بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

به نظرت یکی از دلایل موفقیت TWD گیم پلیش بود؟!؟:-/

آره یکیش بود! به نظر من که بود حالا تو و علی خودتون باز استادین! گیم پلیش خیلی متنوع بود و با همه ی بازیهای دیگه فرق داشت! ضمنا توجه نمیکنی من چی گفتم من گفتم به هر حال اونم تاثیر داشته علی جون! نگفتم که شخصیت پردازیشو داستانش تاثیر نداشته که!

منظورم رو نفهمیدی. من مگیم TWD تو این سبک طبقه بندی نمیشه مگر اینکه به خاطر زامبی‌هاش همچین حرفی رو بزنی :d این بازی یک بازی ترسناک نیست. و اشتباه نکن TWD گیم پلی خیلی ساده‌‌ای داشت و حتی در برابر عناوین ماجرایی اشاره و کلیک دیگه خیلی فقیر بود.

همگی به RE6 امید داشتیم! تا وقتی کپکام تو سیاست‌ها و ایده‌هاش راجع به RE تجدید نظر نکنه RE7 چیزی افتضاح‌تر از ORC و RE6 میشه.

TWD جزو بازیهای ترسناک نیست؟ :d بیخیال بابا! حالادرسته تو سبک بازیهای Point and click طبقه بندی میشه ولی به هر حال کمدی هم نیست!:d

آخرین ویرایش:
دوستان resident evil code veronica تازه شروع کردم کنترلش خیلی سخته کلاً نظرتون چیه ارزش داره ادامه بدم ؟ البته اکثراً تعریف کردن ولی کنترلش خیلی رو اعصابه

آخرین ویرایش:
دوستان resident evil code veonica تازه شروع کردم کنترلش خیلی سخته کلاً نظرتون چیه ارزش داره ادامه بدم ؟ البته اکثراً تعریف کردن ولی کنترلش خیلی رو اعصابه
کنترل سری کلاسیک همینجوری بود . 1 ساعت بازی کنی عادت میکنی !!
ادامه بده داستانش مهمه

دوستان resident evil code veonica تازه شروع کردم کنترلش خیلی سخته کلاً نظرتون چیه ارزش داره ادامه بدم ؟ البته اکثراً تعریف کردن ولی کنترلش خیلی رو اعصابه
من رو Xbox 360 بازی کردم, اوایل بازی واقعا شوکه شدم اصلا نمی‌تونستم کاری کنم واسم خیلی‌ سخت بود، فکر نمیکردم بتونمادامه بدم، واسم یه جور خسته کننده بود، اما بعد که ادامه دادم کم کم همه چیز عادی شد.
بازی شاهکار هست، داستانش فوق‌العاده است واسه من در کنار شمارهٔ ۲ بهترین قسمت رزیدنت اویل هست، دوست من ادامه بده باور کن که در پایان شگفتزده میشی‌ و ۱۰۰ تا درودو صلوات
به نابغهٔ بزرگ استاد شینجی میکامی میفرستی. بازی درکل زیبا, جالب, جذاب,ترسناک, لذت بخشو بینظیر هست:x

آخرین ویرایش:
اصلا این پست مارو کسی دید ؟؟؟

دوستان میشه یکی زحمت بکشه از نسخه ی RE 2 Remake V2 ( همونی که با گرافیک بهتر و به نوعی آپدیت شده ) و RE Revelotion عکس هایی از محیط داخل بازی بگذاره ؟

خیلی واجب هست ، مرسی

؟؟؟؟

-----------------------------

کسی Resident Evil Survivor رو بازی کرده ؟

حمید جان عالی بود خسته نباشی.

فقط یه چیزی رو متوجه نشدم:

شینجی میکامی استدوی جدیدی را با نام Tango Gameworks در هفدهم مارچ سال سال 2010 تاسیس کرد.
مدتی بعد Bethesda Softworks، که یکی از غول های بازیسازی جهان است و یکی از شاخه های فرعی کمپانی ZeniMax Media و شینجی میکامی را به خدمت گرفت (Bethesda نیز قبلا Id Software را نیز خریداری کرده بود) Tango Gameworks تبدیل به یکی شعبه های ZeniMax Media گشت

الان میکامی از Platinum Games هم جدا شده رسما ؟!
این استدیو که اصلا ربطی به پلتینوم نداره درسته ؟!

بعد یه چیز دیگه:

بنابراین شینجی میکامی تصمیم گرفت تا یکبار دیگر و آخرین شانس خود را با ساخت یک بازی Survival - Horror به معنای واقعی امتحان کند.

در 28 ماه اکتبر طبق اعلامیه ای که ZeniMax Media منتشر کرد اعلام کرد که تمام عناوینی که توسط میکامی ساخته خواهد شد تحت برند Bethesda خواهند بود.

چند وقت پیش بود یه خبری منتشر شده بود که پروژه ای که میکامی در دست ساخت داره آخرین پروژه اون محسوب میشه و بعد اون کلا بازنشسته میشه. حتی توی مقالت هم یه بار به این قضیه اشاره کردی میکامی تصمیم گرفته آخرین شانسش رو امتحان کنه... ولی آخرش گفتی تمامی عنواوینی که از این به بعد توسط میکامی ساخته بشه تحت برند Bethesda خواهد بود.

الان واقعا این آخرین پروژه ای هست که میکامی در دست ساخت داره ؟! یا خبر خداحافظیش فقط شایعه بود و ... ؟؟؟

یه متر خاک نشسته رو تاپیک.....یه عکسی یه مطلبی یه چیزی...لا اقل اون نظر سنجی رو عوض کنین دلمون واشه.

تاپیک به خاک ننشسته اون چشمای مبارک رو باز کنی بد نیست :d دو صفحه بیوگرافی با عکس هست تو صفحه قبلی!

حمید جان عالی بود خسته نباشی.

فقط یه چیزی رو متوجه نشدم:

الان میکامی از Platinum Games هم جدا شده رسما ؟!
این استدیو که اصلا ربطی به پلتینوم نداره درسته ؟!

بعد یه چیز دیگه:

چند وقت پیش بود یه خبری منتشر شده بود که پروژه ای که میکامی در دست ساخت داره آخرین پروژه اون محسوب میشه و بعد اون کلا بازنشسته میشه. حتی توی مقالت هم یه بار به این قضیه اشاره کردی میکامی تصمیم گرفته آخرین شانسش رو امتحان کنه... ولی آخرش گفتی تمامی عنواوینی که از این به بعد توسط میکامی ساخته بشه تحت برند Bethesda خواهد بود.

الان واقعا این آخرین پروژه ای هست که میکامی در دست ساخت داره ؟! یا خبر خداحافظیش فقط شایعه بود و ... ؟؟؟

خواهش میکنم.ممنون. آره میکامی مدت کوتاهی بعد از Vanquish سال 2010 پلاتینویم گیمز رو ترک کرد و استدیو خودش Tango تاسیس کرد! در مورد سوال دومت گفته بود آخرین بازی هست که شینجی میکامی کارگردانی میکنه اما ممکنه در نقش سازنده برای بازیهای دیگه هم درآینده ظاهربشه! ولی من فکر میکنم در کل همه چی بستگی به موفقیت Project Zwei داره!

---------- نوشته در 12:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

اصلا این پست مارو کسی دید ؟؟؟

؟؟؟؟

-----------------------------

کسی Resident Evil Survivor رو بازی کرده ؟

سلام لینکشو برات PM کردم که! من بازی کردم Gun Survivor رو تمومش کردم!

آخرین ویرایش:
اصلا نمیشه گفت که RE6 ترس نداشت!باید گفت ترس داشت(تو سناریوی لیون)ولی واسه خوره های RE که شما باشید ترس نداشت:dمن بیشتر از هر چیزی از داستان این اخری بدم اومد چون وقتی داستان بازی رو با RE4 مقایسه میکنی،فکر میکنی که با یه چیزی شبیه تام و جری طرفی!!!:d
یه چیز دیگش که خیلی ازارم داد این بود که همین سایت اونقدر راجب اولین تریلر بازی با دقت مقاله نوشت که ادم فکر میکرد قراره GOTY رو بازی کنه که اخرش از اون همه فرض و گمان همچین چیزی در اومد!:d
پ.ن:میگم من چقدر الکی خودمو پروندم وسط :d
(شرمنده دیگه اگر موجب خنده ی دوستان شدم!اخه همیشه میگم که گیمر هاردکور نیستم:d)

تاپیک به خاک ننشسته اون چشمای مبارک رو باز کنی بد نیست :d دو صفحه بیوگرافی با عکس هست تو صفحه قبلی!
حمید جان اونا رو که خوندیم دستت رو هم بوسیدیم.....قبلا هر یه ساعت به یه ساعت تاپیک 5 6 صفحه میرفت جلو. منظورم این بود داداش. حالا چرا میزنی؟:))

اصلا نمیشه گفت که RE6 ترس نداشت!باید گفت ترس داشت(تو سناریوی لیون)ولی واسه خوره های RE که شما باشید ترس نداشت:dمن بیشتر از هر چیزی از داستان این اخری بدم اومد چون وقتی داستان بازی رو با RE4 مقایسه میکنی،فکر میکنی که با یه چیزی شبیه تام و جری طرفی!!!:d
یه چیز دیگش که خیلی ازارم داد این بود که همین سایت اونقدر راجب اولین تریلر بازی با دقت مقاله نوشت که ادم فکر میکرد قراره GOTY رو بازی کنه که اخرش از اون همه فرض و گمان همچین چیزی در اومد!:d
پ.ن:میگم من چقدر الکی خودمو پروندم وسط :d
(شرمنده دیگه اگر موجب خنده ی دوستان شدم!اخه همیشه میگم که گیمر هاردکور نیستم:d)
در مورد اون قسمت بولد شده:
احد به بهترین شیوه ممکنه تریلرها رو مورد بررسی قرار داد و چندتا از نکات داستانی بازی رو صراحتا اعلام کرد به طوری که هیچ سایتی متوجه این نکته ها نشده بود. میدونم، هممون با دیدن 2تا تریلر اول خیلی ذوق زده شدیم و منتظر یه شاهکار بودیم، ولی وقتی همون اول دفعه اومدن گفتن جیک پسر آلبرت وسکر هست، ضربه خیلی بزرگی به طرفداران وارد شد که دیگه راحت میشد فهمید چی انتظارمون رو میکشه و در نهایت تریلر گیم پلی ها که مهر تاییدی بر افتضاح بودن این بازی بود.

حمید جان اونا رو که خوندیم دستت رو هم بوسیدیم.....قبلا هر یه ساعت به یه ساعت تاپیک 5 6 صفحه میرفت جلو. منظورم این بود داداش. حالا چرا میزنی؟:))

کجا زدم بابا من با خنده و روی خوش گفتم مگه ندیدی اون شکلک رو :d خب دیگه پس خاک نمیخوره قبلا همه دلشون خوش بود به رزیدنت اویل 6 که چطور ساخته میشه! اما الان دیگه بچه ها دیگه زیاد اشتیاق ندارن و اصلا به رزیدنت اویل 7 هم امیدی ندارند!

کجا زدم بابا من با خنده و روی خوش گفتم مگه ندیدی اون شکلک رو :d خب دیگه پس خاک نمیخوره قبلا همه دلشون خوش بود به رزیدنت اویل 6 که چطور ساخته میشه! اما الان دیگه بچه ها دیگه زیاد اشتیاق ندارن و اصلا به رزیدنت اویل 7 هم امیدی ندارند!

به اویل 7 امید دارم 100% بهتر از این دو نسخه ی قبلی میشه چون میدونم پتاسنیلش رو داره برای بعد ها عوض خواهد شد

امید دارم[1] :d

چون داره توی DMC نشون میده میتونه دوباره بازی رو زیبا تجویل بده احتمالا روی Re هم کارایی می کنه

نمیدونم چرا اینکارارو می کنه اما میگند توی Damanation و Retrobution هم تر*مالی کرده :d درسته ؟

من هنوز هیچ کدومو ندیدم؟

با درود خدمت دوستان گل خودم

اومدم بنابر رسم احترام يه سلامي به شما عزيزان دلم بكنم و قول يك سوپرايز رو در آينده اي نزديك به شما عزيزان و طرفداران سري RE و استاد ميكامي بدم.

الان چند روزي هست كه درگير هستم و به شدت دارم براي اين امر تلاش ميكنم تا بتونم شما عزيزان رو راضي نگه دارم.

شايد خيلي غافلگير كننده و دلچسب نباشه اما باز تا چند روز آينده خودتون متوجه ميشيد كه چه چيزي براتون در نظر گرفتم.

فقط خواهشا براي اينكه تاپيك از بحث اصلي خودش منحرف نشه در اين مورد حدس و گماني نزنيد و چيزي رو اعلام نكنيد.

قربون همتون @};-

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or