بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

حمید تریلر دمنیشن برسونی من دیگه تا خود عرضه بازی نمیام چون انقد بازی اسپویل شده برام دیگه فک نکنم چیزی ازش مونده باشه :دی

---------- نوشته در 01:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 AM ارسال شده بود ----------

از الان واسه دیدنش یه رزیدنت ایول 3d لحظه شماری می کنم

دوست عزیز،اون تفنگ نیست.قلابه.باید کنار یکی از پنجره های قطار (کنار پله ها) ازش استفاده کنی تا بری روی سقف قطار.تا آخر بازی هم چند بار لازمت میشه!

ممنون از لطفی که به پست قبلیم داشتید!:dدهنم سرویس شد تا اونا رو نوشتم.نکنه همگی با هم توطئه کردین که به پست های من جواب ندین! ;)
ممنون به خاطر راهنمایی.روی سقف قطار هم رفتم و داخل یکی از اتاق ها شدم و همین طور اون زالو ها رو کشتم ولی بعد از اون دیگه نمیدونم باید چی کار کنم.اگه میشه راهنمایی کنی ممنون میشم.

چند سوال بخاطر اینکه من دیر به دیر میام و نیستم !!!
رو به دیوار :
1 - زمان عرضه بازی کی هست ؟
2 - این قسمت دوم فیلم انیمیشنش کی میاد ؟

باشه افشین حدود 4 دقیقه تا Resident Evil: Damnation Worldwide Trailer premiere دیگه نمیتوتن صبر کنم

تریلر رو دیدم ولی 7 دقیقه نبود هنوز!

آیدا ونگ و یک کرکتر جدید!

[video=youtube;FmUR6f39dg4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FmUR6f39dg4[/video]

آخرین ویرایش:
سلام
دیشب و پریشب re2,3 رو تموم کردم خاطرات گذشته زنده شد لعنت فرستادم به کاپکوم ، امیدوارم کمپانی رو سرشون خراب شه ، من نمی تونم re6 رو بازی کنم فقط واسه اینکه بدونم داستان چیه و آخرش چی میشه مگر نه هر لحظه که فکر می کنم می بینم وسکر مرده اصلا امید به زندگیم رو از دست دادم

خب تو تریلری که از Damnation نشون دادن , احتمالا اون کاراکتر جدید آرک تامسون هست ( چون به قیافش میخوره )
لیکر هم که از مثل نقل نبات وجود داشت .
یه شخصی رو 1 لحظه نشون دادن که فکر میکنم Derek Simmons باشه !
بانو Ada Wong هم که هست :-*
کسانیکه ناراحتی قلبی دارن تریلرهای جدید RE6 رو نبینن ! ( تانک سواری داره !!!!:( )
خوب کلیر هم که نیومد !!! هــــــــــــــر هــــــــــــر کـــــر کــــــــــــر

تریلر 7 دقیقه ای که خبری نبود
ولی بازگشت لیان واقعی رو به عموم رزیدنت ایول بازان جهان تبریک و تهنیت عرض می کنیم :x
ایدا هم که چیزی کم نداشت
>:d<
گویا از مامورین جدید bsaa هم شده :دی
خوشبحالم حسابی :دی
این لیکر ها خیلی وحشی بودن انیمیشن هم کاملا برای 3دی دیدن ساخته شده
من به کامیا ایمان دارم
6 رو هم هیچ تریلری ازش ندیدیم و نمی بینم هر چی هست , هست دیگه کاریش نمیشه کرد عوضش تریلر last of us دیدم عشق کردم :x
فعلا شب بخیر

آخرین ویرایش:
اطلاعات بدست اومده از Resident Evil : Damnation در کمیک کان 2012

امروز Capcom و Sony Pictures شش دقیقه از دومین تریلر انبمیشن زیبای Resident Evil : Damnation رو در Comic-Con نمایش دادند!و به سیل زیادی از سوالات فن ها پاسخ دادند!

1- ربکا چمبرز مهمترین شخصیت رزیدنت اویل زیرو در Resident Evil : Damnation حضور نخواهد داشت

2- لیان همچنان ستاره فیلم خواهد بود در حالی که آیدا ونگ نیز به داستان اضافه شده

3- وقتی یکی از فن ها در حالی که احساس شرمندگی میکرد از سوال خود پرسید آیا میلا یوویچ هم در رزیدنت اویل دمنیسشن حضور خواهد داشت؟ این سوال اون باعث تحریک حضار شد و اونا شروع به خندیدن کردند و سعی میکردن اونو خجالت زده کنند و مانع ادامه سوال کردن اون بشن Kamiya سوال احمقانه ی این فن رو با یک جک پاسخ داد و گفت قیمتی که میلا از ما درخواست کرد بود خیلی زیاد بود برای این فیلمی که ما با این بودجه ی کم ساختیمش D:

4- فیلم بصورت 3D در سینماهای ژاپن اکرا ن میشود

5- این فیلم دنباله ای برای دیجنریشن هست اما وقایع آن قبل از رزیدنت اویل 6 اتفاق میافتد (بین 5 و 6)

6- سازنده های فیلم با سازندگان بازی رزیدنت اویل برای ساختن این فیلم همکاری نزدیکی داشتند تا مطمعن بشن هیچ منافاتی بین انیمیشن رزیدنت اویل دمنیشن و بازی وجود نداشته باشه . کاملا مشخصه که هیچ رابطه ای بین سری انیمیشن های رزیدنت اویل و لایو اکشن مووی ها یا فیلم های اکشن پاول اندرسون وجود نداره!

7- برای بالا بردن و بهبود کیفیت کار از سیستم موشن کپچر در ساخت انیمیشن استفاده شده

8 - لیکر ها کاملا کامپیوتری طراحی شدند اعم از حرکات برای اینکه اندامشون مشابه اندام انسان ها نیست

9- مخلوقات بیشتری تو این عنوان نسبت به عنوان قبلی وجود خواهند داشت

10 - سازندگان قول دادند که فن ها میتونن لیکر ها رو بصورت کاملا واضح و در مکان های کاملا روشن ببِِینند (تغیری که نسبت به بازیها انجام شده)

11- زمبینه ساختن فیلم های بیشتر برای سازندگان مهیا هست اما فعلا برنامه خاصی در دستور کار نیست

12 - اگه طرفداران مایل باشن که عنوان های بیشتری از این سری فیلم ها رو ببینند ( اگه شما و شاید 10 نفر از دوستاتون برید و DVD رو بخرید من فکر میکنم همین کافی باشه تا ما یک فیلم دیگه از این سری رو کارگردانی کنیم

سلام

حال هم قطارها چطوره؟

من نمیدونم اگر کپکام تریلری از این RE6 بیرون نده احساس کمبودی چیزی میکنه؟! خوب نده آقا جون، همون یه کورسوی امیدی هم که مونده بود از بین رفت :d کلاً این سر کپکام هیچ شناختی از سنگ نداره، ORC تجربه‌ی نابی بوده براشون، خودشون هم که اعتراف کرده بودند بنده خداها!

من که فقط منتظر Damnation هستم، به شما هم پیشنهاد می‌کنم که فقط منتظر همین عنوان باشید.

اطلاعات بدست اومده از Resident Evil : Damnation در کمیک کان 2012

امروز Capcom و Sony Pictures شش دقیقه از دومین تریلر انبمیشن زیبای Resident Evil : Damnation رو در Comic-Con نمایش دادند!و به سیل زیادی از سوالات فن ها پاسخ دادند!

1- ربکا چمبرز مهمترین شخصیت رزیدنت اویل زیرو در Resident Evil : Damnation حضور نخواهد داشت

2- لیان همچنان ستاره فیلم خواهد بود در حالی که آیدا ونگ نیز به داستان اضافه شده

3- وقتی یکی از فن ها در حالی که احساس شرمندگی میکرد از سوال خود پرسید آیا میلا یوویچ هم در رزیدنت اویل دمنیسشن حضور خواهد داشت؟ این سوال اون باعث تحریک حضار شد و اونا شروع به خندیدن کردند و سعی میکردن اونو خجالت زده کنند و مانع ادامه سوال کردن اون بشن Kamiya سوال احمقانه ی این فن رو با یک جک پاسخ داد و گفت قیمتی که میلا از ما درخواست کرد بود خیلی زیاد بود برای این فیلمی که ما با این بودجه ی کم ساختیمش D:

4- فیلم بصورت 3D در سینماهای ژاپن اکرا ن میشود

5- این فیلم دنباله ای برای دیجنریشن هست اما وقایع آن قبل از رزیدنت اویل 6 اتفاق میافتد (بین 5 و 6)

6- سازنده های فیلم با سازندگان بازی رزیدنت اویل برای ساختن این فیلم همکاری نزدیکی داشتند تا مطمعن بشن هیچ منافاتی بین انیمیشن رزیدنت اویل دمنیشن و بازی وجود نداشته باشه . کاملا مشخصه که هیچ رابطه ای بین سری انیمیشن های رزیدنت اویل و لایو اکشن مووی ها یا فیلم های اکشن پاول اندرسون وجود نداره!

7- برای بالا بردن و بهبود کیفیت کار از سیستم موشن کپچر در ساخت انیمیشن استفاده شده

8 - لیکر ها کاملا کامپیوتری طراحی شدند اعم از حرکات برای اینکه اندامشون مشابه اندام انسان ها نیست

9- مخلوقات بیشتری تو این عنوان نسبت به عنوان قبلی وجود خواهند داشت

10 - سازندگان قول دادند که فن ها میتونن لیکر ها رو بصورت کاملا واضح و در مکان های کاملا روشن ببِِینند (تغیری که نسبت به بازیها انجام شده)

11- زمبینه ساختن فیلم های بیشتر برای سازندگان مهیا هست اما فعلا برنامه خاصی در دستور کار نیست

12 - اگه طرفداران مایل باشن که عنوان های بیشتری از این سری فیلم ها رو ببینند ( اگه شما و شاید 10 نفر از دوستاتون برید و DVD رو بخرید من فکر میکنم همین کافی باشه تا ما یک فیلم دیگه از این سری رو کارگردانی کنیم

تمام امیدمون به دمنیشن هست ، منتظرشیم

Last edited by a moderator:
سلام. همیشه خوش خبر بودم امشب با خبر های بد اومدم جیل و کلر در رزیدنت وایل 6 حضور نخواهند داشت این حرفی هست که آقای Yoshiaki Hirabayashi تو کمیک کان گفت چند ساعت پیش! 2 - وسکر مرده ولی توبازی صحنه Iایی از رزیدنت 5 رو خواهیم دید!

جاااان من حقیقت داره؟
وای عجب کاریه ها!
فقط به خاطرجیل باورکنیداویل5روتمومش کردم
وحالاهم منتظرجیل بودم تواویل6
ولی حالاکه جیل نیست....
حالااین کلیربنده خداروچرانیاوردنش تواویل6؟
چقدراین کپکوم نامرده بخدا!

جاااان من حقیقت داره؟
وای عجب کاریه ها!
فقط به خاطرجیل باورکنیداویل5روتمومش کردم
وحالاهم منتظرجیل بودم تواویل6
ولی حالاکه جیل نیست....
حالااین کلیربنده خداروچرانیاوردنش تواویل6؟
چقدراین کپکوم نامرده بخدا!

متاسفانه حقیقت داره من دارم به امید جیل زندگی میکنم اصلا حالا تو رزیدنت وایل 6 که نیست هیچی تو دمنیشنم خیلی خیلی بعید میدونم باشه لعنت به این شانس! کلر هم نیست تو 6 ولی کپکام گفته یک اشاره ی بهش تو بعضی صحنه ها میشه! این دمنیسشن اونجور که باید به دلم ننشست خیلی توقع بالاتری داشتم از این CG اونم تو این نسل که گرافیک انقدر پیشرفت کرده.

آخرین ویرایش:
من که بدترین خبربرام همین نبودن جیل تواویل6بود
عملیات راکون یاهمونorcکه افتضاح بود
امیدم به اویل6هم که کمرنگ شد
پس همه باهم فقط منتظرمعجزه درگیم پلی اویل6باشیم
وطناب بازی های جیک مولر!
فریادهای کریس!
راستی نکنه اتفاقی بدی برای جیل افتاده باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or