بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام اقا سعید خیلی خوش اومدین . :) تازه من شنیدم ممکنه تو بازی بدنبال کشتن کلیر و جیل ولنتاین هم باشیم.:(

افشین من که نگفتم دیجنریشن بده من گفتم علاوه بر داستان فوق العادش میتونن رو گرافیک بیشتر هم کار کنن . انیمیشنی که من گفتم رو با کیفتشو نگاه کن ببین چی درست کردن تو اون زمان.ولی متاسفانه کارگردانش چند ساله فوت کرده.

چرا فک می کنی من ندیدم دیدم خوبم دیدم اتفاقا اون موقع که اومده بود دیدم و انکار هم نمی کنم که عالی بوده ولی به بافت اجسام تو این انیمیشن نگاه کن و به دیجنریشن هم نگاه کن
به رنگ آمیزی دیجنریشن نگاه کن یه انیمیشن ترسناک ولی رنگ آمیزیش عالی و تنوع رنگ توش زیاده

چرا فک می کنی من ندیدم دیدم خوبم دیدم اتفاقا اون موقع که اومده بود دیدم و انکار هم نمی کنم که عالی بوده ولی به بافت اجسام تو این انیمیشن نگاه کن و به دیجنریشن هم نگاه کن
به رنگ آمیزی دیجنریشن نگاه کن یه انیمیشن ترسناک ولی رنگ آمیزیش عالی و تنوع رنگ توش زیاده

باشه دوباره نگاه میکنم.اما من وقتی تو اون زمان یعنی 10 سال پیش یه همچین انیمیشنی رو دیدم الان توقع ام خیلی بالاتر از این حرفاست از رزیدنت اویل افشین جان.

باشه دوباره نگاه میکنم.اما من وقتی تو اون زمان یعنی 10 سال پیش یه همچین انیمیشنی رو دیدم الان توقع ام خیلی بالاتر از این حرفاست از رزیدنت اویل افشین جان.

عزیزمی حمید جون
من منکر خوب بودن فاینال فنتسی نیستم
ولی رزیدنت ایول در کل از نظر انیمیشن و جزییات خوب بود امیدوارم این دمنیشن هم عالی ظاهر بشه که تو هم راضی باشی
این دمنیشن تنها رزیدنت ایولیِِ که واقعا منتظرشم

آخرین ویرایش:
تو اولین کسی هستی که تو re5 تیر تموم کردی:|

خوب همینش خوبه:d
باسه اولین بارم داشتم Re5 توی گیم نت بازی می کردم:d
تا حالا بازیایی خیلی جدید و یا ترسناک و اکشن بازی نکردم و یا نمی کنم:d
( می تونم بگم شاید خیلی از ایرانی ها هنگام بازی نمی تونن بازی رو ادامه بدند ، منم انگاری به این بحران مبتلا هستم یعینی میل شدیدی به ادامه دادن دارم ولی امکانش نیست و نمی تونم :| :)

در هر حال تجربه ی خوبی بود با دوستان Re5 آشنا بشیم :d ولی توی آفریقا بود توی راکون سیتی نبود:d

( می تونم بگم شاید خیلی از ایرانی ها هنگام بازی نمی تونن بازی رو ادامه بدند ، منم انگاری به این بحران مبتلا هستم یعینی میل شدیدی به ادامه دادن دارم ولی امکانش نیست و نمی تونم :| :)

در هر حال تجربه ی خوبی بود با دوستان Re5 آشنا بشیم :d ولی توی آفریقا بود توی راکون سیتی نبود:d

راکون سیتی رو که اومد پوستشو بکن:دی
دوستان re5 هم بچه های خوبی نبودن بچه محلای ما زامبی های راکون سیتی ان:دی

آخرین ویرایش:

تنها رزیدنت اویلی که باید خیلی تو استفاده از مهمات محتاط عمل میکردیم رزینت اویل 1 1997 بود.اون زامبیاشم که ماشالا هر کدوم 7 8 تا تیر میخواستن تا بمیرن .

راکون سیتی رو که اومد پوستشو بکن:دی
دوستان re5 هم بچه های خوبی نبودن بچه محلای ما زامبی های راکون سیتی ان

برو بچ خیلی باحال و دل نواز و مهمون نواز بودنا :biggrin1:
تا ما اومدیم ریختن رو سرمون لی لی حوزک بازی کردن:biggrin1:
بعدشم شوتمون کردن بیرون:biggrin1:

سلام ...
دوستان بازي Original اويل هم اگر دارن عكس بزارن ببينيم چيا ارشيو كردن اين ارشيو فعلي من هست:

اويل 3 و umbrella chronicles براي wii چون پلمب هستن و باز نكردمشون دفترچشو بيرون نيست و اويل 2 هم براي كنسول نينتندو 64 هست:

7sfzikawluf0zcokwc1.jpg

نوشته شده توسط hmd2009;1467154 دوستان یه کاور ارت از Biohazard :Revival selection همونطور که همتون میدونید یه دیسک بلوری شامل Resident evil 4 HD و Resident evil : code veronica HD هست. [/QUOTE:
باورم نمي شه :-o عجب خبر خوبي بود :x
ولي حيف فقط 2 تا رزيدنت هست ، كاش همه ي اصلي ها بودن:|

سلام ...
دوستان بازي Original اويل هم اگر دارن عكس بزارن ببينيم چيا ارشيو كردن اين ارشيو فعلي من هست:

اويل 3 و umbrella chronicles براي wii چون پلمب هستن و باز نكردمشون دفترچشو بيرون نيست و اويل 2 هم براي كنسول نينتندو 64 هست:

7sfzikawluf0zcokwc1.jpg

منظور شما اوریجینال 60000 تومنی هست ؟ والا من چون فقط PC دارم از اون اوریجینال ها ندارم متاسفانه.

اورم نمي شه :-o عجب خبر خوبي بود :x
ولي حيف فقط 2 تا رزيدنت هست ، كاش همه ي اصلي ها بودن
اره کاش رزیدنت اویل2 و 3 هم بود .حالا رزیدنت اویل 1 که ریمیک شد.

اینم چند تا اسکرین شات از
Biohazard :Revival selection

jdelhkhbtf5ku3cnf4qe.jpg

آخرین ویرایش:
دوباره سلام..!>:d<
افشین جان درسته در واقعیت سال 98 و کلا دهه 90 خیلی پیشرفت داشته..ولی بر اساس بازی که ساخته شد ..در اون داستان از نظر تجهیزات نظامی و امکانات اینطور نبوده..وحالا تغییر دادنش اشتباهه..:)
البته از نظر علم ژنتیک بوده

..................................................................................
حواسم اصلا به RE1 نبود..درسته ربکا هم اونجا میتونست زنده بمونه یا بمیره..
ولی بهرحال لیان لیانه! نباید ازین سربسرا باهاش گذاشت!b-) یا بقول حمید جان حتی کلیر یا جیل...

...................................................................................
و سوال اینجاست که چرا میکامی بازیو ثبت نکرد یا نتونست بکنه؟:-/
...................................................................................

به به به به:x!!
چه اورجینال بازهایی داره اینجا!!
آقا؟!؟ منم میخوام خب!!:(
................................................................................

حرف تموم شدن تیر پیش اومد.. دیشب اتفاق خنده داری افتاد!
با مهمات کم رسیدیم خدمت آقا آلبرت خودمون وسط مواد مذاب..! منو شوا هرچی داشتیم زدیم تو اون قلب اعصاب خورد کن..!تیرا تموم شد..پدرم در اومد! یه ربع بیست دقیقه هی با چاقو زدم تا مرد..
و راستی...ایندفه حواسم جمع نکته دیگه ای هم بود که فکر کنم بازم افشین گفته بود..
انفجار دو فروند RPG تو صورت کسی که تو مذاب راحت ایستاده صحبت میکنه و مردنش هم مسخره بود هم شک برانگیز!؟!؟/:)
.................................................................................
بسیار خرسند شدیم ازین HD collection..!>:d<
به محض وجود تصاحب خواهیم کرد!>:d<
.................................................................................
سیو RE5 پاک شده بود..حالا بعد این همه وقت باید برم پول جمع کنم بدم مگنوم بینهایت بخرم دوباره..فکر کن!!

سلام ...

7sfzikawluf0zcokwc1.jpg

خوبه! اما نظرت درباره اینا چیه:

ya7aoqsyq3d41t1btgmw.jpg

برای انکه اوج فاجعه رو متوجه بشی! اون RE4 برای PS2 لیمیتد هستش! :d از همین قاب فلزی ها! SteelBook

http://up.iranblog.com/images/womebxqw1ozn90o0kuyd.jpg

برای حامد:

در اینجا یک فضول شناسایی شد
بابا تو دیگه خیلی روداری!
میگم حامد تو کل بازی هات و کالکشنت یه طرف! این روتختیت هم یه طرف! از کل مجموعت معروف تره این رو تختی!! :))

پ ن :خوبه هر کسی که میخاد چیز ازافه ای توی عکس نباشه پناه میبره به تخت!

پس هواسمون باشه موقع خرید تخت , یه تختی رو بخریم که وقتی توی عکس میفته ضایع نباشه!
!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Konami
اره کاش رزیدنت اویل2 و 3 هم بود .حالا رزیدنت اویل 1 که ریمیک شد.

اینم چند تا اسکرین شات از
Biohazard :Revival selection

jdelhkhbtf5ku3cnf4qe.jpg

حمید دمت گرم اومدم بزارم حالشو نداشتم یعنی گذاشتم دیدم خیلی نصفه نیمه است پاک کردم پستمو
ولی کد ورونیکا خیلی خیلی بهتر از re4 شده ها نور پردازیش کمپلت عوض شده همینطور مه هم به بازی اضافه شده بازی کردن دوبارش واضعا می چسبه
اما تو عکس های re4 اصلا گانادو ها سایه ندارن انگار فقط رزولوشن رو بردن بالا یکم شفافیت که فایده نداره الان ریمستر god خیلی خیلی بهتر از شماره های ps2 شده
اینم بگم تاریخ انتشارشون فک کنم آبان باشه
zzhxiyzfdwponi7m1avz.jpg

48s5zcc2w2hbadmscwl2.jpg

دوباره سلام..!>:d<
افشین جان درسته در واقعیت سال 98 و کلا دهه 90 خیلی پیشرفت داشته..ولی بر اساس بازی که ساخته شد ..در اون داستان از نظر تجهیزات نظامی و امکانات اینطور نبوده..وحالا تغییر دادنش اشتباهه..:)
البته از نظر علم ژنتیک بوده

..................................................................................
حواسم اصلا به RE1 نبود..درسته ربکا هم اونجا میتونست زنده بمونه یا بمیره..
ولی بهرحال لیان لیانه! نباید ازین سربسرا باهاش گذاشت!b-) یا بقول حمید جان حتی کلیر یا جیل...

و سوال اینجاست که چرا میکامی بازیو ثبت نکرد یا نتونست بکنه؟:-/

به به به به:x!!
چه اورجینال بازهایی داره اینجا!!
آقا؟!؟ منم میخوام خب!!:(
................................................................................

حرف تموم شدن تیر پیش اومد.. دیشب اتفاق خنده داری افتاد!
با مهمات کم رسیدیم خدمت آقا آلبرت خودمون وسط مواد مذاب..! منو شوا هرچی داشتیم زدیم تو اون قلب اعصاب خورد کن..!تیرا تموم شد..پدرم در اومد! یه ربع بیست دقیقه هی با چاقو زدم تا مرد..
و راستی...ایندفه حواسم جمع نکته دیگه ای هم بود که فکر کنم بازم افشین گفته بود..
انفجار دو فروند RPG تو صورت کسی که تو مذاب راحت ایستاده صحبت میکنه و مردنش هم مسخره بود هم شک برانگیز!؟!؟/:)
بسیار خرسند شدیم ازین HD collection..!>:d<
به محض وجود تصاحب خواهیم کرد!>:d<
سیو RE5 پاک شده بود..حالا بعد این همه وقت باید برم پول جمع کنم بدم مگنوم بینهایت بخرم دوباره..فکر کن!!

من واقعا نمی دونم ولی تو یه مصاحبه ای که از میکامی خوندم خودش می گفت که از اینکه ip رو در اختیار کپکام قرار داده پشیمون و اینکه از کپکام به شدت گله داره چون نذاشته تا 6 7 سال هیچ بازی رو کارگردانی بکنه
راستی کسی میدونه که کپکام واقعا میتونه اون ریمیک و زیرو رو هم برای کنسول های نسل جدید ریمستر کنه؟؟؟؟؟
اصلا آلبرتو لازم نیست زیاد با تیر بزنی یه راکت لانچر بگیر یه دور که با کلت زدیشو شوا اومد این طرف دفعه دومی که اون دریچه رو قلبش باز شد راکتو بزن بهش تموم سه سوت از پا در میاد
بچه کسی در حال حاضر مرسناریس re3 رو بازی می کنه؟؟؟
واقعا حال میده

آخرین ویرایش:
حمید دمت گرم اومدم بزارم حالشو نداشتم یعنی گذاشتم دیدم خیلی نصفه نیمه است پاک کردم پستمو
ولی کد ورونیکا خیلی خیلی بهتر از re4 شده ها نور پردازیش کمپلت عوض شده همینطور مه هم به بازی اضافه شده بازی کردن دوبارش واضعا می چسبه
اما تو عکس های re4 اصلا گانادو ها سایه ندارن انگار فقط رزولوشن رو بردن بالا یکم شفافیت که فایده نداره الان ریمستر god خیلی خیلی بهتر از شماره های ps2 شده
اینم بگم تاریخ انتشارشون فک کنم آبان باشه

من واقعا نمی دونم ولی تو یه مصاحبه ای که از میکامی خوندم خودش می گفت که از اینکه ip رو در اختیار کپکام قرار داده پشیمون و اینکه از کپکام به شدت گله داره چون نذاشته تا 6 7 سال هیچ بازی رو کارگردانی بکنه
راستی کسی میدونه که کپکام واقعا میتونه اون ریمیک و زیرو رو هم برای کنسول های نسل جدید ریمستر کنه؟؟؟؟؟
اصلا آلبرتو لازم نیست زیاد با تیر بزنی یه راکت لانچر بگیر یه دور که با کلت زدیشو شوا اومد این طرف دفعه دومی که اون دریچه رو قلبش باز شد راکتو بزن بهش تموم سه سوت از پا در میاد
بچه کسی در حال حاضر مرسناریس re3 رو بازی می کنه؟؟؟
واقعا حال میده

فربونت برم افشین جان.آره به نظر من هم کد ورونیکا خیلی بهتر از re4 شده .افشین میشه لطفل بگی میکامی این حرف رو دقیقا کی گفته ؟
ریمیک و زیرو گرافیکشون بالا هست همینطوریشم.:x دیگه خیلی بعید میدونم HD بشه .ولی اگه بشه دیگه چی میشه ! میشه آخر گرافیک.من میخواستم مرسناریس رو بازی کنم ولی اجرا نشد:( حالا دوباره نصبش میکنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or