بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
چون 2 جا گفتید منم گفتم این جا هم باز هم بگم
منم دمو گرفتم و بازی کردم
بقیه حرف های شما من تایید می کنم و کاملا درسته جز این قسمت.کاملا مشخص بود این دمو 1 بیلد قدیمی از بازی بود و کاملا در این قسمت باگ و اشکال داشت حتی بعضی جاها اولش نمیشد نشونه گیری کرد
مطمئنا در نسخه اصلی در همه قسمت های بازی میشه کنترل روی سرعت و حرکت و نشونه گیری لیون داشت و این چون بیلد قدیمی بود این باگ درونش بود

خب عزیز، من چیزی که در دمو دیدم رو گفتم اینکه در بازی اصلی اینگونه خواهد بود یا نه رو کاری ندارم اما در دمو کنترلی روی دویدن کاراکتر به اون صورت نیست.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
باگ که زیاد داشت
به باگ هاش کاری ندارم

اما واقعا خدا به این بازی رحم کنه !!!!
بعید میدونم چیز خوبی از آب دربیاد
کنترلش واقعا افتضاح ...
دوربینش افتضاحتر

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
باگ که زیاد داشت
به باگ هاش کاری ندارم

اما واقعا خدا به این بازی رحم کنه !!!!
بعید میدونم چیز خوبی از آب دربیاد
کنترلش واقعا افتضاح ...
دوربینش افتضاحتر
نوید جان خوشحالم نظرتو درمورد بازی گفتی
ولی من همون موقع که دیدم کپکام تو 2 سال 3 مدل بازی و 1 انیمیشن میخواد بیرون بده فهمیدم فاتحه این بازی خونده شد
شرکتایی که بازی های ورزشی میسازن همچین حرکتی نمیزنن که این زده وحشتناک کیفیتو فدای کمیت کردن اصلا و ابدا بازی خوبی از آب در نمیاد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به نظرم که دمو خیلی خوب بود من واقعا لذت بردم وقتی بازی می کردم البته در حد یه دمو
من حتما نسخه ps3 رو می گیرم

میشه لطف کنید بگید کجای دمو خوب بود اونم از نوع خیلی خوبش؟!!!!!! اگه واسم لیست کنی ممنون میشم!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
دیگه تا این حد نکوبین بازی رو :D در این حدی که میگین بد نبود. یه سری باگ داشت که اگه اونارو رفع کنن بازی خوبی میشه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دیگه تا این حد نکوبین بازی رو :D در این حدی که میگین بد نبود. یه سری باگ داشت که اگه اونارو رفع کنن بازی خوبی میشه.

احد جان شما بخش کریس رو بازی کردی؟پنجاه میلیون باگ بازی رو هم برطرف کنند بازم خیلی بد درست شده.دشمنای باقالی توشو دیدی؟بازی کاملا اکشن شده و حتی اکشن خوبی هم نیستش.کمی تا حدودی بخش لیون قابل تحمل تره فقط!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگه اشکال بازی اکشن شدنه، من همچنان میگم برین یقه‌ی میکامی و RE4 رو بگیرین. این مسیری بود که اون بازی رو توش قرار داد.RE6 بازی نیست که به خاطر اکشن بودن ملامت بشه. این بازی همون راه RE4 رو ادامه داده.
سناریوی کرس رو هم بازی کردم. همون طور که گفتم یک سری مشکلاتی هست که میتونن تا تاریخ ریلیز اون ها رو رفع کنن.
در ضمن من حس میکنم یک سری جملات بدون دلیل تکرار میشه. این دمو توش افت فریم و اسکرین تیرینگ بود. امیدوارم اینها حل بشن. جزئیات بازی خیلی خوب بود. رزیدنت ایول همیشه از نظر جزئیات و گرافیک تکنیکی جزو بازی های برتر بوده و هست.
داستان هم به نظر میرسه قابل قبول باشه. حدقل از سناریوی کرس میشه به این موضوع پی برد.
به نظر من موسیقی توی سناریوی لیان قابل قبول بود و با اتمسفر بازی هم خوانی داشت. طراحی منوی بازی و هود هم به نظر من عالی بود.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اگه اشکال بازی اکشن شدنه، من همچنان میگم برین یقه‌ی میکامی و RE4 رو بگیرین. این مسیری بود که اون بازی رو توش قرار داد.RE6 بازی نیست که به خاطر اکشن بودن ملامت بشه. این بازی همون راه RE4 رو ادامه داده.
سناریوی کرس رو هم بازی کردم. همون طور که گفتم یک سری مشکلاتی هست که میتونن تا تاریخ ریلیز اون ها رو رفع کنن.
در ضمن من حس میکنم یک سری جملات بدون دلیل تکرار میشه. این دمو توش افت فریم و اسکرین تیرینگ بود. امیدوارم اینها حل بشن. جزئیات بازی خیلی خوب بود. رزیدنت ایول همیشه از نظر جزئیات و گرافیک تکنیکی جزو بازی های برتر بوده و هست.
داستان هم به نظر میرسه قابل قبول باشه. حدقل از سناریوی کرس میشه به این موضوع پی برد.
به نظر من موسیقی توی سناریوی لیان قابل قبول بود و با اتمسفر بازی هم خوانی داشت. طراحی منوی بازی و هود هم به نظر من عالی بود.

من هنوز بازی نکردمش ولی همونطور که احد میگه ماها دیگه نباید به مسائلی مثل باگ و افت فریم و اسکرین تیرینگ و ... گیر بدیم ما ها باید به عمق نگاه کنیم چون اینجور چیزا یا تا نسخه نهایی برطرف میشه یا میمونه و باعث ناراحتی ولی حرفم به اینه
احد جان وقتی میکامی اون اویل 4 رو ساخت در اصل یه مدل جدیدو تو بازی اویل تازه متولدش کرد و باید با تمام سختی هاش وای میساد و نمیزاشت به همچین انحرافی کشیده بشه که در کمال ناباوری آخر اویل 5 ستون بازی (وسکر) توسط یه کاراکتری که فقط تو همون بازی دیده میشه بریزه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
quote_icon.png
نوشته شده توسط Mr.Death
یعنی توی سناریو لیون و جیک توی دمو چیز خاصی از داستان مشخص نشد؟
از گیم پلی تعریف کن برامون.

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
یعنی توی سناریو لیون و جیک توی دمو چیز خاصی از داستان مشخص نشد؟
سناریو لیون که دقیقا همون قسمتی بود که چند وقت قبل دمو اش روی اینترنت امد(همون 20 دقیقه)
قسمت جیک هم اصلا در مورد داستان چیزی درونش نبود

یادمه 1 خبر بود که گفته بودند از اول که بازی ساختند فقط سناریو لیون بوده اما بعدا تصمیم گرفتند سناریو کریس و جیک اضافه کنند
واقعا کی این تصمیم احمقانه گرفته؟تو این دمو باز قسمت جیک قابل تحمل تر از قسمت کریس بود
قسمت کریس از نظر اکشن بودن desperate escape هم بدتر بود

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
این دمو به نظرم از نظر ساختار ایرادی نداشت مطمئنا تا وقتی بازی بیاد مشکلاتشم حل میشه
بخش اکشن کریس هم انصافا خوب بود فرق چندانی با اویل 5 نداشت فقط آتیش گرفتن زامبی ها با اون سرعت یکم مسخره بود
من عصبی نشدم وقتی بازی کردم
شاید بگین اویل نبود واقعا نبود ! اما بازی خوبی میشه متای بازی هم به نظرم رو 80 به بالا بره

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کسی فایلی چیزی پیدا نکرده تو بازی که اشاره به استیو کرده باشه توش چون آیدا که فایلش پیدا شد که با یک کرکتر دیگه (پرتنرش ) هست پس مطمعنا یک سناریو مخصوص به خودش داره و اون اعلان بزرگ هم مثل قول قبلی فمیتسو هیچ خبری نشد و ظاهرا گفتن تا 12 جولای که هفته ی بعد هست تاخبر خورده که اونم مصادف میشه با کمیک کان و مطمعنم کلا کنسل میشه اگر هم نشه من میگم اون سناریو چهارم با آیدا هست! و سورپرایز کمیک کان هم یا همیه یا بازگشت استیو به رزیدنت اویل 6!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر