بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
من مطمئن نیستم ولی فکر کنم که دموی کامل E3 2007 رو میتونیم در بیستمین سالگرد تولد Metal Gear ببینیم...البته این فقط یه احتماله...
پارسال در کنفرانس سونی در E3 2006 یک دموی 3 دقیقه ایی از متال گیر پخش شد ولی فردای همون روز دموی کامل 15 دقیقه ایی بازی پخش شد...
شاید Kojima Productions بخواد که دموی کامل رو بجای اینکه در E3 2007 نشون بده , در بیستمین سالگرد نشون بده...
البته لازم به ذکره که این فقط یه احتماله...

متشکرم...Nemesis

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
بازم سلام خدمت برو بچز به جون خودم دلم یه زره شده واسه اینجا :((

میبینم که یه سری تصاویر جدید هم اومده . بحثم شده سرش . فقط خواستم بگم بیستمین سالگردش هم مبارک باشه :love:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,657
این لینکی گذاشتم یه سری از ویدیوهای مربوط به Metal Gear Solid: Portable Ops Plus رو نشون میده که در نشون داده شده ، فقط گول لینک اول و نخورید که نوشته metal gear solid 4 gameplay demo playstation premiere 2007 اون سره کاریه اما لینکای Metal Gear Solid: Portable Ops Plus درسته

اینم لینک :

http://video.google.com/videosearch?q=playstation+premier+2007

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
نمیدونم توجه کردین یا نه...ولی صدای Liquid Ocelot در تریلر E3 2007 یک کمی از اونچه که ما انتظار داشتیم فرق داشت...
میدونیم که Liquid کنترل بدن Ocelot رو بدست گرفته (و اینرو حتی در پایان قسمت دوم هم دیدیم) ولی ما در قسمت دوم دیدیم که در بعضی اوقات کنترل بدن Ocelot دست خودش بود و در بعضی اوقات دست Liquid بود.
با توجه به تریلرهای عرضه شده برای قسمت چهارم , متوجه میشیم که Liquid کنترل بدن Ocelot رو بطور کامل در دست گرفته و به این ترتیب تونسته تا خاورمیانه بره و شروع به قدرت گرفتن بکنه...
ولی...ولی صدای Liquid Ocelt وقتی که در تریلر E3 2007 میگه "فعالش کن" , صدای Liquid نیست که لهجه ی غلیظ بریتانیایی داره بلکه صدای خود Revolver Ocelot هست...
با توجه به اونچه که در قسمت دوم دیدیم هر وقت که Liquid کنترل بدن Ocelot رو به دست میگرفت صدای Ocelot هم به صدای Liquid تغییر پیدا میکرد ولی در این تریلر اینطوری نیست...این صدا بسیار شبیه به صدای خود Revolver Ocelot هست و اگر اینطوری باشه پس میشه گفت که در این تریلر Liquid کنترل Ocelot رو در اختیار نداره ؟
به نظر شما چه اتفاقی افتاده ؟
اصلا میشه گفت که این صدا , صدای Ocelot هست یا نه ؟
و اگر این صدا , صدای Ocelot بود پس Liquid کجاست ؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
اصلا میشه گفت که این صدا , صدای Ocelot هست یا نه ؟
و اگر این صدا , صدای Ocelot بود پس Liquid کجاست ؟!
نمسیس جان، اسم این کارکتر همون طور که اشاره شده Ocelot Liquid هست. نمیشه نظر قطعی داد تو اون صحنه کی در اون کالبد بوده. با ادای دوتا واژه چطور میشه به نتیجه درست رسید :blink1: ). گذر زمان + بدن نیمه فصیل Ocelot شاید نتونه جواب گوی دو روح در یک بدن باشه :biggrin1:.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
براي اينكه Chris Zimmer جاي اين شخصيت به تنهائي صحبت ميكنه و ديگه Cam Clarck جاي ليكوئيد صحبت نميكنه. يكي از دلايلش هم اينه كه voice actor‌ نسخه ژاپنيش مرحوم شده، كوجيما تو نسخه ژاپني فقط از يك صدا براي اين كاراكتر استفاده كرده، اين طرف هم به همين ترتيب انجام شده.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,657
New Trailer

بچه هااااا ! تریلر جدید ! ویدیو گیم پلی بازی ( 15 دقیقه ) ! به این لینک سری بزنید واسه دانلود :

http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/vids_1.html

metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073141125_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073152422_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073142406_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073150234_thumb_ign.jpg

metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073149109_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073144703_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073151250_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073153562_thumb_ign.jpg

metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073203343_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073201062_thumb_ign.jpg
metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20070724073210671_thumb_ign.jpg

لینک عکسها در سایز HD :

http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/imgs_2.html

یه چیز جالب ببینید تازه ویدیو واسه دانلود توو سایتا گذاشته شده اما ببینید توو سایت GameTrailers چند بار تا حالا دانلود شده :
5,966,045 !

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اقا این عکسه خیلی خندس حتما بگیریدش :cheesygri:cheesygri
(واقعا کوجیما هم منحرفه ها):cheesygri:cheesygri:cheesygri

:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
بقیه عکس ها رو هم این جا میتونید ببینی:)د
http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/images.html?om_act=convert&om_clk=gsimage&tag=images;all

اقا اسم اینارو که میدونین نمینویسم چون اسمون مشکل داره (منظورم از اینا این افرادی که خودشون رو شبیه شخصیت های بازی ها میکنن)

P1000484675_screen.jpg

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا نمیدونم که شما این تیزر تبلیغاتی فیلم متال گیر را دیدین یا نه!!!!!

اما یه کارکتر زن توش هست :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: انقدر مصنوعی نقش بازی میکنه که من هر چی از دهنم در اومد نسارش کردم!!!!!

در ضمن این عکسی که بهزار گزاشته , شخصیت اسنیک این عکس از شخصیتی که برای بازی توی فیلم انتخاب شده به نظر من خیلی بهتره!!!!!!

یه چیزی برا تون دارم.

مطمعنآ همه از بر گزاری مراسم بیستمین سالگرد متالگیر خبر دارین :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Metal Gear 20th Anniversary Party

خوب فکر کنم تا حالا توی این سایت فقط لینک عکس گزاشته باشن!!!!!!

خوب حالا یسری چیزا که پیدا کردم برای شما هم میزارم.

اول از همه چند تا عکس که مربوط میشه یه بازی Metal Gear Solid Mobile از اسمش هم مشخص هستش که برای موبایل ساخته میشه.

خوبه یه توضیح کوتاه بدم : آقا گرافیک در واقع گرافیک همون متال گیر یک برای PSone هستش دقیقآ همون اما تصاویر کودک (codec) ها شبیه متال گیر دو هستن!!!

عکسهایی از گیم پلی بازی و باکس شات(برای دیدن عکسها با سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید).

خوب حالا میرسیم به اصل کاری!!!!!!!!!

آقا شما با مراجعه به لینکهای زیرمیتونید تصاویر ویدئویی این نمایشگاه رو دانلود کنید که به دوقسمت تقسیم میشه یکی تصاویری از داخل نمایشگاه وافرادی که لباس کارکترهای بازی رو پوشیدن و دومی هم مربوط به گیم پلی بازی متال گیر 4 هست(البته من هنوز خودم هیچ کدومش رو نتونستم دانلود کنم به علت بالا بودن حجمشون!!!)

Metal%20Gear%2020th%20Anniversary%20Party%20Video%20Feature.JPG

Metal Gear 20th Anniversary Party Video Feature

Metal%20Gear%2020th%20Anniversary%20Party%20Video%20Feature_DL.JPG

Metal%20Gear%20Solid%204-%20Guns%20of%20the%20Patriots%20Official%20Movie%201.JPG

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Official Movie 1

Metal%20Gear%20Solid%204-%20Guns%20of%20the%20Patriots%20Official%20Movie%201_DL.JPG

ودر آخر هم توجه شمارو به یک پست که یوزرش بسیار آشناس جلب میکنم :eek: :eek: :eek: !!!!!

این پست در قسمت نظرات این تریلر متال گیر هستش رفتین خودتون میتونید ببینید :-" :-" :-" :-" :-"!!!!!

darck.JPG

Metal Gear 20th Anniversary Party

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این ویدئویه جدید از گیم پلی بازی رو دیدم.
چند تا نکته:
ازلحاظ گرافیک واقعا خوب کار شده بود.
از لحاظ هوش مصنوعیه دشمنا واقعا بعضی وقتها آدم فکر میکرد تو سرشون جایه مغز نخوده! مثلا موقعی که میدیدن رفیقشون رو زمین افتاده و مرده همینجور میخ وایمستادن تا از پشت کشته بشن! یا مثلا وقتی تو بشکه با اون سروصدا به سمتشون میرفتی اصلا یک لحظه هم پشتشونو نگاه نمیکردن. وقتی هم به رنگ مجسمه یا زمین درمیومدی از 2 سانتیت هم رد میشدن نمیفهمیدن!
یه کمم احساس Homo***ual یش زیاد بود. مثلا وقتی کنار مجسمه قایم میشد اونجایه مجسمه رو میگرفت. یا وقتی دشمنا رو بازرسی بدنی میکرد اونجاشونو فشار میداد یا وقتی سینه خیز میرفن عضله های اونجاشو به رخ میکشید! من که واقعا نفهمیم چرا اینقدر رو این مسائل تکیه داشته! از بامزگی گذشته بود رسیده بود به بیمزگی!
نکنه سازنده بازی .....

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشید من اطلاعاتم کم .

لطفا من رو مسخره نکنید .:cheesygri

من همه ی صفحه های تاپیک رو هم نخوندم . :blushing:

مگه اسنیکی که تو متال گیر 1 و 2 بود .

بچه ی اسنیکی که در متال گیر 3 بود نیست ؟:confused:

در ضمن میشه یکی از دوستان زحمت بکشند و داستان کامل سری METEL GEAR SOLID رو بنویسه ؟:-":blushing:

یک سوال دیگه هم دارم .

داستان بازی METAL GEAR SOLID 4 در چه تاریخی اتفاق می افتد ؟:confused:

شاید پیر شدن اسنیک به خاطر گذر زمان باشه . نه ؟:cheesygri

ممنون میشم اگه به سوالات من جواب بدید . :love:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
1) برو همه تاپیک رو بخون...به نفعته...ضرر هم نمیکنی.......دیگه چی بگم؟

2) سالید اسنیک در متال گیر سالید 1 و 2 فرزند شبیه سازی شده نیکد اسنیک در متال گیر سالید 3 هست...

3) داستان کامل تمام سریها هم توی تاپیک هست...

:confused::confused::confused:

4) گذر زمان در رابطه با متال گیر سالید4 معلوم نیست...اما میبینیم که مریل زیاد تغییری نکرده...اما اسنیک!!؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر