بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

افشین اون لینکی که دادمو رفتی ببینی؟ اون یه نمونه از ریمیکس های تقریبا سبک مورد علاقه منه چرا قشنگ در نیاد اتفاقا خیلیم قشنگ در میاد.حیف که هیچ کدوم از دی جی ها علاقه ای به ریمیکس اونا نشون ندادن اما صبر کن من با چند نفرشون صحبت کنم ببینم قبول میکنن که روش کار کنند.

درود بر راکر های نارنجی!
جالب ترین بخش داستان پردازیش بود که هیچ مشکلی نداشت در ضمن رنگ آمیزی این بازی رو دوست دارم همین ها باعث شد به ریمیک رای ندم

درود بر صنف نارنجی !
قبلا هم گفته بودم. تو داستان پردازی این RE2 تنها RE هست که من از 10 بهش 10 میدم.
اما ریمیک هم به لحاظ گی‌پلی، تکسچر ... معرکه بود. داستانش هم جز اصلی ترین داستان ها بود. حتا اصلی ترینشون.

میگم سیستم شما چی بود که اجراش کرد؟

سیستم من چی بود که قبلا که نتونسنم اجراش کنم ؟ نمیگم .خجالت میکشم. اما سیستم الانم خیلی بالاست .شما برای اجرای ریمیک به یه سی پی یو قوی نیاز داری گرافیک هم 9500 یا 9600 کفایت میکنه اما سی پی یو حتما باید دو هسته ای باشه اگه چهار هسته ایم بود که چه بهتر فرم بیشتری میگیری کلا بازی های گیم کیوب از سی پی یو خیلی بیشتر کار میکشند تا از گرافیک.

آخرین ویرایش:
من دیشب خیلی فکر کردم هر جور حساب میکنم میبینم بین رزیدنت اویل 2 و ریمیک نمیتونم از ریمیک بگذرم من نزدیک 3 4 سال صبر کردم تا بتونم این بازی رو خودم بازی کنم از روز اولی که دیدم کفتم این قشنگتریم رزیدنت اویل هست که تا حالا دیدم.افشین جان شرمندتم ولی اگه میتونستم یه بار دیگه رای بدم بازم به ریمیک رای میدادم.هر چند که با رزیدنت اویل 2 خاطرات خیلی زیاد و جالبی دارم که بعدا میگم.خودتم داری میبینی که هنوز خیلیا ریمیکو بازی نکردن اصلا بزار بازی کنن بعد بیاد نظرشونو دربارش بگن علت این که ریمیک کم رای اورده این بوده که چون خیلی ها بازی نکردن هنوز نه تنها تو این تاپیک از خیلی ها پرسیدم همه اکثرا رزیدنت اویل 4 و 5 رو فقط بازی کردن.ولی ریمیک چیز دیگه ی اصلا.

images

آها پس بگو چرا همه به resident evil 2 رای دادن چون بعضی ها ریمیکو اصلا بازی نکردن که ببینن چقدر قشنگه یا حتی نمیدونن رو کدوم کنسوله.:d اقای کندی و بهزاد بهتون توصیه میکنم حتما بازیش کنین.
من دیشب خیلی فکر کردم هر جور حساب میکنم میبینم بین رزیدنت اویل 2 و ریمیک نمیتونم از ریمیک بگذرم من نزدیک 3 4 سال صبر کردم تا بتونم این بازی رو خودم بازی کنم از روز اولی که دیدم کفتم این قشنگتریم رزیدنت اویل هست که تا حالا دیدم.افشین جان شرمندتم ولی اگه میتونستم یه بار دیگه رای بدم بازم به ریمیک رای میدادم.هر چند که با رزیدنت اویل 2 خاطرات خیلی زیاد و جالبی دارم که بعدا میگم.خودتم داری میبینی که هنوز خیلیا ریمیکو بازی نکردن اصلا بزار بازی کنن بعد بیاد نظرشونو دربارش بگن علت این که ریمیک کم رای اورده این بوده که چون خیلی ها بازی نکردن هنوز نه تنها تو این تاپیک از خیلی ها پرسیدم همه اکثرا رزیدنت اویل 4 و 5 رو فقط بازی کردن.ولی ریمیک چیز دیگه ی اصلا.
میدونی چرا؟
اولا برای کسانی که رزیدنت را شروع کردن، خوش رنگ و آب ترین نسخه براشون شماره 2 هستش و در ضمن این شماره نسبت به بقیش آسونتره ( اگه که با بازوکای بینهایت بازی کنین که اعلب این روش را میزنن )
دوم اینکه رزیدنت تقریبا روی همه سیستم ها بودش، هم PC و هم PS و اون زمان خیلی راحت میشد بازی کردش ( الان هم فوق العاده راحت میشه بازی کرد )
سوم اینکه ریمیک خیلی خیلی سختر از Original RE بودش و خیلی افراد به دلیل همین سختی نرفتن سراغش
و دلیل آخر اینکه خیلیا wii یا GC یا PC که بتونن شبیه سازی کنن ریمیک را ندارن

من خودم تمام شماره های re را بازی کردم، از وقتی تقریبا 13 سالم بود و با این بازی بزرگ شدم،
اما خوب به نظر من سری های اصلی فوق العاده بودن ( 1-2-3 ) بعد 4
بعد سریهای اصلی هم Spin Offها مثل OB و CV
البته نسخه های مخصوص GC یعنی 0 و Remake شاهکار بودن

من خودم تمام شماره های re را بازی کردم، از وقتی تقریبا 13 سالم بود و با این بازی بزرگ شدم،

البته نباید فراموش کرد که علارقم صعب الدسترسی ( :دی ) بودن RE0 و RE remake، این دو هم جز سری های اصلی بودن. RE remake، کامل تر از RE original بود و در دسته بندی هم، RE remake به عنوان RE1 اصلی شناخته میشه. دلیلش کامل تر بودن داستان هست نسبت به RE original.

البته نباید فراموش کرد که علارقم صعب الدسترسی ( :دی ) بودن RE0 و RE remake، این دو هم جز سری های اصلی بودن. RE remake، کامل تر از RE original بود و در دسته بندی هم، RE remake به عنوان RE1 اصلی شناخته میشه. دلیلش کامل تر بودن داستان هست نسبت به RE original.
خودت داری میگی صعب الدسترسی
خیلی ها هستن که 0 , ریمیک را بازی نکردن چون دسترسی بهش نبوده، اما کسی که بیاد بگه من re1 - 2 - 3 - 4 را بازی نکردم چون در دسترس نبوده مسخرش میکنن ( البته توی ایران )
البته من میدونم اونها جز شماره های اصلی هستن و همشون داستان اصلی را بیان میکنن ولی من چون همه بازی نکردن نیاوردم جزء سری اصلی همه گیر

پ.ن: این تکه جملت را نگرفتم :
و در دسته بندی هم، RE remake به عنوان RE1 اصلی شناخته میشه.

با این وصله ها، تکه‌ای که نگرفتی رو گرفتی! :biggrin1:
حالا گرفتم :دی

آخرین ویرایش:
خودت داری میگی صعب الدسترسی
خیلی ها هستن که 0 , ریمیک را بازی نکردن چون دسترسی بهش نبوده، اما کسی که بیاد بگه من re1 - 2 - 3 - 4 را بازی نکردم چون در دسترس نبوده مسخرش میکنن ( البته توی ایران )
البته من میدونم اونها جز شماره های اصلی هستن و همشون داستان اصلی را بیان میکنن ولی من چون همه بازی نکردن نیاوردم جزء سری اصلی همه گیر

پ.ن: این تکه جملت را نگرفتم :
و در دسته بندی هم، RE remake به عنوان RE1 اصلی شناخته میشه.

RE1 اصلی بیانگر رویداد عمارت هست؛ درست؟
رویداد عمارت چی هست؟ رویداد عمارت، رویدادی هست که در عمارت اسپنسر در کوهستان آرکلی رخ میده. این رویداد دارای جزئیات زیادی بوده. درست؟
این جزئیات در RE remake به تصویر کشیده شد؛ در حالی که در RE original فقط تو فایل ها و جملات شخصیت ها، این جزئیات مشخص شد، یعنی به تصویر کشیده نشد.
اما در RE remake به تصویر کشیده شد؛ به علاوه دارای نام رسمی resident evil هم هست. نه 1، نه 2 و نه ... ؛ نام رسمی resident evil؛ همون نامی که RE original هم داشت.

از این رو RE remake هست که به عنوان RE1 اصلی محسوب میشه. این بازی مثل بازی های RE DC / UC نیست که فقط مروری گذرا باشه و یا ... .
یک بازی کامل هست؛ با داستانی کامل تر.

با این وصله ها، تکه‌ای که نگرفتی رو گرفتی! :دی

حالا گرفتم :دی
اصولیه ! :دی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Navid
میدونی چرا؟
اولا برای کسانی که رزیدنت را شروع کردن، خوش رنگ و آب ترین نسخه براشون شماره 2 هستش و در ضمن این شماره نسبت به بقیش آسونتره ( اگه که با بازوکای بینهایت بازی کنین که اعلب این روش را میزنن )
دوم اینکه رزیدنت تقریبا روی همه سیستم ها بودش، هم PC و هم PS و اون زمان خیلی راحت میشد بازی کردش ( الان هم فوق العاده راحت میشه بازی کرد )
سوم اینکه ریمیک خیلی خیلی سختر از Original RE بودش و خیلی افراد به دلیل همین سختی نرفتن سراغش
و دلیل آخر اینکه خیلیا wii یا GC یا PC که بتونن شبیه سازی کنن ریمیک را ندارن

اینا همه درست .ولی به نظر من هر چی رزیدنت اویل سخت تر باشه بهتره . شرط میبندم اگه خیلی از کسانی که به رزیدنت اویل 2 رای دادن رزیدنت اویل ریمیک و دیده بودن شاید به 2 رای نمیدادن حالا بگذریم.شما کدوم رزیدنت اویل ها رو تا آخرش رفتی ؟ من 1.2.3.4.5 , gun survivor وcode veronica .remake . zero .

outbreak هارم یکم بازی کردم ولی خوشم نیومد یه جوریه اصلا احساس نمیکنم که دارم رزیدنت اویل بازی میکنم نه ترسی نه هیجانی .زامبی هاش که من دیدم همون اولش یه گاز میکیرن بعد و امیستن نگات میکنن .اون نسخه ای که من دارم زاپنی هست و هیچی نمیفهمم. .در ضمن با حرف اون دوستمونم کاملا موافقم داستان اصلی رزیدنت اویل تو ریمیک خلاصه میشه .ولی هر کی میخواد با داستان پیش بره بهتره که اول zero رو بازی کنه بعد ریمیک چون اوت اتفاقات قبل از رزیدنت اویل 1 هست اونم خیلی قشنگه ولی نه به اندازه ریمیک.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or