کار داره یا نه ؟

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
ما اینجا دو نوع ترس داریم: ترسی که حاصل از هیجان مربوط به عوامل بازی هست و ترسی که اتمسفر ایجاد می‌کنه.
نمی‌شه گفت ترس دوم به زاویه‌های خاص دوربین وابسته نیست.
ازتون می‌خوام اگه گیم پلی شماره کنسل شده‌ای که جای 4 می‌خوس بیاد و الان به 3.5 معروفه رو ندیدید برید ببینید. دوربینش ترکیبی از کلاسیک و روی شونس و مختص خودشه. بنظرم دوربین باید این باشه.

- - -ویرایش - - -

درود به همگی

بنده هم Re: Revelations رو به تازگی شروع کردم و الان اپیزود سوم می باشم و خواستم بگم که به نظرم تا اینکه بازی فوق العاده س هر چند گرافیکش چندان تعریفی نداره ولی به نظر من خط داستانی و حتی ترسناک بودن بازی عالیه و در واقعا این اولین رزیدنت اویل از بعد از شماره 4هم هست که به نظر میاد به اصول پایه ای رزیدنت اویل وفادار هست

فقط یه سوال : زمان این رزیدنت اویل مربوط به بعد از شماره 5 هست یا قبل از اون ؟ من درست متوجه نشدم و اینکه آیا اصلا با وسکر و خط اصلی داستانی سر و کار داره یا نه ؟

بله دوست من بازی بی‌نظیره.
اتفاقات مابین شماره 4 و 5 رخ می‌ده و داستان حقایقی رو در آغاز شکل گرفتن BSAA فاش می‌کنه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

در اینکه رزیدنت اویل 6 عالی بود اما ترسناک نبود زیاد هیچ شکی نیست اون سازنده های رزیدنت اویل 6 از منو تو بهتر میدون Survival- Horror چی هست محمد 1000 بار گفتم باز هم میگم چرا شما ها نمیخواید بفهمید آخه کی میخواید بفهمید که سازنده ها در ترسناک یا اکشن کردن بازی هیچ دخالتی ندارن این استراتژیک سران کپکام هست که میگن بازی رو طوری بسازن که اکشن بیشتر توش باشه یا ترس بیشتر ای بابا ای بابا از تو دیگه بعید رو هوا حرف بزنی :| این بازی جدید هم 90% سایلنت هیل هست و 10% رزیدنت اویل! دقیقا مثل سایلنت هیل شما مهمات زیادی ندارید اتمسفر بازی خیلی شبیه به اونه داستان خیلی بعدی میدونم در زمان آینده یا حتی حال باشه! خود میکامی گند زد به رزیدنت اویل با اکشن کردن رزیدنت اویل 4 تقصیر رو گردن سازنده های دیگه ننداز! خشت اول وقتی کج گذاشته بشه نتیجش همینه که دارید میبینید میکامی خودش خراب کرد رزیدنت اویل رو اینکه جنازه ی دشمنا از بین میرن تبدیل به آب یا آتیش میگیرن یا وقتی میمرن از توشم کلید در میاد یا تبر و مهمات همین کلی بازیرو مسخره کرده اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد! سیستم امتیازی اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد یه چیزی مثل همون امبلم ها بود که باید تیر میزدی دشمنای باهوش مسلح اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد پس ترو خدا انقدر نگید چرا رزیدنت اویل 6 اکشن شده!!! اگه اون گانادو ها تو رزیدنت اویل 4 تیرکمون آتیشی داشتن جاوو ها اسلحه دارند تو 6 چرا اون آدم گنده که دستش تیر بار بود ت ورزیدنت اویل 4 چطور اون عیبی نداشت اونجا اسمی از اکشن شدن بازی برده نشد ولی تا یه تریلر نشون دادن که جاوو تیراندازی میکرد زود همه پریدن به کپکام که فلان وبسان وبازی اکشن شده!!! نه مشکل از جای دیگه آب میخوره ولی مثل اینکه شما نمیخواید ببینیدش!

ضمنا یکی از مشکلات رزیدنت اویل رولیشنز این هست که مدام سناریو ها با شخصیت های جددی تغییر میکنه تا بازیبار میخواد به کرکتر عادت کنه سناریو تموم میشه و بازی با شخصیت های جدید شروع میشه این پرش و فلاشبک قابل بازی بی نسناریو ها افتضاح ترین کاری بود که کپکام میتونست انجام بده نظر شخصی منه! از نظر ترس بازی میشه گفت ترسناکه! ولی اصلا اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم فعلا تا اینجا که نبوده! والا برای من که پست ترین نشده خیلی هم خوشم اومد از رزیدنت اویل 6! تنوعو ترس تو بازی خیلی برام اهمیت داشت سناریو لیان هم که خوب بود سناریو کرس هم چپتر 4 اگه اشتباه نکنم یا 3 نمیدونم همون مار عالی بود! من فقط از REORC خوشم نیومد همین! تا چند ماه دیگه اولین اطلاعات از رزیدنت اویل 7 میاد !

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در اینکه رزیدنت اویل 6 عالی بود اما ترسناک نبود زیاد هیچ شکی نیست اون سازنده های رزیدنت اویل 6 از منو تو بهتر میدون Survival- Horror چی هست محمد 1000 بار گفتم باز هم میگم چرا شما ها نمیخواید بفهمید آخه کی میخواید بفهمید که سازنده ها در ترسناک یا اکشن کردن بازی هیچ دخالتی ندارن این استراتژیک سران کپکام هست که میگن بازی رو طوری بسازن که اکشن بیشتر توش باشه یا ترس بیشتر ای بابا ای بابا از تو دیگه بعید رو هوا حرف بزنی :| این بازی جدید هم 90% سایلنت هیل هست و 10% رزیدنت اویل! دقیقا مثل سایلنت هیل شما مهمات زیادی ندارید اتمسفر بازی خیلی شبیه به اونه داستان خیلی بعدی میدونم در زمان آینده یا حتی حال باشه! خود میکامی گند زد به رزیدنت اویل با اکشن کردن رزیدنت اویل 4 تقصیر رو گردن سازنده های دیگه ننداز! خشت اول وقتی کج گذاشته بشه نتیجش همینه که دارید میبینید میکامی خودش خراب کرد رزیدنت اویل رو اینکه جنازه ی دشمنا از بین میرن تبدیل به آب یا آتیش میگیرن یا وقتی میمرن از توشم کلید در میاد یا تبر و مهمات همین کلی بازیرو مسخره کرده اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد! سیستم امتیازی اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد یه چیزی مثل همون امبلم ها بود که باید تیر میزدی دشمنای باهوش مسلح اولین بار تو رزیدنت اویل 4 دیده شد پس ترو خدا انقدر نگید چرا رزیدنت اویل 6 اکشن شده!!! اگه اون گانادو ها تو رزیدنت اویل 4 تیرکمون آتیشی داشتن جاوو ها اسلحه دارند تو 6 چرا اون آدم گنده که دستش تیر بار بود ت ورزیدنت اویل 4 چطور اون عیبی نداشت اونجا اسمی از اکشن شدن بازی برده نشد ولی تا یه تریلر نشون دادن که جاوو تیراندازی میکرد زود همه پریدن به کپکام که فلان وبسان وبازی اکشن شده!!! نه مشکل از جای دیگه آب میخوره ولی مثل اینکه شما نمیخواید ببینیدش!

ضمنا یکی از مشکلات رزیدنت اویل رولیشنز این هست که مدام سناریو ها با شخصیت های جددی تغییر میکنه تا بازیبار میخواد به کرکتر عادت کنه سناریو تموم میشه و بازی با شخصیت های جدید شروع میشه این پرش و فلاشبک قابل بازی بی نسناریو ها افتضاح ترین کاری بود که کپکام میتونست انجام بده نظر شخصی منه! از نظر ترس بازی میشه گفت ترسناکه! ولی اصلا اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم فعلا تا اینجا که نبوده!
خیلی خب قبول. گفتن اکشنش کنین؟ باشه قبول. ولی گفتن اینجور اکشن افتضاحی رو بسازین تو اکشنش هم گند بزنین؟ نه اینو دیگه نگفتن. این دیگه کار کارگردان شهیر بازیه نه کپکام. کپکام فقط گفته اکشنش کنین و ساساکی هم به بدترین نحو ممکن اکشن بازی رو ساخت.

مگه میکامی هر چی میسازه باید شبیه RE باشه؟ مشکل ماها اینه که هر سازنده ای رو به اسم اولین بازیش میشناسیم. نمونه-ش کوجیما و دیوید کاکس و در آینده هم کن لوین.

خب میکامی خراب کرد، ولی دیگه این کاری رو که اینا با 6 کردن رو نکرد. تعادل بین اکشن و المان های ترس برقرار بود هر چند آخر بازی به صورت جزئی اکشنش زیادتر میشد ولی جو بازی همچنان تا دهکده اول بازی حفظ شده بود. جنازه دشمنا دیگه چه ربطی داره؟ اون بر میگرده به سخت افزار و این جور مسائل که ممکنه صفحه رو شلوغ کنه و بازی سنگین بشه و ... . الان باید بگیم توی شماره اول وقتی وارد در میشدی و بر میگشتی دیگه جنازه ها نبودن، پس ریمیک هم آشغال؟ امبلم ها چیزهای اضافه بر بازی بودن که توی همه بازی ها هست.

خب تو از اون گانادوها چندتا توی RE4 دیدی؟ اونوقت توی RE6 چندتا دیدی؟ نه خیر برادر من اگر بازی اکشن بود در عوض لیون بسیار ضعیف بود و همین باعث اضطراب میشه. نه اینکه توی RE6 بر میداره D.D.T میزنه و ککت هم نمیگزه چون میدونی میتونی یه شهر پر از آدمخوار رو بزنی له کنی. ولی توی شماره های 1تا4 مواظبی که له نشی. مشکل اینه RE به انحطاط کشیده شده ولی چون فن بازی هستی، نمیخوای قبول کنی و از کپکام کنونی چشم بسته طرفداری میکنی.

آخرین ویرایش:

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad

ضمنا یکی از مشکلات رزیدنت اویل رولیشنز این هست که مدام سناریو ها با شخصیت های جددی تغییر میکنه تا بازیبار میخواد به کرکتر عادت کنه سناریو تموم میشه و بازی با شخصیت های جدید شروع میشه این پرش و فلاشبک قابل بازی بی نسناریو ها افتضاح ترین کاری بود که کپکام میتونست انجام بده نظر شخصی منه! از نظر ترس بازی میشه گفت ترسناکه! ولی اصلا اون چیزی نیست که انتظارشو داشتم فعلا تا اینجا که نبوده! والا برای من که پست ترین نشده خیلی هم خوشم اومد از رزیدنت اویل 6! تنوعو ترس تو بازی خیلی برام اهمیت داشت سناریو لیان هم که خوب بود سناریو کرس هم چپتر 4 اگه اشتباه نکنم یا 3 نمیدونم همون مار عالی بود! من فقط از REORC خوشم نیومد همین! تا چند ماه دیگه اولین اطلاعات از رزیدنت اویل 7 میاد !
حمید جون با تمام ارادتی که بنده به شما دارم اما کاملا با این قسمت از صحبتهای شما که اویل 6 عالی میدونید کاملا مخالفم بنده به شخصه 1 دقیقه رزیدنت اویل ریوولیشن به کل اویل 6 ترجیح میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر