بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

داش نیما تو داستان رولیشن2 چ جمله ای رو در مورد استیو گفته شده؟؟؟

خانم کلر ردفیلد متاسفانه من کلا با استیم و کامپیوتر مشکل اساسی دارم یعنی نمیتونم با PC بازی کنم . اگه پلی4 یا Xbox1 دارید بسم الله!!شروع کنیم

اپیزود اول " این از هر آدمی قابل اعتماد تره "
اگه اشتباه نکنم مال استیو بود

ایکس باکس دارم ولی فعلا بهش دسترسی ندارم

شوخیش هم قشنگ نیست :-"
میتونیم نظرسنجی بذاریم تا ثابت بشه :D

نظرسنجی ؟؟ اونم با قیافه ی فعلی لئون ؟؟ :)) خنده داره !! :)) لئون همین الانشم صد تا طرفدار دو آتیشه مثل شما داره که اصلا قبول نمی کنن تو دو قیافه اش بد بود. درستش اینه شرکت کننده ها این دو کرکتر رو نشناسن

من اصلا متوجه نمیشم. میخواهید بگید Leon توی RE2 خوش تیپ و handsome نیست؟ کاراکتر به این ژیگولی چطور خوشتیپ نیست؟
استیو رو هم از روی Leon اسکی رفتن :D بس که این بشر خوشتیپ و محبوب بود گفتن بذارید یه کاراکتر رقیب براش بتراشیم ولی نشد که نشد :-" هرچند این محبوبیت Leon بعدش شد بلای جون سری :(

باهت موافقم،نریمان.به نظر منم لیون توی 2 زشت نبود.منظور من و شکیبا اینه که خوشگل شدن و در اصل،تجاری شدنش از 4 شروع شد که قطعا خودتم قبول داری!

محبوبیت هم قطعا نمیتونه یک کاراکتر رو توجیه کنه.چون من در یکی از پست های بالا،دقیقا علل سه گانه ی محبوبیت لیون رو ذکر کردم.جز لیون هر کسی هم که حتی یکی از این سه عامل رو داشته باشه محبوب میشه.چه برسه هر سه تاش رو و تازه هر کدوم رو در حد اعلاء! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rem and Democracy
شوخیش هم قشنگ نیست :-"
میتونیم نظرسنجی بذاریم تا ثابت بشه :D

بله.منم قبول دارم حرفتو.......فقط بگم که نظرسنجی قطعا نمیتونه صحت این مسئله رو ثابت کنه.وقتی لیون توی نظرسنجی مهمترین کاراکتر و اون هم در مقابل وسکر و کریس و اسپنسر و.....برنده میشه،توقع داری توی نظرسنجی خوشتیپ ترین کاراکتر برنده نشه؟ :D تازه اون هم در مقابل استیو که شاید حتی خیلی ها نشناسمنش!

• Like
Reactions: Rem and Democracy
داش نیما تو داستان رولیشن2 چ جمله ای رو در مورد استیو گفته شده؟؟؟

خانم کلر ردفیلد متاسفانه من کلا با استیم و کامپیوتر مشکل اساسی دارم یعنی نمیتونم با PC بازی کنم . اگه پلی4 یا Xbox1 دارید بسم الله!!شروع کنیم

وقتی کلیر اسلحه رو از روی جسد برمیداره:

Its more reliable than any person.

جمله ی استیو در کد ورونیکا،وقتی که کلیر مسلسل ها رو بهش میده!

• Like
Reactions: Rem
نظرسنجی ؟؟ اونم با قیافه ی فعلی لئون ؟؟ :)) خنده داره !! :)) لئون همین الانشم صد تا طرفدار دو آتیشه مثل شما داره که اصلا قبول نمی کنن تو دو قیافه اش بد بود. درستش اینه شرکت کننده ها این دو کرکتر رو نشناسن

بیخود حرف تو دهن من نذار :D من اتفاقا توی کاراکترهای سری رزیدنت طرفدار هیچکدوم نیستم بلکه طرفدار کل سری هستم. اتفاقا اگه قرار باشه توی سری کاراکتر مورد نظرم رو انتخاب کنم اون کسی نیست جز کریس

مطلب بعد اینکه مقایسه شما درست نیست. Leon توی شماره 2 روی کنسول PS1 بود و استیو روی کنسول های نسل بعد با گرافیک خفن تر و این باعث میشه که کاراکتر جلوه بهتری داشته باشه همونطور که Leon تو نسل 7 جلوه بهتری پیدا کرد.

بیخود حرف تو دهن من نذار :D من اتفاقا توی کاراکترهای سری رزیدنت طرفدار هیچکدوم نیستم بلکه طرفدار کل سری هستم. اتفاقا اگه قرار باشه توی سری کاراکتر مورد نظرم رو انتخاب کنم اون کسی نیست جز کریس

مطلب بعد اینکه مقایسه شما درست نیست. Leon توی شماره 2 روی کنسول PS1 بود و استیو روی کنسول های نسل بعد با گرافیک خفن تر و این باعث میشه که کاراکتر جلوه بهتری داشته باشه همونطور که Leon تو نسل 7 جلوه بهتری پیدا کرد.

عه ؟؟ طرفدار کریسی ؟؟ خوش حال شدم !! پس چرا تا حالا می گفتی لئون عالیه ؟؟ :D

خوبه اختلاف چندانی ندارن. از نظر گرافیک بازی فقط تا حد کمی پیشرفت کرده بود CVX
اون هم اگه دقت کرده باشی عکسی که از استیو فرستادم مال نسخه ی اولیه بود که باز هم این اختلافو کم می کنه

حالا از اینا بگذریم اصل مطلب اینه که استیو از لئون خوش قیافه تر بود :D

آقا ول کنید تو رو خدا قیافه ی لیون رو.بحثی مهمتر از این نیست دیگه؟ :D

این همه موضوع جالب،لابلای بحثها مطرح شد.بحث افراط و تفریط در جایگاه کاراکترهای رولیشنز 2،ریشه یابی محبوبیت زیاد لیون،جدا کردن شری و استیو از کلیر و......من اگه ایرادی هم به لیون گرفتم،به خاطر قیافش نیست.هیچوقت هم نگفتم که توی 2 زشت بوده.صرفا زیبایی لیون رو به عنوان یکی از دلایل سه گانه ی محبوبیتش ذکر کردم.تازه اصلا اسمی از 2 هم نیاوردم.فقط گفتم توی 2 شخصیت پردازی بهتر و باور پذیرتری داشته و هنوز تجاری نشده بوده که درست هم هست.همین.دیگه این همه بحث و مرافعه نداره! :D

آقا ول کنید تو رو خدا قیافه ی لیون رو.بحثی مهمتر از این نیست دیگه؟ :D

این همه موضوع جالب،لابلای بحثها مطرح شد.بحث افراط و تفریط در جایگاه کاراکترهای رولیشنز 2،ریشه یابی محبوبیت زیاد لیون،جدا کردن شری و استیو از کلیر و......من اگه ایرادی هم به لیون گرفتم،به خاطر قیافش نیست.هیچوقت هم نگفتم که توی 2 زشت بوده.صرفا زیبایی لیون رو به عنوان یکی از دلایل سه گانه ی محبوبیتش ذکر کردم.تازه اصلا اسمی از 2 هم نیاوردم.فقط گفتم توی 2 شخصیت پردازی بهتر و باور پذیرتری داشته و هنوز تجاری نشده بوده که درست هم هست.همین.دیگه این همه بحث و مرافعه نداره! :D

خب درمورد چی بحث کنیم ؟؟ اتفاقات رولیشنز دو ؟؟ هفت ؟؟ چی ؟؟

• Like
Reactions: Nima Redfield
رولیشنز 2 که گذشت رفت.بگیم بیشتر اعصابمون خراب میشه.7 خوبه.مخصوصا اینکه احتمالا به معرفیش هم نزدیکیم خیر سرمون! :D

وای خدا !! امیدوارم اصلا معرفی نشه !! اولین عکسی هم که منتشر می کنن عکس لئونه و متوجه می شیم لئون بازم هست !!
اینقدری که من از کد ورونیکا تا رولیشنز دو صبر کردم که کریس و کلر رو کنار هم ببینم به این نتیجه رسیدم کپکام فقط می خواد منو آزار بده :D

وای خدا !! امیدوارم اصلا معرفی نشه !! اولین عکسی هم که منتشر می کنن عکس لئونه و متوجه می شیم لئون بازم هست !!

متاسفانه احتمالا همینطوره.مخصوصا با این بحران اقتصادی فعلی کپکام!

من قبلا هم گفتم.اگه اینجا هم باز لیون باشه یا اصلا بازی نمیکنم یا اینکه فقط یکبار (اونم با اکراه) به خاطر گیم پلیش میرم!

البته من تعجب میکنم اگه واقعا کپکام بعد از شکست بزرگ RE6 نفهمیده باشه که حضور لیون به تنهایی نمیتونه فروش بازی رو تضمین کنه.هرچند این انیمیشن جدید نشون داد که واقعا نفهمیده.یعنی تا این حد.......؟ :|

• Like
Reactions: Rem
من خودمم بین شخصیت های این سری عاشق کریسم اما متاسفانه زیاد محبوب نیست بین طرف داراش!

این حرف مثل این می مونه که بگیم رزیدنتو کپکام نساخته و مادربزرگ من ساخته :D باورم نمی شه چنین چیزی رو خوندم !!

دیگه خیلی دارید سخت میگیرد. اگه Leon باشه و خروجی هم خوب بشه که مشکلی نیست. بذارید بازی منتشر بشه بعد براش تصمیم بگیریم

قبول دارم که رو حضور لئون خیلی حساس شدم اخیرا اما خب لئون هیچ وقت ( جز دو ) داستان قشنگی رو نساخته. داستاناش فقط اجازه ی ادامه ی داستان اصلی رو می گیره

دیگه خیلی دارید سخت میگیرد. اگه Leon باشه و خروجی هم خوب بشه که مشکلی نیست. بذارید بازی منتشر بشه بعد براش تصمیم بگیریم

به نظر من حتی اگه خروجیش هم خوب باشه بازم ارزشی نداره.واقعا شما خسته نشدید؟با کاراکترهای دیگه و کمتر دیده شده هم میشه خروجی خوب داد.نیازی به حضور صدباره ی لیون نیست.اتفاقا حضور لیون بیشتر احتمال هندی شدن و تجاری شدن داستان رو افزایش میده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or