بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سوال مهم:
جیل بدبخت قرار نیست تو RE6 باشه؟ :دی

اولا جیل بد بخت نیست :| جیل تو 1 تو 3 تو 5 تو ۀمبرلا کرونیکلز تو رولیشنز بوده اما کلر بدبخته :d با این احوال من خودم از خدام بود که جیل تو رزیدنت اویل 6 باشه حتی تو دمنیشن هم نیست! ثانیا خیلی خیلی بعید میدونم که تو رزیدنت اویل 6 باشن! تو کمیک کان سیلی از طرفدارا از کپکام خواستن که کرکتر های مورد علاقشونو تو رزیدنت اویل 6 بیاره! اما کپکام نمیتونه چون بازی داستانش از قبل مشخص شده و کامل شده اما یک احتمال هست که جیل و کلر رو تو DLC ها یا تو مرسناریس بیارن که اونم نیارن بهتره! نمیخواد صدقه بدن!

کدوم ترکیب رو می پسندید :دی

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

لطفا در مورد ارتباطشون نپرسید فقط یکی رو انتخاب کنید و حتما دلیلتون رو بگید

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

خب بدون شک ربکا و بری! دلیلشم به نظرم واضحه. اونا همیشه حضور داشتن. الان بهتره بدونیم ربکا و بری کجا بودین این زمان و چکار کردن. هر دوتاشون کلی میشه روشون مانور داد. بقیه دیگه جای مانور ندارن به غیر از کلیر تنها.

من دوست دارم ربکا با کریس باشه البته با اجازه ی افشین جان، ربکا شخصیتش جالبه؛ دختر باهوش و زرنگیه، با کریس مچ شه خیلی خوبه.
از کلر چیزی نمیدونم.
بری هم با جیل باشن خوبه، همون طور که تو رزیدنت 1 بودن، راستی بری تو رزیدنت 1 جون جیل رو نجات داد؟ تو اون اتاقی که سقفش پایین میومد؟

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

کلیرولیان!
1-چونکه هردوخوشکلترین کاراکترهای مردوزن دررزیدنت اویل هستند
2-یه جورایی به یاداویل2میوفتم
3-دیگه نمیدونم چی بگم.....!!

من دوست دارم ربکا با کریس باشه البته با اجازه ی افشین جان، ربکا شخصیتش جالبه؛ دختر باهوش و زرنگیه، با کریس مچ شه خیلی خوبه.
از کلر چیزی نمیدونم.
بری هم با جیل باشن خوبه، همون طور که تو رزیدنت 1 بودن، راستی بری تو رزیدنت 1 جون جیل رو نجات داد؟ تو اون اتاقی که سقفش پایین میومد؟
آره نجات داد

---------- نوشته در 02:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 AM ارسال شده بود ----------

راستی کلر خوشکله؟ جدی!:x
نمیدونستم.
به نظر من ربکا خیلی خوشگل تره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or