بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

درود بر دوستان عزیزم....از وقتی که عضو این سایت شدم این تاپیک جزء اولین تاپیکهایی بود که توجه منو جلب کرد.من هم مثل همه ی شما دیوانه وار عاشق این بازی مخصوصا سری کلاسیک 1 تا3 بودم و هستم..مدتهاست که این تاپیک رو دنبال میکنم و اکثر صفحه های اونو خوندم.از اینکه میبینم که چقدر با هیجان و علاقه در این تاپیک گفتگو میکنید اشک تو چشمام جمع میشه و به یاد قدیما میفتم...یه نوستالوژی فوق العاده قوی که فکر کنم اکثر افراد حاضر ار اینجا به اون مبتلا باشن....قطعا اگه با این بازی به تی ویروس مبتلا نشده باشیم گرفتار این حس شدیم.تاپیک resident evil Encyclopedia یک شاهکار تمام عیار بود که بسیاری از ابهامات رو برای من برطرف کرد که همینجا از تمام برو بچه هایی که براش زحمت کشیدن صمیمانه تشکر میکنم...و این که عضو کوچیکی از شماها شدم احساس افتخار میکنم.

سپاس...موفق باشین. . . . . september28 daylight.....im still alive

درود بر همه
منم با نظر نیما موافقم، روایت داستان گنگ شری و استیو تو اولویت قرار داره، چون سرنوشت عجیب تری نسبت به شخصیت‌های دیگه داشتند(قربانی آلبرت وسکر بودند)
البته خیلی دوست دارم سرنوشت بری(به نظرم با شخصیت پردازی خوبش میتونست اندازه لیان تو سری سهم داشته باشه)، کارلوس، نیکولای(که کلاً هیچی ازش معلوم نیست!)، بیلی(که به قول نیما احتمالاً تو دامنیشن هست) و مخصوصاً هانک رو بدونم.
در مورد اشلی هم که دیگه حرفی نمیمونه. آخه چه تأثیری تو داستان سری داشت؟ چه نقش کلیدی‌ای داشت؟ رفته سر خونه زندگیش دیگه، بحثی نمیمونه:d

کاراوس ناگفته‌ای نداشت. هر چی بود تموم شد رفت. در واقع بعد پایان بازی علامت سوال خاصی از خودش به جا نذاشت.

کاراوس ناگفته‌ای نداشت. هر چی بود تموم شد رفت. در واقع بعد پایان بازی علامت سوال خاصی از خودش به جا نذاشت.
شاید حق با تو باشه...
ولی خُب... از اونجاییکه از CapCom بعید نیست که یهو بخواد یه حال اساسی به Carlos بده... گفتم شاید یه کاری باهاش کرده باشه...
ولی تو RE3 انصافاً خوب به Carlos پرداخته بودن... البته CapCom خوراکش همینه که کاراکتراشو حسابی بپزونه...
;)

خب اگه اینجوری باشه جیل تو RE1 سرش رو میزاره رو شونه کریس .
خب اگه اینجوریه پس لابد لیان هم با اون پلیسها رفته نوشابه کیک خورده .( تصویر آخر RE2 )
واقعا اینجور سوالها سطح تایپیک رو به شدت میاره پایین .

چرا کارلوس و جیل مگه fell in love نشدن؟! :d الان رقیب عشقی برای کریس بود دیگه ؟! :d
نه خوب تا این مرحله نرفتن. :دی
تازه جیل تا آخرین لحظات نسبت به کارلوس بدگمان بود :دی در ضمن کرس بفهمه در همچین حرفی زدین خون به پا میکنه :دی

اولا که بنده سوالی ندارم . یعنی سوالام رو جوابش رو پیدا کردم یا یکی دوتا رو از احدو آقای نویسنده پرسیدم .
شما از این یه چیزها زیاد گفتین . این چیزها جاش تو کلوپ هست . با کلوپ که آشنا هستید . همین ندونم کاریهاتون به تایپیک ضربه میزنه .
من کمترین عضو تایپیکم در برابر بچه های دیگه و تا حالا هرچی در توانم بوده دریغ نکردم , شما لازم نیست به من بگی چکار کنم . منتی هم سر کسی نزاشتم و نمیزارم .
حالا خوبه مطالب نوشته شده و لیست شده تو تایپیک وجود داره . یه زحمت به خودتون بدید اونارو بخونید .
بازم میگم , بحثهای خوشکل منو , عزیز منو , مو قشنگ , کی عاشق کیه , اون میاد فلانی رو میزنه , اگه بهش چپ نگاه کنی , کی کنار کی ایستاده , بازوی این کلفته اون یکی فرزتره , کی کیرو زده , کی گلوله خورده ولی زنده مونده و ....................................... جاش تو تایپیک نیست . جاش تو کلوپ هست .

خب منم میگم بحث کن .
ولی واقعا بحث کن . وجدانا این چیزهایی که میگی بحث هست ؟؟؟؟؟؟ رو راست باش . کسی رو نمیخوایم بکشیم . حقیقت رو بگو .
واقعا انتظار داری این چیزها رو میبینم عصبانی نشم !!!!!! چند 10 صفحه این جوری گفتید و نوشتید کافی نسیت ؟؟؟؟ فقط خودت حساب کن چقدر از این حرفها زدی .

خوب دیگه خواهشاً این بحث رو تموم کنید. تقریباً هر هفته باید یک بحث حاشیه‌ای انظباطی بین بچه‌ها باشه!
اشتباهی بود که رخ داد، امیدوارم همه این موارد رو رعایت کنیم و سطح تاپیک رو بالا نگه داریم.
و سینا جان سخت گیری زیاد هم خوب نیست، بالاخره کمی شوخی بین بچه‌ها باعث میشه فضای تاپیک دوستانه باشه.

خب منم میگم بحث کن .
ولی واقعا بحث کن . وجدانا این چیزهایی که میگی بحث هست ؟؟؟؟؟؟ رو راست باش . کسی رو نمیخوایم بکشیم . حقیقت رو بگو .
واقعا انتظار داری این چیزها رو میبینم عصبانی نشم !!!!!! چند 10 صفحه این جوری گفتید و نوشتید کافی نسیت ؟؟؟؟ فقط خودت حساب کن چقدر از این حرفها زدی .
حالا شرمنده بهت بر نخوره ولی بیش از نصفه محتوای این تاپیک درباره ی نظر فن هاست و بر پایه منابع معتبر نیست،اگه فقط بخواید راجع به چیزایی که کپکام تایید کرده حرف بزنید سر 50 صفحه تاپیک رو باید تموم میکردید می رفت،ولی شما هم دقت نکردی،کارلوس برای جیل همیطوری خودشو به ... نداد که پادزهر پیدا کنه واسه ویروس اگه به جیل اهمیت نمیداد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or