بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نيما بخودتون دروغ نكيد ايول ٧ مثه ايول ٦ هست با همون game play ولي سناريوهاش فرق ميكنه صد در صد ليون و ايدا وكريس شايدم كلير وجيل داخل سناريوهاش هستن تموم شد رفت

خب مگه الآن من چی گفتم؟اتفاقا من و شکیبا هم مطمئنیم که مثل 6 هست،با همون داستان و گیم پلی مزخرف و احتمالا باز لیون و ایدا.من فقط گفتم ربکا باشه بهتره.در واقع ما داریم چیزایی که باید باشه رو میگیم.نمیگیم قراره اینجوری بشه!

بله.با کاراکترهای جدید مثل جیک هم گند زده.فقط همینقدر بگم در حال حاضر بیش تز اینکه نگران حضور لیون و ایدا باشم،نگران حضور مجدد جیک هستم!

منظور من یک کاراکتر جدید به درد بخور و تازه کار مثل مویرا یا ربکا (در اون زمان) بود!

تقابل کلیر و استیو رو هم که کلا باید فراموش کنیم.اگه میخواستن انجام بدن،توی همون رولیشنز 2 که همه چیز هم براش محیا بود انجام میدادن!

نه اتفاقا الان که نگاه می کنم می بینم تو رولیشنز دو نمی تونستن استیو رو برگردونن و هنوز هم نمی تونن حالا بعدا تو تلگرام بهت می گم چرا نمی تونن

نيما بخودتون دروغ نكيد ايول ٧ مثه ايول ٦ هست با همون game play ولي سناريوهاش فرق ميكنه صد در صد ليون و ايدا وكريس شايدم كلير وجيل داخل سناريوهاش هستن تموم شد رفت

ولی بدون شک می گم نه

game play در حد روليشن باشه من راضيم ولي ميدونم نيست :((

راضی چیه؟من بازی رو روی سرم میذارم.ولی میدونم (یعنی مطمئنم) که توی نسخه های شماره دار،قبل از هر چیز فروش رو در نظر میگیرن و اونم مساوی هست با اکشن مطلق!

معلوم نیست باش یا ن!چون کپکام هنوز آمبرا کورپریشن رو ک تمام آنلاين هم هست تو چنته ش داره پس اگه اين عنوان عملکرد خوبی داشته باشه مطمئنا حرف شما درسته اما اینو همیشه یادت باشه

همیشه اون 1 درصده ک میاد و کمر اون 99 درصدو ب خاک میزنه هیچ چیز معلوم نیست . علاوه بر اون فیلم ششمش هم باید اکران بشه چون تو بعضی از مسائل بهم مربوط هستن!

خب مگه الآن من چی گفتم؟اتفاقا من و شکیبا هم مطمئنیم که مثل 6 هست،با همون داستان و گیم پلی مزخرف و احتمالا باز لیون و ایدا.من فقط گفتم ربکا باشه بهتره.در واقع ما داریم چیزایی که باید باشه رو میگیم.نمیگیم قراره اینجوری بشه!

نه اتفاقا

تو این چیزی که به سر من زده احتمال زیاد RE7 یا Rev3 یا هر گیم اصلی جدید شاهد یه شاهکار از کپکام خواهیم بود

نه اتفاقا

تو این چیزی که به سر من زده احتمال زیاد RE7 یا Rev3 یا هر گیم اصلی جدید شاهد یه شاهکار از کپکام خواهیم بود

من که از خدامه.خودتم میدونی.....ولی واقعا چشمم آب نمیخوره.مخصوصا با این انیمیشن جدید و نسخه ی مزخرف Umbrella Corps و این شاهکاری که علی گفت! [-(

• Like
Reactions: gamer1998y
معلوم نیست باش یا ن!چون کپکام هنوز آمبرا کورپریشن رو ک تمام آنلاين هم هست تو چنته ش داره پس اگه اين عنوان عملکرد خوبی داشته باشه مطمئنا حرف شما درسته اما اینو همیشه یادت باشه

همیشه اون 1 درصده ک میاد و کمر اون 99 درصدو ب خاک میزنه هیچ چیز معلوم نیست . علاوه بر اون فیلم ششمش هم باید اکران بشه چون تو بعضی از مسائل بهم مربوط هستن!

ببین Umbrella Corps که ساختش در حال اتمامه.در حالیکه ساخت 7 خیلی وقته که شروع شده.پس این نمیتونه روی اون تاثیر بذاره!

فیلمها هم که کلا بحثشون جداست.هیچ ربطی به داستان بازیها ندارن.حتی عواملش هم جدا هستن.چه تاثیری میخواد روی 7 داشته باشه؟

• Like
Reactions: gamer1998y
من که از خدامه.خودتم میدونی.....ولی واقعا چشمم آب نمیخوره.مخصوصا با این انیمیشن جدید و نسخه ی مزخرف Umbrella Corps و این شاهکاری که علی گفت! [-(

نگران این نباش. فقط دو چیز هست
1. نویسنده ی داستانش باید درست حسابی باشه ( :| )
2. چیزی که من از ورونیکا فهمیدم درست باشه

ببین Umbrella Corps در حال اتمامه.ولی ساخت 7 خیلی وقته که شروع شده.پس این نمیتونه روی اون تاثیر بذاره!

فیلمها هم که کلا بحثشون جدست.هیچ ربطی به داستان بازیها ندارن.حتی عواملش هم جدا هستن.چه تاثیری میخواد روی 7 داشته باشه؟

درسته. و باید بگم تو فیلم شاهد مرگ بری بودیم ولی تو گیم ( رولیشنز دو ) زنده دیدیمش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or