بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نه خیر فقط ربکا بدبخته!! نمیدونید چقدر دوستش دارم. مثل یه دختر بچه ناز میمونه!! عزیزم! >:d
ترانه جان چطور دلت میاد به ربکا بگی بدبخته؟! من که شجاعتشو تحسین می کنه، تو اویل 1 که 18 سالش بود، درسته؟ چطور تونست بر ترسش غلبه کنه و به کریس کمک کن، (راستی مثل خودم از شیمی خوشش میومد:d) خیلیه ها، یکی که تجربه ی کافی نشده باشه، تازهکار باشه بفرستنش تو کاخ اسپنسر! خدایش دل و جرت میخواد. ما که اگه به جاش بودیم که در جا ... .

بریکین - وسکر
البته جیل و کریس هم بدک نیست
من DLC Lost in Nightmares رزیدنت اویل 5 رو بازی کردم، همکاری کریس و جیل با هم عالی بود، خوش اومد، (متاسفانه اویل 1 رو بازی نکردم) فقط وقتی B رو میزدم دلم نمیومد کریس سر جیل داد میزد common جیل هم با صدای مظلومانه ای میگفت roger that.
اونجایی هم که وقتی کریس 3 تا پسورد رو به کامپیوتر داد و دیوار رو به روشون تکون خورد و یه در بود کریس رفت جلو جیل یه دفع کریس رو هل داد و خودش تو اون اتاقکی که سقفش متحرک بود و داشت پایین میومد خیلی برام جالب بود؛ جیل بنده خدا همیشه باید تو این اتاق ها گیر بیفته.
تو اویل 4 هم یه بار لیان تو یکی از این اتاق ها گیر افتاد ولی اون سخت نبود. Lost in Nightmares یکم دردسر داشت تا فهمیدم باید چیکار کنم.

آخرین ویرایش:
بیرکین و وسکر
سمبل هوش و نماد قدرت
خواستن و توانستن
اینکه جز اسطوره هاست.
من فکر کردم افشین از نظر داستانی میگه و گفتم ربکا و بری. چرا؟
چون ربکا مفقود الاثره، بری هم وقتی به وسکر خیانت کرد و به جیل کمک کرد، مطمئنا وسکر نمیگذاشت به این راحتیا در بره

سلام
کدوم ترکیب رو می پسندید :دی

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

لطفا در مورد ارتباطشون نپرسید فقط یکی رو انتخاب کنید و حتما دلیلتون رو بگید

افشین اول مشخص می‌کردی این انتخاب به چه دلیلی هست؟

من کلر و لیان را در کنار هم بیشتر از بقیه گروه‌ها می‌پسندم، چون: 1- کلر شخصیت مورد علاقه منه. 2- RE2 برای من بهترین نسخه تو سریه، یادآور خاطرات خوشه.

کریس-جیل(این دو نفر اگه با هم تو DLC رزیدنت اویل 6 نباشن من خودم میرم کل کپکام رو منهدم می کنم :دی)

کریس-جیل این دو نفر اگه با هم تو DLC رزیدنت اویل 6 باشن من خودم میرم کل کپکام رو منهدم می کنم. :d

آخرین ویرایش:
کریس-جیل(این دو نفر اگه با هم تو DLC رزیدنت اویل 6 نباشن من خودم میرم کل کپکام رو منهدم می کنم :دی)
کریس-جیل این دو نفر اگه با هم تو DLC رزیدنت اویل 6 باشن من خودم میرم کل کپکام رو منهدم می کنم.
yahoo_4.gif
Thumbs Down

آخرین ویرایش:
ترانه جان چطور دلت میاد به ربکا بگی بدبخته؟! من که شجاعتشو تحسین می کنه، تو اویل 1 که 18 سالش بود، درسته؟ چطور تونست بر ترسش غلبه کنه و به کریس کمک کن، (راستی مثل خودم از شیمی خوشش میومد:d) خیلیه ها، یکی که تجربه ی کافی نشده باشه، تازهکار باشه بفرستنش تو کاخ اسپنسر! خدایش دل و جرت میخواد. ما که اگه به جاش بودیم که در جا ... .

من DLC Lost in Nightmares رزیدنت اویل 5 رو بازی کردم، همکاری کریس و جیل با هم عالی بود، خوش اومد، (متاسفانه اویل 1 رو بازی نکردم) فقط وقتی B رو میزدم دلم نمیومد کریس سر جیل داد میزد common جیل هم با صدای مظلومانه ای میگفت roger that.
اونجایی هم که وقتی کریس 3 تا پسورد رو به کامپیوتر داد و دیوار رو به روشون تکون خورد و یه در بود کریس رفت جلو جیل یه دفع کریس رو هل داد و خودش تو اون اتاقکی که سقفش متحرک بود و داشت پایین میومد خیلی برام جالب بود؛ جیل بنده خدا همیشه باید تو این اتاق ها گیر بیفته.
تو اویل 4 هم یه بار لیان تو یکی از این اتاق ها گیر افتاد ولی اون سخت نبود. Lost in Nightmares یکم دردسر داشت تا فهمیدم باید چیکار کنم.
خب آره از این لحاظ گفتم که تو اویل 6 شرکتش ندادن!!! ولی خیلی دوسش دارم خیلی نازه!!
این dlc که میگین واسه pc هم اومده؟

خب آره از این لحاظ گفتم که تو اویل 6 شرکتش ندادن!!! ولی خیلی دوسش دارم خیلی نازه!!
این dlc که میگین واسه pc هم اومده؟

نه متاسفانه، خوب باید فرقی بین PC و کنسول ها باشه، ;)
این دو تا دی ال سی Desperate Escape و Lost in Nightmares هستن که فکر کنم 1 ساعتی گیم پلی داشته باشه،
یکم توضیح در بارش میدم؛
که تو Lost in Nightmares کریس وجیل به قصر اسپنسر میرن و در آخر باید با وسکر مبارزه کنن که در آخر جیل میپره و خودش با وسکر از پنجره میپرن بیرون؛ باز کردن درها توش خیلی باحاله درست مثل سبک اویل 1 هست، خیلی قصره باحال بود، ازش خوشم اومد.
دی ال سی Desperate Escape هم جیل با جاش هست؛ که بازی از اونجا که شوا و کریس از جیل جدا میشن شروع میشه و تا اونجا که جیل و جاش با هم سوارهلیکوپتر میشن ادامه پیدا میکنه که با هم به سراغ کریس و شوا میرن و آخر بازی.
من 3 هفته قبل که کنسولمو RGH کردم بازیشون کردم، خیلی خوشم اومد. به تجربه کردنش می ارزید.

آخرین ویرایش:
فقط و فقط
وسکر و برکین
بدون این دونفر ترس معنی نداره

--------------
بچه ها کمک
این نسخه اویل ورونیکایی که من دارم آخرش ارور میده
کدوم ورژنو دانلود کنم که درست باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم ترکیب رو می پسندید :دی

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

لطفا در مورد ارتباطشون نپرسید فقط یکی رو انتخاب کنید و حتما دلیلتون رو بگید

اگه کاراکتر تکراری نخوایم باید کی رو ببینیم.
یه حرفی هست تو دلم مونده ولی میگم،اونم اینه که تمرکز زیاد رو کاراکترای بازی هم از عوامل افول بازی(به ویژه از نظر Survivor-Horror) هستند اگه دقت کنین بینین که اکثر بازی های S-H موفق کاراکترشون مدام عوض میشه(برای مثال سایرن-سایلنت هیل -داینو کرایسیس و ....) (اصلا چه معنی داره که کپکام میاد میگه چون هوادارا خواستن کریسو تو بازی گنجوندیم:|) از اونجایی هم که برای بقا تو سری باید قویتر بشن طبیعیه لیان فنون شاؤولین بزنه و کریسم حرکات کریتوس.با این رویه مارول یا دی سی بدشون نمیاد با کپکام به توافق برسند و بزودی کمیکشونم در میاد.:(

:|
چرا تاپیک پر اسپمه !
مقایسه کنسول تو این تاپیک ندیده بودیم که دیدیم
-----------------------
خب
اما در مورد اون سوال
هر چقدر سعی کردم سوال براش طرح کنم دیدم باز بخشی از اون ترکیب رو در نظر می گیره
اما اگه دقت کنید
این افراد همگی کار هایی با هم انجام دادن ولی از رابطه بین اونها هم گفته شده
مثلا جیل و کریس
تو شماره 5 ازشون به اسم پارتنر یاد میشه در صورتی که همه جور دیگه و انتظار دیگه ای داریم
یا بریکین و وسکر دنیای رزیدنت اویل رو بوجود آوردن
ولی ما چیز زیادی ازشون نمی دونیم

در کل اگر واقعا بخوایم یک ترکیب از شخصیت ها و برخورشون به هم برای ایجاد داستان داشته باشیم
من همیشه و همیشه
وسکر و بریکین رو انتخاب می کنم
برخلاف آواتارم
چون جای لیان و کلیر یا کریس و جیل
هر قهرمان دیگه ای می تونست باشه
ولی بریکین و وسکر اصلا
--------------------------------------------------

اما یه بحث مهم در مورد جیک
الان یه موضوعی تو یه فروم انگلیسی بود در مورد مادر جیک
ممکنه مادر جیک اکسلا باشه :دی
از اونجایی که اکسلا به وسکر علاقه داشت
و اینکه دانشمند هم بود
و از همه مهمتر ایتالیایی بود میشه ربطش داد به نوشته ایتالیایی روی کت جیک

حالا وسکری ها نظرشون رو بگن

افشین جان حرفات درسته، ببخشید بحث در مورد کنسول و... شد!
یه سوال: این اکسلا همون نبود که تو اویل 1 بود و وقتی وسکر با استارزها رفت به کاخ اسپنسر و وقتی خودش تنها می چرخید اونو دید که به زامبی تبدیل شده و بعد کشتش؟

راستی ESRB درجه ی سنی +18 رو به رزیدنت اویل 6 داده.

آخرین ویرایش:
اینکه مادر جیک اکسلا باشه تا حدی قابل قبوله ولی باز کاستی هایی داره. وسکر نمیتونه و نباید زن و بچه داشته باشه. اصل تصور همچین چیزی محاله! شان وسکر تا حدی کوچکی میاد پایین و این قابل قبول نیست!
در مورد کاراکترها هم که باید بگم وسکر به نظرم از نظر داستانی کامل و کم و کسر نداره چون بهش عالی پرداخته شده. میونه بیرکین که اونم داره ولی چیز خاصی نیست. میمونه ربکا و بری. خیلی دوست دارم اینطور باشه ه وسکر به خاطر خیانت بری، یه بلایی سرش داده باشه و بفهمیم چکار کرده. ربکا هم همینطور. البته ربکا مظلوم ترین کاراکتره و کسی آدم حسابش نمیکنه! ولی بیشتر میشه روی این دو مانور داد. گذشته شون، آینده شون، زمان حال و ........ . کلا نقاط داستانی مبهمی دارن. بقیه واقعا هیچی برای گفتن ندارن!
البته وسکر داره. از روی فن بازی نمیگم. وسکر و بیرکین هنوز دارن ولی کریس و لیون رو بریز بیرون. کلر فکر نکنم چیز خاصی وجود داشته باشه و همینطور جیل.

افشین جان حرفات درسته، ببخشید بحث در مورد کنسول و... شد!
یه سوال: این اکسلا همون نبود که تو اویل 1 بود و وقتی وسکر با استارزها رفت به کاخ اسپنسر و وقتی خودش تنها می چرخید اونو دید که به زامبی تبدیل شده و بعد کشتش؟
نه
اکزلا یا همون اکسلا اون خانوم پشت سر وسکر هستن

tumblr_lvej83jJGZ1r38mlb.jpg

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

اینکه مادر جیک اکسلا باشه تا حدی قابل قبوله ولی باز کاستی هایی داره. وسکر نمیتونه و نباید زن و بچه داشته باشه. اصل تصور همچین چیزی محاله! شان وسکر تا حدی کوچکی میاد پایین و این قابل قبول نیست!
در مورد کاراکترها هم که باید بگم وسکر به نظرم از نظر داستانی کامل و کم و کسر نداره چون بهش عالی پرداخته شده. میونه بیرکین که اونم داره ولی چیز خاصی نیست. میمونه ربکا و بری. خیلی دوست دارم اینطور باشه ه وسکر به خاطر خیانت بری، یه بلایی سرش داده باشه و بفهمیم چکار کرده. ربکا هم همینطور. البته ربکا مظلوم ترین کاراکتره و کسی آدم حسابش نمیکنه! ولی بیشتر میشه روی این دو مانور داد. گذشته شون، آینده شون، زمان حال و ........ . کلا نقاط داستانی مبهمی دارن. بقیه واقعا هیچی برای گفتن ندارن!
البته وسکر داره. از روی فن بازی نمیگم. وسکر و بیرکین هنوز دارن ولی کریس و لیون رو بریز بیرون. کلر فکر نکنم چیز خاصی وجود داشته باشه و همینطور جیل.

من درباره ادامه داستان نمی گم
من درباره خلق پلات می گم
البته بریکین هنوز خیلی حرف های نا گفته داره
تمام قدرت های وسکر هم مدیونه بریکینه
ولی بری و ربکا
به جز نوستالژی چه چیزی لازمه ازشون بدونیم ؟؟؟ و اصن چرا ؟؟؟؟

من درباره ادامه داستان نمی گم
من درباره خلق پلات می گم
البته بریکین هنوز خیلی حرف های نا گفته داره
تمام قدرت های وسکر هم مدیونه بریکینه
ولی بری و ربکا
به جز نوستالژی چه چیزی لازمه ازشون بدونیم ؟؟؟ و اصن چرا ؟؟؟؟
پس منظورت برای خلق داستان جدیده! خب صد در صد بیرکین و وسکر! چون اینا باعث میشن یه داستان شکل بگیره نه کریس و لیون! چون کریس و لیون باید یه اتفاق بیوفته تا وارد ماجرا بشن!
در مورد قسمت آخر حرفت که یه جورایی موافقم. برای سری اصلی اینو گفتم. یعنی اگر قراره بازی تموم بشه، بهتره در مورد همه بدونیم تا اینکه چندتاشون توی خفا باشن و بقیه روی صحنه! تنها چیزی هم که وج.د داره همون بری هست وگرنه از RE4 به بعد داستانی قرار نبود باشه. مگر اینکه لیون و ایدا باعث شدن داستان RE6 شکل بگیره.
ولی در کل بیرکین و وسکر بهترین زمینه برای تشکیل یه داستان عالی هستن. با این همه من واقعا دلم برای بیرکین سوخت. خیلی بیگناه بود. مخصوصا صحنه ای که تیربارونش میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or