بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بعد از غال ( قال ) گذاشته شدنش توسط Ada !!b-)
06757933522589917470.jpg
داره به خودکشی فکر میکنه !!!!>:)

حقشه.البته باید عادت کرده باشه دیگه.این چهارمین بار بود! :d

من چند روز نتم قطع بود.گفتم حتما الآن اینجا چه خبره.حالا می بینم فقط سینا یکپست بعد پست آخر من گذاشته! =))

Resident Evil 3.5 In-Depth Analysis | Rely on Horror
باورم نمیشه زدن طرح به این خوبی رو منهدم کردن:|:دی
غصه نخور چون شینجی قراره با بازی شیطان درون جای خالی اویل 3.5 رو پر کنه اخه خیلی بهم شبیهن
راستی نیما ردفیلد قرار بود داستانی فرضی از رزیدنت 7 بنویسه ولی فکر کنم از یادش رفته:d

راستی نیما ردفیلد قرار بود داستانی فرضی از رزیدنت 7 بنویسه ولی فکر کنم از یادش رفته:d

نه.یادم نرفته.یک شبه که نمیشه.انگار حرف از داستان یک بازی بزرگه ها.ماست مالی که نمیخوام بکنم.خدا رو چه دیدید؟شاید فرستادمش برای کپکام و خوشش اومد.بعد نسخه بعدی رو از روش ساخت! :d

نیما تو که گلایه داشتی لیون و کریس رو فقط به خاطر طرفداران سری انداختن توی RE6، در مورد کلیر هم همینو میتونی بگی؟ کلیر داستانی نداره که بخواد ادامه پیدا کنه. اگر توی RE7 حضور داشته باشه دقیقا اوضاع مثل RE6 میشه اما در صورتی که داستان قوی نداشته باشه.

اگه استیو رو زندش کنن خودش میتونه یه داستان وارد نسخه د7 کنه و با توجه به اینکه استیو گذشتش به کلر مربوط میشه کلر هم به تبع همین وضع رو داره
ولی اگه استیو رو زنده نکنن کلر هم هیچ نکته داستانی نداره و اوردنش تو بازی فقط به خاطر طرفداراشه
خودتون هم میدونین اگه کلر تو 7 نیاد این نیماس که پدر کپ کامو در میاره:))

آخرین ویرایش:
تونی،من در جوابت فقط به دو نکته اشاره می کنم:

1-نه.در مورد کلیر اینو نمیگم.اینکه می گفتم کریس و لیون به خاطر اصرار فن ها آورده شدن رو هنوزم میگم.چون لیون توی RE4،عملیات جاوییر و دامناشن بوده.کریس هم توی RE5 و رولیشنز بوده.یعنی هر دو تا پر رنگ ترین نقشها رو اون موقع داشتن و از لحاظ داستانی،اصلا لزومی نداشته که توی 6 هم باشن.چون اخیرا حضور خیلی پر رنگی داشتن.ولی کلیر از زمان کد ورونیکا دیگه حضور نداشته و اگه بیاد دیگه نمیتونیم بگیم نوبتش نبوده یا حق بقیه ی شخصیت ها ضایع شده!حتی اگه کلیر هیچ داستان ناتمومی هم نداشته باشه (که داره)،غیبت طولانیش میتونه دلیلی بر حضورش باشه.همونطور که داستان اصلی کریس هم توی RE5 تموم شد و اینو خودت هم قبول داری.توی RE6 هم دیدیم که انصافا هیچ داستان خاصی نداشت و فقط به صرف اینکه عضو B.S.A.A هست وارد داستان شد و با یک حادثه ی فرعی روبرو شد و بعدش هم تموم.اگه از بابت شغلش حساب کنیم،پس توی هزار تا داستان فرعی دیگه هم می تونه بیاد.ولی اینکه دلیل نمیشه.در حالی که توی نسخه های قبلی یک خط داستانی مهم و ادامه دار داشت.این دلیلی جز اصرار مردم مبنی بر حضور کریس و لیون در یک باز نداشته.حتی من قبل از تایید 6 هم چند جا خونده بودم که خیلی ها خواستن کریس و لیون رو باهم ببینند.ولی هیچوقت فکر نمیکردم کپکام به خاط فروش بیشتر،همچین کاری رو بکنه.حداقل می توست همین کریس و لیون رو در غالب داستان مهم بیاره و یا به ماجرای ایدا و سازمان بپردازه.ولی اینکارو نکرد.در واقع کپکام با این کارش،داستان یک شماره رو به هدر داد!

2-حق کاملا با معینه.این استیوه که باعث ناتموم موندن داستان کلیر میشه.وگرنه به خودی خود،داستان ناتمومی نداره.همونطور که سرگذشت ناتموم بیلی باعث برگشتن ربکا میشه.یا نمونه ی بارزش لیون که از اول هم داستان ناتمومی نداشته و این ایداست که داستان ناتمومش باعث ادامه دار شدن نقش لیون میشه.البته شری هم می تونست دلیل دیگه ای برای بازگشت کلیر باشه که کپکام با بی سلیقگی و بی انصافی اومد ربطش داد به جیک و لیون و کریس.(یعنی با همه بود به جز کلیر! :d) در واقع کلیر،لیون و ربکا حکم روایتگر رو دارن و ما رو با مسائل مهم تر (یا بهتر بگم مبهم تر) روبرو می کنند!

حالا از کجا مطمئنید که کلیر توی 7 هست؟مطمئنم اگه کریس و لیون توی 7 هم بودن،بازم هیچکس هیچی نمیگفت.حالا این کلیر بدبخت که بعد از 15 سال میخواد فقط توی یک بازی بیاد،صدای همه در اومده!:d

ماشاا.... این پست تونی چقدر لایک خورد.انگار همه دوست دارن منو محکوم کنند.پست های اخیر تاپیک به زور حتی یک لایک هم خوردن! :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or