بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
همراه داشتن دردسره،اصلانميشه ابتكارعمل داشت!بااينكه تواويل5ديديم كه هوش مصنوعي بازي نسبت به بقيه ي بازي هاعاليتربود،امابازهم جالب نبودوتودرگيري هادست وپاگيربود!
من كه دوست دارم به جاي اينكه بازي فيلم سينمايي بشه،مثل اويل1فكري باشه وبه جاي قبيله ي زامبي ها يه زامبي ننه باباداربيادجلوت كه واقعابترسي كه بهت نرسه!خداييش بدترين زامبي ها تواويل1بودن!يه گازميگرفتن خونت دنجرميشد!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
همراه داشتن دردسره،اصلانميشه ابتكارعمل داشت!بااينكه تواويل5ديديم كه هوش مصنوعي بازي نسبت به بقيه ي بازي هاعاليتربود،امابازهم جالب نبودوتودرگيري هادست وپاگيربود!
من كه دوست دارم به جاي اينكه بازي فيلم سينمايي بشه،مثل اويل1فكري باشه وبه جاي قبيله ي زامبي ها يه زامبي ننه باباداربيادجلوت كه واقعابترسي كه بهت نرسه!خداييش بدترين زامبي ها تواويل1بودن!يه گازميگرفتن خونت دنجرميشد!

اره واقعا زامبی بودن اونا تو رزیدنت اویل 1 چقدر هم باید تیر میزدی تا بمیرن نه 7 8 تا تیر هر کدوم میخواستن تا بمیرن.تو رزیدنت اویل 1 1997 هم مهما تهم خیلی کم بود اگه یادتون باشه .خداییش اون رزیدنت اویل بود.گرافیکشم نسبت به زمان خودش عالی بوده.اقا من یه سوال دارم تو اوتبریک نمیشه اینونتوریتو گسترش بدی آخه من هر چی میخوام بردارم باید یه چیزو بزارم زمین .

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اره واقعا زامبی بودن اونا تو رزیدنت اویل 1 چقدر هم باید تیر میزدی تا بمیرن نه 7 8 تا تیر هر کدوم میخواستن تا بمیرن.تو رزیدنت اویل 1 1997 هم مهما تهم خیلی کم بود اگه یادتون باشه .خداییش اون رزیدنت اویل بود.گرافیکشم نسبت به زمان خودش عالی بوده.اقا من یه سوال دارم تو اوتبریک نمیشه اینونتوریتو گسترش بدی آخه من هر چی میخوام بردارم باید یه چیزو بزارم زمین .

توهم قديمي هستيو من نميدونستم!
دمت گرم بابا!تاحالاكجابودي؟!
ولي تااونجاكه يادم مياداويل1سال96اومده بود.
هنوزم باپي اس بازي ميكنم اونو.هنوزم اين بازي ترسناك وجذاب ومرموزه.به نظرمن بهترين موزيكاروداره.واقعاعالي درست شده اين بازي.كپكام ديگه نميتونه اينكاروتكراركنه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
هنوزم باپي اس بازي ميكنم اونو.هنوزم اين بازي ترسناك وجذاب ومرموزه.به نظرمن بهترين موزيكاروداره.واقعاعالي درست شده اين بازي.كپكام ديگه نميتونه اينكاروتكراركنه.
يبار بعدش تكرار شد
منظورم Code: Veronica X هست !!!
البته تا حدودي فقط !

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
اقا من یه سوال دارم تو اوتبریک نمیشه اینونتوریتو گسترش بدی آخه من هر چی میخوام بردارم باید یه چیزو بزارم زمین .
با عرض شرمندگی حمید جان باید بگم خیر.
تو این بازی تنها کسی که جای زیاد داره اینونتوریش "یوکو" هست. بقیه فقط همون 4 تا جا رو دارن و قابلیت افزایش هم نداره.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
يبار بعدش تكرار شد
منظورم Code: Veronica X هست !!!
البته تا حدودي فقط !

درسته،تاحدودي خاطرو هارو زنده كرد.مخصوصااينكه بعدچندسال دوباره مرداول بازي رو ديديم.
وسكرهم دوباره خودشو نشون داد!
من كدورونيكارو بادريم كست بازي كردم.هنوزپي اس2نيومده بود.
خيلي دوست دارم با يه اويل بازبشينم دوباره همه ي اويلاروبازي كنيم!

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
چرا هیچکس به پست های من جواب نمیده؟هنوز حتی یک نفر هم جواب پست قبلی من رو نداده!پست های من از همه طولانی ترند.ولی انگار اصلا دیده نمیشن! :( نکنه همتون با هم بر علیه من توطئه کرده باشید؟اصلا اگه دوست داشته باشید،من و تاریخچه ی کذاییم گورمون رو گم می کنیم!والی دیگه عمرا اگه اجازه بدم کلیر پاشو توی این تاپیک بذاره.چون بدون اجازه ی من آب نمی خوره!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

اره بابا منم قدیمیم درسته 96 واسه پلی استیشن اومد و یه سال بعدم واسه PC. یادمه اولین بار رزیدنت اویل رو تو کلوب کنار دبیرستانمون دیدم یادش بخیر بیکاری داشتیم با دوستم رفتم کلوب یه سری بزنیم دیدم یه نفر اره بازی میکنه و وقتی اون صحنه رو دیدم که جیل وارد راهرو شد و اون زامبی سر مردرو کند و قل خورد افتاد رو زمین خشکم زد و واقعا ترسیدم از همون موقع عاشق رزیدنت اویل شدم بعد از این دیکه همیشه بعد از بیکاری میرفتم کلوب که رزیدنت اویل رو ببینم واقعا عاشق بازیش شدم اون موقع هنوز پلی استیشن نداشتم .بعد از یه سال که دیدم واسه کامپیوتر هم اومده بازیرو گرفتم ولی کارت گرافیک کم اورد و اجراش نکرد فقط تونستم بازی و نصب کنم.بعد از 1 یا 2 سال بالاخره نرم افزار تبدیلش اومد و رو اون بازی کردم . فکرک نم 3 بار کلا بازیو تموم کردم و مثل بعضی اونجور عادت ندارم که هر بازیو 50 بار تموم کنم.

original.jpeg

و این بازی تنها کسی که جای زیاد داره اینونتوریش "یوکو" هست. بقیه فقط همون 4 تا جا رو دارن و قابلیت افزایش هم نداره.
انجوری که خیلی بد میشه.:(

چرا هیچکس به پست های من جواب نمیده؟هنوز حتی یک نفر هم جواب پست قبلی من رو نداده!پست های من از همه طولانی ترند.ولی انگار اصلا دیده نمیشن! :( نکنه همتون با هم بر علیه من توطئه کرده باشید؟اصلا اگه دوست داشته باشید،من و تاریخچه ی کذاییم گورمون رو گم می کنیم!والی دیگه عمرا اگه اجازه بدم کلیر پاشو توی این تاپیک بذاره.چون بدون اجازه ی من آب نمی خوره!

نیما جان این چه حرفیه میزنی اقا شما سرور مایی .:x باز داری میگی تو هر دو داستان حضور داشته که آخه چیزی از کلر تو رزیدنت اویل 1 ندیدم من. اصلا تا قبل رزیدنت اویل 2 معلوم نبوده که کلری هم وجود داره :d

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
نیما جان این چه حرفیه میزنی اقا شما سرور مایی .:x باز داری میگی تو هر دو داستان حضور داشته که آخه چیزی از کلر تو رزیدنت اویل 1 ندیدم من.
برادر جان عزیزم اولین حظور کلیر توی اویل 2 بود جااااانم ;)
افشین جان این نظر سنجی رو نمیخواد احیانا کسی برداره تار عنکبوت بسته یه تغییری یه نظر سنجی جدیدی چیزی؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
برادر جان عزیزم اولین حظور کلیر توی اویل 2 بود جااااانم ;)
افشین جان این نظر سنجی رو نمیخواد احیانا کسی برداره تار عنکبوت بسته یه تغییری یه نظر سنجی جدیدی چیزی؟

عزیزم نیما گقت کلر تو داستان اول هست منم گفتم من که فایلی چیزی ندیدم که توش از کلر ردفیلد چیزی نوشته باشه اگه ندونم اولین حضور کلر تو رزیدنت اویل 2 هست که دیگه باید برم بمبرم قربونت برم

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
میگم یه نظرسنجی بذارین هرکی بیاد بهترین شماره رو از نظر خودش بگه!:d
من خودم به ترتیب:
RE Remake
RE 2
RE 3
RE Zero
RE : Code Veronica X
RE 4
RE 5
RE Outbreack
RE : The Umbrella Chronicles
RE : The Darkside Chronicles
RE Survivor

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اچ ام دي(اسمتونميدونم!)عزيز،يادمه اويل1كه اومده بودماهاكه سنمون كم نميتونستيم بازي كنيم(من اون زمان راهنمايي بودم)چون تااون موقع همه ي بازي هابه صورت دوبعدي بازي ميشد و اويل واقعاشاهكار بودبااون استايل جديدي كه ارائه كرد.
من ميرفتم كلوپ و فقط نگاه ميكردم!عاشقه بازي شده بودم چون تنهابازي بودكه معماداشت.يادمه همه ي نوشته هارباديكشنري ترجمه ميكرديم.
قشنگترين جمله تو كل رزيدنت اويلو اگه بخوام بگم جمله اييه كه زيرتابلويي 4لوحه ي اويل1مينوشت،الان دقيقا يادم نيست كه چي بود جمله ولي درعين سادگي خيلي فلسفي و مرموزبود!مخصوصااينكه باصداي جيرجيرك وزوزه ي گرگها همراه بود!كلافضاسازي اويل1محشره ومن مطمئنم ديگه هيچ بازي اينجوري ساخته نميشه!بعداون وقت اين جوونااسم ري ميك روميارن ولي اسمي ازاويل1نميارن!:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اچ ام دي(اسمتونميدونم!)عزيز،يادمه اويل1كه اومده بودماهاكه سنمون كم نميتونستيم بازي كنيم(من اون زمان راهنمايي بودم)چون تااون موقع همه ي بازي هابه صورت دوبعدي بازي ميشد و اويل واقعاشاهكار بودبااون استايل جديدي كه ارائه كرد.
من ميرفتم كلوپ و فقط نگاه ميكردم!عاشقه بازي شده بودم چون تنهابازي بودكه معماداشت.يادمه همه ي نوشته هارباديكشنري ترجمه ميكرديم.
قشنگترين جمله تو كل رزيدنت اويلو اگه بخوام بگم جمله اييه كه زيرتابلويي 4لوحه ي اويل1مينوشت،الان دقيقا يادم نيست كه چي بود جمله ولي درعين سادگي خيلي فلسفي و مرموزبود!مخصوصااينكه باصداي جيرجيرك وزوزه ي گرگها همراه بود!كلافضاسازي اويل1محشره ومن مطمئنم ديگه هيچ بازي اينجوري ساخته نميشه!بعداون وقت اين جوونااسم ري ميك روميارن ولي اسمي ازاويل1نميارن!:d

اسمم حمید هست. البته من قبل از اون بازی سه بعدی دیده بودم ولی ترسناک نه فکر کنم اولین بازی سه بعدی که دیده بودم تیکن بود که چون تا اون موقع بازی سه بعدب ندیده بودم وقتی تو کلوب دیدم دهنم از تعجب باز موند .اره اتفاقا اون زمان که کوچیک بودم میرفتم کلوب ک هبازی رزیدنت اویل رو دوباره ببینم بعد میددیم که کسی بازی نمیکنه از صاحب کلوب پرسیدم اون بازی ترسناکه که اون مرده بازی میکرد اسمش چیه ؟ گفت قصر وحشت بازیش جدیده.بعدا گفتم خب چرا کسی بازی نمیکنه گفت از بس سخته فقط خودش میاد هر روز 1000 تومان بازی میکنه 1000 تومان اون زمان 5 ساعت میشد بازی کرد .الان که دارم فکر میکنم از خودم میپرسم چرا خودم یه بار ننشستم بازی کنم ! یه بار دیگه هم که اومدم اون پسره داشت اون مرحله ای که جیل تو غار بعد یه سنگی از جاش کنده میشه با سرعت قل میخوره و جیل باید فرار کنه رو بازی میکرد. یادش بخیر خاطراتم زنده شد.:) شاید میترسیدم آخه اولین بار که بازی رو دیدم یه جوری شدم .هم حوشم اومد هم ترسیده بودم تا اون لحظه ندیده بودم سر یکی کنده شه واقعا جا خوردم. بعد از رزیدنت اویل 1 هم رزیدنت اویل 2 اومد اونو تو خونمون بازی کردم رو pc .یه دوستی دارم اونم خیلی عشق رزیدنت اویل داره البته نه اندازه من اون زمان به اندازه خودم عاشق رزیدنتا ویل بود یه روز اون بهم گفت که یه بازی ترسناک دیگه مثل رزیدنت اویل جدید تو کلوب دیده ولی هر چی از صاحب کلوب پرسده نگفته که اسمش چیه چون نمیخواسته که همه بفهمن میخواسته همه بیان تو کلوبش بازی کنن بعدا فهمیدیم که Biohazard 3 بوده.:d دیگه بعد از اون خودم اینترنت داشتم و همیشه اخبار رزیدنت اویل رو دنبال میکردم حتی قبل از رزیدنت اویل 4 تو اینترنت خونده بودم که بازیش فرق کرده یکم. یه چیزایی خونده بودم که دشمناش فرق کردن و ایتم ها دیگه تو بازی نمیدرخشتد و فقط ازشون نور های آبی قرمز سبز بستگی به نوع ایتم ساطع میشه ولی توقع نداشتم انقد فرق کنه بازیش البته اون زمان هنوز مبحوت گرافیکش بودم . امیدوارم خستت نکرده باشم از حرفام

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اسمم حمید هست. البته من قبل از اون بازی سه بعدی دیده بودم ولی ترسناک نه فکر کنم اولین بازی سه بعدی که دیده بودم تیکن بود که چون تا اون موقع بازی سه بعدب ندیده بودم وقتی تو کلوب دیدم دهنم از تعجب باز موند .اره اتفاقا اون زمان که کوچیک بودم میرفتم کلوب ک هبازی رزیدنت اویل رو دوباره ببینم بعد میددیم که کسی بازی نمیکنه از صاحب کلوب پرسیدم اون بازی ترسناکه که اون مرده بازی میکرد اسمش چیه ؟ گفت قصر وحشت بازیش جدیده.بعدا گفتم خب چرا کسی بازی نمیکنه گفت از بس سخته فقط خودش میاد هر روز 1000 تومان بازی میکنه 1000 تومان اون زمان 5 ساعت میشد بازی کرد .الان که دارم فکر میکنم از خودم میپرسم چرا خودم یه بار ننشستم بازی کنم ! یه بار دیگه هم که اومدم اون پسره داشت اون مرحله ای که جیل تو غار بعد یه سنگی از جاش کنده میشه با سرعت قل میخوره و جیل باید فرار کنه رو بازی میکرد. یادش بخیر خاطراتم زنده شد.:) شاید میترسیدم آخه اولین بار که بازی رو دیدم یه جوری شدم .هم حوشم اومد هم ترسیده بودم تا اون لحظه ندیده بودم سر یکی کنده شه واقعا جا خوردم. بعد از رزیدنت اویل 1 هم رزیدنت اویل 2 اومد اونو تو خونمون بازی کردم رو pc .یه دوستی دارم اونم خیلی عشق رزیدنت اویل داره البته نه اندازه من اون زمان به اندازه خودم عاشق رزیدنتا ویل بود یه روز اون بهم گفت که یه بازی ترسناک دیگه مثل رزیدنت اویل جدید تو کلوب دیده ولی هر چی از صاحب کلوب پرسده نگفته که اسمش چیه چون نمیخواسته که همه بفهمن میخواسته همه بیان تو کلوبش بازی کنن بعدا فهمیدیم که Biohazard 3 بوده.:d دیگه بعد از اون خودم اینترنت داشتم و همیشه اخبار رزیدنت اویل رو دنبال میکردم حتی قبل از رزیدنت اویل 4 تو اینترنت خونده بودم که بازیش فرق کرده یکم. یه چیزایی خونده بودم که دشمناش فرق کردن و ایتم ها دیگه تو بازی نمیدرخشتد و فقط ازشون نور های آبی قرمز سبز بستگی به نوع ایتم ساطع میشه ولی توقع نداشتم انقد فرق کنه بازیش البته اون زمان هنوز مبحوت گرافیکش بودم . امیدوارم خستت نکرده باشم از حرفام

نه حميدجان،اتفاقالذت ميبرم وقتي بايكي راجع به اويل صحبت ميكنم وگذشته ها زنده ميشه(عين دوتاپيرمردبازنشسته داريم ازدوران جوني حرف ميزنيم!)منظورمن ازسه بعدي حركت كاراكتربود.توتيكن هم كاراكترهارويه خط حركت ميكردن ولي تواويل كاراكترها توهمه ي فضاي بازي حركت ميكردن.
من خوره ترازتوبودم!بالاخره به خودم جرات دادم و نشستم بازي كردم!ولي همش تودروديوارگيرميكردم،ياميرفتم توصورت زامبي ها!كنترل بازي چون تازه بود خيلي سخت بود.
يادمه يه پسره بود كه مهارت بازيش خيلي زيادبود،اون زامبي چوبي هاي آخربازي تو راهروي آزمايشگاهو باچاقوكشته بود چون مهماتش تموم شده بود!اون زامبي ها باكلت به زورميمردن!
به نظرم اگه نشونه گيري ازاويل2اتومات نميشد،الان تعداداويل بازها خيلي كمتربود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر