بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

درگیری نمیخواد هادی :دی

افشین واسه حرفش سند نمیاره و هی نظرات شخصیش رو میده. ولی من حاظرم واسه حرفم منبع بیارم. میکس صدا بعد از ضبط صدا رخ میده. خود مراحل ضبط صدا جزو صداگذاری هست. افشین میگه میکس صدا به تنهایی میشه صداگذاری. واسه این میکس باید خود صدا ها قبلا ضبط بشن :دی
این منبع من از ویکی

دوستان هیچ تظری ندارن؟

ببخشید من تو بحث ها کلا زیاد شرکت نمی کنم چون یکم میدونم گفتم بگم بد نباشه
همه صدا از اول ضبط نمیشه خیلی هاش از هیچی با کامپوتر ساخته میشه که اصطلاحا به اون هم میگن میکس صدا مثلا صدای دارمز تو برنامه مثل flstudio کاملا غیر واغعی هست و با کامپیوتر ساخته شده
صدا گذاری یک مبحث کاملا جامع هست و گویندگی کاملا زیر مجموعه اون نیست مثلا وقتی می پرسید صداگذاری کدام شخصیت خوب یعنی شامل صدای پا و تمام صدا هایی که یک شخصیت داره میشه

ممنونم اما من نمیخوام دوباره بازیش کنم 4 بار باید تمومش کنم تا ماموریت The 4th survivor انلاک شه من سیو های leonA clair B و leon B clair A رو از اینترنت دانلود کردم میخوام با سیو برم.

حاضرم شرط ببندم که نمیتونی سناریوی هانک رو با ورژن PC تموم بکنی.

به هیچ عنوان نمیشه از آخرین سد بدون داشتن گیاه رد شد.

قبل از رسیدن به اتاقی که از هر طرف محاصره میشی تموم گیاه ها توی سدهای قبلی مصرف میشن!

تنها راهش استفاده از سیو سریع شبیه ساز سونی یک هست. من همین طوری تمومش کردم. خیلی سعی کردم بدون سیو سریع تموم بکنم ولی نشد.

ببخشید من تو بحث ها کلا زیاد شرکت نمی کنم چون یکم میدونم گفتم بگم بد نباشه
همه صدا از اول ضبط نمیشه خیلی هاش از هیچی با کامپوتر ساخته میشه که اصطلاحا به اون هم میگن میکس صدا مثلا صدای دارمز تو برنامه مثل flstudio کاملا غیر واغعی هست و با کامپیوتر ساخته شده
صدا گذاری یک مبحث کاملا جامع هست و گویندگی کاملا زیر مجموعه اون نیست مثلا وقتی می پرسید صداگذاری کدام شخصیت خوب یعنی شامل صدای پا و تمام صدا هایی که یک شخصیت داره میشه

خوب دقیقا منظور سوال هم همینه :دی شما باید تمامی موارد رو در نظر بگیریم. اصلا منظور گویندگی نیست. شما باید صدایی که کارکتر موقع جیغ زدن درمیاره رو هم زیرشاخش قرار بدین.

میبینم که سوال باعث شده تا خیلی ها با تعریف ریز آشنا بشن. فکر کنم همین الان بعضی ها فهمیدن که صداگذاری فقط دوبله نیست. فکر کنم اولین نظرسنجی هست که تخصصی داره دنبال میشه. اونهایی هم که به نظرشون سوال سخت میاد بشینن و از بحث من و افشین استفاده کنن.

مگه اینجا کلاس درسه که بشینم استفاده کنم . هر وقت خواستم برم صدا بردار شم کلاسشم میرم . lol

واسه اونایی که فقط سوال کردن بلدن و کاری جز این بلد نیستن میتونه کلاس درس هم محسوب بشه.

آخرین ویرایش:
حاضرم شرط ببندم که نمیتونی سناریوی هانک رو با ورژن PC تموم بکنی.

به هیچ عنوان نمیشه از آخرین سد بدون داشتن گیاه رد شد.

قبل از رسیدن به اتاقی که از هر طرف محاصره میشی تموم گیاه ها توی سدهای قبلی مصرف میشن!

تنها راهش استفاده از سیو سریع شبیه ساز سونی یک هست. من همین طوری تمومش کردم. خیلی سعی کردم بدون سیو سریع تموم بکنم ولی نشد.

حالا ما سعی خودمونو میکنیم ببینیم چی میشه فعلا که هنوز نمیتونم اجرا کنم سناریو رو .

بله.نسخه ی ورد تاریخچه رو دوشنبه برای همه می ذارم.البته دارم تیکه تیکه توی اون یکی سایت می ذارم.ولی اینجا برای شما کامل می ذارمش.البته با اون نسخه ی ناقصی که قبلا به شما دادم،زمین تا آسمون فرق می کنه.

فکر نکنم حالا دیگه نمیزاری احد اقا جان نمیزاره میخواد بفروشش به مجله بازی رایانه خودش گفت به من بچه ها دلتونو صابون نزنید تاریخچه قراره بره رو مجله باید تا 10 سال مجله بخرید lol

اونهایی هم که به نظرشون سوال سخت میاد بشینن و از بحث من و افشین استفاده کنن.

مگه اینجا کلاس درسه که بشینم استفاده کنم . هر وقت خواستم برم صدا بردار شم کلاسشم میرم . lol

آخرین ویرایش:
به به :دی نظرسنجی جدید :دی طبق معمول من باید یه گیری بدم :دی

آقا این چه نظرسنجی چرندی بود گذاشتین ؟ :دی

گیر دادنم تموم شد :دی

--------------------------------------------------------

صحبت بعدی من در باره بعضی هاست :دی

اصول رسم ساختار بنزن و اساس نواختن موزیک و آهنگ و دوبله اسپم نیست اونوقت توضیح دادن در مورد اینکه چرا یه شخصیت رو انتخاب کردین و دلایلتون تکراری نباشه اسپمه؟ :دی

برخی وژدان های بیدار کجا هستن ؟ :دی

کلا کسی ناراحت نشه ها :دی منظورم تخریب نبود :دی یادآوری بود برای برخی وژدان های بیدار :دی

طرف صحبت من با وجدان هایی هست که با کسی مشکل ندارن و همیشه در مقابل حرف نامربوط بیدارن :دی

------------------------------------------

این مطلب پایین ربطی به نظرسنجی فعلی نداره و من قبلا انتقاد کردم از این نظرسنجی . :دی

من یه پیشنهاد دارم که خواهشا روش فکر کنین

چه طوره نظر سنجی بعدی این باشه:

کدوم زاویه دید رو در سری RE می‌پسندین؟ 1) سبک کلاسیک (RE1,RE2,RE3 &...) و گزینه 2) سبک جدید (RE4,RE5) و گزینه سه) ریل شوتر (RE:DC,RE:UC)

سه تا گزینه بیشتر نداره و احتمال میدم که نظرسنجی باشه که جامعه اماری خوبی درش شرکت می‌کنه + و اینکه موضوع خوب و جالبی هم داره.

منتظر نظرتون در مورد این پیشنهاد هستم.

گیر دادن که انجام شد / وجدان بیدار، آگاه شد، پیشنهاد هم داده شد :دی دیگه چیزی نمونده :دی
آهان راستی یه چیزی مونده :دی
کی میتونه کدون مربوط به رنگ چشم آدم رو با کدون رنگ چشم خرگوش مقایسه کنه ؟ :دی

----------------------------------------------------

بچه ها! از خواب بیدار شین :دی می ترسم یه صبح از خواب بلند بشین و شاد باشین از اینکه تونستین در صبح بیدار بشین، در حالی که ندونین، چندتا شبانه روز رو از دست دادین. :دی

فعلن

• Like
Reactions: deep_purple
سلام بر دوستان قدیمی
احد جان من زیاد دخالت نمیکنم توی بحثتون اگر یه چیزی بود که سر در میاوردم چیزی میگفتم ولی من بهتره در مورد موتور با قطب چاکدار حرف بزنم تا اوا و موسیقی و میکس و ایناامیدوارم ناراحت نشید به قول خودت میشینم دو کلمه میخونم یاد میگیرم یه چیزی بدونم یه جایی رفتم حرفش شد گیج نباشم مثل اینجا
اقای علی فیلیمیلی اسمتو یاد نمیگیرم هیچ جوری
ببین اگر به تاریخ و روش اسپنسر نگاه کنی میبینی که سرشار از جنایته از قتل ادوارد اشفورد گرفته که هیچ وقت ثابت نشده که کار اسپنسره تا قتل مارکوس و جرج ترور و خونوادش و اونهمه انسان بیگناه که به خاطر جاه طلبی اسپنسر کشته شدن البته من قضیه زندانی بودن بیرکین رو نمیدونستم و فکر میکردم داره روی پرژه کار میکنه بدون فشار و درگیری ذهنی البته اگر زندانی بود طرز برقراری ارتباط شخصی به این مهمی و پروژه به این مهمی با دولت ایالات متحده جالب بوده حالا کار نداریم باید طرز کشته شدن مارکوس رو هم ببینی همین صحنه دقیقا اینبار در کنار دکتر بیرکین و البرت وسکر اونجا وسکر به مارکوس میگه time to die dr ببین روش اسپنسر همینه مطمئنا اگر زورش به البرت هم میرسید یه جوری از شر البرت هم خلاص میشد البته عمرش کفاف نداد تازه البرت شدیدا مورد نفرت اون یارو سرگی ولادمیر بود همونطور که میدونی سرگی یکی از وفادار ترین افراد به اسپنسر بود که توی بازی امبرلا کرونیکلز دخلش میاد به دست البرت کبیر
اینم عکس سرگی ولادمیر
Sergei.png
ozwell-e-spencer_pictureboxart_160w.jpg
من هرچي ميخوام بحث ادامه پيدانكنه شماهي تلاش ميكني بگي ازمن بيشترميفهمي!باشه آقا!شماعلامه ي دهر!من نميدونم به چه زبوني به توبگم كه حرف منوبگيري!هردفعه يه حرف نزني و آخرسرنگاكني ببيني100تاحرف زدي!پسرجان من كاري به جنايتكاربودن اسپنسرندارم!حرفم اينه كه وقتي خيانتكارلوميره حداقل 1سال نگرش ميدارن تاازش حرف بكشن وتاكاملاخالي نشه نميكشنش!هيچ آدم احمقي نميره اول كارخيانت كاروبكشه!توپست قبليمم بهت گفتم كه اصلا اسپنسراحمق قصدش كشتنن بيركين نبودوهانك اصلاواسه دزدي رفته بود!خريت اسپنسراينجاكاملاديده ميشه!به خدامن جرفارسي زبون ديگه ايي بلدنيستم پس اگه توهم فارسي بلدي بادقت بخون فكركن بعدجواب بده!كه حرفت100تانشه ومنم مجبوربه تكرارمكررات نشم!
بعدم شما حروف انگليسي رواول يادبگيربعدبه بقيه بگوگيج!

من هرچي ميخوام بحث ادامه پيدانكنه شماهي تلاش ميكني بگي ازمن بيشترميفهمي!باشه آقا!شماعلامه ي دهر!من نميدونم به چه زبوني به توبگم كه حرف منوبگيري!هردفعه يه حرف نزني و آخرسرنگاكني ببيني100تاحرف زدي!پسرجان من كاري به جنايتكاربودن اسپنسرندارم!حرفم اينه كه وقتي خيانتكارلوميره حداقل 1سال نگرش ميدارن تاازش حرف بكشن وتاكاملاخالي نشه نميكشنش!هيچ آدم احمقي نميره اول كارخيانت كاروبكشه!توپست قبليمم بهت گفتم كه اصلا اسپنسراحمق قصدش كشتنن بيركين نبودوهانك اصلاواسه دزدي رفته بود!خريت اسپنسراينجاكاملاديده ميشه!به خدامن جرفارسي زبون ديگه ايي بلدنيستم پس اگه توهم فارسي بلدي بادقت بخون فكركن بعدجواب بده!كه حرفت100تانشه ومنم مجبوربه تكرارمكررات نشم!
بعدم شما حروف انگليسي رواول يادبگيربعدبه بقيه بگوگيج!
:d:d:d:d
خب حالا چرا داغ میکنی خیل خب دیگه کشش نمیدم ولش کن تموم شد رفت تازه ما هم علامه دهر نیستیم علامه دهر این اقایون بنفش و نارنجی و ابی هستن منم یکیم مثل تو اگر شوخی نا بجا کردم ببخشید خب اسمتو بگو به اسم صدا کنم بعدشم من که نخواستم حرف تو رو زیر سوال ببرم فقط گفتم این اسپنسر کلا همینجوریه بقیش هم به من مربوط نیست
اقا رکورد شکستم اساسی
توی مرسناریس اویل 4 تونستم با هانک 82 نفر رو پشت سر هم بکشم و امتیاز 156000 رو برای دهکده بدون هیچ تقلب و غیره رد کنم فقط اخراش نارنجک کم اورده بودم گلوله هام کم شده بود فقط گردن میشکستم چه حالی میداد
راستی تریلر جدید مرسناریس 3d رو کسی دیده؟توش البرت وسکر و جیل والنتاین هستن
ماوین جان یه سوال لطفا شوتمون نکن بریم تو سایت شیطون مقیم همینجا جواب بده خب؟
ویروس اوروبرس جوریه که نسل برتر رو نمیکشه و این نسل زنده میمونن درسته؟
اوروبرس میتونه تولید مثل کنه وقتی به موجودی که تبدیل شد که بدن یه انسان رو گرفت؟
ایا این موجودات میتونن به هم بپیونده و تشکیل یه موجود واحد با هجم بیشتر و قدرت بالاتر رو بدن؟
ایا وسکر تونسته بود برای این ویروس یه پادتن بسازه؟ و سوال مهمتر پادتنی که توی بدن جیل بود مربوط به ویروس تی بود چرا وقتی وسکر ویروس اوروبرس رو به جیل تزریق میکنه نمیتونه توی بدنش تاثیر بذاره؟
و در اخر اینکه خوشحالم که این نظر سنجی لیون اس کندی خیلی عقبتر از وسکره چه عجب;):d

کدوم زاویه دید رو در سری RE می‌پسندین؟ 1) سبک کلاسیک (RE1,RE2,RE3 &...) و گزینه 2) سبک جدید (RE4,RE5) و گزینه سه) ریل شوتر (RE:DC,RE:UC)

سه تا گزینه بیشتر نداره و احتمال میدم که نظرسنجی باشه که جامعه اماری خوبی درش شرکت می‌کنه + و اینکه موضوع خوب و جالبی هم داره.

پدر رزیدنت ایول ایران این پیشنهاد رو کاملا می پسنده :d

پ.ن : بعضی از دوستان جوری روی سناریوی بازی بحث میکنن که انگار این بازی از روی یک اتفاق واقعی ولی مبهم ساخته شده . بازیه دیگه ! پایه سناریوش بر اساس پوله ! خودشون رو ناراحت نکنین . :d

:d:d:d:d
خب حالا چرا داغ میکنی خیل خب دیگه کشش نمیدم ولش کن تموم شد رفت تازه ما هم علامه دهر نیستیم علامه دهر این اقایون بنفش و نارنجی و ابی هستن منم یکیم مثل تو اگر شوخی نا بجا کردم ببخشید خب اسمتو بگو به اسم صدا کنم بعدشم من که نخواستم حرف تو رو زیر سوال ببرم فقط گفتم این اسپنسر کلا همینجوریه بقیش هم به من مربوط نیست
;):d
کوچیکت،محمدهستم:x

فعلن
خیلی پیشنهاد خوبی دادی.دمت گرم.;)
راجغ به دکمه بازی،وسط دموهم پیشنهاد بده:d

پدر رزیدنت ایول ایران این پیشنهاد رو کاملا می پسنده :d

پ.ن : بعضی از دوستان جوری روی سناریوی بازی بحث میکنن که انگار این بازی از روی یک اتفاق واقعی ولی مبهم ساخته شده . بازیه دیگه ! پایه سناریوش بر اساس پوله ! خودشون رو ناراحت نکنین . :d
پدرچان!خوب اینو میگن انتقاددیگه!:p
این نشون میده ایراتی جماعت اینقدخوره ی بازیه که ازنویسنده شم ایراد میگیره!باور کن اگه ازطراحی هم سردرییاریم ازکارگردانشم میتونیم ایرادبگیریم!من این خصلت ایرانیارو دوست دارم!به قول یکی ازبچه های همین جااگه ازایرانیا کمک بگیرن باری خیلی شاخنر میشه!!!حداقلش اینه که دیگه اکشن نمیشه بازی!:p
بعدم موضوع بحث چیزیه که مستقیمابه بازی ریط داره!فکرکنم چندصفحه ی بعدبرسیم به آموزش افل استدیو!!!:p

به به :دی نظرسنجی جدید :دی طبق معمول من باید یه گیری بدم :دی

آقا این چه نظرسنجی چرندی بود گذاشتین ؟ :دی

گیر دادنم تموم شد :دی

--------------------------------------------------------

صحبت بعدی من در باره بعضی هاست :دی

اصول رسم ساختار بنزن و اساس نواختن موزیک و آهنگ و دوبله اسپم نیست اونوقت توضیح دادن در مورد اینکه چرا یه شخصیت رو انتخاب کردین و دلایلتون تکراری نباشه اسپمه؟ :دی

برخی وژدان های بیدار کجا هستن ؟ :دی

کلا کسی ناراحت نشه ها :دی منظورم تخریب نبود :دی یادآوری بود برای برخی وژدان های بیدار :دی

طرف صحبت من با وجدان هایی هست که با کسی مشکل ندارن و همیشه در مقابل حرف نامربوط بیدارن :دی

------------------------------------------

این مطلب پایین ربطی به نظرسنجی فعلی نداره و من قبلا انتقاد کردم از این نظرسنجی . :دی

گیر دادن که انجام شد / وجدان بیدار، آگاه شد، پیشنهاد هم داده شد :دی دیگه چیزی نمونده :دی
آهان راستی یه چیزی مونده :دی
کی میتونه کدون مربوط به رنگ چشم آدم رو با کدون رنگ چشم خرگوش مقایسه کنه ؟ :دی

----------------------------------------------------

بچه ها! از خواب بیدار شین :دی می ترسم یه صبح از خواب بلند بشین و شاد باشین از اینکه تونستین در صبح بیدار بشین، در حالی که ندونین، چندتا شبانه روز رو از دست دادین. :دی

فعلن

من با نظر سنجی movyn جان 100% موافقم.

در مورد نظر سنجی بعدی من هیچ نظری ندارم منتظرم برگذار بشه تا نظر بدم
انتقاد خوبه ولی باید سازنده باشه=)) جمله ای از خودم:d
ما همچنان منتظر توضیحات تکمیلی استاد ماوین در مورد اوروبرس هستیم
راستی با نابود شدن وسکر و اکسلا فکر میکنید اوروبرس هم برای همشه نابود شد؟ دیگه با این ویروس روبرو نیستیم؟
راستی خبری از این فیلم دامنیشن نشد؟ مردیم از بس تو کف دیدن این فیلم موندیم باید دید این لیکر ها از کجا اومدن؟ کی ازادشون کرده و چه کسانی دارن با ارتش میجنگن؟
کسی میدونه بازی بعدی تامبرایدر کی میخواد بیاد ؟(سوال شدیدا نابجا بود ولی چاره ای نداشتم باید میپرسیدم)

کسی میدونه بازی بعدی تامبرایدر کی میخواد بیاد ؟(سوال شدیدا نابجا بود ولی چاره ای نداشتم باید میپرسیدم)
این چیه خداوکیلی این وسط. منم هرچن وقت یه بار دلم میخواد روش‌های پیش گیری از بارداری رو بدونم. نمیتونم بزارم ته پستم که!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or