بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

چه کنیم جوالدوز نرود در مُخ بلوند!
بله دلایل محبوبیتش که اصلا نیازی به توضیح ندارن!
==========
فعلا طرفدارای لیون به فکر این باشن که نگاها همه روی سناریو ایشون هستن.پس اگر از نظر ترس گند بزنن (که خیلی وقته زدن) بی آبرویی کل تاپیک رو بر میداره;;)

ما که نگران نیستیم :p
کی همچین حرفی زده؟
yahoo_4.gif
پس چرا من بی طرفم من با دیدن تریلر 20 دقیقه ای نه زیاد امید دارم و نه بازی رو میکوبم پس بی طرف هم وجود داره.

• داشته باش بابابزرگ

نه دیگه یا باید سیاه و تیره و تاریک باشی و یا سفید و روشن!
کلا تو این مدت تمام سایت در دو دسته موافق و مخالف تعریف شدن.
با توجه به تریلر 20 دقیقه ای گیم پلی لیون،نظرتو کامل و جامع اعلام میکنی و بعدش لیست جبهه تو امضا میکنی/
اصلا یه بحثی در گرفت تو بخش اخبار عجیب!

نه باو افشین جون موهاش هنوز همون حالت موندن! آخه یکی نیست بگه که این موهاتو که مثل یال اسب انداختی جلوی چشمات،دیدتو مختل نمیکنه تو هدف گیری؟/:)8-|
این حرفا رو نزن تونی جون الان صاحبش میاد.:d

---------- نوشته در 12:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:22 PM ارسال شده بود ----------

ما که نگران نیستیم :p

داشته باش بابابزرگ
[/LIST]
بابا بزرگ؟

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه هم قطاران گرامی، احوالتون؟ امیدوارم هر کجا که هستید خوش باشید.
دلم برای همتون تنگ شده بود.

از تمامی دوستانی که تو این مدت غیبتم به یادم بودند ممنونم، امیدوارم لطف و محبتشون رو جبران کنم.

نمیدونم برگشتن من تلخ تره یا سیاست‌های کپکام برای RE6، قضاوت با خودتون:d

چه خبرا، چه می‌کنید؟ بحث سره چیه؟
سلام علی جون خوبی؟امیدوارم که دیگه حضوری طولانی در سایت داشته باشی و ما هم از حضور شما بهره مند شویم.>:d<

کی همچین حرفی زده؟:d پس چرا من بی طرفم من با دیدن تریلر 20 دقیقه ای نه زیاد امید دارم و نه بازی رو میکوبم پس بی طرف هم وجود داره.
به خاطر اینکه تو بحث نبودی.بحث مشهور دهه 1950!!!:-o
موقع عرضه بازی مخالف موافق پهم پیدا میشه.
من گفتم که فقط داستان برام در اولویت قرار داره و گرافیک و گیم پلی تو رتبه های آخر قرار دارن برای من.ذره ای برام ارزش ندارن گرافیک و گیم پلی.
وگرنه از نظر گیم پلی همه اقرار کردن که اصلا به درد سری نمخوره. بازی میل کرده به سمت اکشن بازی GeOW!!
این حرفا رو نزن تونی جون الان صاحبش میاد.:d
بگو صاحبش هم بیاد! با صاحبش هم رفیقیم!
داشته باش بابابزرگ
بله دارمش.محکمم دارمش!:d

من گفتم که فقط داستان برام در اولویت قرار داره و گرافیک و گیم پلی تو رتبه های آخر قرار دارن برای من.ذره ای برام ارزش ندارن گرافیک و گیم پلی.
وگرنه از نظر گیم پلی همه اقرار کردن که اصلا به درد سری نمخوره. بازی میل کرده به سمت اکشن بازی GeOW!!

من عاشق GeOW ام>:d<
ولی جدا کجاش رفته به اون سمت؟هان؟

ولش نکنی بابابزرگ.ولی دور از شوخی دیدی سفید و سیاهی وجود نداره؟:d

تونی جان چرا جوش میاری؟:-/
ما بحثمون الان هست شما میگی موافقان ومخالفان بازی منم میگم که من کلا بی طرفم.
معلومه موقع عرضه بازی مخالف و موافقای بازی مشخص میشن.
اون موضوع دوم من میخواستم شوخی کرده باشم که مثل اینکه شما جنبشو ندارید پس بیخیال.

ببین چجوری نصفه شبی آدمو زا به راه می کننا

نه دیگه یا باید سیاه و تیره و تاریک باشی و یا سفید و روشن!
کلا تو این مدت تمام سایت در دو دسته موافق و مخالف تعریف شدن.
با توجه به تریلر 20 دقیقه ای گیم پلی لیون،نظرتو کامل و جامع اعلام میکنی و بعدش لیست جبهه تو امضا میکنی/
اصلا یه بحثی در گرفت تو بخش اخبار عجیب!

نه باو افشین جون موهاش هنوز همون حالت موندن! آخه یکی نیست بگه که این موهاتو که مثل یال اسب انداختی جلوی چشمات،دیدتو مختل نمیکنه تو هدف گیری؟/:)8-|
ا خوب این چه حرفیه
من الان موهام تا پشت کمرم میرسه نصفشم رو صورتمه
هیچ مشکلی هم نه تو گیتار زدن دارم نه تو نشونه گیری با تفنگ :دی
اینو گفتم بیخیال اون یال اسب بشی ;)

آخه همین مو هارو هم اگه نداشت کی عاشقش میشد آخه .. کریس که خوشتیپترو خوش قیافه ترشه ..

((همین روزاس که اعلام کنن سناریوی آخری به سبکه اول شخصه کالافه دیگه از این به بعد میره تو این سبک :((... کلا همه نوع سبک رو میخوان رو این بدبخت پیاده کنن .. بعد میره رو اپن ورلد بعدش استراتژیک اینا:|))
به احترام آواتارت هیچی نمی گم
ولی یادت باشه از MM با کمی تغییر :دی

The crack inside your *****ing heart is Leon ;)

سلام
ممنون از خوش آمد گویی گرم و صمیمانت:d

منتظر طرح ندیده جالبت هستم.

در مورد باکس شاتی هم که علی گذاشته که متأسفانه باید بگم رسمیه، تو پیج رسمیه RE هم هست. یه ذره هنر و سلیقه ندارند، آخه این چیه؟ والا

نمیتونم! هنوزم یه کورسوی امید به بازی دارم برای همین خاکستریم، البته بگم تا الآن از نمایش بازی اصلاً راضی نبودم.

از همین الآن بگم یه وقت دیدی این بنده خدا که عکس آواتارمه سروکلش پیدا شد، با عشق خود چه کنیم؟:d

البته به داستان بازی به شدت امید دارم، گیم پلی کاملاً نوآورنست (مخصوصاً تو سناریوی جیک)، اکشن بودنش هم که بر همگان مبرهنه و دست ORC رو تو این مورد از پشت خواهد بست (مخصوصاً سناریوی کرس:|)، ترس و جو تاریک آنچنانی‌ای در بازی و در سناریوی لیان ندیدم، ولی والا با این بلایی که کپکام سر طرفدارها آورده در همین حد خاموش شدن لامپ آسانسور هم راضیم! موسیقی بازی هم از نقاط قوتش محسوب میشه چون واقعاً زیبا بود.

تو تریلر آخر، مشکلات فنی و باگ زیاد بود بخصوص در بخش گرافیک. امیدوارم تو این مدت باقی مونده تیم سازنده روی این موارد کار کنند، هر چند بعید میدونم. مثلاً انیمیشن‌ها به شدت خشک و بی روح بود، باز کردن درها به شدت افتضاحه، تو این تریلر متعادل نبودن فریم ریت مشهود بود و مواردی از این دست.
یا مثلاً اینکه صدا و نور رعد و برق همزمانه (این دیگه خیلی مسخرست:d).

حرکات خارج از برنامه لیان هم زیاد شده که البته طبیعی به نظر میرسه، البته من طرفدار گیم پلیه مهیج و پویام ولی بیش از حدش بخصوص برای یه بازیه survival horror مثل RE جالب نیست.

سناریوی جیک فانه و سناریوی کرس به شدت ناامید کننده و پر باگ. ضد حال ترین چیزی هم که تو تریلرهای بازی دیدم، همون قسمت باره. اگر دلیل منطقی‌ای پشت این رفتار کرس نباشه حتی برای من داستان بازی هم زیر سؤال میره.
در کل تا یه شُک بزرگ از طرف کپکام نبینم، در جبهه مخالفینم، چون بازی به بیراهه رفته متأسفانه، البته مطمئن باشید با همین وضعیتم اگر عمری بود 50 - 60 بار بازی رو انجام میدم، بالاخره حداقل این بازی عنوان RE رو یدک میکشه.
فدات قابلی نداشت :دی
حالا اگه بازم کمکی لازم شد روت حساب می کنم
خوشبختانه یا بدبختانه این آخرین شماره ی رزیدنت ایول که دنبال می کنم و دیگه بازی بدرود حساب میشه برای من :(
گرچه هنوز منتظر عنوان جدید میکامی و TLOU هستم

اون موضوع دوم من میخواستم شوخی کرده باشم که مثل اینکه شما جنبشو ندارید پس بیخیال.
عذر میخوام میشه الان روشن کنی از کجا فهمیدی من جنبه ندارم؟:-/
بعدشم فکر کنم توی اون یکی تاپیک سر یه شکلک شجره نامه مو کشیدی وسط.
جریان چیه الان؟
افشین جون تو که دیگه با چشمات که گیتار نمیزنی!:d با انگشتات میزنی ولی تیر اندازی باید با چشم و انگشت سبابه تیر اندازی کنی:d
اتفاقا گیتاریستا باید موهاشون بلند باشه.
منظورم اینه که موقع هدف گیری مشکل ایجاد میکنه

آخرین ویرایش:
عذر میخوام میشه الان روشن کنی از کجا فهمیدی من جنبه ندارم؟:-/
بعدشم فکر کنم توی اون یکی تاپیک سر یه شکلک شجره نامه مو کشیدی وسط.
جریان چیه الان؟
افشین جون تو که دیگه با چشمات که گیتار نمیزنی!:d با انگشتات میزنی ولی تیر اندازی باید با چشم و انگشت سبابه تیر اندازی کنی:d
اتفاقا گیتاریستا باید موهاشون بلند باشه.
منظورم اینه که موقع هدف گیری مشکل ایجاد میکنه
برادر بیخیال نمیخوام دیگه بحث کنم.
فکر کنم مشکل از من بوده.

بچه ها این عکسو نگاه کنین آخرشه!:d :

i5gcuyoz0ei8rdr1qc3j.jpg

=================================
قابل توجه اونایی که میگفتم کریس بدون پارتنر کاری از پیش نمیبرد.اینم اون تریلری که بهتون گفته بودم کریس توش تنها هست و شوا اصلا وجود نداره منتها به دلایل نژاد پرستانه شوا رو وارد داستان کردن:
دانلود

آخرین ویرایش:
خب تجربه ات کمه دیگه این کپکام **** کلا کارش همینه تو همین Re 6 تو اولین تریلر لیان رو تنها نشون داد و گفتن پارتنر ها انتخابی هستن ولی الان با پرویی اومدن به هرکس یه پارتنر اضافه کردن
زیاد تو فکر مقایسه شخصیت ها نباش همه شون خوبن ;)

1)
لیون شرمنده که اینو میگم اما از نظرتو اونی که عکس لیون روش باشه فیک نیست!;;)
علی این حرفت ناعادلانه ـست...
درسته که من طرفدار پر و پا قرص Leon هستم اما بی منطق نیستم که. حتی اگه Leon هم با این اوضاع روی Box Shot میبود میگفتم Fake ـه

در کل تا یه شُک بزرگ از طرف کپکام نبینم، در جبهه مخالفینم، چون بازی به بیراهه رفته متأسفانه، البته مطمئن باشید با همین وضعیتم اگر عمری بود 50 - 60 بار بازی رو انجام میدم، بالاخره حداقل این بازی عنوان RE رو یدک میکشه.
علی جون، اول از همه که خیلی خوشحالم برگشتی رفیق...
دوماً این حرفت (اون قسمت BOLD شده ) معرکه بود... مصداق کامله:
LOYALTY TO THE END
:d
تو RE:Remakeوقتی با کریس بازی میکنی میتونی V-joltرو بسازی؟
فکر کنم نمیشه.
منم یادمه که با Chris نمیشد یه کاری رو توی اون اتاق کوچیکه که پر از مواد شیمیایی بود رو کرد.
البته اگه Chris گرفتار میشد، با Rebecca میشد درستش کرد!

سلام یه سوالی داشتم
[
SPOILER]تو RE:Remakeوقتی با کریس بازی میکنی میتونی V-joltرو بسازی؟
عزیزان یه سری به اینجا هم بزنین:)
http://forum.bazicenter.com/thread63920/[/SPOILER
]
نه نمیتونی v-jolt درست کنی با کرس.این کار ربکاس که شیمی بلده.
کلا تو اویل1 بخش کرس،حالت هارد بازی بود.میتونم به جرات بگم سخت ترین حالت تو کل بازیها همین کرس تو اویل1 هست.

خب امروز طی جلسه ای من , حامد , اسفندیار , مجید و محمد به نتایجی رسیدیم ! که ثمرش کم کم نمایان میشه
همچنین طرح تشکیل یک محفل به تصویب رسید .
در گام بعد برنامه ریزی و هدفمند کردن تایپیک بررسی شد که ثمره این مهم هم کم کم نمایان میشود
نبود تونی بزرگ ( Safety & Peace ) غم بزرگی را بر ما وارد کرد , اخبار جلسه به ایشان ابلاغ خواهد شد
پاینده آلبرت وسکر کبیر

خب امروز طی جلسه ای من , حامد , اسفندیار , مجید و محمد به نتایجی رسیدیم ! که ثمرش کم کم نمایان میشه
همچنین طرح تشکیل یک محفل به تصویب رسید .
در گام بعد برنامه ریزی و هدفمند کردن تایپیک بررسی شد که ثمره این مهم هم کم کم نمایان میشود
نبود تونی بزرگ ( Safety & Peace ) غم بزرگی را بر ما وارد کرد , اخبار جلسه به ایشان ابلاغ خواهد شد
پاینده آلبرت وسکر کبیر

RESIDENT EVIL:MEN IN BLACK(با لحن اول کدورونیکا بخونید!)
>:)>:) >:)
S.T.A.R.S FOR EVER
:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or