بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

از چپ به راست .
Dr.James Marcus, Dr.Alexander Ashford, Dr.Ozwell E.Spencer, Dr.William Birkin and Albert Wesker.
2 تا جلوییها آلبرت وسکر و ویلیام برکین هستند .

درسته.

از کجا کپی پیست کردی سینا ؟
yahoo_4.gif

از چپ به راست .
Dr.James Marcus, Dr.Alexander Ashford, Dr.Ozwell E.Spencer, Dr.William Birkin and Albert Wesker.
2 تا جلوییها آلبرت وسکر و ویلیام برکین هستند .
الان من یک سوال واسم پیش اومد. چهره همه تو این عکس جوان هست. یه چیزی بین30 تا40
حالا سوال من: جیمز مارکوس و اسپنسر و الکساندر نباید مسن تر از آلبرت و ویلیام باشن؟؟؟
اینجا بهشون نمیخوره خیلی تفاوت سنی داشته باشنا!!!

اسفندیار راست میگه!اسپنسر جای بابابزرگ وسکر بوده!ولی تو این عکس همسنشه!دیگه هرچقدر هم جوون نشون بده نباید همسن وسکر و بیرکین باشه که!
هرچند این عکس برای اویل1هستش.اون موقع کپکام اصلا به این فکر نمیکرده که مجبور میشه اینقدر گسترده کنه بازیو!:d
ولی جدا خیلی آبکی کار میکنه این کپکام!هیچ آینده نگری نداره واسه این بازی!فقط با زمان میره جلو!/:)

اسفندیار راست میگه!اسپنسر جای بابابزرگ وسکر بوده!ولی تو این عکس همسنشه!دیگه هرچقدر هم جوون نشون بده نباید همسن وسکر و بیرکین باشه که!
هرچند این عکس برای اویل1هستش.اون موقع کپکام اصلا به این فکر نمیکرده که مجبور میشه اینقدر گسترده کنه بازیو!:d
ولی جدا خیلی آبکی کار میکنه این کپکام!هیچ آینده نگری نداره واسه این بازی!فقط با زمان میره جلو!/:)
نه فقط resident evil کلا کاپکوم برای همه ی بازیهایی که تاحالا ساخته و جلو رفته آینده نگر نبوده ! نویسنده های کاپکوم افراد شوت و گیجی بیش نیستند مگر نه این ضعف نویسندگیه که بیای بنویسی یهو با خودت بگی اِ نه اینطوری که نمیشه قبلش باید اتفاق دیگه بیفته در مورد رزیدنت اویل 5و 6 !!!
در مورد سری dmc که دیگه افتضاح کرده شماره 1 رو نوشته بعد اصلا قرار بوده تموم بشه رفته سراغ شماره 2 بعد با خودش گفته نه اینطوری که نمیشه قبلش باید اینو می گفتم بعد 3 رو ساخته گفته قبل از 1و 2 اتفاق می افتن !!!!
کاپکوم خیلی پول پرسته و نویسنده هاش واقعا نمی دونم چشونه انگاری وقتی داستانو می نویسن و می دن واسه ساخت حواسشون نیست چی دارن می نویسن!

شرمنده که چند روزی نبودم.در مورد کارلوس کاملا با احد موافقم.شاید حضور دوباره اش به جذاب تر شدن داستان کمک کنه.ولی اجباری نیست.در ضمن اگه بخوان کارلوس رو بیارن،رولیشن بهترین و شاید تنها فرصت خواهد بود!البته بری خیلی خیلی مهم تره.
در مورد کتاب هم باید بگم که برخلاف شایعات کنسل نشده.دارم تمومش می کنم.احد کاملا در جریانه.باور کنید هر چقدر صبر کنید ارزشش رو داره!
راستی،بالاخره این رولیشن نیومد؟دقیقا کی قراره ریلیز بشه؟

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

در مورد کلیر هم مطمئنم که برگ برنده و مهم ترین شخصیت داستانی رزیدنت اویل 6 است.چون نسبت به بقیه ی شخصیت ها مدت بیشتریه که توی داستان حضور نداشته.وقتی ما که فن های معمولی هستیم این رو می دونیم و توقع حضور کلیر رو داشتیم،خود کپکام عقلش نمی رسه؟غیر ممکنه!گرچه فکر نمی کنم قابل بازی باشه.چقدر جالب میشد اگه به جاس استیو و شری،کلیر شخصیت اصلی قابل بازی می بود و به وسیله ی اون با استیو و شری آشنا می شدیم.ولی با این حال من مطمئنم که کپکام شخصیت به این مهمی رو فراموش نکرده و برنامه ی ویژه ای براش داره!
این عکس ها رو هم خودم درستشون کردم.البته بهتره بگم دستکاریشون کردم! :d امیدوارم که خوشتون بیاد:

http://up4.iranblog.com/images/31609925938150298417.bmp

http://up4.iranblog.com/images/29257694868012197820.bmp

http://up4.iranblog.com/images/90423144491394845205.bmp

در مورد کتاب هم باید بگم که برخلاف شایعات کنسل نشده.دارم تمومش می کنم.احد کاملا در جریانه.باور کنید هر چقدر صبر کنید ارزشش رو داره!
ایول!! من کتاب دوست دارم!!!
اخبار رولیشنز رو هم حمید دقیق و مو به مو در جریانه!!!!
در مورد 6 هم با این چیزایی که نشون دادن بعید میدونم کارلوس تو این بازی باشه چون به هیچ جاش ربطی نداره!! نه جیل هست نه نیکولاس نه مستشار!!

راستی این سازمان بجز"سازمان" اسم دیگه ای نداره؟؟ مثلا کارخونه بستنی سازی دایتی یا یه چیزی تو این مایه ها؟؟=))

شرمنده که چند روزی نبودم.در مورد کارلوس کاملا با احد موافقم.شاید حضور دوباره اش به جذاب تر شدن داستان کمک کنه.ولی اجباری نیست.در ضمن اگه بخوان کارلوس رو بیارن،رولیشن بهترین و شاید تنها فرصت خواهد بود!البته بری خیلی خیلی مهم تره.

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

در مورد کلیر هم مطمئنم که برگ برنده و مهم ترین شخصیت داستانی رزیدنت اویل 6 است.چون نسبت به بقیه ی شخصیت ها مدت بیشتریه که توی داستان حضور نداشته.وقتی ما که فن های معمولی هستیم این رو می دونیم و توقع حضور کلیر رو داشتیم،خود کپکام عقلش نمی رسه؟غیر ممکنه!گرچه فکر نمی کنم قابل بازی باشه.چقدر جالب میشد اگه به جاس استیو و شری،کلیر شخصیت اصلی قابل بازی می بود و به وسیله ی اون با استیو و شری آشنا می شدیم.ولی با این حال من مطمئنم که کپکام شخصیت به این مهمی رو فراموش نکرده و برنامه ی ویژه ای براش داره!
این عکس ها رو هم خودم درستشون کردم.البته بهتره بگم دستکاریشون کردم! :d امیدوارم که خوشتون بیاد:

http://up4.iranblog.com/images/31609925938150298417.bmp

http://up4.iranblog.com/images/29257694868012197820.bmp

http://up4.iranblog.com/images/90423144491394845205.bmp

سلام. خوشحالم که کتابت داره تموم میشه کاراش دیگه. نیما عکس های قشنگی بود مخصوصا اونی که 4 تا کرکتر هستند به نظر من واسه جلد کتابتم عالیه. عکس وسکر و علامت آمبرلا و کلت واسلحه هم پشتش بنداز این فقط یه پیشنهاده. در مورد رزیدنت اویل رولیشنز هم 7 فبریه ریلیز شد تو آمریکا هم قبلشم که تو ژاپن ریلیز شده بود تا اونجایی که من میدونم فروش باورنکردنی داشته چیزی حدود 190000 کپی تو ژاپن قبل ار لانچ. و خیلی هم تعریف میکنن از بازی حتی یکی از دوستام میگفت از رزیدنت اویل ریمیک هم قشنگتر بود.

سلام. خوشحالم که کتابت داره تموم میشه کاراش دیگه. نیما عکس های قشنگی بود مخصوصا اونی که 4 تا کرکتر هستند به نظر من واسه جلد کتابتم عالیه. عکس وسکر و علامت آمبرلا و کلت واسلحه هم پشتش بنداز این فقط یه پیشنهاده. در مورد رزیدنت اویل رولیشنز هم 7 فبریه ریلیز شد تو آمریکا هم قبلشم که تو ژاپن ریلیز شده بود تا اونجایی که من میدونم فروش باورنکردنی داشته چیزی حدود 190000 کپی تو ژاپن قبل ار لانچ. و خیلی هم تعریف میکنن از بازی حتی یکی از دوستام میگفت از رزیدنت اویل ریمیک هم قشنگتر بود.
خب من به زودی 3ds دوستمو می گیرم و نتیجه رو همین جا اعلام می کنم :دی

کات سینس پایانی Resident Evil Revelations
داستان از اونی که فکر میکردم پیچیده تره . باید منتظر نسخه های بیشتری از بازی باشیم .
Resident Evil Revelations Ending.rar
من دارم کل بازی رو از یوتوب میگیرم . تا اون موقع اگه کسی تونست بیاد یه توضیح جامعی از بازی بده .
کات سینس HD هست و حجمش 37 مگ

حالا این دستگاه مضحکه 3DS قیمتش چنده؟

380 ناقابل:d

کات سینس پایانی Resident Evil Revelations
داستان از اونی که فکر میکردم پیچیده تره . باید منتظر نسخه های بیشتری از بازی باشیم .
Resident Evil Revelations Ending.rar
من دارم کل بازی رو از یوتوب میگیرم . تا اون موقع اگه کسی تونست بیاد یه توضیح جامعی از بازی بده .
کات سینس HD هست و حجمش 37 مگ

من تا وقتی خودم باری نکنم حتی دیگه عکس های جدیدیشم نگاه نمیکنم. تو چجوری دلت میــــــــــــــــــــــــــــــــــاد سینا؟>:p

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or