بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

audio mixing یعنی ساخت صدا برای فیلم ها و انیمیشن ها بحثش تخصصی هست باید حداقل مبانی آوا رو بدونی
این شد صداگذاری؟ میکس صدا یه بخشی از صداگذاری هست. همون طور که دوبله، ادیت و ... جزوش هستن. تو داری یه واژه‌ی جزء رو تبدیل به کل میکنی. من هی واژه‌ی جزئی به کار میبرم تا خودت متوجه بشی که همه‌ی اونهایی که میگم خودشون جزو صداگذاری هستن نه خود صداگذاری. الان من میگم تدوین همون صداگذاری هست. این درسته؟ خیر درست نیست. تدوین بخشی از صداگذاری هست. میکس هم خودش بخشی از صداگذاری هست نه خودش.
با این تعاریف باز هم صداگذاری همون معادل Audio Mixing هست؟

ولی کسی در موردش حرف نزد چون مثلا من نوعی از فشن و مد چیز زیادی نمی دونم پس نظر الکی هم نمی دم
ولی همونطور که گفتم هر کس خواست بگه در مورد صدای شخصیتی که دوست داره توضیح بدم براش تشریح کنم

والا تو بخش تخصصیت هم به مشکل برخوردیم فعلا.

عنوان مشکل داره البته مهم نیست اصلا
به خدا قسم من گیر الکی نمی دم چیزی که بلدم رو می گم مثلا اگر درباره شیمی بحث بشه من چیزی نمی گم چون بلد نیستم ولی چون این رو میدونم و شغلم هست طبعا باید بگم
نظر سنجی هم در نوع خودش جدید من انتظار داشتم درباره داستان یا چیز غیر از این باشه
شاید از دیدگاه تو مشکل داشته باشه. امیدوارم باز جزء به کل نکنی !
در ضمن شاید این بحث تخصصی باشه ولی مثل شیمی نیست که عده ی خاصی دنبالش باشن. بحث شیمی با این فرق داره. الان خیلی‌ها توی بخش اطلاعات اولیه رو دارن. ملت واژه های پرکاربرد مرتبط با صدا رو میدونن. پس با شیمی خیلی فرق داره. کسی به گوشش کایرال خورده؟ اینجا کسی میتونی ساختار بنزن رو رسم کنه؟ :دی

این شد صداگذاری؟ میکس صدا یه بخشی از صداگذاری هست. همون طور که دوبله، ادیت و ... جزوش هستن. تو داری یه واژه‌ی جزء رو تبدیل به کل میکنی. من هی واژه‌ی جزئی به کار میبرم تا خودت متوجه بشی که همه‌ی اونهایی که میگم خودشون جزو صداگذاری هستن نه خود صداگذاری. الان من میگم تدوین همون صداگذاری هست. این درسته؟ خیر درست نیست. تدوین بخشی از صداگذاری هست. میکس هم خودش بخشی از صداگذاری هست نه خودش.
با این تعاریف باز هم صداگذاری همون معادل Audio Mixing هست؟
من نمیدونم این اطلاعات رو از کجا میاری ولی من هرچی می گم طبق درسی که خوندم و واحدایی که پاس کردم باهات هم بحث نمی کنم چون حتی یه ذره هم طرف مقابلت رو قبول نداری پس بی فایدست منم راستشو بخوای سرم شلوغ میام تاپیک ذهنم یکم اروم بشه بتونم رو کاری که دارم انجام میدم تمرکز کنم یه زیور نیاز دارم برای آهنگ جدید که دارم میسازم ولی به ذهنم نمیرسه و بدتر میشه
والا تو بخش تخصصیت هم به مشکل برخوردیم فعلا.
این حرفت توهین
ناراحتم کردی ولی سعی کن یکم بهتر صحبت کنی
شاید از دیدگاه تو مشکل داشته باشه. امیدوارم باز جزء به کل نکنی !
در ضمن شاید این بحث تخصصی باشه ولی مثل شیمی نیست که عده ی خاصی دنبالش باشن. بحث شیمی با این فرق داره. الان خیلی‌ها توی بخش اطلاعات اولیه رو دارن. ملت واژه های پرکاربرد مرتبط با صدا رو میدونن. پس با شیمی خیلی فرق داره. کسی به گوشش کایرال خورده؟ اینجا کسی میتونی ساختار بنزن رو رسم کنه؟
برادر جان وقتی می خوای در مورد صدای یک انسان صحبت کنی حداقل چیزی که باید بدونی کامپس صداست که 6 تا بخش داره عمرا اگر کسی اینجا بدونه کلید صدای متس سپرانو چیه و نتش چند اکتاو تغییر میکنه یا مثلا کسی بدونه گام دیاتنیک ماژر دی یزدار چی هست و درست بخوندش
امیدوارم منظورت از واژه های پر کاربرد صدا تنالیته یا وایبریشن نباشه!!!!!!

تا جایی که من در جریانم Dubbing هم زیرمجموعه کلمه فارسی صداگذاری قرار میگیره قطعن.

پ.ن: اینجا قرار نیس چارتا کلمه که معلوم نی از کجا یاد گرفتیم رو بیایم بزنیم تو صورت همدیگه.

=))
ظاهرادوستان بايه بازي درهمه ي زمينه هاكارشناس شدن!
باشه عزيزان،دعوانداريم باهم كه،حرف شماقبول.
اگربايك خائن روبروشديدحتماازتيم ضربت استفاده كنيد!:)

کسی تونسته رزیدنت اویل 2 رو رو ویندوز سون بازی کنه ؟ میخوام ماموریت هانک رو برم .:) یعنی من اجراش کردم اما سیو هام مسیریابی نمیشه.

به نظر من این نظر سنجی سخت هست یه نظر سنجی دیگه بزارید.

من رفتم ولی یه ضرب تا آخرش.نمیدونم چرا ولی درست سیو نمیشه.
اره منم تو اجراش مشکلی ندارم.فقط مشکلم سیو هست من نمیخوام دوباره بازیش کنم 4 بار باید تمومش کنم تا ماموریت The 4th survivor انلاک شه من سیو های leonA clair B و leon B clair A رو از اینترنت دانلود کردم میخوام با سیو برم.

من پیشنهاد میکنم ورژن سونی یک رو با شبیه ساز اجرا بکنی :

Resident Evil 2 - Dual Shock [NTSC-U] Disk 1

Resident Evil 2 - Dual Shock [NTSC-U] Disk 2

اول از ePSXe استفاده بکن

ePSXe

اگه جواب نداد برو سراغ

PCSX-Reloaded

برای دانلود پلاگین برو به

Plugin 1

Plugin 2

بایوس سونی یک

PSX Bios

ممنونم اما من نمیخوام دوباره بازیش کنم 4 بار باید تمومش کنم تا ماموریت The 4th survivor انلاک شه من سیو های leonA clair B و leon B clair A رو از اینترنت دانلود کردم میخوام با سیو برم.

=))
ظاهرادوستان بايه بازي درهمه ي زمينه هاكارشناس شدن!
باشه عزيزان،دعوانداريم باهم كه،حرف شماقبول.
اگربايك خائن روبروشديدحتماازتيم ضربت استفاده كنيد!:)
دیگه قصد خیانت به سرت نزنه ها خیانت خیانت به ویروس جی هم خیانت به نمسیس میگم بیاد بخوردت:)):))
ولی حقیقت اینه که امبرلا یه قسمت معمولی داشت و یه قسمت سری توی قسمت معمولی که به دارو سازی و غیره بود برخوردی که شما میگید صحیحه اخرش اینه که یارو رو میندازن بیرون ولی وقتی بحث سر سلاح های بیولوژیک و فوق سری میرسه دیگه بازی با اخراج و تنبیه انظباتی و کسر حقوق و حرف حساب ختم نمیشه اینجا حرف حرف زور و جاسوس و کشتن میرسه اسپنسر بیاد به بیرکین بگه شنیدم میخوای مارو دور بزنی هه هه هه بفرما چایی و .... بیرکین هم بگه نه به جون خودم دروغ بوده و کلی دلو قلوه بهم بدن
و بگیرن
سینا جان بحث فعلا سر صدا و صداگذاریه و دعوا بالا گرفته من هم که بوقم توی این زمینه باید دید احد پیروز میشه یا افشین ما هم که داور با اینکه فکر کنم بازم مثل بحثای دیگه هیچکدوم از دو طرف قانع نمیشه و بحث به کمسیون مربوطه فرستاده میشه اخرشم باید ناظم سایت بیاد داستان رو تموم کنه

دیگه قصد خیانت به سرت نزنه ها خیانت خیانت به ویروس جی هم خیانت به نمسیس میگم بیاد بخوردت:)):))
ولی حقیقت اینه که امبرلا یه قسمت معمولی داشت و یه قسمت سری توی قسمت معمولی که به دارو سازی و غیره بود برخوردی که شما میگید صحیحه اخرش اینه که یارو رو میندازن بیرون ولی وقتی بحث سر سلاح های بیولوژیک و فوق سری میرسه دیگه بازی با اخراج و تنبیه انظباتی و کسر حقوق و حرف حساب ختم نمیشه اینجا حرف حرف زور و جاسوس و کشتن میرسه اسپنسر بیاد به بیرکین بگه شنیدم میخوای مارو دور بزنی هه هه هه بفرما چایی و .... بیرکین هم بگه نه به جون خودم دروغ بوده و کلی دلو قلوه بهم بدن
و بگیرن
سینا جان بحث فعلا سر صدا و صداگذاریه و دعوا بالا گرفته من هم که بوقم توی این زمینه باید دید احد پیروز میشه یا افشین ما هم که داور با اینکه فکر کنم بازم مثل بحثای دیگه هیچکدوم از دو طرف قانع نمیشه و بحث به کمسیون مربوطه فرستاده میشه اخرشم باید ناظم سایت بیاد داستان رو تموم کنه

درگیری نمیخواد هادی :دی

افشین واسه حرفش سند نمیاره و هی نظرات شخصیش رو میده. ولی من حاظرم واسه حرفم منبع بیارم. میکس صدا بعد از ضبط صدا رخ میده. خود مراحل ضبط صدا جزو صداگذاری هست. افشین میگه میکس صدا به تنهایی میشه صداگذاری. واسه این میکس باید خود صدا ها قبلا ضبط بشن :دی
این منبع من از ویکی

In audio recording, audio mixing is the process by which a multitude of recorded sounds are combined into one or more channels,
دوستان هیچ تظری ندارن؟

و بگیرن
عزيزمن ،من كي گفتم چايي كيك بخورن؟ جاسوس ياخيانتكارگر بايددستگيربشه تارابطه هاش كشف بشه!واسه گيرانداختن جاسوس ياخيانتكارهم گروه ضربت واردعمل نميشه چون اصلاكارگروه ضربت نيست!بعدم هانك رفته بوددزدي!اينش خيلي خنده داره!كلاوظيفشون دزدي ازآزمايشگاه خوداسپنسربراي اسپنسربود!كاري به خيانت نداشتن!
شماشايدفرمانده عملياتي خوبي بشي ولي اصلابه دردكاراري اطلاعاتي نميخوري!بابا4تافيلم ببينيد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or