بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

مطمئنی کلاسیک میشه؟
تا آخر ثابت میمونه یا فقط اونجا کلاسیکه؟
یه سوال تو اویل 2 من چند باز رفتم تا برد رو پیدا کنم ولی نشد همه اون کار هایی هم که گفته بودین ر انجام دادم ولی باز نشد جریانش چیه؟
نه تا بعد از این که قصر اولش هست بعدش تموم میشه ولی یکی از بهترین easter egg هایی بود که تا حالا تو عمرم دیدم

برای ظاهر شدن براد باید در حالت نرمال بازی کنی و هیچ گلوله و آیتمی رو هم برنداری.بعد در زیرگذر اداره ی پلیس با براد روبرو میشی.(دقیقا قبل از ورود به R.P.D)
در ضمن!مژده بدید.ربکا در دامناشن حضور داره!تهیه کننده ی دیجنریشن گفته:«بعد از کلیر و لیون،طرفداران رزیدنت اویل دوست دارند ببینند که بعد از واقعه ی عمارت،چه اتفاقی برای ربکا افتاده.» بنابراین ربکات 100 درصد در دامناشن حضور داره.علاوه بر اینکه اون فرد مرموز هم خیلی شبیه به بیلی است.بنابراین میشه نتیجه گرفت که سرگذشت ربکا و بیلی در دامناشن و سرگذشت کلیر و لیون هم در رزیدنت اویل 6 تموم میشه.

دوستان سلام.
به خودم خوشامد میگم برای ورود به این تاپیک.:d
البته من از اولش تو تاپیک بودم فقط هم تو همین تاپیک اما خب تو بحث شرکت نمیکردم.الانم تقریبا همتون رو میشناسم.چه اونایی که هستن چه اونایی که رفتن.با عقاید بیشترتون هم در حد موشکافانه اشنا هستم.از علیق بیشترتون اگاهم.همه بحث هاتون روهم خوندم.اما از الان میخوام شرکت کنم.
اما اول باید یه کم از اخلاق خودم بگم.من تحت هیچ شرایطی ناراحت نمیشم از دست کسی حتی اگر طرفم جدی باشه.بسیار رک هستم وخیلی راحت وصریح حرفم رو میزنم.اگر به کسی برخورد به بزرگی خودش ببخشه:d
بعضی ها واقعا اطلاعاتشون حرف نداره حتی یکی از رفقای من وقتی اومد تاپیک رو دید کف کرد.اطلاعات بعضی هم که....
عقاید بعضی هاتون واقعا در حد میکامیه.ولی اعتقادات بعضی هاتون خنده داره(البته به نظر من)به قول پدر رزینت اویل که خیلی وقته نیومده زیر زامبی صفره.:)
یکی دو نفرتون هم که کلا دارن داستان رو زیرو رو میکنن:))
اما معرفی بنده جواد هستم 19 ساله.از همون بچگی هم با اویل(یا به قول اقا افشین ایول)بزرگ شدم

• Like
Reactions: g-virus
دوستان سلام.
البته من از اولش تو تاپیک بودم فقط هم تو همین تاپیک اما خب تو بحث شرکت نمیکردم.الانم تقریبا همتون رو میشناسم.چه اونایی که هستن چه اونایی که رفتن.با عقاید بیشترتون هم در حد موشکافانه اشنا هستم.از علیق بیشترتون اگاهم.همه بحث هاتون روهم خوندم.اما از الان میخوام شرکت کنم.
اما اول باید یه کم از اخلاق خودم بگم.من تحت هیچ شرایطی ناراحت نمیشم از دست کسی حتی اگر طرفم جدی باشه.بسیار رک هستم وخیلی راحت وصریح حرفم رو میزنم.اگر به کسی برخورد به بزرگی خودش ببخشه:d
بعضی ها واقعا اطلاعاتشون حرف نداره حتی یکی از رفقای من وقتی اومد تاپیک رو دید کف کرد.اطلاعات بعضی هم که....
عقاید بعضی هاتون واقعا در حد میکامیه.ولی اعتقادات بعضی هاتون خنده داره(البته به نظر من)به قول پدر رزینت اویل که خیلی وقته نیومده زیر زامبی صفره.:)
اما معرفی بنده جواد هستم 19 ساله.از همون بچگی هم با اویل(یا به قول اقا افشین ایول)بزرگ شدم
خب تو که به خودت خوش امد گفتی نیازی نیست من خوش امد بگم راستی ستارت الکی پر رنگ نشدا حواست باشه;) خب مثل اینکه تو هم مثل من وارد این سایت شدی در هر صورت امیدوارم به اطلاعاتت اظافه بشه و اگر بیشتر هم میدونی به ما هم بگی تا بیشتر بدونیم
راستی یه سوال تو بین البرت وسکر و لیون اس کندی کدوم رو انتخاب میکنی؟ میخوام با طرز فکرت اشنا بشم
یه سوال سخت چرا وسکر با اینکه از ماهیت اورو برس خبر داشت بازم میخواست اونو تو دنیا رها کنه؟ البته ماوین تا یه حدودی به این سوال جواب داد ولی فکر کنم هر کسی اینا رو ندونه این سوال رو هر کی میدونه جواب بده چون من از جواب جناب ماوین قانع نشدم

خدمت این دوست عزیزم خوش آمد میگم.ولی واقعا حیف شده که توی بحث ها شرکت نمی کردی.آخه چه کاریه؟
و اما سوالات من از آقا جواد:
1-در کدوم شهر زندگی می کنی؟
2-شخصت مورد علاقت کیه؟چرا؟
3-چه کسانی رو خصیت های اصلی رزیدنت اویل می دونی؟(به ترتیب اهمت نقش)
4-به نظرت در صورتی که ربکا چیمبرز در دامناشن حضور داشته باشه و با توجه به اینکه تا الآن هم یکی از روایتگران مستقل داستان بوده،میشه اون رو به لیست شخصیت های اصلی اضافه کرد؟(همه جواب بدن.)
5-نظرت درباره ی کلیر ردفیلد چیه؟
با تشکر.

دوستان ، نفهمیدین کی جا لئون بازی می کنه تو فیلمه جدید رزیدنت اویل؟
نکنه به شخصیت لئون هم گند بزنن آخه به شخصیت کلیر و کریس و جیل که *یدن!:d

احد جان شما این سوال رو جواب میدی؟
با توجه به طرز کار اوروبرس و نابود کنندگی اون برای موجودات زنده وسکر برای چی میخواست اونو توی دنیا رها کنه؟ ایا اصولا اوروبرس رو میشد کنترل کرد؟ چه چیز اوروبرس برای وسکر جالب توجه بود؟ ایا میتونیم بگیم اوروبرس هوش هم داشت؟ کلا یه شفاف سازی بکنی بد نیست به عنوان رییس تایپک
یه سوال به نظر شما خطر ویروس جی شدیدتر و بدتره یا اوروبرس؟

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

خوبی این تاپیک اینه که همه ی Invisible هم رو هم میاره تو بحث :دی
احد مشکوک میزنیا منظورت چی بود؟:-/;):d

دوستان سلام.
سلام:دی
منو میشناسی :دی
اول از آشنایی خیلی خوشحالم
دوم هم بازم خوش اومدی
حالا که اومدی امیدوارم تا آخرش هم بمونی
راستی از پدر خبر نداری؟:دی
دیگه خودت اینکاره ای دیگه یه بحث را بنداز ببینیم لیانی هستی یا طرفدار الکی ها!!:دی

خدمت این دوست عزیزم خوش آمد میگم.ولی واقعا حیف شده که توی بحث ها شرکت نمی کردی.آخه چه کاریه؟
4-به نظرت در صورتی که ربکا چیمبرز در دامناشن حضور داشته باشه و با توجه به اینکه تا الآن هم یکی از روایتگران مستقل داستان بوده،میشه اون رو به لیست شخصیت های اصلی اضافه کرد؟(همه جواب بدن.)
با تشکر.
ببخشید دخالت می کنما نیما جون
یه دفعه رنگ مورد علاقش رو هم می پرسیدی دیگه بابا:دی

راستی منبع اون خبرت رو هم که گفتی حضور ربکا جان تایید شده رو میزاری چون تازگیا خیلی شایعه زیاد شده
ولی اگه حقیقت داشته باشه خیلی جالب میشه و سرنوشت لیان با ربکا و بیلی و در حقیقت ابتدای رزیدنت ایول پیوند می خوره
البته از حضور ایدا هم به شدت استقبال می کنیم
-------------------------------------------------------------------------------------
حمید کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

آخرین ویرایش:
احد جان شما این سوال رو جواب میدی؟
با توجه به طرز کار اوروبرس و نابود کنندگی اون برای موجودات زنده وسکر برای چی میخواست اونو توی دنیا رها کنه؟ ایا اصولا اوروبرس رو میشد کنترل کرد؟ چه چیز اوروبرس برای وسکر جالب توجه بود؟ ایا میتونیم بگیم اوروبرس هوش هم داشت؟ کلا یه شفاف سازی بکنی بد نیست به عنوان رییس تایپک
یه سوال به نظر شما خطر ویروس جی شدیدتر و بدتره یا اوروبرس؟

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

احد مشکوک میزنیا منظورت چی بود؟:-/;):d

سلام بر هادی عزیز :دی
کلا هدف وسکر زنده نگه داشتن نژاد برتر بود. با این کارش انسان هایی که از لحاظ ژنتیکی برتر بودن زنده میموندن.
ویروس Uroboros هم از همه ی ویروس ها وحشتناک تره. یه جورایی قابلیت همشون رو داشت :دی
منظورم از اون جمله هم این بود که اون هایی که پست نمیزدن رو هم میاره تو بحث :دی

سلام به همه اول از همه به دوست جدیدمون خوش آمد میگم یه سوال دارم چرا ضد کریس ؟ انقد بدت میاد ازش ؟

ه نظرت در صورتی که ربکا چیمبرز در دامناشن حضور داشته باشه و با توجه به اینکه تا الآن هم یکی از روایتگران مستقل داستان بوده،میشه اون رو به لیست شخصیت های اصلی اضافه کرد؟(همه جواب بدن.)

سلام.نیما جان .در مورد سوالت نمیتونم دقیقا بگم میشه یا نه ولی امیدوارم کلا حضور ربکا تو رزیدنت اویل پر رنگ تر بشه .

سلام:biggrin1:
-------------------------------------------------------------------------------------
حمید کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

سلام افشین جون. چطوری ؟ من دارم اوتبریک هارو بازی میکنم واسه همین کمتر میام تاپیک الان آخرای سناریو End Of The Road رزیدنت اویل اوتبریک فایل 2 هستم.. بعدش اوتبیک 1 اگه خدا بخواد .

آخرین ویرایش:
سلام افشین جون. چطوری ؟ من دارم اوتبریک هارو بازی میکنم واسه همین کمتر میام تاپیک الان آخرای سناریو End Of The Road رزیدنت اویل اوتبریک فایل 2 هستم.. بعدش اوتبیک 1 اگه خدا بخواد .
اینجور که به نظر میرسه بدجوری معتادش شدی....:d

خب تو که به خودت خوش امد گفتی نیازی نیست من خوش امد بگم راستی ستارت الکی پر رنگ نشدا حواست باشه;) خب مثل اینکه تو هم مثل من وارد این سایت شدی در هر صورت امیدوارم به اطلاعاتت اظافه بشه و اگر بیشتر هم میدونی به ما هم بگی تا بیشتر بدونیم
راستی یه سوال تو بین البرت وسکر و لیون اس کندی کدوم رو انتخاب میکنی؟ میخوام با طرز فکرت اشنا بشم
یه سوال سخت چرا وسکر با اینکه از ماهیت اورو برس خبر داشت بازم میخواست اونو تو دنیا رها کنه؟ البته ماوین تا یه حدودی به این سوال جواب داد ولی فکر کنم هر کسی اینا رو ندونه این سوال رو هر کی میدونه جواب بده چون من از جواب جناب ماوین قانع نشدم
درود
خدمت اقا هادی عرض کنم که نه نه بزارید خدمت همتون عرض کنم که همون دیشب چون میدونستم لازم میشه می خواستم نظرم رو راجع به شخصیت ها بگم ولی نشد خب الا میگم
خب من به سه گروه تقسیم میکنم:
1.مورد علاقه:
1.البرت وسکر
2.لیون اسکات کندی
3.کلیر ردفیلد
4.ایدا ونگ
2.اهمیت:
1.کریس ردفیلد
2.البرت وسکر
3.کلیر ردفیلد
4.ازوول ای اسپنسر
3منفور ترین:
1.شماره دو وجود نداره فقط کریس ردفیلد.(خیلی ضایع.تابلو.بد هیکل:d.اصلا معلوم نیست تو بازی ایول چی می خواد)
خوبی این تاپیک اینه که همه ی Invisible هم رو هم میاره تو بحث :biggrin1:
داداش احد حق با شماست.اینجا خیلی کشش داره
با تشکر.
درود بر اقا نیما
خب حالش نبود شرکت کنم:dالان که دارم شرکت میکنم مگه نه
1.همین تهران خودمون
2.خب گفتم البرت عزیز.دلیلشم صداش.قیافش .:d.شخصیت پردازیش .زرنگیش.سرگذشتش.از همه مهمتر این که شخصیتش منفیه.
3.اینم گفتم
4.اگه فقط تو دامنیشن باشه(من فکر کنم یکی از شخصیت های مورد علاقت باشه)نه چون به قول شما زیر مجموعه لیون یا بیلی میشه.البته شایدم بیلی زیر مجموعه ربکا بشه.تا کپکام چی بخواد
5.این سوال بوی زرنگ بازی میده(داداش من گفتم که من تاپیک رو از اول پست به پست خوندم باهاتون)کلا نظرم مثبته:d
سلام:biggrin1:
منو میشناسی :biggrin1:
اول از آشنایی خیلی خوشحالم
دوم هم بازم خوش اومدی
حالا که اومدی امیدوارم تا آخرش هم بمونی
راستی از پدر خبر نداری؟:biggrin1:
دیگه خودت اینکاره ای دیگه یه بحث را بنداز ببینیم لیانی هستی یا طرفدار الکی ها!!:biggrin1:
خب گفتم که تقریبا همتون رو میشناسم
منم خوشحالم البته خیلی وقته
تا ته هستم نه مثل اونی که همین چند وقت پیش به خاطر یه بحث کوچولو رفت
نه من هم مثل شما ازش خبری ندارم
اونم که گفتم
سلام به همه اول از همه به دوست جدیدمون خوش آمد میگم یه سوال دارم چرا ضد کریس ؟ انقد بدت میاد ازش ؟
اره داداش حمید شخصیت بیخودیه

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

البته راجع به گروه بندی شخصیت ها میشه بیشتر رفت تو جزئیات و دایره رو بیشتر کرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or