بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نه بابا همچین خلبانی هم نبود!!! توی ریمیک اخر بازی میاد میگه که:
"سریع باشین! سوخت هلی کوپترم داره تموم میشه "!!!!!
مگه این چه قدر با هلیکوپتر اومده بود؟ مگه راکون سیتی و ساختمان پلیس بغل همین عمارت اسپنسر نبود؟ اینطور که معلومه اول رفته یه چرخی زده و بعدش اومده اینجا!!!
من از Brad خوشم میومد اتفاقاً... بزدل باحالی بود...
اتفاقاً خیلی باورپذیر بودشا... توی RE3 که Nemesis رو دید داشت خرابکاری می کرد...
ولی قبول دارید Nemesis تکرار نشدنیه...

با همه‌ی این شخصیت هایی که گفتی حال میکنم ولی کارلوس پروندش بسته شدست :دی
اتفاقا من بر عکست فکر می کنم
کارلوس یکی از شخصیت های تاثیر گذار شماره 3 بود و جز کسایی بود که داستانش بعد از راکون سیتی روایت نشد کسی برای آمبرلا کار می کرد و معلوم نیس چه سرنوشتی داشت
اگر بخوایم اینجوری حساب کنیم به جز کلیر همه پروندشون تا شماره 3 بسته شده بود
از نظر محبوبیت هم حساب کنی
کارلوس از استیو محبوب تره
حالا اصن کارلوس به جهنم :دی بقیه چی؟؟!!
این بود عدالت کپکام ؟! :دی
پاسخ گو باشید لطفا :دی

قبل از هر چیز از دوست جدیدم خانم LP Girl معذرت خواهی می کنم.چون چند روزی کار داشتم و نتونستم پست هاشون رو بخونم.از بقیه هم معذرت خواهی می کنم.چون غیبت طولانی من باعث رنجش بعضی از بچه ها شده.
خب خانم LP Girl،اول این رو بگم که من هیچ وقت نگفتم که حضور ربکا و بیلی در دامناشن تایید شده و 100 درصد حرف من درسته.من فقط نظر شخصی خودم رو گفتم.ولی بچه های تاپیک و کسانی که من رو می شناسن،می دونن که من هیچوقت روی هوا حرف نمی زنم!من ربکا و بیلی رو براساس تجربه ی شخصی خودم گفتم.علاوه بر اینکه تهیه کننده ی فیلم هم گفته که بعد از کلیر و لیون،فن ها دوست دارند که سرنوشت ربکا بعد از واقعه ی عمارت رو ببینند.اون یارو که توی تریلر نشون دادن هم کپی بیلی است.شما فکر دیگه ای می کنید؟شاید هم حدسم اشتباه باشه.ولی اگه این دو نفر در دامناشن نبودند،شما تف بنداز توی صورت من!
در ضمن من هیچوقت نگفتم که جیل توی رزیدنت اویل 6 حضور داره.چون اون موقع هنوز اسیر وسکر بوده.ولی در مورد کلیر به نظرم هست.ولی اینو مثل دامناشن 100 درصد نمیگم.ولی 99 درصد احتمال میدم که باشه.چون هر 3 پارتنر کلیر یعنی کریس،لیون و به خصوص شری در این بازی حضور دارند.
و اما بعد....برخلاف نظر شما دیجنریشن و دامناشن کاملا به خط اصلی داستان مرتبط هستند!تازه همون سوروایور و اوت بریک هم جزو داستان محسوب میشن.چون واقعا اتفاق افتادن.چه برسه به این 2 تا فیلم که چند تا از شخصیت های اصلی رزیدنت اویل مثل کلیر و لیون در اونها حضور دارند.شاید نسبت به نسخه های اصلی دار کم اهمیت تر باشند،ولی به هر حال بخشی از داستان و سرگذشت شخصیت ها رو روایت می کنند.حتی شرکت ترایسل اولین بار در دیجنریشن وارد داستان شد یا ما در دیجنریشن فهمیدیم که کلیر بعد از وقایع رزیدنت اویل 2 و کد ورونیکا بیکار ننشته و به سازمان حقوق بشر تراسیو ملحق شده!این طرز فکر کاملا اشتباهه که یک رزیدنت اویل فقط بازی باشه.چون از لحاظ داستانی هیچ فرقی نمی کنه که یک داستان در قالب یک بازی ارائه بشه یا انیمیشن و یا حتی کتاب!
داستان بی ربط که مد نظر شما هست به فیلم های رزیدنت اویل میگن که کلا داستان های جداگانه و بی ربطی رو روایت می کنند!
در ضمن اگه از طرف من یا شخص دیگری به شما توهینی شده،من رسما عذر خواهی می کنم.

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

در مورد براد هم باید بگم که فقط به خاطر مهارتش در خلبانی وارد تیم استارز شده بوده.اصلا اینطور نبوده که همه ی اعضای تیم استارز مهارت رزمی و نظامی داشته باشند.نمونه ی بارزش هم ربکا است که اصلا مهارت رزمی و نظامی نداشت.چون کلا کارش چیز دیگری بود (کمک های اولیه ی پزشکی و تجزیه و ترکیب محلول های شیمیایی) و انصافا هم کارش رو خوب بلد بود!
در ضمن،به نظر من هم نمسیس تکرار نشدنیه!

آخرین ویرایش:
بچه ها یه سوال
این نمسیس چجوری به وجود اومد ؟ یعنی ادم بوده این شکلی شده ؟
بعد اونوقت چرا هی می دوهه می گه استااااااااااااااارز یوهاهاهاهاهااااا :d؟!
نمسیس جز معدود تایرانت هایی بود که در واقع از انگل ne α و تی ویروس درست شده بود
همون طور که احد گفت نمسیس ساخت بخش اروپا بوده در واقع توی بخش فرانسه آمبرلا خلق شده
انگل ne α در واقع باعث هوشمند بودن نمسیس می شد

کاملا درسته.این رو هم اضافه کنم که نمسیس با به کار گذاشتن انگل NE-Alpha در روی ستون فقرات تایرنت 103 و توسط آزمایشگاه شماره ی 6 شعبه ی اروپایی آمبرلا ساخته شد.
در ضمن،افشین جان و جناب لیون!به نظر من سرنوشت استیو به مراتب از کارلوس و اشلی مهم تره.چون سرنوشت کارلوس ابهام خاصی نداره.یعنی می تونیم اینطور در نظر بگیریم که بعد از فرار از راکون سیتی،به زندگی عادی ادامه داده.اشلی هم بدتر از اون!ولی استیو توسط وسکر دزدیده شده بود (مثل شری).به علاوه حامل ویروس تی ورونیکا بوده!تازه با اون جمله ای که وسکر میگه،کاملا مشخصه که داستانش در کد ورونیکا تموم نمیشه!من که شخصا منتظر بازگشت استیو و شری در RE6 بودم.ولی منتظر بازگشت کارلوس و اشلی به هیچ عنوان!

بری رو تا حدودی قبول دارم.ممکنه که در سناریوی مربوط به کریس حضور داشته باشه.حتی شاید در همین رولیشن باشه!ولی بازم به دلایلی که گفتم،نشون دادن سرنوشت استیو و شری به مراتب مهم تره!

کاملا درسته.این رو هم اضافه کنم که نمسیس با به کار گذاشتن انگل NE-Alpha در روی ستون فقرات تایرنت 103 و توسط آزمایشگاه شماره ی 6 شعبه ی اروپایی آمبرلا ساخته شد.
در ضمن،افشین جان و جناب لیون!به نظر من سرنوشت استیو به مراتب از کارلوس و اشلی مهم تره.چون سرنوشت کارلوس ابهام خاصی نداره.یعنی می تونیم اینطور در نظر بگیریم که بعد از فرار از راکون سیتی،به زندگی عادی ادامه داده.اشلی هم بدتر از اون!ولی استیو توسط وسکر دزدیده شده بود (مثل شری).به علاوه حامل ویروس تی ورونیکا بوده!تازه با اون جمله ای که وسکر میگه،کاملا مشخصه که داستانش در کد ورونیکا تموم نمیشه!من که شخصا منتظر بازگشت استیو و شری در RE6 بودم.ولی منتظر بازگشت کارلوس و اشلی به هیچ عنوان!

بری رو تا حدودی قبول دارم.ممکنه که در سناریوی مربوط به کریس حضور داشته باشه.حتی شاید در همین رولیشن باشه!ولی بازم به دلایلی که گفتم،نشون دادن سرنوشت استیو و شری به مراتب مهم تره!
اشلی که انصافا داستانی نداره که بخواد بیاد :دی
استیو هم با دلایلی که میاری برام قابل قبول شد
ولی به شخصه منتظر بری و نیکولای و بیلی هستم
که البته بیلی به قول خودت توی دمنیشن هست

آره.کاملا با این 3 نفر موافقم.بیلی که توی دامناشن هست.بری و نیکلای رو هم امیدوار بودم که در رولیشن باشند.مخصوصا نیکلای که الآن تنها شخصیت منفی زنده ی داستان محسوب میشه.البته به جز الکس وسکر که اصلا معلوم نیست مثبته یا منفی!

Hunk یا همون Mr. Death هم هنوز نامشخصه مونده داستانش . البته تو ORC احتمالا چیزهای بیشتری ازش میفهمیم ولی بعد از راکون سیتی معلوم نیست کجا رفته و چکار میکنه ؟؟؟
کاراکتر منفی هم هست .

منم مثل افشین کاملاً با حرفت موافقم... اما...
CARLOS
من خوشم میومد ازش و معلوم نیست چی شد... به Jill هم که یه حال اساسی داد... جلوی Nicolay هم که ایستاد... بابا کلی واسه خودش یاغی بود.
نیما جون... میشه وقتی منو خطاب میکنی اون "جناب" رو حذفش کنی رفیق...؟

اشلی که انصافا داستانی نداره که بخواد بیاد :دی
استیو هم با دلایلی که میاری برام قابل قبول شد
Ashley... داستان نداره...؟
پس داستانش با Leon بعد از RE4 چی...؟
;)
منکه میگم این Ashley ممکنه تبدیل شه به Adaی شماره 2... از لحاظ جاسوس بازی و این حرفا

یه سوال چه کسی جان Jill رو نجات داد در RE3 ؟! مگه کارلوس نبود ؟ چرا کاپکوم کارلوس به این مهمی رو فراموش کرد؟!!!!!!!!!
البته نجات دادن به اون معنا نبود...ولی
چرا... مخصوصاً اونجایی که توی قسمت Dead Factory یه جا Jill توسط Zombie ها محاصره میشه و Carlos میاد...
اون دموی آخری هم که Barry نمیاد و Carlos هستش که هلیکوفتر جور میکنه...
کلاً باهاش حال می کنم...
شاید CapCom براش یه خواب دیگه دیده...

البته نجات دادن به اون معنا نبود...ولی
چرا... مخصوصاً اونجایی که توی قسمت Dead Factory یه جا Jill توسط Zombie ها محاصره میشه و Carlos میاد...
اون دموی آخری هم که Barry نمیاد و Carlos هستش که هلیکوفتر جور میکنه...
کلاً باهاش حال می کنم...
شاید CapCom براش یه خواب دیگه دیده...
نه اونجا که جیل ویروسی شده بود کارلوس رفت دنبال پادزهر رو می گم ! این خیلی مهم بود

Hunk یا همون Mr. Death هم هنوز نامشخصه مونده داستانش . البته تو ORC احتمالا چیزهای بیشتری ازش میفهمیم ولی بعد از راکون سیتی معلوم نیست کجا رفته و چکار میکنه ؟؟؟
کاراکتر منفی هم هست .
یا همون اقا احد خودمون!!!:d
من بازم میگم که این روسیه ای ها رفتن برا خودشون یه تشکیلات راه اندازی کردن......
نیکولای-هانک-وکتور.......
یادش به خیر میکائیل!!! چه جراتی داشت که با نمسیس تو قطار جنگید!!!:((
نه اونجا که جیل ویروسی شده بود کارلوس رفت دنبال پادزهر رو می گم ! این خیلی مهم بود
خب اگر نرفته بود دنبال پادزهر،الان با جیلسیس روبرو بودیم!!!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or