بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

افشین من یه نظر میدم هر چند در نطفه شاید خفه شه. اما پیشنهاد من اینه. به نظر شما رزیدنت اویل ریمیک بعدی کدومه ؟ رزیدنت اویل 2 رزیدنت اویل 3

بزارید از کپکام و کاراش خوشتون میاد؟
1.بله
2.نه
3.لیان
مطمئنا 3 بیشترین رای رو میاره
:))
بابا یه نظرسنجی گزاشتن اینقدر سخته؟
آخه مشکل اصلی اینجاس که میگین اینو بزاریم قبل از گزاشتنش میان میگن اینجوری اونجوری نهایتش تصویب نمیشه
قشنگیه نظرسنجی اینه که بیایی ببینی یهو عوض شده و نظر باید بدی
لیان :دی
می خوای یدفه بزاریم
لیان ؟
1- لیان !
:))
حامد جون بیخیال باو
مگه هدیه است بخوای یهو سوپرایز بشی :دی
اگر آسون شما لطفا بگو والا اینجا هر کسی یه سلیقه ای داره هر کاریم که بکنی میان میگن ال بل
همین الان اگه یه نظرسنجی بزارم که لیان توش باشه خودت میای میگی چرا نظرسنجی گزاشتی که لیان توشه اول میشه
یه پیشنهاد بده اگرم موردی مد نظرت نیست هیچ اشکالی نره

---------- نوشته در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 AM ارسال شده بود ----------

افشین من یه نظر میدم هر چند در نطفه شاید خفه شه. اما پیشنهاد من اینه. به نظر شما رزیدنت اویل ریمیک بعدی کدومه ؟ رزیدنت اویل 2 رزیدنت اویل 3
چاکر داش حمید ادمین :دی
جالب به نظرم فقط یکم باید تغییر کنه مثلا بشه دوست دارین کدوم شماره بازسازی بشه ؟
یا آیا به نظر شما رزیدنت ایول های کلاسیک ریمیک خواهند شد ؟
حالا ببینیم بقیه چی می گن

آیا اویل 6 رو تو این نسل میبینیم؟
بله
خیر
--------------
نظرسنجی حمید خیلی خوبه
-------------------------
دوست دارید ریمیک بعدی کدوم نسخه باشه؟
اویل2
اویل3
----------------
به نظرتون co-op بودن و یا مالتی بودن اویل ایده خوبی هست؟
بله
خیر
مهم نیست
----------------
براتون مهمه که بازی های کنسول های قدیمی و جدید برای کنسول های پر طرفدار نسل حاضر (360 و ps3) پورت بشه؟
بله 100%
نه 0%
فرقی نداره 50%
---------------
دوست دارید آلبرت وسکر برگرده؟
بله
نه
فرقی نداره
--------------
گرافیک بازی تا چه حد براتون مهمه؟ نسخه های بعدی گرافیکشون شبیه ORC باشه یا نه؟
خیلی مهمه و دوست دارم شبیه ORC باشه
اصلا مهم نیست و خوشم نمیاد شبیه ORC باشه
فرقی نداره فقط یه بازی بده بیرون این کپکام
-------------
از حامد خوشتون میاد؟:d
بله
نه
بودن و نبودنش فرقی نداره
-------------
life is pain با توجه به آواتار حامد؟
بله
نه

سلام بچه شماها چه خود درگیری دارید کاپکم می خواست تنوع به بازی بده که داده به نظر من بازی بدی نمیشه من بشخصه میگم مالتی دیر یا زود باید براش میود که این دفعه کاپکم داره این کار میکنه
من فکر میکنم منطر باشید بازی بیاد ببینیم بازی چی از اب در میاد
من خودم طر فدار رزیدنت های کلاسیک هستم ولی به نظر من این به عنوان تنوع تو بازی بد نیستش

خوب یه نظر سنجی رو انتخاب کنین که به درد بخوره :دی مثلا اینکه کدوم رو دوست دارین ریمیک کنیم چیزی هست که نه تنها به درد بخور نیست حتی مجموعه‌ی حسرت‌هامون رو گسترش میده. :دی
اما این Co-op خوبه :دی

آی دمت گرم حمید جان، خودمم میخواستم همین نظر رو بدم.
البته نظر سنجی در مورد شخصیت اول RE6 هم طرح خوبیه.
خوب یه نظر سنجی رو انتخاب کنین که به درد بخوره :دی مثلا اینکه کدوم رو دوست دارین ریمیک کنیم چیزی هست که نه تنها به درد بخور نیست حتی مجموعه‌ی حسرت‌هامون رو گسترش میده. :دی
اما این Co-op خوبه :دی
احد جان حال بقیه چیزا بدرد بخوره فقط همین موضوع بدرد نمیخوره؟!:d
در مورد CO-OP و مولتی پلیر هم جواب معلومه، اصلاً سری RE به همچین چیزایی احتیاج نداره!

آخرین ویرایش:
نظر سنجی شخصیت اصلی RE کدام کرکتر هست رو بذارید یا کدام سبک RE را دوست دارید ؟:d

تو مد Heroes & Heralds بازی Ultimate Marvel VS Capcom اینا هستن

[
ggjpa8m1vepj9q0ojjq0.jpg
0bsbmthj52m3tss5wsqz.jpg
s35gbb9a6c5b7enlowj.jpg
qss6giycdf4rq5aoe.jpg

از حامد خوشتون میاد ؟:d
خیلی بله :d

در مورد CO-OP و مولتی پلیر هم جواب معلومه، اصلاً سری RE به همچین چیزایی احتیاج نداره!

من نمیدونم که چرا شما علاقه ی مفرطی به تکرار گذشته دارین؟ الان چه کمکی میکنه که بفهمیم کدوم بازی ریمیک میشه؟ اینو واسم توضیح بده :دی الان به فرض به این نتیجه رسیدیم که RE3 ریمیک بشه خوب این نتیجش به چه دردمون میخوره؟ کپکام میاد RE3 رو ریمیک میکنه واسمون؟ :دی
شما ها به فکر عنوان نظرسنجی هستید یا محتواش؟ والا این عنوان هیچ محتوایی نداره. خوبی نظرسنجی اینه که بیان چند تا نظر بدن تا یه سری استفاده کنن. الان اگه یکی بخواد نظر بده باید چی بگه؟

با سلام
من معمولا تو این تاپیک فقط خبرارو میزارم! اما درباره نظر سنجی هم پیشنهادم اینه:
RE:ORC
عالی، متوسط، مزخرف؟!

برم همون خبرمو بزارم بهتره؟! :دی
چشم! حواستونم باشه که تو یوتیوب جدیدا یک ویدئو پخش شده، اونم تحت عنوان: RE 6 Official trailer
منتها این ویدئو فیکه و شامل سکانس های بازی RE: The Darkside Chronicles هست که برای Wii منتشر شد!!! ;)

آی دمت گرم حمید جان، خودمم میخواستم همین نظر رو بدم.
البته نظر سنجی در مورد شخصیت اول RE6 هم طرح خوبیه.

علی جان اگه دقت کرده باشی این نظر سنجی رو من پیشنهاد دادم تعجبی نداره که احد در موردش اینو بگه.

من نمیدونم که چرا شما علاقه ی مفرطی به تکرار گذشته دارین؟ الان چه کمکی میکنه که بفهمیم کدوم بازی ریمیک میشه؟ اینو واسم توضیح بده :دی الان به فرض به این نتیجه رسیدیم که RE3 ریمیک بشه خوب این نتیجش به چه دردمون میخوره؟ کپکام میاد RE3 رو ریمیک میکنه واسمون؟ :دی
شما ها به فکر عنوان نظرسنجی هستید یا محتواش؟ والا این عنوان هیچ محتوایی نداره. خوبی نظرسنجی اینه که بیان چند تا نظر بدن تا یه سری استفاده کنن. الان اگه یکی بخواد نظر بده باید چی بگه؟
به قول مک کارتنی
Oh I believe in YESTERDAY :d
می خوای بزاریم
آموزنده ترین رزیدنت ایولی که تا به امروز ساخته شده کدام است ؟ :دی
این جوری می تونیم در مورد محتوای اخلاقی re بحث کنیم!

به قول مک کارتنی
Oh I believe in YESTERDAY :d
می خوای بزاریم
آموزنده ترین رزیدنت ایولی که تا به امروز ساخته شده کدام است ؟ :دی
این جوری می تونیم در مورد محتوای اخلاقی re بحث کنیم!

آره دیگه افشین باید به بحثی باشه که آموزنده باشه . آخه اینجا قراره کلاس درس رزیدنت اویل بشه مگه نمیدونستی ! LOL

بچه ها یه پیشنهاد دیگه راجع به نظر سنجی....

آیا موافقید Leon را از سری RE حذف کنیم...

1- حتماً
2- قطعاً
3- 100%
4- اینکه سوال نداره...

اینو به عشق طرفدارای عمو Chris گذاشتم تا با هم دوست شیم.... ;) :d :x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or