بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ای بابا :(
چرا انقد تو سر و کله هم دیگه میزنین
آدم میاد تاپیکو بخونه یکم انرژی بگیره فکرش از چیزای دیگه آزاد بشه بعد شما اینجوری مث بچه ها بهم دیگه گیر میدین

من از همین الان اعلام آمادگی میکنم برای مولتی زدن !>:d<
ببینید دوستان RE کلاسیک ( منطورم دوربین نیست ) مرد دیگه ! تنها امید من برای برگشت به اون دوران ( جو , اتمسفر , مزوسفر و ووووووووووو ) RE6 بود که اونم تا الان میشه با قطعیت گفت که اکشن بازی بیشتر از وحشت بازی هست ! پس خودزنی نکنیم !!!
بیا خب پس حداقل بازی چیزی برای سرگرم کردن سینا داره :دی

افشین این چه ربطی به حرفای من داشت چرا حرفای منو نقل قول کردی :)) من منظورم از لیان اسم یکی از دوستان تو تاپیک هست که گفت رزیدنت اویل 5 دلهره داشت :d
در تایید شما بود حمید جون

افشین جان،من مخالف بازی هستم ولی hater نیستم.هیچ وقت از لیون متنفر نبودم.فقط شخصیت محبوبم کرسه.
این فنهای لیون هستند که اصرار دارن دشمن بتراشن برای خودشون!جدا هم همینجوریه!
اما بازی:من به خاطر لیون نیست که از بازی خوشم نمیاد!به خاطرسبک بازیه!معلومه که خوب توجه نمیکنی به نوشته ها.
درصورتیکه مطمئنم طرفدارای لیون به خاطر حضور لیون از بازی حمایت میکنن و درواقع از حضور لیون خوشحالن که از بازی خوششون اومده.
ولی من اینجوری نیستم.درواقع اول رزیدنت اویلو دوست دارم بعد کرس رو!(حالا بقیه رو نمیدونم!)
محمد جان من کاملا میدونم شما HATER نیستی
I JUST WANT PUT YOUR LEG :D

بچه ها آخه خداییش Game Play چی کم داشت...
علی تو که میگی نکات مثبت نام ببر...، ببین توی RE1 و Remake، اولین صحنه ی روبرویی با یه زامبی چه طوری بود؟ توی این RE 6 هم اگه توجه کنی Leon و Helena با Liz چه جوری برخورد میکنن؟ توی آسانسور! وقتی Liz تبدیل به زامبی میشه، دقیقاً حالت هایی که تو RE1 داشت اون زامبیه که کت سبز پوشیده بود، همونجوری میشه یا تو که میگی تو پارکینگ کلی Action داره، خداییش نگاه کن... وقتی تو RE 3 در آسانسور باز میشه و میخوای بری بیرون (توی بیمارستان) کلی زامبی میریزه رو سرت... اینجا هم همینطوریه. ولی خُب دوست من، Action بازی عوض شده. نکنه واقعاً انتظار داشتی Leon هم مثل Jill توی RE 3 فقط نشونه بگیره و شلیک کنه. منظورم اینه که هیچ پیشرفتی تو سیستم Action بازی نباید شاهد باشیم...
باید قبول کنیم که این Game Play یه جورایی نشون داد RE و CapCom سعی دارن به ریشه هاشون برگردن...
حتی صدای جیر جیر قدما هاشون میاد...
یه هال بزرگ تو داشنگاه، مثل هالی که توی عمارت بود...
اتاق های تو در تو ...
درهای قفل...
صدای جیر جیر تخته های زیر پات...
موزیک جالب...
اتمسفر خوب...

محمد تو رو خدا بس کن دیگه...
الان مدت هاست به خاطر بعضی از رفتارها دیگه فن های Leon اینجا نیستن به جزء من و افشین...
ما هم کجا خواستیم دشمن تراشی کنیم خداییش؟ داریم خیلی معمولی و دوستانه بحثمون رو میکنیم...
من هزارن بار گفتم که من RE رو بازی میکنم چه Leon توش باشه چه نباشه. پس چرا هی میاید میگید فن های Leon فقط به خاطر اینکه Leon تو بازی هست از بازی تعریف میکنن؟
ببین گیم پلی خیلی تاکیید می کنم خیلی چیزا کم داشت من از جمع عذر می خوام ولی ریدمونی بیش نبود :دی
اما من می گم همین که سناریو لیان سازنده ها خواستن که چیزی به اسم ترس رو ایجاد کنن جدا از موفق شدنشون یا نشدنشون خودش خوبه در ضمن من انتظار بیشتری از این شماره نداشتم اونم بعد orc و Re5

اما در مورد فن ها
من به شخصه همه شخصیت های رزیدنت ایول رو دوست دارم و داشتم ولی گاهی اوقات به خاطر فان خواستم یه کل کل بکنم ولی یهو دیدم بقیه موضوع رو جدی گرفتن در حد خون و خواهی و این حرفا :|

لیون تو بیا تو بحث اون طرفی ببینیم چی میشه
اگرم نخواستی خب همینجا بحث میکنیم.
==============================
بله گیم پلی کم نداره و بر عکس اینقدر زیاد داره که حال آدمو به هم میزنه! بسه دیگه باو چرا چشماتون رو میبندین؟ این قرتی بازیا دیگه چیه لیون در میاره؟ خداییش خودت خنده-ت نمیگیره دوتا هفتیر میکشه بیرون و مثل کابوها دوئل میکنه؟ ضایع تر از این نمیتونی ببینی.
کجای این گیم پلی به RE میخوره؟ گیم پلیش حتی از RE5 هم داغون تره.تنها مشکلی از RE5 گرفتن،این بود که هنگام هدف گیری نمیتونی راه بری
اما حالا هم میتونی راه بری،هم میتونی خرامان بدوی و هم میتونی 4 نعل بدوی!!! دیگه شده GeOW!!!
بعد از اونم،به فرض سناریو لیون همش با زامبی ها سر و کله میزنه
کاور گیری رو میخواد کجای دلش بذاره؟ نکنه زامبیا هم بلدن تیر بزنن؟ یا شاید وقتی میخوان استفراغ کنن هدف گیری میکنن؟
سر یه گیاه سبز حاضر بودی تمام اسلحه ها تو بدی! الان تنها دغدغه-ت اینه که چدتا زامبی بتونی بکشی!!!
سناریو جیک نشون داد وقتی میخواد گیاه بر داره دیگه نمیشینه و برش داره! همینطوری جذب بدنت میشه!:-q

تو اگه دلت میخواد قبول کن.
اما اینم قبول کن تعدادتون توی این سایت خیلی کمه که از این گیم پلی خوششون اومده;)
این بازی حتی به گرد پای DC هم نمیرسه.حتی به Survivor هم نمیرسه!!!
کریس=:headband::gunner:
لیون=~x(:-q
جیک=:boxing:
کریس و لیون=:discussion:
==================
Resident Evil : Operation Epic Fail In Gameplay

بدترین سناریو برای جیکه
dc هم همچین چیز شاخی نیست ;)

غرق شدن خبر نمیده !
دوستان من پستها و صفحه ها رو Bookmark میکنم تا بعد از اومدن RE6 رو کنم البته با نمادی از Code Veronica ! همون کاری که تو کلوپ کردم و عکس رو کوبیدم تو ............ .ولش کن کلوپ بمونه واسه کلوپ !!!!!!!!!!!
امیدوارم فقط منکر پستهای خودتون نشید ( هم جبهه ی خودمون و هم اونوریها )

پسر خوب تو مث اینکه خیلی جدی گرفتی که می تونی یه hero یا heroin رو با یه villain مقایسه کنیا :دی
ببین اینجوری تو خودت داری منحرف میشی نمی دونم ولی همچین کامنتی از تو بعید بود که بخوای صب کنی بعد بیای نظر دیگران رو بکوبی تو سرشون
یه چیزی در حد سالازار بود این حرکتت :دی

افشین جون وقتی قابلیتش هست استفاده میکنم :d
ولی همین حرف خودته هم خودت میدونی هم ماها میدونیم هم بقیه این بازی بیاد هممون میخریمش ههمونم بازیش میکنیم و هممونم ازش بد میگیم، چون اسمش اویله میخریم و بهتر از هیچیه
کلا بشینیم دو دو تا کنیم از ORC بهتره ولی من میگم چرا به این انحراف کشیده شد این بازی؟

جدی که نمیگی؟
من میگم نظرسنجیو بزاریم آیا کتابی وجود دارد یا وجود ندارد؟
کم کم دارم شک میکنم، نیما

به به
آقایون جماعت راست می گین بیاین مث منو حامد مردونه با هم بحث کنید :دی
خوب درسته حامد ولی تو این قابلیت رو تو تمام سناریو ها با سینا و محمد با من با بچه های تاپیک بالایی بچه های تاپیک وسطی بچه های تاپیک پایینی با شینجی میکامی و .... بازی می کنی :دی
صد در صد باهات موافقم
وگرنه من که هنوزم با شماره های کلاسیک حال می کنم هر چند وقت یه بار هم میشینم پاش کلی از اول میرم
اگه این بازی اسمش رزیدنت ایول نبود من عمرا پولمو پاش نمی دادم

همون طور که سینا گفت بازی مرده
من بازی می کنم چون هنوزم بهم حال میده با لیان بازی کنم یا با کریس حالا می خواد یورتمه بره تو بازی :دی
-----------------------
راستش رو بخواین من یه بحث خوب دارم مربوط میشه به شماره های قبلی ینی از اول
که بشینیم پلات بازی رو بررسی کنیم ولی لازمه که احد و نیما هم باشن اتفاقا خیلی به کار کتاب نیما هم میاد

عجب جمله ای بود کی جمله امضامو یادشه ؟؟؟؟؟
راستی یه سوال واقعا لیان از کی بلوند شد ؟؟؟؟؟؟ چون تا جایی که یادمه تنها بلوند رزیدنت ایول وسکر بود !!!!

راستی یه سوال واقعا لیان از کی بلوند شد ؟؟؟؟؟؟ چون تا جایی که یادمه تنها بلوند رزیدنت ایول وسکر بود !!!!
اره دقیقا افشین جون!
وقتی وارد عمارت اسپنسر میشدی....
================
بچه ها یادتونه لیون تو شماره دوم موهاش قهوه ای کاکائویی بود؟

مطمئنی فیک نیست ؟؟؟؟؟
این که خیلی تابلوئه اصن خوده mw3 مو نمیزنه
فک کنم فیک باشه ولی
فکر نکنم فیک باشه افشین جون
چون بچه هایی که تو تاپیک باکس شات فعالیت میکنن نباید تحت هیچ عنوان باکس شاتی رو بذارن که توسط شرکت تایید نشده.
جالبیش اینجاست که فونت RE6 درست از وسطش رد شده و انگار به دونیم تقسیم شده!!!!!!

فکر نکنم فیک باشه افشین جون
چون بچه هایی که تو تاپیک باکس شات فعالیت میکنن نباید تحت هیچ عنوان باکس شاتی رو بذارن که توسط شرکت تایید نشده.
جالبیش اینجاست که فونت RE6 درست از وسطش رد شده و انگار به دونیم تقسیم شده!!!!!!
درسته ولی فک نکنم نهایی باشه آخه این خیلی خسته است آخه !
نه فک نمی کنم جیک باشه به نظر یه زامبی میاد

---------- نوشته در 12:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:26 AM ارسال شده بود ----------

فک کنم مربوط به داستان بازی باشه به پیله بستن فردی که آلوده به ویروس میشه و سوختن سریع و خاسکتر شدنشون

از اون موقع که با شماره 4ش حال کردین اربابمم که از اولش حوصله موهاشو نداشت هی میداد عقب ولی این موطلایی بود که هی عِفِه/اِفِه میزاشت
گفتم اسم بازی رو کم کم داره به حقیقت میپیونده
Resident Evil MW3 : Operation Raccoon City

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or