بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من باز نبودم همه دور برداشتن؟ :D کیدینگ :D

welcomeback9.gif

سلام احد جان شما که این چند وقته ستاره دنباله دار شدی .:d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
نيماجان،خودت ميدوني كه من تقريباباتو هم عقيده ام ويكي ازخواننده هاي ثابتت هستم.امابه نظرمن درباره ي كلرداري كمي تعصبي برخوردميكني.كلرفقط به دنبال كرس بود.وبه واسطه ي كرس واردماجراشد.نه پليس بود،نه به شركت هاي دارويي ربط داشت.
وسكراصلانابودنشده بودكه بخوادزنده بشه.وسكرتو ماجراي عمارت ناپديدشد!پس يه جابايدپيداميشد.ضمن اينكه تواويل1مي فهميم كه وسكرپشت همه ي اتفاقاته!پس چه كلرباشه چه نباشه داستان بدون وسكرناقص ميمونه!
نكته ي بعدي اينكه كدورونيكابه خاطركلرساخته نشد،بلكه اين كلربود كه خودشوواردماجراكردتابه كرس برسه.كرس خودش داشت به وسكرمي رسيد واين كلربودكه به واسطه ي داداشش باوسكرروبروشد.يعني اگه كلرهم نميومداونجا بازم كرس وسكروپيداميكرد.
اماباهمه ي اين حرفها،ليون درمقابل كلرهيچ حرفي براي گفتن نداره!چه برسه به اينكه باكرس مقايسه بشه!به نظرمن مثل اين ميمونه كه تويه تيم فوتبال مايه بازيكن ذخيره رو باكاپيتان وبازيكن ثابت تيم مقايسه كنيم!

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
ولی از این عکس خیلی خوشم اومد! یاد اول RE3 افتادم:(!
ie9y7wdm6t8rrm2vnbo5.jpg

آره تو دموی شروع بازی دقیقا این صحنه بود ولی زیادی شرقیه چهره این دختره نمیخوره به جیل

حالا نظرت راجع به این چیه جاوید جان به نظرت خود جیل نیست ؟ ;) و همچنین این

8y6p3f6d3ubhh2w62ngr.jpg

dcllp4101zu9ctbjrf.jpg
همون قبلیه که گفتم از همه بیشتر شبیه تره(اینا پرت میزنن)

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
آره تو دموی شروع بازی دقیقا این صحنه بود ولی زیادی شرقیه چهره این دختره نمیخوره به جیل
اره بابا اصلا شبیهش نیست! فقط لباسش و طرز نشستنش و اون تختِ شبیهشه! وگرنه Faceـش که هیچی!
کلا خیلی یاد قدیم افتادم این عکس رو دیدم!:( اون اهنگی که پخش میشد وقتی این صحنه رو نشون میداد و حرفای Jill !:(

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
آقا سعيد!شما به جز مسخره كردن كلير كار ديگه اي بلد نيستي؟خوبه من هم بيام هر چي فحش بلدم بار ليون كنم؟
?!?!?/:)
فحش ؟ من کی فحش دادم؟؟ چرا اینجوری میکنی آقا نیما؟؟:d
من گفتم کلیر ردفیلد موتور سواری خسته است!!
حالا که اینجوری شد اگر در آینده ..با این وضعی که رزیدنت اویل در پیش گرفته..شاهد عنوانی به نام Resident Evil:Team Racing باشیم!!! کلیر ردفیلد میتونه با موتورش نقش اول و مهمترین شخصیت حالت داستانی این عنوانو..با قاطعیت کسب کنه!!:d

بعدش هم اصلا حرف شما درست.ليون از كلير مهم تره.
متشکرم.خوشحالم که قانع شدید!>:d<

ولي من چند تا سوال ازتون داشتم:

(اگه جواب بدي نمي خونم! )
=))
بابا خب این چه داستانیه؟؟
حالا با اجازتون بریم سروقت سوالات..زحمت کشیدید زشته جواب ندم..ها؟
در رزيدنت اويل 2 كلير به داستان و شخصيت هاي رزيدنت اويل 1 ربط داشت يا ليون؟كدوم به خاطر مسائل مربوط به واقعه ي عمارت وارد داستان شد؟
مسلما کلیر ردفیلد.
و از اونجایی که نویسندگان میدونستند کلیر به تنهایی از راکون سیتی نمیتونه جون سالم بدر ببره
و نقش داستانی خودشو ادامه بده..فرشته نگهبان و سرشار از استعدادی بنام لیان اسکات کندی رو برسر راهش قرار دادند.!:d
کسی که در روز اول کاریش تونست تایرنت و برکن و اون همه لیکرو ...از بین ببره.
یعنی اگر کریس روز اول تو همچین جهنمی رها میشد ..با دیدن همون لیکر اول قبض روح میشد!
چرا؟
چون خودتون میگید بعد از اون همه سال تجربه و تمرین..از دست سگ ها فرار میکنه میره تو عمارت..! وسکر که مهارتش بقول شما تو تیراندازی کمتره باید نجاتش بده!
یا مثلا در اویل 4..اونجایی که لیان میخواد وارد اتاق سدلر بشه و لیزرها فعال میشن..یعنی ممکن نبود کریس بتونه با اون هیکلش ! از اونجا رد بشه...تا میخواست فکر کنه چیکار باید بکنه شرحه شرحه میشد!:d
اینارم گفتم که میزان مهارت و هوش لیان مشخصتر باشه.
یعنی performance لیان در روز اول کاری خیلی سرتر از کریس بود با اون همه تجربه..!
چون لیان هم مثل استارز که از عمارت هیچ اطلاعی نداشت نمیدونست تو شهر چه خبره..و توی عمارت هم اینهمه موجود غول پیکر نبود.!
این از مقوله مهارت و حرفه ای بودن لیان.
بعد از رزيدنت اويل 2 سرگذشت كلير بيشتر در اولويت بود يا ليون و اول داستان كدوم رو ادامه دادند؟
لیان..چون در پایان اویل 2 لیان میخواد بره برای نابودی آمبرلا ...ولی کلیر میخواد بره پیش داداشش!
حالا شما بگو کدوم مقوله مهمتره؟:d
و عنوان شماره دار هم که رسمی تر هست نصیب لیان شد!
اگه كلير نبود آيا اصلا كد ورونيكا ساخته ميشد و اگه كد ورونيكا ساخته نميشد آيا اصلا وسكر زنده ميشيد و داستان نسخه هاي بعدي به وجود ميومدند يا نه؟
نخیر ساخته نمیشد...چه بسا که اگه کلیر نبود شاهد عنوان جذابتر و مهیج تری بودیم..کی میدونه!؟;)
وسکر برای زنده شدن نیازی به صرفا کد ورونیکا نداره..میشد جور دیگه ای داستانو نوشت و وسکرو زنده کرد و نسخه های بعدیو به شکلی دیگه بوجود آورد!
-آيا ملاك شما براي مهم تر بودن يك شخصيت فقط اينه كه چند بار جون كسي رو نجات داده؟پس در اين صورت بري و كارلوس از جيل مهم ترند،ايدا از ليون مهم تره و شوا هم از كريس مهم تره!
ملاک اینه: اونیکه جون کسیو نجات میده در آینده خودش چه کار مهمی انجام میده..و اونی که جونش نجات داده شده چه کار مهمی انجام میده..پس کسی که جون فردیو که کار مهمی انجام میده نجات میده..از طرفیم خودش بازم کار مهم انجام میده..! مهمتره!!!:d:d
-خوبه خودت هم داري اقرار مي كني كه ليون رو فقط به خاطر تيپ و قيافش دوست داري!
/:)
کی اقرار کردم به همچین چیزی؟
من لیان رو به خاطر اینکه ماهرترین و باهوشترین و خوشتیپترین ! شخصیت مثبت رزیدنت اویل می باشد دوست میدارم!b-)
اينكه كلير به جاي شات گان،زوبين داشت نكته ي منفي نبود
نبود..اتفاقا اسلحه باحالیم بود!
ولی از طرفی گویای حقیقتی بود :
کلیر زیاد ماهر نیست و کمی ظریفه..!:dخب طبیعیه..
چون مثل جیل آموزش ندیده که..
خمپاره انداز M79 هم داشت
خمپاره که نه..نارنجک میندازه اندازه تخم مرغ!
مثل شاتگان لگد نداره که کلیر از پسش بر نیاد..
من ديگه واقعا حوصله ي ادامه دادن اين بحث تكراري و كسل كننده رو ندارم
منهم همینطور استاد>:d<
پس من پیشنهادمو مطرح میکنم که این بحث تموم شه:

لیان>کلیر؟:d

• Like
Reactions: {The Phenom}

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
سعيدجان،اين دلايل شمابراي سرترنشون دادن ليون خيلي سطحيه!اينكه كرس دررفت و ليون درنرفت شددليل؟!
وسكركي كرس رو نجات داد؟ليون كه ازهمون اويل2ايدا رو كنارخودش داشت كه مثل سايه مواظبش بود.ولي كلربايدازشري مواظبت ميكرد!اين يعني كه ليون ازپس خودشم برنميومده!
تواويل4هم ليون كمكي زيادداشت!
شمابگو كه تواويل1چه كسي به كرس كمك ميكرد؟يه پرستار كه فقط براش پيانوزد؟!ملاقاتش باجيل هم كه آخرداستان بود!كرس توعمارت ازهمون اول گم شد ولي ليون هرجابودايدامواظبش بود.نابودي كرس يكي ازبرنامه هاي آمبرلاست كه خودوسكر دنبالشه ولي ليون اصلابه چشم نمياد!
نكته يعدي اينكه زوبين سلاحيه كه شمانيازبه مهارت درنشونه گيري داري اماشات گان به نشونه گيري نياز نداره!حالابگوكي ماهرتره؟اوني كه شات گان ميگيره دستشو چشمشو ميبنده وتاپ وتوپ ميكنه يااونيكه بايددقت كنه كه پيكان هابه هدف بخوره؟كلاكارباسلاح سردسخت ترازسلاحه گرمه!
راجع به موتورسواري هم بايدبگم كه روندن هارلي ديويدسون خيلي سخت ترازماشين پليسه!اينم قابليتيه كه كلرداره اماليون نداره!حالاشماليون روباكرسي مقايسه ميكني كه خلبان جت عمودپروازه؟هيچ وقت كرس روباليون مقايسه نكن!كرس تو اويل1شاخترين سلاحش شات گان بود ولي ليون كلكسيون سلاح جمع كرد توي2!حتي كلتش هم توي2آپ گريد ميشه!

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
سعيدجان،اين دلايل شمابراي سرترنشون دادن ليون خيلي سطحيه!اينكه كرس دررفت و ليون درنرفت شددليل؟!
وسكركي كرس رو نجات داد؟ليون كه ازهمون اويل2ايدا رو كنارخودش داشت كه مثل سايه مواظبش بود.ولي كلربايدازشري مواظبت ميكرد!اين يعني كه ليون ازپس خودشم برنميومده!
تواويل4هم ليون كمكي زيادداشت!
شمابگو كه تواويل1چه كسي به كرس كمك ميكرد؟يه پرستار كه فقط براش پيانوزد؟!ملاقاتش باجيل هم كه آخرداستان بود!كرس توعمارت ازهمون اول گم شد ولي ليون هرجابودايدامواظبش بود.نابودي كرس يكي ازبرنامه هاي آمبرلاست كه خودوسكر دنبالشه ولي ليون اصلابه چشم نمياد!
نكته يعدي اينكه زوبين سلاحيه كه شمانيازبه مهارت درنشونه گيري داري اماشات گان به نشونه گيري نياز نداره!حالابگوكي ماهرتره؟اوني كه شات گان ميگيره دستشو چشمشو ميبنده وتاپ وتوپ ميكنه يااونيكه بايددقت كنه كه پيكان هابه هدف بخوره؟كلاكارباسلاح سردسخت ترازسلاحه گرمه!
راجع به موتورسواري هم بايدبگم كه روندن هارلي ديويدسون خيلي سخت ترازماشين پليسه!اينم قابليتيه كه كلرداره اماليون نداره!حالاشماليون روباكرسي مقايسه ميكني كه خلبان جت عمودپروازه؟هيچ وقت كرس روباليون مقايسه نكن!كرس تو اويل1شاخترين سلاحش شات گان بود ولي ليون كلكسيون سلاح جمع كرد توي2!حتي كلتش هم توي2آپ گريد ميشه!
این استدلالات منو کشته.از کجا میاری اینارو:d
جای دیگه بگی بهت:))دند.
ولی جدا یه خورده منطقی تر باش.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
مسلما کلیر ردفیلد.
و از اونجایی که نویسندگان میدونستند کلیر به تنهایی از راکون سیتی نمیتونه جون سالم بدر ببره
و نقش داستانی خودشو ادامه بده..فرشته نگهبان و سرشار از استعدادی بنام لیان اسکات کندی رو برسر راهش قرار دادند.!:d
کسی که در روز اول کاریش تونست تایرنت و برکن و اون همه لیکرو ...از بین ببره.
یعنی اگر کریس روز اول تو همچین جهنمی رها میشد ..با دیدن همون لیکر اول قبض روح میشد!
چرا؟
چون خودتون میگید بعد از اون همه سال تجربه و تمرین..از دست سگ ها فرار میکنه میره تو عمارت..! وسکر که مهارتش بقول شما تو تیراندازی کمتره باید نجاتش بده!
یا مثلا در اویل 4..اونجایی که لیان میخواد وارد اتاق سدلر بشه و لیزرها فعال میشن..یعنی ممکن نبود کریس بتونه با اون هیکلش ! از اونجا رد بشه...تا میخواست فکر کنه چیکار باید بکنه شرحه شرحه میشد!:d
اینارم گفتم که میزان مهارت و هوش لیان مشخصتر باشه.
یعنی performance لیان در روز اول کاری خیلی سرتر از کریس بود با اون همه تجربه..!
چون لیان هم مثل استارز که از عمارت هیچ اطلاعی نداشت نمیدونست تو شهر چه خبره..و توی عمارت هم اینهمه موجود غول پیکر نبود.!
این از مقوله مهارت و حرفه ای بودن لیان.

اول اینکه اگه بعضی از شماره های سری رو بازی نکردی(که با توجه به مطالبی که نوشتی معلومه بازی نکردی) حداقل داستان اصلی سری رو مطالعه کن تا کارت به داستان پردازی و خیال پردازی نکشه
تو Re2 یه تعداد کار لیون انجام داد و یه تعداد کلیر
لیون اونموقع یه پلیس ساده بود و کارهای مهمی که انجام داد با کمک یکی دیگه بود من جمله کشتن تایرنت و ...
لیون شخصیتی باهوش یا خنگ نیست و کاملا معمولیه از نظر هوش(کاری تا حالا انجام نداده که بشه گفت باهوشه)

لیان..چون در پایان اویل 2 لیان میخواد بره برای نابودی آمبرلا ...ولی کلیر میخواد بره پیش داداشش!
حالا شما بگو کدوم مقوله مهمتره؟:d
چون لیون میخواست نابود کنه پس مهمتره؟یعنی هر کس تصمیم بگیره کاری انجام بده از فردی که انجام داد همون کار رو مهمتره؟

عنوان شماره دار هم که رسمی تر هست نصیب لیان شد!
واقعا این جمله میشه گفت بی مفهوم ترین جمله ای بود که راجع به RE تو اینهمه سال خوندم
کسی که حتی همه شماره ها رو بازی نکرده این حرف رو نمیزنه
تو شماره های عرضه شده اگه دو تا عنوان باشن که داستان عالی داشته باشن یکی شون 100% RE : CV هست
داستان RE4 هم جزء سطحی ترین داستانها تو سری هست
اصلا ادامه Re بدون CV امکان نداشت

...چه بسا که اگه کلیر نبود شاهد عنوان جذابتر و مهیج تری بودیم..کی میدونه!؟;)
وسکر برای زنده شدن نیازی به صرفا کد ورونیکا نداره..میشد جور دیگه ای داستانو نوشت و وسکرو زنده کرد و نسخه های بعدیو به شکلی دیگه بوجود آورد!
بله داستان همه جوره میشه نوشت.مثلا چه بسا اسم لیون رو جعفر میشد بذارن و ...
به جا تخیلات در مورد مسایلی بحث کن که اتفاق افتاده وگرنه در مورد چیزایی که میتونست بشه و نشد بخوای بحث کنی نتیجه نمیگیری

من لیان رو به خاطر اینکه ماهرترین و باهوشترین و خوشتیپترین ! شخصیت مثبت رزیدنت اویل می باشد دوست میدارم!b-)
منم لیان رو از همه کاراکترها بیشتر دوست دارم ولی این وصله ها که میگی نمیچسبه بهش

این استدلالات منو کشته.از کجا میاری اینارو:d
جای دیگه بگی بهت:))دند.
ولی جدا یه خورده منطقی تر باش.

اینجا محل بحث و تبادل نظر هست
شما اگه استدلال منطقی داری بنویس استفاده کنن بقیه
هدف از تاپیک هم بالا بردن معلومات هست

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
اینجا محل بحث و تبادل نظر هست
شما اگه استدلال منطقی داری بنویس استفاده کنن بقیه
هدف از تاپیک هم بالا بردن معلومات هست
اخه نباید تعصبی قضاوت کرد.من خودم تا 11 سالگی شبها خواب لیون رو میدیدم.یعنی دیوانه وار ازش خوشم میومد.ولی دلیل نمیشه که بیام بگم لیون اخرشه دیگه.
اخه کریس شات گان داشت لیون انبار مهمات که نشد دلیل.:|
دلیل منطقی هم بچه ها زیاد اوردن .اونقدر که همه از حفظ هستن.خیلی هم تکراریه.
اخه وقتی یه نفر حاضر نیست قبول کنه که مثلا یه کاراکتر یه قابلیتی نسبت به کاراکتر مورد علاقش داره دیگه هیچ حرفی باقی نمیمونه.
اصلا حالا که اینجوریه رزیدنت اویل کلا برای معرفی شخصیت لیون ساخته شده:d
(چرا حالا با این لحن ما که با کسی دعوا نداریم.) به هر حال امیدوارم به کسی بر نخوره چون من خودم ادم خیلی با جنبه ای هستم:d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
دليل منطقي طرفداران ليون:ليون شات گان ميزدوكلرزوبين!پس ليون سرتره!
بعدكه درجواب همين حرفشون،دليل مياري كه تيراندازي بازوبين سخت تره چون جوابي ندارن ميگن نگو اين حرفو!
كسي نخواسته تعصبي طرفداري كنه!درجواب حرفهاي خودتون دليل اوردم!حالاچرابهتون برميخوره؟نكنه تعصبي دفاع كردين؟!

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
جنابalfisisiliشما اگه همه پستها رو بخونی متوجه میشی که خود من توی اونفهرست 4تایی لیون رو قرار ندادم(با اینکه کارکتر مورد علاقمه)پیشنهاد میشه شما مطالب همه بچه هارو بخونی بعد دربارشون قضاوت کنی.اگر یه پست جدی ازمن دیدی که گفتم لیون از همه بهتره اون موقع حق با شماست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر