بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به به آقا حامد شما قرار بود یه چیز جالبی واسه بفرستیا
چی شد ؟
چی بود؟
چی من، من کیم؟ :p:d
والا افشین قرار بود آدرستو بدی که منم بفرستم خب من چجوری بدونم کجا هستی؟
آقایون من میگم فقط وسکر حالا شما ها هی بزنید تو سرو کله همدیگه که فلانی بهتره فلانی بدتره تو جنگ قدرت همیشه وسکر برنده بوده این خط | این نشون_ اگه کپکام برش نگردوند تو نسخه های بعدی هرچند معجونی از بازی های اکشن میخواد به خوردمون بده
ولی بازم وسکر و فقط وسکر

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
>:d<

کلیر ردفیلد فقط و فقط بخاطر موقعیت داستانی مهمتر میشه..ولی ابدا به اندازه لیان توانایی نداره...نه کلیر و نه کریس ونه هیچ شخصیت مثبت دیگه ای..
که اونم تا الان مهمتر بوده..ممکنه در آینده داستان تغییر کنه و حق به حقدار برسه!>:d<

این دیگه از اون حرفا بود ! شما کریس رو که یک افسر نیرو هوایی بوده و همچنین تو استفاده از انواع سلاح های گرم و سرد مهارت داشته و عضو تیم الفای S.T.A.R.S بوده رو با لیان که یه پلیس تازه کار بوده مقایسه میکنی lol آمبرلا رو کریس و جیل نابود کردند و بقیه فقط سهم کوچیکی تو این کار داشتند. کریس حتی یکبار هم مثل این لیان خودشو درگیر مسائل عشقی نکرد اما این لیان همیشه دنبال عشقشه یا در حال فرار کردنه یکبار شده که بره بر علیه آمبرلا مدرک جمع کنه یا واسه نابودی یکی از مقر های آمبرلا بهش ماموریت بدن ؟ ! چون یه پلیس تازه کاره اما کریس یه پلیس کار کشته و کار آزمودس. لیان تو رزیدنت اویل 4 حتی نتونست انگل رو پیش خودش نگه داره و نده به ایدا اکثرا هم ایدا کمکش میکرد اگه ایدا نبود تو همون آخر رزیدنت اویل 4 کشته شده بود . تو مبارزه با کراوزر هم نتونست انو بکشه . بعد شما میگی هیچ کس توانایی های لیان رو نداره !!! پس هیج وقت لیان رو با کریس ردفیلد مقایسه نکنید لطفا. توانایی ها و مهارت هایی که کریس داره هیچ کس نداره .

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
:-o
ايدا به اندازه ي ليون كارايي نداره؟؟؟!ياپيغمبر!آخرالزمون شده!چه تعصبي داره رو ليون!اگه ليون شخصيت حقيقي بودفكركنم دين جديداختراع ميشد!
بابا،ليون برده ي ايداست!
اگه ايدانبودكه ليون صدبارازاويل2تاالان مرده بود!!!ديگه اينوكه همه ديدن!مگراينكه بگيم ليون شات گان داشت و ايدااصلاسلاح نداشت!

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
ايدا به اندازه ي ليون كارايي نداره؟؟؟!ياپيغمبر!آخرالزمو ن شده!چه تعصبي داره رو ليون!اگه ليون شخصيت حقيقي بودفكركنم دين جديداختراع ميشد!
بابا،ليون برده ي ايداست!
اگه ايدانبودكه ليون صدبارازاويل2تاالان مرده بود!!!ديگه اينوكه همه ديدن!مگراينكه بگيم ليون شات گان داشت و ايدااصلاسلاح نداشت!
اي بابا...ايدا نه..گفتم ابدا..ب....بيشتر دقت كنيد لطفا :d
حميدجان آخه اصلا نشون نميده كريس اين تخصص هارو داشته باشه! اينها يكسري مداركه فقط..ما هم فقط
يه بار ديديم سوار جت شد..
غير از اين اصولا بهش نمياد قهرمان بودن كلا:d تو چشماش همچين غرور و حسي نيست..فيزيكشم كه كند و گنده هست!:d
در ضمن شما وارد داستان و اهميت نقش شدي..منم ميدونم كريس مهمتره در داستان:)
بحث سر مهارتهاي فردي و performance هست كه ليان از همه سرتره.(در عمل، نه براساس مدارك)

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
بحث سر مهارتهاي فردي و performance هست كه ليان از همه سرتره.(در عمل، نه براساس مدارك)
خداییش یه کم اغراق کردی ولی حرفت حقه.
واقعا هم تو بازی اینجوری نشون داده شده.کارایی که لیون کرده رو من فقط کمی از اون رو در ایدا دیدم.کلیر هم بعضی مواقع یه چیزایی نشون داده.
ولی از حق نگذریم کریس هم نسبت به جسه بزرگش انعطاف پذیری و سرعت عمل خوبی داره.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
1- ببین عزیزم شما برای اینکه متوجه بشی که معما ها و موانع با کدوم شخصیت سخت تره باید حداقل نیم ساعت بازی کنی دیگه حالا شاید من خیلی ضعیف بازیم و شما بزنم به تخته خیلی بازیت خوبه ولی برای اینکه ببینی سرعت نشونه گیری یا دویدن یه شخصیت چقدر
کمتر از یک دقیقه زمان می بره
در ضمن ریمیک رو سال 82 یا 83 بود که با دیسک اورجینال بازی کردم
تو Remake تمایل به جیل بود چون
1-مود کریس سختتر بود(نداشتن تفنگ اول بازی,نیاز به کلید برای باز کردن درها,ایتم کمتری میتونست حمل کنه)
2-جیل بعد از Re3 میشه گفت محبوبترین کاراکتر Re بود.
تمایل به جیل به خاطر کند بودن کریس نبود و به خاطر این دلایل بود.همه دوستان پست رو میبینن
اگه کسی موقع بازی کردن Remake به خاطر کند بودن کریس با جیل شروع کرده(نه به خاطر دلایلی که گفتم) بیاد بگه تا ببینیم چند نفر این طرز فکر رو مثل آقا افشین دارن

2
1--بابا منظورم حالت داستانی دیگه بعدم بر فرض محال چون بقیه کاری نکردن این هم مبرا؟؟
اصلا مگه داریم مقایسه می کنیم
یه مثال بیار از کاراکترهای قابل بازی که از نظر داستانی به قول خودت باهوش عمل کرده
وقتی میای میگی کریس اصلا باهوش نیست پس یکی اینوسط باهوش هست که سنجش میکنی و میگی اینو وگرنه همه تو یه سطح باشن چه لزومی داره بگیم فلانی باهوش نیست

3
1-- حالا یه درصد احتمال بده خودت مشکل داری
ها؟؟؟
شایدم تو انتقال مفهوم مشکل داری؟؟
بعدم گفتی بازی های اون دوران مگه متال گیر رو یادت رفته البته من متاسفانه نمی دونم شما چند سالتونه؟؟؟
برا همین گفتم دوستان کمک کنن اگه من جمله بندیم ایراد داره اصلاح کنم ولی کسی ایراد نگرفته جز شما
جمله رو باز میارم اینجا خواهشا دوستان نظر بدن
من گفتم "صداگذاری سری از اول خوب بود و رفته رفته بهتر شد"
شما میای متال گیر رو(که به نظرم بیشتر فیلم سینمایی هست تا گیم)با Re1 مقایسه میکنی
من میگم دیالوگ FFVII یا FFVIII از متال گیرم بیشتر بود

4
1-- حالا چرا به شما بر خورد
حالا برای اینکه من به تمام طرفداران کریس ردفیلدعلیه.... توهین نکرده باشم اینجا عذر می خوام بله هیکل کریس ردفیلد ناقص نیست غیر طبیعیه!!!
تو بیای فحش هم بدی برنمیخوره به من چه برسه بحث در مورد یه کاراکتر مجازی
من طرفدار کریس نیستم و لیون رو از همه بیشتر دوست دارم
ولی قرار نیست چون از یه شخصیت بدمون میاد هر چی اومد بارش کنیم یا از یکی خوشمون اومد چیزای ماورایی و خیالی نسبت بدیم بهش

5
1--چی بگم والا اصلا من ناتوان مغزی به قول تو خودت که فارسیت از من بهتره بگو این یعنی چی؟

بت می گم برو شماره های قبل رو بازی کن گوش کن تو همون 2 وقتی نامه کریس رو می خونی می فهمی که اعضای استارز رفتن پاریس
پس مخاطب می دونه که کریس اینجا نیست از طرفی جیل هم که میدونه چون اگر یادت باشه! جیل میمونه تو راکون سیتی تا اونجا با امبرلا مبارزه کنه

داستان فایل پرولوگی تو Re3 چی هست؟
اگه معلوم بود کریس دقیقا چه مسیری رو طی میکنه چه لذومی داشت اون فایلها باشه تو Re3

6
1--اگر فقط یکم منطقی باشی احتمال میدی که خودت در اشتباهی
نیازی به فاشیست بازی نیست که

قبل اینکه شما بگی احتمالا اشتباه میکنم
خودم گفتم این جمله رو که اگه اشتباه از طرف منه و مطالبی که میگم منطقی نیست دوستان بگن اصلاح کنم که فعلا جز شما کسی ایرادی نگرفته
شما هم ایرادی که میگیری ایراد نیست به نظرم بیشتر سفسطه هست
مثلا من میام میگم صداگذاری سری از اول خوب بود و رفته رفته بهتر شد میای میگی نظرسنجی اینو نمیگه(یعنی انتظار داری به جای بهتر ,خوب رو انتخاب کنن اکثریت)

اگر من رو دوست خودت میدونی من بت می گم حداقل با من خوب صحبت نمی کنی
از بحث کردن باهات خیلی خیلی لذت می برم
جدا می گم بی تملق ولی یکم واژه های نرم تر استفاده کن می دونم قصدت تبادل اطلاعات و آگاه کردن دیگران
من که افتخار میکنم دوست هنرمندی مثل شما داشته باشم(بدون تعارف)
در آخرم بگم دیروز اتفاقا با احد صحبت میکردم راجع به کارات
و بهش گفتم که او قطعه موزیکایی که از Re زدی خیلی خوبن
به خصوص اون پیانو جیل عالیه(حتی از مشابهش تو خود بازی هم بهتره)و اغراق نباشه روزی 2 -3 بار گوش میدم.کلا از نظر موسیقی کارت درسته و امیدوارم روزبروز موفقتر باشی تو کارت

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
آهان!الان ايني كه كندي گفت،قابل قبوله.منم قبول دارم كه رفلكس بدني ليون رو كرس نداره(ولي انصافا به ايدا نميرسه)
اين مسلمه كه هرچي سبكترباشي رفلكست بيشتره.
فكركنم اگه رفلكس ليون روكرس داشت يامهارت وتجربه ي كرس رو ليون داشت،يه بروسلي به وجودميومدكه باباي اسپنسرهم حريفش نبود!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اي بابا...ايدا نه..گفتم ابدا..ب....بيشتر دقت كنيد لطفا :d
حميدجان آخه اصلا نشون نميده كريس اين تخصص هارو داشته باشه! اينها يكسري مداركه فقط..ما هم فقط
يه بار ديديم سوار جت شد..
غير از اين اصولا بهش نمياد قهرمان بودن كلا:d تو چشماش همچين غرور و حسي نيست..فيزيكشم كه كند و گنده هست!:d
در ضمن شما وارد داستان و اهميت نقش شدي..منم ميدونم كريس مهمتره در داستان:)

سعید جان مگه هر کی فیزیکش گنده باشه دیگه بهش قهرمان بودن نمیاد ؟ درسته کرس رفلکس بدنی لیان رو نداره ولی از اون قوی تره از پس چند تا زامبی و ماجینی بدون اسلحه هم بر میاد .فقط دیگه نمیتونه خوب دو بدوه در مورد اون چیزا هم شما خودت تو بازی دیدی که تو استفاده از انواح سلاحها مهارت داره و همچنین میدونی که تنها خلبان جت عمود پروازه میگم لیان فقط ار کرس سریعتره اونم به خاطر جثه بزرگ کرس هست اما این که میگی هیچ کس به اندازه لیان توانایی نداره یکم اغراق به نظر. البته هر کس یه نظری داره و نظرشم کاملا محترمه .:) کریس عمدا رفته بدنسازی تا تو نبرد های تن به تن کم نیاره همچنین مبارزه با وسکر که دیدی تو رزیدنت اویل 5 چجوری وسکر رو میزد.البته نه این که همش اون وسکر رو بزنه ولی این هیکل و زورش واقعا واسه رزیدنت اویل 5 نیاز بود چون خیلی جاها بدردش خورد.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اصلا جیل از همه ماهرتره اون قفلایی که جیل مث هلو باز میکنه رو اگه کریس و لیان بهش برمیخوردن مث خر تو گل گیر میکردن.تازه فرزتر هم هست اون جاهایی که باس تو 3 بین 2 گزینه انتخاب کنین دیدین چه سریع واکنش نشون میده:x

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اصلا جیل از همه ماهرتره اون قفلایی که جیل مث هلو باز میکنه رو اگه کریس و لیان بهش برمیخوردن مث خر تو گل گیر میکردن.تازه فرزتر هم هست اون جاهایی که باس تو 3 بین 2 گزینه انتخاب کنین دیدین چه سریع واکنش نشون میده:x

کی 12 مهر میاد evanescence ؟:d
ُ

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
آهان!الان ايني كه كندي گفت،قابل قبوله.منم قبول دارم كه رفلكس بدني ليون رو كرس نداره(ولي انصافا به ايدا نميرسه)
نه دیگه نشد توی re4هم دیدیم که بعد از رد شدن از باغ سالازار لیون با ایدا درگیر میشه ولی لیون موفق تره.البته از نظر سرعت عمل نه انعطاف پذیری

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
اینم حرفیه.بله.
همه مارو شستی گذاشتی کنار.دمتم گرم .:d

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
اینم حرفیه.بله.
همه مارو شستی گذاشتی کنار.دمتم گرم .:d
با همه این حرفا من توی مرسناریس رزیدنت اویل 5 هیچ کس رو بهتر از وسکر ندیدم اگر به در بسته ای چیزی هم بخوره به یا ضربه دستش قفل و صاحب قفل و در و همه چیزو داغون میکنه میندازه دور
ولی جیل هم خوبه قبولش دارم ولی هیچ کدومشون از جک کراوزر قوی تر نیست گیم پلیشون لا مصب هیچی جلودارش نیست

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
این دیگه از اون حرفا بود ! شما کریس رو که یک افسر نیرو هوایی بوده و همچنین تو استفاده از انواع سلاح های گرم و سرد مهارت داشته و عضو تیم الفای S.T.A.R.S بوده رو با لیان که یه پلیس تازه کار بوده مقایسه میکنی lol آمبرلا رو کریس و جیل نابود کردند و بقیه فقط سهم کوچیکی تو این کار داشتند. کریس حتی یکبار هم مثل این لیان خودشو درگیر مسائل عشقی نکرد اما این لیان همیشه دنبال عشقشه یا در حال فرار کردنه یکبار شده که بره بر علیه آمبرلا مدرک جمع کنه یا واسه نابودی یکی از مقر های آمبرلا بهش ماموریت بدن ؟ ! چون یه پلیس تازه کاره اما کریس یه پلیس کار کشته و کار آزمودس. لیان تو رزیدنت اویل 4 حتی نتونست انگل رو پیش خودش نگه داره و نده به ایدا اکثرا هم ایدا کمکش میکرد اگه ایدا نبود تو همون آخر رزیدنت اویل 4 کشته شده بود . تو مبارزه با کراوزر هم نتونست انو بکشه . بعد شما میگی هیچ کس توانایی های لیان رو نداره !!! پس هیج وقت لیان رو با کریس ردفیلد مقایسه نکنید لطفا. توانایی ها و مهارت هایی که کریس داره هیچ کس نداره .
اقا حرف حساب حواب نداره قبول دارم شدیدا
لیون تازه کار رو نباید با کریس که عضو استارز بوده مقایسه کنید حتما کریس و جیل کلاس کاریشون با لیون فرق داره حتما و صد البته بالاتره
البته میدونی داش حمید یکی از عواملی که دولت ایالات متحده شهر راکون رو با بمب اتمی منفجر کرد این بود که همه مدارک رو از بین ببره چون یکی از مراکزی که برای دولت ایالات متحده سلاح های بیولوژیک میساخت حالا لیان داره برای دولت کار میکنه ایا فکر میکنی دولت میاد به مامور خودش دستور بده که بیاد مراکز خودمون رو داغون کن؟
لیان هیچ وقت برای نابودی مراکز خودی فرستاده نخواهد شد مگه اینکه به صورت شخصی بخواد کاری بکنه که فکر کنم یه روزی این کارو بکنه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اقا حرف حساب حواب نداره قبول دارم شدیدا
لیون تازه کار رو نباید با کریس که عضو استارز بوده مقایسه کنید حتما کریس و جیل کلاس کاریشون با لیون فرق داره حتما و صد البته بالاتره
البته میدونی داش حمید یکی از عواملی که دولت ایالات متحده شهر راکون رو با بمب اتمی منفجر کرد این بود که همه مدارک رو از بین ببره چون یکی از مراکزی که برای دولت ایالات متحده سلاح های بیولوژیک میساخت حالا لیان داره برای دولت کار میکنه ایا فکر میکنی دولت میاد به مامور خودش دستور بده که بیاد مراکز خودمون رو داغون کن؟
لیان هیچ وقت برای نابودی مراکز خودی فرستاده نخواهد شد مگه اینکه به صورت شخصی بخواد کاری بکنه که فکر کنم یه روزی این کارو بکنه

به صورت شخصی یعنی مثل کریس و جیل ؟ شاید .شاید تو رزیدنت اویل 6 کلیر هم همراهش باشه بصورت پارتنر مثل کریس و جیل. ولی من دوست دارم تنها بازی کنم بدون هیچ کمک و پارتنر یا تیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر