بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
2 3 شکل بودن
بعد از زخمی شدن یه سریها یه قسمت از بدنشون بزرگتر میشد و ..........
یک سریها هم بعد از زخمی شدن تبدیل به یه جونور پرنده میشدن و خود شخص هم بهش آویرون بود !
گاز میگرفتن , هل میدادن !!!! , شلیک میکردن و ...
کریمسن هد نبود !
واسه لیان زامبی داشت . بقیه همه کماندو و رمبو بودن
با تشکر از سینای عزیز...
پس کلا اکشن خالص دیگه...
من بازی رو میگیرم و میرم تا آخرش با همه کاراکتراش و دل و رودشو در میارم ولی به چشم یه چیزی تو مایه های 5 بهش نیگا میکنم
ما رو باش چقدر دلمون خوش بود این یکی از اون 10 المانی که افشین گفت تبعیت خواهد کرد
بازی حتی تایپ رایتر هم نداره!!!
خدا بیامرزدت رزیدنت اویل...:(

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
نقدت خوب افشین...برای امثال من که دمو رو بازی نکردن باعث میشه که با آمادگی بیشتر(ضد حال کمتر) با بازی مواجه بشیم و بازی رو همونطور که هست بپذیریم

آقا چند سوال راجع به زامبی هاش( اون تفنگی ها نه ها): چقدر توشون تنوع چهره بود؟؟ ت
نوع لباس؟
بعد قابلیتاشون چی بود؟
فقط گاز میگرفتن یا مثل آوت بریک ها چنگ هم مینداختن؟
خبری از کریمسون هد بود تو بازی یا نه؟؟
تو همه ی بخشا( لیون ، کریس ، جیک) زامبی داشت یا فقط واسه لیون زامبی داشت؟
مرسی
آره بهتره با پیش زمینه شروع کنیم بازی رو تا خیلی تو حالمون نخوره :D
کلا اگه منظورت خوناشام های بازیه :D
تو دمو زیاد باهاشون رو برو نمی شی در واقع مبنای بخش زامبی ها ( بخش لیان) روی مبارزه و جلو رفتن نبود
زامبی ها تنوع زیادی نداشتن ولی خوب از orc :D و گانادو های شماره 4 تنوع بیشتری دارن
البته تو عکس های جدید از بازی زامبی های بیشتری نشون داده شده
به نظرم کپکام داره خیلی آب زیر کاه عمل می کنه در مورد بازی برای همین اصلا از الان نمیشه گفت بازی نهایی چی میشه
حتی هنوز چیز زیادی از نسخه ps3 نشون ندادن که یکم نگران کنندست

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
[FONT=&amp]كاملا با توني موافقم.بعد از وسكر،تنها شخصيتي كه پتانسيل به اوج رسيدن رو داره ايداست!باز بهم حمله نكنيد.گفتم بعد از وسكر و البته با اختلاف خيلي زياد از اون![/FONT]​
[FONT=&amp]در مورد [/FONT]RE6[FONT=&amp] هم فقط بايد بگم متاسفم!رنگ ليزر اسلحه رو ميشه انتخاب كرد.زامبي ها تبديل به خفاش ميشن.عنكبوت ها و خفاش ها،مسلسل دستشون مي گيرن.پارتنر ايدا آدم آهنيه.ديگه اگه جيك هم استيو نباشه،بازي عملا هيچ حرفي براي گفتن نداره!
[/FONT][FONT=&amp]با نقد افشین هم کاملا موافقم.فقط با اون قسمتی که گفت کریس حتما باید می بود مشکل دارم.افشین،خودت هم می دونی که در RE5،سرگذشت کریس و جیل کلا تموم شد.کپکام با ادامه دادن نقش کریس نشون داد که هیچ ارزشی برای هدف شخصیت ها قائل نیست.حتی اگه کریس در RE6 یک داستان عالی هم داشته باشف،به نظر من بازم قابل قبول نیست.چون مبنای حضورش به خاطر خواسته ی فن ها و فروش بیشتر بوده نه داستان.چون فن های زیادی خواستار دیدن کریس و لیون در یک بازی بودند!ولی با بقیه ی حرفات کاملا موافقم.فقط می خواستم بپرسم که این دموها رو من چطوری باید بازی کنم؟روی PC هم میشه؟حجمش چقدره؟ممکنه لینک دانلودشون رو بذارید؟ممنون.
در مورد کتاب هم باید بگم که می تونم توی تابستون تمومش کنم.ولی باور کنید اصلا حوصلم نمیاد بشینم ترجمه و تایپ کنم!حجمش خیلی زیاده.اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم!شما میگید چیکار کنم؟بعدش هم نگفتید که دوست دارید داستان RE6 هم توش باشه یا نه؟
در ضمن،حمید گفت که انگار شایعه شده ایدا توی دامناشن هست که به نظر من واقعا مسخره میشه.هم توی RE6 و هم توی دامناشن یعنی توی دو تا نسخه ی همزمان لیون و ایدا.گور پدر کلیر!

[/FONT][FONT=&amp]خطاب به محمد: (ولي پیشنهاد میشه همه بخونن!)[/FONT]

[FONT=&amp]محمد جان،آخه اين چيزا چيه تو ميگي؟اون شب 54 صفحه بهت پيامك زدم.حيف اون همه شارژ![/FONT] :d
[FONT=&amp]اولا چرا بيخودي پاي ايدا رو وسط مي كشي؟مگه الآن كسي گفت كه شري از ايدا مهم تره؟درسته كه من ميگم سرنوشت شري مبهمه،ولي هيچوقت نگفتم مبهم ترين شخصيت شريه.اتفاقا هميشه گفتم كه استيو و شري،بعد از ايدا بزرگترين ابهامات داستان هستند.[/FONT]
[FONT=&amp]دوما من توي پيامك هم بهت گفتم.اهميت با مبهم بودن فرق مي كنه.ممكنه كه يك شخصيتي خيلي مهم باشه،ولي نقشش تموم شده باشه و هيچ ابهامي توي سرگذشتش نداشته باشه.ولي برعكس يك شخصيت ديگه خيلي مهم نباشه،ولي سرنوشتش مبهم باشه.سعي كن فرق اين دو تا رو درك كني! [/FONT]:d
[FONT=&amp]در اينكه بري از شري مهم تره هيچ شكي نيست.ولي سرنوشت شري مبهم تره.درسته.سرنوشت بري بعد از نابودي راكون سيتي مشخص نيست.ولي ابهام آنچناني نداره.يعني حداقلش اينه كه ديگه راهش رو ادامه نداره و نشسته عين آدم زندگيش رو كرده!فوقش توي يك فايل مي تونن بگن كه مثلا بعد از نابودي راكون سيتي،توي فلان سازمان مشغول كار شده.درست مثل ربكا،كارلوس و شوا.درسته كه اين شخصيت ها نقش مهمي رو در داستان ايفا كردند و حتي از شري هم مهم تر هستند،ولي ابهام خاصي ندارند.ولي شخصيت هايي مثل ايدا،استيو،شري و بيلي ابهام دارند.يعني داستانشون كلا ناتمومه و اگه نقششون رو ادامه ندن،داستان كلا ناقص ميمونه.تو توي پيامك بهم گفتي كه سرنوشت شري مبهم نيست و شري پتانسيل كافي براي ادامه دادن نقشش رو نداره!چطور همچين نتيجه اي گرفتي؟شري تحويل دولت داده شد.ولي به طرز مرموزي از پيش مهم ترين شخصيت منفي داستان يعني آلبرت وسكر سر درمياره.بعد 10 سال ازش هيچ خبري نبود.حتي معلوم نبود كه وسكر اونو كشته يا زنده نگه داشته و باز بدتر اينكه الآن وسكر مرده!سرنوشت به اين پيچيدگي چطور ابهام نداره؟واقعا همچين داستاني رو ميشه توي يك فايل خلاصه كرد؟واقعا اين داستان،پتانسيل كافي براي درآوردن يك بازي كامل رو نداره؟تو اين رو با بري يكي مي كني؟بري تنها ابهامي كه داره اينه كه بعد از منحل شدن تيم استارز چيكار كرده كه تازه اون هم مربوط به زندگي شخصي خودشه و ابهام به حساب نمياد.چون اگه اينجوري حساب كنيم،تمام شخصيت ها رو تا زمان مرگشون بايد نشون بديم!
بذار يك مثال برات بزنم.وسكر توي [/FONT]RE1[FONT=&amp] مرد و قرار هم نبود زنده بشه.هيچ نكته ي مبهمي هم توي داستانش نبود.مثل بيركن و الكسيا كه اومدن و مردن.ولي يكدفعه توي كد ورونيكا اومدن زندش كردن و ديدي كه چقدر هم جالب شد و يك داستان جديد و طولاني رو هم شروع كرد.تازه وسكر هيچ ابهامي نداشت و هيچكس هم منتظر زنده شدنش نبود.حالا چرا نبايد نقش شري كه تازه ابهام هم داره رو ادامه بدن؟فكر مي كنم همه اين رو قبول داشته باشن كه ادامه ي نقش شري بعد از [/FONT]RE2[FONT=&amp]،حداقل از زنده شدن وسكر در كد ورونيكا واجب تر بوده.چون داستانش ناتموم مونده بود و اكثر فن ها هم منتظر بازگشت دوباره اش بودند.بعدش هم تو ميگي كه شري،پتانسيل كافي براي بازگشت به داستان رو نداره.فكرش رو بكن.دختري كه در سنين كودكي با همچين وقايع هولناكي روبرو ميشه و جنايات شركت آمبرلا را از نزديك مشاهده مي كنه و حتي پدر و مادرش و در واقع همه كسش رو هم توي اين قضيه از دست ميده.تازه تمام اين مصيبت ها زماني براش رخ ميده كه هنوز وقت عروسك بازيش بوده و هنوز از زندگيش هيچي نفهميده بوده.يعني شري در اين ماجرا،حتي حق كودك بودن و زندگي كردنش رو هم از دست ميده!حالا در اين شرايط سرشار از ترس و نااميدي، يك نفر مثل فرشته ي نجات ظاهر ميشه و از شري حمايت مي كنه و به قول خود شري،جاي خالي پدر و مادرش رو براش پر مي كنه!ولي بعد شري از اون جدا ميشه و ديگه اونو نمي بينه.حتي در يكي از اپيلوگ هاي [/FONT]RE3[FONT=&amp] شري ميگه:اون برمي گرده.اون منو فراموش نمي كنه.حالا اين شري كوچولو با اين همه اتفاقات ناگوار و خاطرات تلخي كه در كودكي براش رخ داده بزرگ شده!خداييش همچنين شخصيتي با همچنين سرگذشت و پيشينه ي داستاني،پتانسيل كافي رو نداره؟من نميگم بري مهم نيست يا نبايد نقشش ادامه پيدا كنه.ولي چه از لحاظ ابهام حساب كنيم و چه از لحاظ پتانسيل داستاني،در شرايط فعلي شري در اولويته.تنها چيزي كه نقش بري رو جذاب مي كنه اينه كه وسكر از علاقه ي بري به خانوادش سوءاستفاده كرد و بري رو وادار كرد كه به دوستاش خيانت كنه كه اونم زياد مهم نيست.چون به هر حال در آخر داستان،همه چيز به خوبي و خوشي تموم شد.بري به دوستاش خيانت نكرد و خودش و خانوادش هم سالم و سلامت موندند.يعني لطمه ي خاصي بهش وارد نشد.تازه بري در سني بوده كه مي تونسته خودش رو كنترل كنه.تو بري با اون هيكل و ابهتش رو با يك دختر بچه ي 12 ساله يكي مي كني؟علاوه بر اينكه بري پيش از ورود به عمارت،توسط وسكر از همه ي خطراتي كه در انتظارش بودند باخبر شده بود و در واقع با آگاهي تمام وارد ماجرا ميشه.حتي هيچ نكته ي مبهمي هم توي سرگذشتش باقي نموند.حالا خداييش خودت قضاوت كن.سرنوشت بري مبهم تره يا شري؟كدوم پتانسيل بيشتري داره؟كدوم بيشتر سختي كشيده؟كدوم زيان بيشتري رو متحمل شده؟من چيزي نميگم.خودت قضاوت كن!در ضمن،دوباره تاكيد مي كنم.من نميگم كه سرنوشت بري اصلا مبهم نيست يا داستان جالبي نداره.اتفاقا بري يكي از بهترين شخصيت پردازي هاي رزيدنت اول رو داره.فقط ميگم كه در شرايط فعلي،نشون دادن سرنوشت شري در اولويته.چون كلا در هاله اي از ابهام قرار داره!(با توجه به دلايلي كه در بالا گفتم.)[/FONT]
[FONT=&amp]سوما وقتي كه اسم اسپنسر،آشفورد و ماركوس رو وسط كشيدي،ديگه مطمئن شدم كه منظور من از اهميت و ابهام رو نگرفتي.بابا،اينايي كه تو ميگي مهم ترن.ولي هيچ ابهامي ندارن.اسپنسر،آشفورد و ماركوس هر كدوم در زمان خودشون مهم بودن.ولي مردن و رفتن پي كارشون!حالا مثلا چطوري ميخوان نقششون رو ادامه بدن؟حتما توقع داري كه آب ببندن به داستان و اسپنسر،آشفورد و ماركوس رو هم مثل وسكر دوباره زنده كنند!حالا چون اينا مهمتر بودن،ديگه بايد تا آخر داستان،كل شخصيت ها رو ول كنن و فقط بچسبن به اينا؟اسپنسر،آشفورد و ماركوس نقششون بدون هيچ ابهامي تموم شد.حتي همون بري هم از اينا مبهم تره.اصلا وقتي كه شخصيت هاي مبهمي مثل ايدا،استيو و شري كه هنوز داستانشون تموم نشده هستن،چرا بايد نبش قبر كنن و به زور سرگذشت شخصيت هايي مثل اسپنسر،آشفورد و ماركوس كه نقششون تموم شده رو ادامه بدن؟همون كاري كه توي [/FONT]RE6[FONT=&amp] با كريس كردن!چقدر خوبه كه هر شخصيتي،اصالت خودش رو در همون جايي كه هست حفظ كنه.در غير اين صورت لوث ميشه!بازم تاكيد مي كنم.اهميت با ابهام فرق مي كنه.مثلا نقش كريس از ايدا مهم تره.ولي الآن ايدا مبهم تره و بيشتر در اولويته.يا مثلا اسپنسر،آشفورد،ماركوس و حتي بري از شري مهم ترن.ولي در شرايط فعلي،سرنوشت شري مبهم تره و پتانسيل بيشتري براي ادامه دادن داره.گرفتي؟يعني عمرا اگه گرفته باشي! [/FONT]:d
[FONT=&amp]بابا،به خدا زبونم مو درآورد.اصلا من هيچي.ولي آيا همه دارن اشتباه مي كنند؟قبل از تاييد [/FONT]RE6[FONT=&amp]،توي كل فروم هاي خارجي بحث سر اين بود كه ايدا،استيو و شري توي بازي هستند يا نه.حتي من و احد هم مطمئن بوديم كه ايدا و شري توي بازي هستن.ديدي هم كه درست دراومد!يعني همه دارن اشتباه مي كنن و فقط تو درست فكر مي كني؟حالا خوبه بعد از 15 سال،شري رو فقط يك بازي آوردن.تو يك جوري رفتار مي كني كه انگار شري 500 دفعه توي داستان حضور داشته!يعني براي همچين شخصيتي با همچين سرگذشت جالب و سرنوشت مبهمي،بعد 15 سال يك بازي واقعا زياده؟[/FONT]​
[FONT=&amp]بازم من چيزي نميگم.بذار بقيه خودشون قضاوت كنند![/FONT]​
[FONT=&amp]در ضمن،لطفا ديگه اين بحث رو ادامه نده.چون به جايي نمي رسه.اينا رو نگفتم كه جواب بدي.اگه جواب بدي نميخونم.همون لايك بدي كافيه!من اينا رو فقط به اين دليل گفتم كه اين بحث رو تمومش كنم.در واقع اتمام حجت كردم.گرچه تو هدايت پذير نيستي! [/FONT]:d
[FONT=&amp]
[/FONT]

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
خداکنه کپکوم حداقل ازنظرگرافیک به این بازی گندنزنه
:-s
اخه توعملیات راکون بعضی جاهاسرعت فریم مخصوصاتونسخه ایکس باکس360وps3خیلی افت شدیدی داشت
حال ادم گرفته میشدتادوتانارنجک میترکوندی دیگه فریم به فنامیرفت....
اویل5ولی ازلحاظ گرافیک حداقل قابل قبول بوددرزمان خودش

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,680
نام
Mehdi
دوستان می خواستم بدونم توی رزیدنت اویل OPRC با چه کارکتر هایی بازی می کنی ؟

شخصیت های معروف کدوم ها هستند ؟

ممنون

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,689
خداکنه کپکوم حداقل ازنظرگرافیک به این بازی گندنزنه
:-s
اخه توعملیات راکون بعضی جاهاسرعت فریم مخصوصاتونسخه ایکس باکس360وps3خیلی افت شدیدی داشت
حال ادم گرفته میشدتادوتانارنجک میترکوندی دیگه فریم به فنامیرفت....
اویل5ولی ازلحاظ گرافیک حداقل قابل قبول بوددرزمان خودش
ORC رو خود کپکام نساخته بود فقط Publisher اش بود . Slat Six ساخته بود .

دوستان می خواستم بدونم توی رزیدنت اویل OPRC با چه کارکتر هایی بازی می کنی ؟

شخصیت های معروف کدوم ها هستند ؟
هیچ کدوم معروف نیستن ! ما جو دادیم با Vector رفتیم بعد هم با Lupo . دفعه آخر هم هر Act یکی رو بر میداشتم !

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها به لطف فضای باز اینترنتی تاپیک خبر منو پاک کردن :|
البته حق دارن خوب ممکنه سایت ***** بشه
اما خبر اینه دوست دارم همه نظرتون رو درباره اش بگین میزارم تو اسپویلر

این روز ها خبر های زیادی از شماره جدید سری رزیدنت ایول به گوش می رسد که مخالفین و موافقین زیادی دارد.
چندی پیش BBFC رده بندی سنی مثبت ١٨ را برای بازی در نظر گرفت که انتظار می رفت برای بالا رفتن خشونت بازی باشد
اما در تازه ترین تبلیغ سایت ign برای رزیدنت ایول 6 در کنار رتبه بندی بازی که از سوی ESRB اعلام شده , کلمه برهنگی ( Nudity ) به چشم می خورد !
در طول سری رزیدنت ایول کمابیش از این دست صحنه ها در بازی وجود داشته اما در رتبه بندی سنی بازی به آن اشاره نشده است
این اولین بار در تاریخ سری است که این اتفاق می افتد.
از جمله بازی هایی که این اختصار را در رتبه بندی خود داشته اند می توان به Heavy Rain , Max payne 2 و سری God of war اشاره کرد !

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
بچه ها به لطف فضای باز اینترنتی تاپیک خبر منو پاک کردن :|
البته حق دارن خوب ممکنه سایت ***** بشه
اما خبر اینه دوست دارم همه نظرتون رو درباره اش بگین میزارم تو اسپویلر

این روز ها خبر های زیادی از شماره جدید سری رزیدنت ایول به گوش می رسد که مخالفین و موافقین زیادی دارد.
چندی پیش BBFC رده بندی سنی مثبت ١٨ را برای بازی در نظر گرفت که انتظار می رفت برای بالا رفتن خشونت بازی باشد
اما در تازه ترین تبلیغ سایت ign برای رزیدنت ایول 6 در کنار رتبه بندی بازی که از سوی ESRB اعلام شده , کلمه برهنگی ( Nudity ) به چشم می خورد !
در طول سری رزیدنت ایول کمابیش از این دست صحنه ها در بازی وجود داشته اما در رتبه بندی سنی بازی به آن اشاره نشده است
این اولین بار در تاریخ سری است که این اتفاق می افتد.
از جمله بازی هایی که این اختصار را در رتبه بندی خود داشته اند می توان به Heavy Rain , Max payne 2 و سری God of war اشاره کرد !
به نظر من اینا دارن به قشنگیه تمام استفاده ابزاری از کلمات میکنن...چطوری؟
یک فردی که میره بازی بخره و هیچ اطلاعاتی راجع به اون بازی نداره اول از همه متناسب به سنش خرید میکنه
دوم به عکس جلد بازی ( کاورش) نیگا میکنه
سوم اگه سواد و حالشو داشته باشه روشو میخونه ببینه چی نوشته
اگه هم نداشت از فروشنده میپرسه
وقتی با کلمه nudity هم مواجه بشه احتمال خرید بازی میره بالا

پس چه نتیجه ای میشه گرفت؟

کپکام می خواد به هر نحوی که شده این بازی رو برای همه جذاب نشون بده و فروش این بازی رو به حداکثر برسونه و رکورد بزنه تا میتونه پول درو کنه...فن من هم کشکن!!! اون فقط جیب خودشو میشناسه
دیگه دوران هنر به خرج دادن در ساخت بازی ها مرد
دیگه دوران بازی های پاپ کورنی هستش(این اصطلاح افشین بود ، حق نشرش محفوظه:d)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به نظر من اینا دارن به قشنگیه تمام استفاده ابزاری از کلمات میکنن...چطوری؟
یک فردی که میره بازی بخره و هیچ اطلاعاتی راجع به اون بازی نداره اول از همه متناسب به سنش خرید میکنه
دوم به عکس جلد بازی ( کاورش) نیگا میکنه
سوم اگه سواد و حالشو داشته باشه روشو میخونه ببینه چی نوشته
اگه هم نداشت از فروشنده میپرسه
وقتی با کلمه nudity هم مواجه بشه احتمال خرید بازی میره بالا

پس چه نتیجه ای میشه گرفت؟

کپکام می خواد به هر نحوی که شده این بازی رو برای همه جذاب نشون بده و فروش این بازی رو به حداکثر برسونه و رکورد بزنه تا میتونه پول درو کنه...فن من هم کشکن!!! اون فقط جیب خودشو میشناسه
دیگه دوران هنر به خرج دادن در ساخت بازی ها مرد
دیگه دوران بازی های پاپ کورنی هستش(این اصطلاح افشین بود ، حق نشرش محفوظه:d)
البته فروش بازی ها به افراد زیر 17 ممنوعه اما انقدر بازی های مثبت 17 زیاده که کپکام با این حرکت رقابت خوبی انجام داده
ینی یه عده از الان فروششون تضمین شده
برای من این جالبه که تواین نسل یه حالت وارونگی بین بازی های غربی و شرقی اتفاق افتاد
کپکام که بازی هاش به خشونت معروف بود شروع کرد از بازی های غربی تقلید کردن تقربیا اکثر المان های بازی های مث Geow رو وارد بازی کرد الا خشونتش !
ینی اونایی که گیرز بازی کردن می دونن من چی می گم گیرز صحنه هایی داره که ممکنه از خشونت حالتونو بهم بزنه :D اونوقت re کشته شدن یه نفرو درست حسابی نشون نمیده !!!!!!
مرسی به خاطر کپی رایت :D
با هات موافقم ولی هنوزم هستن کارگردان های بدردبخور که بازی خوب بدن دست ملت

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,043
نام
آرین
سلام به همه!من یه سوال در مورد اویل زیرو دارم.من توی قسمتی که تفنگیو میگیره(از همون تفنگا که فشنگ نداره.شبیه تفنگاییه که باهاش نهنگ شکار میکنن!)گیر افتادم.الآن دقیقا باید چی کار کنم و این تفنگ به چه دردم میخوره.

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
دوست عزیز،اون تفنگ نیست.قلابه.باید کنار یکی از پنجره های قطار (کنار پله ها) ازش استفاده کنی تا بری روی سقف قطار.تا آخر بازی هم چند بار لازمت میشه!

ممنون از لطفی که به پست قبلیم داشتید!:dدهنم سرویس شد تا اونا رو نوشتم.نکنه همگی با هم توطئه کردین که به پست های من جواب ندین! ;)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
Resident Evil 6 has been rated "M for Mature (+17)" due to content related to blood and gore, intense violence, strong language and suggestive themes, besides nudity.
ESRB confirms NUDITY in Resident Evil 6
بله
دیروز دوستم می خواست pre order کنه بازی رو که کشفش کردیم !!!! :D

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 PM ارسال شده بود ----------

خداییش این فن باکس آرتو با طراحی کپکام مقایسه کنید و به خریت کپکام پی ببرید
خداییش این حرف نداره
46531-resident-evil-6-full.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر