بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ریمیک و زیرو انحصاری برای نینتندو بودن(گیم کیوب) امکان نداره بیاد.
آره من با میخائیل میرم.
البته اصل رزیدنت زیرو برای کنسول سگا قرار بود عرضه بشه که نشد!

وقتی میگم کنسول سگا یعنی آخرین نسل کنسول این شرکت! دریمکست! البته 1شماره رزیدنت اویل انحصاری برای این کنسوا اراعه شد! اسمش یادم نیست!

البته اصل رزیدنت زیرو برای کنسول سگا قرار بود عرضه بشه که نشد!

وقتی میگم کنسول سگا یعنی آخرین نسل کنسول این شرکت! دریمکست! البته 1شماره رزیدنت اویل انحصاری برای این کنسوا اراعه شد! اسمش یادم نیست!

واسه nintendo 64 قرار بود ریلیز بشه.

واسه nintendo 64 قرار بود ریلیز بشه.

آره فکر کنم! ,فکر کنم اینی که شما میگی درست تر باشه! حافظم درست یاری نمیکنه!

من هنوز RE 0 رو تموم نکردم! دیسک 2 هستم! اونجا که قورباغه گنده ها میان! با تله کابین یارم رو میفرستم اونطرف رود خونه! اما خودم باید از روی سد رد بشم که قورباغه ها میان با یه حرکت میکشنم! چیکار باید بکنم؟

اگر بگید چجوری رد کنم شاید بشینم پاش دوباره!

آره فکر کنم! ,فکر کنم اینی که شما میگی درست تر باشه! حافظم درست یاری نمیکنه!

من هنوز RE 0 رو تموم نکردم! دیسک 2 هستم! اونجا که قورباغه گنده ها میان! با تله کابین یارم رو میفرستم اونطرف رود خونه! اما خودم باید از روی سد رد بشم که قورباغه ها میان با یه حرکت میکشنم! چیکار باید بکنم؟

اگر بگید چجوری رد کنم شاید بشینم پاش دوباره!

هیچی فقط از دستش فرار کن برو بالا نردبون

نمیشه ! با زبون ـش میزنه با یه ظربه هم میکشه لعنتی!

کار ما هم شده مثل اون بابایی که خودکارش جوهرش تموم میشد ترک تحصیل میکرد! ما هم تا یه جا گیر میکنیم بازی رو ول میکنیم!

نمیشه ! با زبون ـش میزنه با یه ظربه هم میکشه لعنتی!

کار ما هم شده مثل اون بابایی که خودکارش جوهرش تموم میشد ترک تحصیل میکرد! ما هم تا یه جا گیر میکنیم بازی رو ول میکنیم!

اقا باید فرار کنی اگه نه میتونی یه تیر با شاتگان بزنی چپه که شد بعد زود فرار کنی .

خوبه! اما نظرت درباره اینا چیه:

ya7aoqsyq3d41t1btgmw.jpg

برای انکه اوج فاجعه رو متوجه بشی! اون RE4 برای PS2 لیمیتد هستش! :d از همین قاب فلزی ها! SteelBook

http://up.iranblog.com/images/womebxqw1ozn90o0kuyd.jpg

برای حامد:

در اینجا یک فضول شناسایی شد
بابا تو دیگه خیلی روداری!
میگم حامد تو کل بازی هات و کالکشنت یه طرف! این روتختیت هم یه طرف! از کل مجموعت معروف تره این رو تختی!! :))

پ ن :خوبه هر کسی که میخاد چیز ازافه ای توی عکس نباشه پناه میبره به تخت!

پس هواسمون باشه موقع خرید تخت , یه تختی رو بخریم که وقتی توی عکس میفته ضایع نباشه!
!

نامرد ، سه ساعت داشتم پنجره باز می کردم:d
یه اتفاق جالب ، دوباربه Re5 داشتم بازی می کردم دوباره سر همون جای قبلی تیر تموم کردم:d مشکل از بازیه دیگه:d

فربونت برم افشین جان.آره به نظر من هم کد ورونیکا خیلی بهتر از re4 شده .افشین میشه لطفل بگی میکامی این حرف رو دقیقا کی گفته ؟
ریمیک و زیرو گرافیکشون بالا هست همینطوریشم.:x دیگه خیلی بعید میدونم HD بشه .ولی اگه بشه دیگه چی میشه ! میشه آخر گرافیک.من میخواستم مرسناریس رو بازی کنم ولی اجرا نشد:( حالا دوباره نصبش میکنم.
یه مصاحبه بود پارسال خوندم ازش که اولش توضیح داده بود که چرا انقدر آدم خشکیه!!!!
و گفته بود که پدرش چه جوری تنبیهش می کرده مثلا یکبار چون درسش رو نخونده بود و سر کار هم نرفته بوده ساعت 3 نصف شب از خواب بیدارش می کنه یه دونه میزنه تو گوشش می بره می بندتش یه ماشین:-o با طناب تا ساحل دنبال ماشین میدوئه :-o یعدم ولش می کنه بر می گرده خونه اینم پیاده بر می گرده :|
حالا راست و دروغش با خودش
تازه گفته بود وقتی به باباش فک می کنه یاد تایرانت های re میوفته بعدم در مورد رفتنش از کپکام توضیح داده بود سرچ می کنم اگه پیدا کردم برات لینکشو میزارم

ریمیک و زیرو انحصاری برای نینتندو بودن(گیم کیوب) امکان نداره بیاد.
آره من با میخائیل میرم.
خوب همین re4 انحصاری نینتندو بود دیگه اصلا برگ برندش بود ولی الان رو کنسولی نیست که نیومده باشه حتی کدورونیکا هم انحصاری دریم کست بود

افشین جان این حرف رو 1 سال پیش زده میکامی ؟

"اینکه ip رو در اختیار کپکام قرار داده پشیمون و اینکه از کپکام به شدت گله داره چون نذاشته تا 6 7 سال هیچ بازی رو کارگردانی بکنه"

افشین جان این حرف رو 1 سال پیش زده میکامی ؟

"اینکه ip رو در اختیار کپکام قرار داده پشیمون و اینکه از کپکام به شدت گله داره چون نذاشته تا 6 7 سال هیچ بازی رو کارگردانی بکنه"

آره فک کنم با فامیتسو مصاحبه کرده بود و گفته بود به تلافی این چند سال می خواد کلی ایده جدید که تو چند سال داشته رو بسازه

دوستان یه کاور ارت از Biohazard :Revival selection همونطور که همتون میدونید یه دیسک بلوری شامل Resident evil 4 HD و Resident evil : code veronica HD هست.

jdelhkhbtf5ku3cnf4qe.jpg
حمید جان یعنی این بازی دوباره به حالت HD ساختن؟ اونوقت فقط برای ps3 میاد یا برای xbox360 هم هستش؟!؟! RE 2 و 3 چطور؟ اونها رو HD نساختن؟!

هم برای PS3 و هم برای 360 میاد(متاسفانه).
Resident Evil 2 و 3 وکلا هیچ بازیه PS1 تا حالا Hd نشده.فقط میتونی از PS Store بخری.من Resident Evil 2 رو خریدم و چندتا بازیه دیگه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or