بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

احد جان الآن باید چه کار کنیم که از نظر شما بحث جدی باشه؟ بالاخره تو تاپیک همه جور بحثی میشه، ولی تا حالا خودت دیدی که بی موردترین بحثمون خارج از چهارچوب باشه؟ مثلاً بیایم در مورد اقتصاد حرف بزنیم؟ شمام دیگه زیادی تأکید بر خشک بودن بحث‌ها دارید!
در مورد نظر سنجی شما یک چند صفحه برو عقب ببین هر کاربری که تو این تاپیک فعالیت میکنه حداقل پنج تا پست با محتوا پیرامون نظرسنجی داده، دیگه دل و روده نظر سنجی رو ریختیم بیرون!
بقیه رو نمیدونم احد جان ولی بنده بر این موضوع واقفم که به شدت LOW LEVEL ام، ولی خوب بالاخره اگر تو این تاپیک‌هایی امثال شما توش هستند، فعالیت کنم شاید یک چیزایی یاد گرفتم.
در ضمن بنده در مورد موضوعی که مطرح کردید نظرم رو گفتم دوست داری شماره پستمم قرار بدم ولی لزومی نمیبینم.
در کل شما هم زیادی به این موضوعات حساسیت دارید، بچه‌ها اینجا واقعاً فعالیتشون خوبه و درصد زیادی از بحثها هم قابل قبول و مربوط به موضوع هستند.
در مورد نظر سنجی فکر میکنم بهترین گزینه در مورد RE6 باشه. بچه‌ها نظر بدند بهترین شخصیت برای RE 6 کدوم کاراکتر هست، البته با ذکر دلیل.
بحثی که پیرامون مسائل اصلی هست نه تنها خشک نیست بلکه انعطاف پذیری بالایی داره. الان نظرسنجی قبلی در مورد ترس بود. چند نفر در مورد محیط‌های ترسناک بازی نظر دادن؟ چند نفر در مورد طراحی چهره‌های B.O.W ها حرف زدند؟ چند نفر گفتن که اتمسفر فلان بازی بهتر بود؟ چند نفر گفتن که ادغام موزیک و محیط بازی در کدوم بازی بهتر بود؟ چند نفر گفتن چند نوع ترس رو در بازی تجربه کردن؟ ... میبینی؟ میدونی معنیش چیه؟ سطح تاپیک پایینه. اونی که 1 بار بازی رو تموم کرده میتونه در مورد چنین مسائلی نظر بده. میدونی چرا نمیتونه نظر بده؟ چون حواسش به مسائل حاشیه‌ای هست. الان بگو محبوب‌ترین شخصیت بازی. ببین مثل بلای آسمونی میریزن تو تاپیک :دی
نه دیگه ... فعالیت خوب بود من اینجا معترض نمیشدم. یه مشکلی هست که من میام اعتراض میکنم. خودشم تو این چند ماهه دفعه‌ی چندممه.
الان شایع شده که بازی توی چین هست. عوض اینکه رو این مسئله بحث کنین رفتین تو نخ ریمیک. آخه من چی بگم به شماها؟ :دی میدونین چه حالی داره وقتی یه قسمت از بازی رو قبل ازعرضه درست حدس بزنی؟ :دی
در ضمن پست قبلیم رو که در جواب افشین دادم رو بخون. اون موقع میفهمی آتیش من از کجا مشتعله :دی

2 میلیون نفر خودشونو ... دادن که به کپکام بگن بابا ما دوست داریم رزیدنت اویل مثل سری های کلاسیک باشه نه اکشن به حرفشون که نکرده هیچی اومده داده دست Slant Six بسازن. حالا میاد به حرفهای ما تو تاپیک گوش بده ! :)) هر بحثی دوست داری نانجام بدین اما خود احد هم یه جایی تو تاپیک گفته بود در مورد اینکه اگه رزیدنت اویل ریمیک شه چه عناصری را باید حفظ کنه یا یه چیزی شبیه این که الان دقیق یادم نمیاد بحث کنیم. حالا پیشنهاد من سطحش پایینه و به درد نخور شده. و احد هم همیشه نیمه ی خالی لیوان رو میبینه همیشه.

اتفاقا من کاملا با احد موافقم.همه چیز که محبوب ترین شخصیت نیست!در مورد چین هم من از اولش می دونستم که داستان اونجا اتفاق میفته.دلایلش رو هم قبلا گفتم.یک پست هم در بالا دادم که فکر کنم اصلا ثبت نشد!

2 میلیون نفر خودشونو ... دادن که به کپکام بگن بابا ما دوست داریم رزیدنت اویل مثل سری های کلاسیک باشه نه اکشن به حرفشون که نکرده هیچی اومده داده دست Slant Six بسازن. حالا میاد به حرفهای ما تو تاپیک گوش بده ! :)) هر بحثی دوست داری نانجام بدین اما خود احد هم یه جایی تو تاپیک گفته بود در مورد اینکه اگه رزیدنت اویل ریمیک شه چه عناصری را باید حفظ کنه یا یه چیزی شبیه این که الان دقیق یادم نمیاد بحث کنیم. حالا پیشنهاد من سطحش پایینه و به درد نخور شده. و احد هم همیشه نیمه ی خالی لیوان رو میبینه همیشه.

همینه دیگه :دی کلا حال میکنم که یه چیزی رو نمیدونی و هی خودتو میندازی وسط :دی احتمالا خود کپکام اومده وسکر و کرس رو توی RE5 چپونده دیگه ... نه؟ :دی یا اومده نظر فن‌ها رو پرسیده؟ در ضمن Capcom این Lost in nightmares رو به پیشنهاد همون دسته‌ای که خواهان بازگشت بازی به عناصر کلسیک بود ساخت:دی روشن شدی یا دوست داری همچنین در سیاه‌چاله باشی؟! این ORC هم جریانش فرق داره.
در ضمن این شمایی که لیوان خالی رو پر میبینی. البته اگه لیوانی این وسط باشه :))
در ضمن دفعه‌ی آخرمه که جوابت رو میدم. این پستت رو هم تصادفی خوندم. پس زحمت جواب دادن به خودت نده :دی

همینه دیگه :دی کلا حال میکنم که یه چیزی رو نمیدونی و هی خودتو میندازی وسط :دی احتمالا خود کپکام اومده وسکر و کرس رو توی RE5 چپونده دیگه ... نه؟ :دی یا اومده نظر فن‌ها رو پرسیده؟ در ضمن Capcom این Lost in nightmares رو به پیشنهاد همون دسته‌ای که خواهان بازگشت بازی به عناصر کلسیک بود ساخت:دی روشن شدی یا دوست داری همچنین در سیاه‌چاله باشی؟! این ORC هم جریانش فرق داره.
در ضمن این شمایی که لیوان خالی رو پر میبینی. البته اگه لیوانی این وسط باشه :))
در ضمن دفعه‌ی آخرمه که جوابت رو میدم. این پستت رو هم تصادفی خوندم. پس زحمت جواب دادن به خودت نده :دی

چقدرم زود ساخت حتما توام کمکش کردی تو ساختش ! همین دفعه هم کسی نگفت جواب بدی حالا خودت میخوای خود شیرینی بکنی مسئله ش جداست. پس بچه ها هر کی هر جور دلش میخواد رزیدنت اویل 6 ساخته بشه به احد بگه اون به کپگام مبگه. خوبه یکی از کارمندای کپکام نیستی این همه ادعا داری! خیلی نگران تاپیکی یه کاری کن خودت توش فقط پست بدی ما هم عین تماشاگر فوتبال نگاه میکنیم.

ن شایع شده که بازی توی چین هست. عوض اینکه رو این مسئله بحث کنین رفتین تو نخ ریمیک. آخه من چی بگم به شماها؟

این بحث همون موقعی که خبرش اومد انجام شده حالا به کم و زیادش کار ندارم شما خواب بودی انقدر سرکوفت نزن.
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page358/

هر چقدرم که اطلاعاتت خوب باشه حتی اگه هیچ کس رو کره زمین اطلاعات تو راجع به رزیدنت اویل رو هم نداشته باشه با این اخلاقی که داری به 2 قرون نمی ارزه حالا برو بحث های پیشرفته رو از تاپیک های خارجی بیار بحث کن تا بلکه چند تا دانشمند ار تو تاپیک بتونی در تحویل جامعه بدی lol

آخرین ویرایش:
ببین احد حرفت درسته و شکی هم توش نیست
ولی من میخوام یه چیزی بگم
من تقریبا از اوایل تاپیکت بودم و تا الان هم هستم تا هرجا هم پیش بره میمونم تو خودت اوایل داشتی اطلاعات خوبی میدادی واقعا خوشم میومد ازشون گزارشات، بیوگرافی ها، سرگذشت ها و زندگی نامه ها و... خیلی خوب بودن و دور و بر همون حرفای تو هم سوال مطرح میشد هم اطلاعات بالا میرفت بعد نیما اومد اطلاعات داد ولی اطلاعاتش جسته گریخته بود یه ذره از این یه ذره از اون میگفت هی از این شاخه به اون شاخه میکرد بعد کم کم بقیه بچه ها اومدن یه سری اطلاعات خیلی زیادی داشتن یه سری اصلا (مثل من) اطلاعات نداشتن تاپیک از اون روند اولیه خارج شد تا اینکه نیما تصمیم گرفت همه اطلاعات رو یه جا بیاره بگه خب این عالی بود بعد از اون تو رفتی تو گروه بنفش ها و کم رنگ شدی ولی نیما با چنگ و دندون نگه داشت تا یه نیمچه اطلاعات داد بیرون که فایلش موجوده (خیلی به درد بخور بود) بعد قرار شد تاریخچه کامل بازی رو بزاره که تو اومدی قرار گزاشتی اینو کتاب کنه و ما همچنان منتظر کتابش هستیم (حداقل من هستم) الان میدونی مشکل چیه؟ مشکل اصلی اینه که خیلی ها اطلاعاتشون ناقصه و نیاز به یه منبع کامل دارن تا بخونن بعد بیان تجزیه تحلیلش کنن این منبع میتونه کتاب نیما باشه که هنوزم اصرار دارم زود چاپش کنه یه نمونه ساده رو مثال میزنم هممون کتاب "دسیسه" رو خوندیم درسته خیل حاشیه داشت توش ولی اون حرفه ای باز های اویل 1 تایید کردن همه وقایع رو آورده توش و دیدی که خیلی هم سر اون بحث شد الان حرفم به اینه یه منبع اطلاعاتی خیلی میتونه کمک کنه حالا این منبع همون روش سابق خودت میتونه باشه یا کتاب نیما یا خیلی چیزای دیگه ولی در کل باید یه منبعی باشه که "من" که تمام نسخه ها رو بازینکردم بدونم مثلا تو darkside چی گذشته یا تو کد ورونیکا چی گذشته؟
این کار اگه انجام بشه نه تنها بحث ها تخصصی تر میشه بلکه خیلی ها جذب تاپیک میشن نه اینکه امثال ماوین رو از دست بدیم

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 AM ارسال شده بود ----------

اینو دیدین؟
http://forum.bazicenter.com/thread54220/

ببین احد حرفت درسته و شکی هم توش نیست
ولی من میخوام یه چیزی بگم
من تقریبا از اوایل تاپیکت بودم و تا الان هم هستم تا هرجا هم پیش بره میمونم تو خودت اوایل داشتی اطلاعات خوبی میدادی واقعا خوشم میومد ازشون گزارشات، بیوگرافی ها، سرگذشت ها و زندگی نامه ها و... خیلی خوب بودن و دور و بر همون حرفای تو هم سوال مطرح میشد هم اطلاعات بالا میرفت بعد نیما اومد اطلاعات داد ولی اطلاعاتش جسته گریخته بود یه ذره از این یه ذره از اون میگفت هی از این شاخه به اون شاخه میکرد بعد کم کم بقیه بچه ها اومدن یه سری اطلاعات خیلی زیادی داشتن یه سری اصلا (مثل من) اطلاعات نداشتن تاپیک از اون روند اولیه خارج شد تا اینکه نیما تصمیم گرفت همه اطلاعات رو یه جا بیاره بگه خب این عالی بود بعد از اون تو رفتی تو گروه بنفش ها و کم رنگ شدی ولی نیما با چنگ و دندون نگه داشت تا یه نیمچه اطلاعات داد بیرون که فایلش موجوده (خیلی به درد بخور بود) بعد قرار شد تاریخچه کامل بازی رو بزاره که تو اومدی قرار گزاشتی اینو کتاب کنه و ما همچنان منتظر کتابش هستیم (حداقل من هستم) الان میدونی مشکل چیه؟ مشکل اصلی اینه که خیلی ها اطلاعاتشون ناقصه و نیاز به یه منبع کامل دارن تا بخونن بعد بیان تجزیه تحلیلش کنن این منبع میتونه کتاب نیما باشه که هنوزم اصرار دارم زود چاپش کنه یه نمونه ساده رو مثال میزنم هممون کتاب "دسیسه" رو خوندیم درسته خیل حاشیه داشت توش ولی اون حرفه ای باز های اویل 1 تایید کردن همه وقایع رو آورده توش و دیدی که خیلی هم سر اون بحث شد الان حرفم به اینه یه منبع اطلاعاتی خیلی میتونه کمک کنه حالا این منبع همون روش سابق خودت میتونه باشه یا کتاب نیما یا خیلی چیزای دیگه ولی در کل باید یه منبعی باشه که "من" که تمام نسخه ها رو بازینکردم بدونم مثلا تو darkside چی گذشته یا تو کد ورونیکا چی گذشته؟
این کار اگه انجام بشه نه تنها بحث ها تخصصی تر میشه بلکه خیلی ها جذب تاپیک میشن نه اینکه امثال ماوین رو از دست بدیم

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 AM ارسال شده بود ----------

اینو دیدین؟
http://forum.bazicenter.com/thread54220/

خوب من فدای تو بشم اگه واقعا تو یه زمینه‌ای فکر میکنی اطلاعاتت کامل نیست بیا اینجا مطرح کن تا روش بحث بشه. منم که اینجا برگ چغندر نیستم :دی مثلا برو یه سایتی که به نظرت یه مقاله‌ی خوبی داره. بعد اون جاهاش رو که متوجه نمیشی بیا اینجا Past کن. مطمئن باش به اون چیزی که میخوای میرسی.1000 تا بحث وجود داره... اینکه گیر دادین به یه سری مباحث تکراری و پیش پا افتاده نشانه‌ی نبودن سوژه واسه بحث نیست. الان این شایع شدن بازی در چین کلی بحث توش هست. من شخصا 20 تا کامنت با محتوای متفاوت میتونم بدم. حداقل 1 هفته زمان برای بحث کردن اون هم به صورت پیوسته توش گنجونده. حالا تو این موقعیت ایده ال واقعا جایزه که باز تکرار مکررات کنیم؟ قبلا هم گفتم حدس زدن یک سری اتفاقات در داخل بازی اون هم قبل ریلیز کلی کیف داره واسه خودش :دی
در ضمن اون بیوگرافی وسکر هم ثمره ی همین بنفش شدن هست :دی هرکی اونو بخونه به خیلی از قسمت‌های داستانی پی میبره :دی
من بحثم رو با این جناب hmd2009 ادامه نمیدم. همون طور هم که گفتم چند ماهی هست که پست هاش رو نمیخونم. حالا یکیش رو اشتباهی خوندم دیدین که چی شد :دی حالا هرچی دلش میخواد بنویسه :دی من که نمیخونم :دی امیدوارم این مطلب رو متوجه بشه که هر پستی که مخاطبش من باشم کاملا بی ارزش هست چون هیچ پستش توسط من خونده نمیشه و دادن پست با موضوع "من" نشان از عدم درک ایشون از جملات من داره!

خوب من فدای تو بشم اگه واقعا تو یه زمینه‌ای فکر میکنی اطلاعاتت کامل نیست بیا اینجا مطرح کن تا روش بحث بشه. منم که اینجا برگ چغندر نیستم :دی مثلا برو یه سایتی که به نظرت یه مقاله‌ی خوبی داره. بعد اون جاهاش رو که متوجه نمیشی بیا اینجا Past کن. مطمئن باش به اون چیزی که میخوای میرسی.1000 تا بحث وجود داره... اینکه گیر دادین به یه سری مباحث تکراری و پیش پا افتاده نشانه‌ی نبودن سوژه واسه بحث نیست. الان این شایع شدن بازی در چین کلی بحث توش هست. من شخصا 20 تا کامنت با محتوای متفاوت میتونم بدم. حداقل 1 هفته زمان برای بحث کردن اون هم به صورت پیوسته توش گنجونده. حالا تو این موقعیت ایده ال واقعا جایزه که باز تکرار مکررات کنیم؟ قبلا هم گفتم حدس زدن یک سری اتفاقات در داخل بازی اون هم قبل ریلیز کلی کیف داره واسه خودش :دی
در ضمن اون بیوگرافی وسکر هم ثمره ی همین بنفش شدن هست :دی هرکی اونو بخونه به خیلی از قسمت‌های داستانی پی میبره :دی
من بحثم رو با این جناب hmd2009 ادامه نمیدم. همون طور هم که گفتم چند ماهی هست که پست هاش رو نمیخونم. حالا یکیش رو اشتباهی خوندم دیدین که چی شد :دی حالا هرچی دلش میخواد بنویسه :دی من که نمیخونم :دی امیدوارم این مطلب رو متوجه بشه که هر پستی که مخاطبش من باشم کاملا بی ارزش هست چون هیچ پستش توسط من خونده نمیشه و دادن پست با موضوع "من" نشان از عدم درک ایشون از جملات من داره!

نمیخونی که نمیخونی.بهتر واسه کسی که جنبه ی انتقاد نداره همون بهتر که جواب نده. من نیازی به جواب دادنت ندارم. فکر کردی من ناراحتم که نمیخونی ؟ میگم تنها دلیلی که اینجام فقط به خاطر دوستامه اگه نه احمق نیستم که هی بیام اعصابمو خورد کنم با بحث کردن با شما آقای استاد. دوما فقط پستمو خوندی دیگه اصلا جواب ندادی مسخره نکردی ؟

ببین همیشه سعی کن تو زندگیت خوتو با کوچیک کردن یه نفر بزرگ جلوه ندی.

فقط یه چیزی بگم بچه ها تو تاپیک های خارجی همه توع بحثی وجود داره و همه باهم دوستانه بحث میکنن حالا هر بحثی باشه و وقتی موضوع جدید واسه بحث باشه راجع به اون موضوع سعی میکنن بحث کنن. من خودم چند وقت پیش تو یه تاپیک رزیدنت اویل بودم که داشتن راجع به این که چرا کپکام رزیدنت اویل رولیشنز رو سکسی کرده بحث میکردن منظورشون لباس رچل و یا جسیکا بوده که یه پاچه نداره یا اون لباس رچل که خیلی ضایع هست و ادمینشونم هم هیچ موقع نگفت چرا راجع به اینا بحث میکنید و اینا چه بحث هاییه اما متاسفانه این احد اینجا رو با کلاس درس تو دانشگاهش اشتباه گرفته. و فقط دوست داره راجع به چیزایی که خودش خوشش میاد بحث کنه و دیگران واسش هیچ اهمیتی ندارن چند بار دیدن که واسه نوشته های شما اهمیت قائل بشه یا نقل قول کنه ! خیلی به ندرت. اگه دروغ میگم بگین دروغ میگی .

خوب همون طوری که احتمالا نمیدونی همچین مسائلی حائز اهمیت هست. خوبیش اینه که میشه همشون رو در قالب یه پیشنهاد بفرستیم کپکام :دی کپکام نمیاد به درخواست چند نفر بازی رو ریمیک کنه اما مطمئن باش اگه پیشنهادات منطقی باشه قبولش میکنه :دی
من اینو جدی میگم کلا مباحثی که توی این تاپیک دنبال میشه سطحش خیلی خیلی پایینه. خوشم میاد که بالاخره یکی از بچه‌ها فهمید که چرا من دیگه اینجا پست نمیدم. برین صفحات میانی تاپیک رو بخونید. ببینید از کجا به کجا رسیدیم. دیگه این تاپیک همون تاپیکی نیست که من از رسیدن پستهاش به 2000 افتخار میکردم.
شما یه بحث خوب پیدا کنین مطمئن باشین به عنوان کسی که حتی رنگ درهای بازی رو حفظه میاد تو بحثتون شرکت میکنه و باز مطمئن باشید یه چیزی رو مطرح میکنم که حتما نمیدونین. کار من به جایی رسیده تنها تاپیکی که من رو به BC هدایت کرد در جایگاهی هست که هر روز همه‌ی تاپیک‌ها رو چک میکنم الا اینجا :دی خوب به نظرتون باعثش منم یا شماها؟!! با این همه اگه دوست دارین گذشته رو به آغوش بکشین مشکلی نیست و با همین وضعیت حال کنین! :دی البته من این تاپیک رو نزدم تا در باره ی مسائل سطح پایین صحبت کنیم. هر چند مطرح کردن چنین مسائلی مشکل نداره اما دیگه رسما شده غذای روزانه‌ی تاپیک. واسه اینکه سطح تاپیک بره بالا اومدم اون همه مطلب نوشتم. حاظرم قسم بخورم که 99٪ اطلاعاتی که از بازی دارین متعلق به این تاپیک هست. دست نیما هم درد نکنه که کلا کارهای من رو به نتیجه رسوند. من و نیما این همه ننوشتیم تا شما در مورد مسائل درجه هزارم صحبت کنید. فکر میکنید همچین مطالب باارزشی رو چند نفر توی کره‌ی زمین حاظر میشن تا بنویسن؟ الان باز به نظرت درسته که بیایم در باره‌ی موضوعات سطح پایین صحبت کنیم؟!!
حالا نمیشه این order هامون رو برای ریمیک بفرستیم یا حداقل یه شماره کلاسیک
به قول خودت ما خیلی بحث های خوبی داشتیم نمیشه اون ها رو اول بفرستیم ؟؟؟؟ !!!
بعد برسیم به آینده های دور
خداییش ما در مورد کوچیکترین نکته ها صحبت کردیم خوب اونا رو بفرستیم
در مورد نکته آخرت هم من که خودم خیلی وقته دارم می گم اینجا رو نکنید کلوپ
قسم دروغ هم نخور گنا داره :دی
البته دسِ جفتتون درد نکنه آقایین جفتتون اطلاعات خوبی رو شیر کردین و البته اساس یه انجمن هم برای شیر کردن اطلاعات
خوب من یه پیشنهادی دارم
ما کلوپ رزیدنت ایول داریم بچه ها لطف کنید بیاین پست های روزمره مون رو توی کلوپ بزاریم و بحث های مهم رو توی این تاپیک انجام بدیم کلوپ ها هم توی صفحه اول انجمن دست چپِ اگه می خواین کروکی بکشم :دی
اونجا کلوپ طرفداری لیان هست اگه طرفدار کریس هستین بیاین شمام یه فن کلاب بسازین اینجوری تعادل ایجاد میشه و فقط بحث های مهم توی این تاپیک انجام میشه
اینم آدرس کلوپ بیاین عضو بشین
http://forum.bazicenter.com/groups/10/

خب حالا که گفتی میگم:d
من بازی های 2-3-4-5 رو فقط رفتم و از بقیشون چیزی نمیدونم یکم از اون اطلاعاتی که اوایل تو و نیما میدادید چیزایی دستگیرم شد ولی چون منظم نبود نمیتونستم ربطشون بدم به هم حالا اینو میخوام اگه لینکی هست که اطلاعات رو به ترتیب هر بازی بده یا خودت میگی ازت ممنون میشم به طور خلاصه مختصر ولی مفید بهم بگی جریان چی به چیه تو اونیکی بازی ها خوب میشه
اون pdf کوچیکی که نیما داده بود رو خوندم ولی خیلی خلاصه هستش من اطلاعات طبقه بندی شده میخوام چیزی که به ترتیب وقایع رو بگه و بره جلو
فعلا این اطلاعات رو بدی ممنونت میشم
من همیشه اینو میگم (البته اینجا نگفتم تو خارج از این سایت) اول دوست دارم اطلاعاتم رو قوی کنم و بدونم در مورد چی باید حرف بزنم بعد بیام بحث سازنده بکنم
دمت گرم

حالا نمیشه این order هامون رو برای ریمیک بفرستیم یا حداقل یه شماره کلاسیک
به قول خودت ما خیلی بحث های خوبی داشتیم نمیشه اون ها رو اول بفرستیم ؟؟؟؟ !!!
بعد برسیم به آینده های دور
خداییش ما در مورد کوچیکترین نکته ها صحبت کردیم خوب اونا رو بفرستیم
در مورد نکته آخرت هم من که خودم خیلی وقته دارم می گم اینجا رو نکنید کلوپ
قسم دروغ هم نخور گنا داره :دی
البته دسِ جفتتون درد نکنه آقایین جفتتون اطلاعات خوبی رو شیر کردین و البته اساس یه انجمن هم برای شیر کردن اطلاعات
خوب من یه پیشنهادی دارم
ما کلوپ رزیدنت ایول داریم بچه ها لطف کنید بیاین پست های روزمره مون رو توی کلوپ بزاریم و بحث های مهم رو توی این تاپیک انجام بدیم کلوپ ها هم توی صفحه اول انجمن دست چپِ اگه می خواین کروکی بکشم :دی
اونجا کلوپ طرفداری لیان هست اگه طرفدار کریس هستین بیاین شمام یه فن کلاب بسازین اینجوری تعادل ایجاد میشه و فقط بحث های مهم توی این تاپیک انجام میشه
اینم آدرس کلوپ بیاین عضو بشین
http://forum.bazicenter.com/groups/10/

ایول پیشنهاد خوبیه :دی
مسائل اصلی رو اینجا بحث کنیم و مسائل حاشیه‌ای بره کلوپ. اصلا کار کلوپ هم همینه. اونجا هم راحت تر پست میدین واسپم هم رنگ کمتری داره :دی
راستی اینجا رو هم قراره راه بندازم :دی http://forum.bazicenter.com/groups/102/

حامد جان اون PDF نیما که تاریخچه و داستان همه RE را نوشته خوب هست . حداقل داستان بازی هایی که انجام ندادی رو خوب متوجه میشی .

الان من سوالی دارم :d این قضیه چین ممکنه به ادا ونگ و سازمان مخفی ربط داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:
به نظر من به ایدا یا لیون یا کلر حتما ربط دارد . چون فکر کنم دیگه داستان کریس و جیل و وسکر تمام شده است. راستی این که شماره 6 در چین است قطعی شده است؟ ولطفا هم یک نظر سنجی جدید بگذارید.نظر سنجی رزیدنت اویل وسایلنت هیل هردو خیلی وقته که هست یکی بره عوضشان کند:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or